- Winrate
- 53.4%
- Pick rate
- 3.4%
- Prům. KDA
- 4.48
Elsa Bloodstone vs Gorr The God Butcher
- Role
- Duelist
- Zápasy
- 13 806
- Sezóna
- Season 10.5
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Matchup Elsa Bloodstone vs Gorr The God Butcher je těsný, Elsa Bloodstone mírně vede s winratem 50.0% v 22 hrách. Elsa Bloodstone si drží náskok v KDA (3.60 vs 2.96), což znamená lepší přežití a podíl na zabitích. V tomto vyrovnaném matchupu by se hráči za Elsa Bloodstone měli soustředit na týmovou souhru a načasování schopností, aby měli proti Gorr The God Butcher co největší dopad.
Rozbor matchupu: Elsa Bloodstone
Vyber soupeře z rozbalovací nabídky a zobraz podrobné statistiky soubojů pro Elsa Bloodstone. Porovnej winrate, KDA, způsobené poškození a další a pochop každý přímý souboj.
Kdo vyhrává matchup Elsa Bloodstone vs Gorr The God Butcher?
Analýza souboje Elsa Bloodstone vs Gorr The God Butcher
Souboj Elsa Bloodstone vs Gorr The God Butcher je podle naší analýzy 22 kompetitivních zápasů v podstatě hod mincí. Elsa Bloodstone vyhrává 50.0% střetnutí a Gorr The God Butcher 50.0%. Rozdíl pouhých 0.0% spadá do statistické odchylky. Rozhoduje zde osobní um hráčů, pozicování a týmová souhra, ne výběr hrdiny. Elsa Bloodstone má v tomto souboji výrazně lepší KDA 3.60 oproti 2.96 u Gorr The God Butcher. Rozdíl naznačuje, že Elsa Bloodstone buď získává víc eliminací, nebo méně umírá, případně obojí. Tohle je těžký matchup pro Elsa Bloodstone proti Gorr The God Butcher. S win rate jen 50.0 % zvaž, že se vyhneš soubojům 1v1, budeš hrát u spoluhráčů a zaměříš se na podporu týmu místo přímých střetů. Jako Duelist se Elsa Bloodstone proti Gorr The God Butcher často spoléhá na načasování. Počkej na klíčové cooldowny, hledej příležitosti a zaútoč rozhodně, místo abys neefektivně vyměňoval poškození.
Bojové statistiky Elsa Bloodstone vs Gorr The God Butcher
Elsa Bloodstone má nad Gorr The God Butcher jasnou bojovou výhodu a vyhrává 3 ze 4 statistických kategorií (KDA, Smrti a Asistence). To ukazuje znatelný rozdíl ve výkonu v přímých soubojích.
Srovnání dopadu Elsa Bloodstone vs Gorr The God Butcher
Jako Duelist Elsa Bloodstone podle očekávání vede v poškození s průměrem 0 na zápas. Toto poškození mu umožňuje hrozit zabitími a stále tlačit na Gorr The God Butcher.
Elsa Bloodstone léčí o 0 více na zápas než Gorr The God Butcher. Tato výhoda v udržitelnosti pomáhá týmu vyhrávat dlouhé souboje a držet se na objektivech.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Elsa Bloodstone
Team Comp Lab staví oba týmy na jednu plochu: aktivní team-upy, párové synergie, vyváženost rolí a výhodu každého hrdiny proti nepřátelské sestavě, vše z reálných zápasů.
- Celá hrací plocha 6v6
- Team-upy a párové synergie
- Matchupy proti nepřátelskému týmu

Kompletní data o soubojích Elsa Bloodstone v Marvel Rivals (sezóna Season 10.5). Prohlížej všechny souboje hrdiny seřazené podle winrate, filtruj podle role nebo hledej konkrétní soupeře.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození | Léčení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51.7% | 149 | 3.50 | 19.4 | 6.4 | 19 866 | 81 | |
| 62.4% | 133 | 4.02 | 23.1 | 6.7 | 21 199 | 268 | |
| 52.0% | 125 | 4.03 | 21.6 | 6.2 | 19 343 | 85 | |
| 54.2% | 96 | 3.74 | 19.6 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 44.2% | 95 | 3.51 | 19.6 | 6.6 | 19 963 | 59 | |
| 57.8% | 90 | 4.01 | 20.3 | 5.8 | 21 971 | 61 | |
