- Winrate
- 53.5%
- Pick rate
- 0.9%
- Prům. KDA
- 2.82
Iron Fist vs Peni Parker
- Role
- Duelist
- Zápasy
- 3 704
- Sezóna
- Season 10.5
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Iron Fist dominuje matchupu proti Peni Parker s drtivým winratem 65.1% v 43 hrách. Iron Fist musí obejít přítomnost Peni Parker v první linii a způsobuje 4 603 poškození za hru, zatímco Peni Parker pohlcuje tlak za svůj tým. Když hraješ za Iron Fist proti Peni Parker, tlač na výhodu hned od začátku a využij svou převahu v oblasti: udělené poškození.
Rozbor matchupu: Iron Fist
Vyber soupeře z rozbalovací nabídky a zobraz podrobné statistiky soubojů pro Iron Fist. Porovnej winrate, KDA, způsobené poškození a další a pochop každý přímý souboj.
Kdo vyhrává matchup Iron Fist vs Peni Parker?
Analýza souboje Iron Fist vs Peni Parker
Souboj Iron Fist vs Peni Parker je podle vzorku 43 zápasů naprosto jednostranný. Iron Fist dominuje s winrate 65.1%, zatímco Peni Parker má jen 34.9%, tedy drtivou výhodu 30.2%. Je to jeden z nejnevyváženějších soubojů hrdinů v Marvel Rivals a při jeho výskytu stojí za to pořádně promyslet složení týmu. I přes odolnost Peni Parker má Iron Fist dost vytrvalého poškození, aby jeho obranu v delších bojích prorazil. Peni Parker naprosto dominuje v KDA s hodnotou 6.22, což je obrovská výhoda +3.54 oproti Iron Fist. To znamená, že Peni Parker se trvale víc podílí na eliminacích a zároveň líp přežívá. Největší rozdíl je v léčení: Peni Parker za zápas vyléčí o 1 028 víc. Tato výdrž často rozhoduje, který tým vyhraje dlouhé střety. Když hraješ za Iron Fist proti Peni Parker, můžeš hrát sebevědomě a agresivně. Tvůj win rate 65.1 % v tomto matchupu znamená, že statistiky ti v přímých soubojích silně nahrávají. Vynucuj souboje a využij svou výhodu. Jako Duelist se Iron Fist proti Peni Parker často spoléhá na načasování. Počkej na klíčové cooldowny, hledej příležitosti a zaútoč rozhodně, místo abys neefektivně vyměňoval poškození.
Bojové statistiky Iron Fist vs Peni Parker
Peni Parker má nad Iron Fist jasnou bojovou výhodu a vyhrává 3 ze 4 statistických kategorií (KDA, Smrti a Asistence). To ukazuje znatelný rozdíl ve výkonu v přímých soubojích.
Srovnání dopadu Iron Fist vs Peni Parker
Jako Duelist Iron Fist podle očekávání vede v poškození s průměrem 4 603 na zápas. Toto poškození mu umožňuje hrozit zabitími a stále tlačit na Peni Parker.
Peni Parker ukazuje působivou sebeudržitelnost s průměrným léčením 1 347, pravděpodobně díky schopnostem nebo lifestealu, které výrazně zvyšují jeho efektivní zdraví.
Matchup rolí Duelist vs Vanguard
Iron Fist exceluje proti Peni Parker s win rate 65.1 %. Duelisté často dokážou Vanguardy kitovat, dávat trvalé poškození a vyhýbat se crowd controlu. Využij mobilitu k udržení ideální vzdálenosti a vypal jejich zdraví dřív, než se dostanou k tvé zadní linii.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Iron Fist
Team Comp Lab staví oba týmy na jednu plochu: aktivní team-upy, párové synergie, vyváženost rolí a výhodu každého hrdiny proti nepřátelské sestavě, vše z reálných zápasů.