| 54.6% | 86 | 3.87 | 19.1 | 5.9 | 15 236 | 470 | |
| 50.0% | 82 | 3.89 | 19.9 | 6.0 | 20 228 | 111 | |
| 53.1% | 81 | 3.40 | 19.8 | 6.8 | 21 612 | 405 | |
| 51.2% | 80 | 3.64 | 18.5 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 67.6% | 71 | 4.74 | 18.2 | 4.5 | 17 218 | 444 | |
| 54.4% | 68 | 4.44 | 21.8 | 5.7 | 18 739 | 33 | |
| 55.6% | 63 | 3.79 | 18.7 | 5.7 | 20 125 | 118 | |
| 44.1% | 59 | 3.34 | 18.5 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 55.9% | 59 | 3.91 | 21.0 | 6.2 | 22 176 | 81 | |
| 52.5% | 59 | 3.76 | 19.4 | 6.1 | 19 104 | 110 | |
| 47.1% | 51 | 3.43 | 18.4 | 6.1 | 16 899 | 93 | |
| 57.5% | 47 | 3.93 | 19.7 | 5.8 | 15 202 | 21 | |
| 52.2% | 46 | 3.25 | 18.9 | 6.8 | 16 236 | 41 | |
| 66.7% | 45 | 4.43 | 23.2 | 6.0 | 21 461 | 38 | |
| 59.1% | 44 | 3.91 | 20.6 | 6.1 | 25 381 | 55 | |
| 65.1% | 43 | 3.43 | 17.6 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 48.8% | 43 | 3.59 | 17.2 | 5.7 | 18 316 | 55 | |
| 47.6% | 42 | 3.20 | 18.3 | 6.5 | 16 813 | 30 | |
| 69.0% | 42 | 3.58 | 19.5 | 6.4 | 22 368 | 101 | |
| 50.0% | 42 | 4.35 | 19.3 | 5.2 | 15 147 | 37 | |
| 51.3% | 39 | 3.88 | 20.1 | 6.0 | 19 747 | 10 | |
| 47.4% | 38 | 4.40 | 19.4 | 5.0 | 24 931 | 79 | |
| 27.0% | 37 | 2.78 | 15.7 | 6.5 | 15 666 | 76 | |
| 52.9% | 34 | 3.73 | 19.1 | 5.9 | 14 962 | 50 | |
| 50.0% | 34 | 3.94 | 17.6 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 43.3% | 30 | 3.70 | 17.2 | 5.3 | 17 597 | 764 | |
| 55.2% | 29 | 3.81 | 16.0 | 5.0 | 14 828 | 83 | |
| 44.8% | 29 | 3.06 | 14.6 | 5.5 | 13 396 | 62 | |
| 53.6% | 28 | 4.11 | 20.1 | 5.7 | 16 768 | 78 | |
| 42.9% | 28 | 2.94 | 18.0 | 7.5 | 17 501 | 0 | |
| 48.1% | 27 | 4.01 | 17.9 | 5.3 | 13 625 | 86 | |
| 50.0% | 26 | 3.69 | 20.5 | 6.5 | 22 977 | 906 | |
| 80.0% | 25 | 3.83 | 17.6 | 5.2 | 12 976 | 75 | |
| 62.5% | 24 | 4.91 | 18.3 | 4.5 | 15 262 | 49 | |
| 56.5% | 23 | 3.61 | 19.6 | 6.5 | 16 595 | 98 | |
| 50.0% | 22 | 3.60 | 16.1 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 27.3% | 22 | 3.05 | 18.7 | 7.0 | 16 848 | 96 | |
| 42.9% | 21 | 3.04 | 14.9 | 5.6 | 15 281 | 175 | |
| 42.9% | 21 | 3.55 | 17.4 | 6.2 | 18 990 | 101 | |
| 61.9% | 21 | 4.53 | 22.7 | 5.8 | 19 016 | 33 | |
| 55.0% | 20 | 3.51 | 17.9 | 5.8 | 8 735 | 0 | |
| 50.0% | 18 | 2.27 | 13.9 | 7.3 | 0 | 0 | |
| 58.8% | 17 | 4.23 | 20.6 | 5.6 | 23 139 | 30 | |
| 53.3% | 15 | 4.73 | 20.1 | 5.0 | 23 781 | 0 | |
| 53.8% | 13 | 5.26 | 22.8 | 5.5 | 7 957 | 0 | |
| 60.0% | 10 | 3.34 | 16.7 | 5.6 | 14 025 | 92 | |
| 50.0% | 10 | 3.61 | 19.1 | 5.9 | 18 525 | 55 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ k Elsa Bloodstone vs Gorr The God Butcher
Jaké jsou nejlepší matchupy Elsa Bloodstone v Marvel Rivals?
Elsa Bloodstone si nejlépe vede proti hrdinům Cloak & Dagger, Doctor Strange, Invisible Woman. Nejsilnější matchup je proti Black Panther s winrate 80.0 %.
Jaké jsou nejhorší matchupy hrdiny Elsa Bloodstone v Marvel Rivals?
Elsa Bloodstone má potíže proti hrdinům Magneto, White Fox, Hela. Nejtvrdší counter je Magik s winratem pouhých 27.0%.
Jak s Elsa Bloodstone vyhrát víc matchupů?
Jako Duelist vyhrává Elsa Bloodstone 39 z 53 matchupů (winrate >50 %). Zaměř se na výhodné matchupy a spolupracuj s týmem na zvládnutí těžkých soupeřů.
Jak si Elsa Bloodstone vede proti různým rolím?
Jako Duelist se Elsa Bloodstone v matchupech chová podle role soupeře. Pomocí filtrů rolí v tabulce výše porovnej winrate proti Duelists, Vanguards a Strategists.