- Celá hrací plocha 6v6
- Team-upy a párové synergie
- Matchupy proti nepřátelskému týmu

Kompletní data o soubojích Iron Fist v Marvel Rivals (sezóna Season 10.5). Prohlížej všechny souboje hrdiny seřazené podle winrate, filtruj podle role nebo hledej konkrétní soupeře.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození | Léčení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.4% | 162 | 2.05 | 13.9 | 7.8 | 4 283 | 304 | |
| 51.7% | 151 | 2.45 | 16.9 | 7.8 | 4 743 | 372 | |
| 48.7% | 150 | 2.28 | 15.6 | 7.7 | 4 730 | 377 | |
| 51.7% | 149 | 2.16 | 14.9 | 7.7 | 4 951 | 306 | |
| 52.1% | 140 | 2.59 | 16.3 | 7.1 | 4 675 | 420 | |
| 50.8% | 130 | 2.64 | 17.1 | 7.6 | 7 465 | 1 009 | |
| 55.1% | 127 | 2.98 | 19.8 | 7.6 | 8 196 | 1 052 | |
| 46.0% | 126 | 2.68 | 17.6 | 7.7 | 7 320 | 783 | |
| 42.0% | 119 | 2.24 | 15.5 | 7.8 | 5 429 | 274 | |
| 44.1% | 118 | 2.17 | 15.5 | 8.0 | 4 848 | 333 | |
| 48.3% | 118 | 2.43 | 16.1 | 7.5 | 4 909 | 393 | |
| 46.0% | 111 | 2.42 | 15.7 | 7.4 | 4 865 | 281 | |
| 54.6% | 108 | 2.72 | 17.9 | 7.3 | 6 824 | 431 | |
| 61.7% | 107 | 2.91 | 19.2 | 7.8 | 5 461 | 356 | |
| 49.5% | 97 | 2.43 | 15.8 | 7.4 | 4 723 | 374 | |
| 46.9% | 96 | 2.52 | 16.4 | 7.4 | 4 422 | 387 | |
| 51.6% | 95 | 2.63 | 17.2 | 7.5 | 5 666 | 356 | |
| 50.0% | 94 | 2.96 | 17.8 | 7.1 | 4 881 | 408 | |
| 46.8% | 94 | 2.46 | 17.1 | 8.0 | 4 998 | 363 | |
| 57.5% | 87 | 2.50 | 16.9 | 7.6 | 6 321 | 430 | |
| 49.4% | 87 | 2.43 | 16.5 | 7.9 | 4 533 | 412 | |
| 36.9% | 84 | 2.25 | 16.0 | 8.2 | 5 675 | 819 | |
| 55.1% | 78 | 2.42 | 15.7 | 7.2 | 5 671 | 398 | |
| 61.0% | 77 | 2.26 | 16.0 | 8.4 | 4 704 | 324 | |
| 44.2% | 77 | 2.60 | 18.5 | 8.1 | 6 308 | 349 | |
| 48.6% | 74 | 2.59 | 17.6 | 7.7 | 9 591 | 1 774 | |
| 65.1% | 66 | 2.77 | 18.5 | 8.1 | 4 659 | 402 | |
| 53.8% | 65 | 2.91 | 18.6 | 7.4 | 7 986 | 266 | |
| 35.9% | 64 | 2.14 | 15.8 | 8.2 | 4 671 | 232 | |
| 53.1% | 64 | 2.17 | 13.8 | 7.4 | 4 200 | 416 | |
| 49.2% | 63 | 2.80 | 17.6 | 7.0 | 4 778 | 361 | |
| 55.0% | 60 | 2.41 | 15.6 | 7.3 | 6 323 | 333 | |
| 58.3% | 60 | 2.67 | 16.8 | 7.2 | 0 | 0 | |
| 48.3% | 60 | 2.41 | 17.1 | 8.0 | 5 028 | 341 | |
| 45.8% | 59 | 2.30 | 16.1 | 7.7 | 6 670 | 351 | |
| 51.7% | 58 | 2.37 | 16.2 | 7.6 | 4 973 | 279 | |
| 52.8% | 53 | 2.75 | 15.0 | 6.3 | 8 250 | 488 | |
| 46.0% | 50 | 2.92 | 18.2 | 7.2 | 6 931 | 428 | |
| 57.1% | 49 | 2.75 | 18.1 | 7.4 | 5 056 | 438 | |
| 47.9% | 48 | 2.43 | 15.1 | 7.0 | 5 278 | 1 380 | |
| 56.8% | 44 | 2.41 | 16.0 | 7.3 | 0 | 0 | |
| 56.8% | 44 | 2.41 | 15.9 | 7.6 | 4 449 | 374 | |
| 65.1% | 43 | 2.68 | 16.9 | 7.3 | 4 603 | 319 | |
| 41.0% | 39 | 2.29 | 16.0 | 7.8 | 5 172 | 355 | |
| 47.4% | 38 | 2.55 | 16.0 | 7.0 | 4 521 | 368 | |
| 51.3% | 37 | 2.44 | 16.4 | 7.7 | 5 827 | 356 | |
| 36.1% | 36 | 1.93 | 13.3 | 7.8 | 6 336 | 305 | |
| 77.4% | 31 | 2.92 | 18.5 | 7.3 | 5 838 | 448 | |
| 44.8% | 29 | 2.38 | 15.9 | 7.1 | 0 | 0 | |
| 44.0% | 25 | 2.46 | 18.2 | 8.4 | 5 959 | 554 | |
| 54.5% | 22 | 2.55 | 15.1 | 6.9 | 7 042 | 435 | |
| 42.1% | 19 | 2.00 | 11.4 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 52.6% | 19 | 1.78 | 15.0 | 9.5 | 8 781 | 431 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ k Iron Fist vs Peni Parker
Jaké jsou nejlepší matchupy Iron Fist v Marvel Rivals?
Iron Fist si nejlépe vede proti hrdinům Moon Knight, Jeff The Land Shark, Hela. Nejsilnější matchup je proti Angela s winrate 77.4 %.
Jaké jsou nejhorší matchupy hrdiny Iron Fist v Marvel Rivals?
Iron Fist má potíže proti hrdinům Iron Man, Elsa Bloodstone, Invisible Woman. Nejtvrdší counter je Human Torch s winratem pouhých 35.9%.
Jak s Iron Fist vyhrát víc matchupů?
Jako Duelist vyhrává Iron Fist 27 z 53 matchupů (winrate >50 %). Zaměř se na výhodné matchupy a spolupracuj s týmem na zvládnutí těžkých soupeřů.
Jak si Iron Fist vede proti různým rolím?
Jako Duelist se Iron Fist v matchupech chová podle role soupeře. Pomocí filtrů rolí v tabulce výše porovnej winrate proti Duelists, Vanguards a Strategists.