Iron Fist - Marvel Rivals Duelist
Winrate
53.5%
Pick rate
0.9%
Prům. KDA
2.82

Iron Fist vs winter soldier

Iron Fist tier C
Role
Duelist
Zápasy
3 704
Sezóna
Aktuální
Metodika
Metodika dat

Iron Fist čelí proti Winter Soldier náročnému matchupu s winratem pouhých 46.8% v 94 střetnutích. Tento zrcadlový matchup Duelists odměňuje mechanické dovednosti a pozicování: Winter Soldier obvykle získá 20.6 zabití, zatímco Iron Fist má v průměru 17.1. Proti Winter Soldier by hráči za Iron Fist měli hrát opatrně, počkat na podporu týmu a vyhýbat se izolovaným soubojům 1v1.

Rozbor matchupu: Iron Fist

Vyber soupeře z rozbalovací nabídky a zobraz podrobné statistiky soubojů pro Iron Fist. Porovnej winrate, KDA, způsobené poškození a další a pochop každý přímý souboj.

Porovnat se soupeřem
Iron Fist - winrate 46.8% v tomto matchupu
Iron Fist
46.8% WR
VS
Matchup Winter Soldier vs Iron Fist - winrate 53.2%
Winter Soldier
53.2% WR

Kdo vyhrává matchup Iron Fist vs Winter Soldier?

Winter Soldier vyhrává matchup Iron Fist vs Winter Soldier
Vítěz
Winter Soldier
Zápasy: 94
46.8%
Winrate
53.2%
2.46
KDA
4.77
17.1
Zabití
20.6
8.0
Smrti
5.8
2.6
Asistence
6.9
4 998
Poškození
5 573
363
Léčení
27

Analýza souboje Iron Fist vs Winter Soldier

Souboj Iron Fist vs Winter Soldier je podle vzorku 94 zápasů naprosto jednostranný. Winter Soldier dominuje s winrate 53.2%, zatímco Iron Fist má jen 46.8%, tedy drtivou výhodu 6.4%. Je to jeden z nejnevyváženějších soubojů hrdinů v Marvel Rivals a při jeho výskytu stojí za to pořádně promyslet složení týmu. Jde o zrcadlový souboj role Duelist mezi Iron Fist a Winter Soldier, takže rozhoduje mechanická zručnost a načasování schopností. Winter Soldier se v těchto přímých střetech ukázal o něco účinnější. Winter Soldier naprosto dominuje v KDA s hodnotou 4.77, což je obrovská výhoda +2.31 oproti Iron Fist. To znamená, že Winter Soldier se trvale víc podílí na eliminacích a zároveň líp přežívá. Tohle je těžký matchup pro Iron Fist proti Winter Soldier. S win rate jen 46.8 % zvaž, že se vyhneš soubojům 1v1, budeš hrát u spoluhráčů a zaměříš se na podporu týmu místo přímých střetů. Jako Duelist se Iron Fist proti Winter Soldier často spoléhá na načasování. Počkej na klíčové cooldowny, hledej příležitosti a zaútoč rozhodně, místo abys neefektivně vyměňoval poškození.

Bojové statistiky Iron Fist vs Winter Soldier

Winter Soldier vede nad Iron Fist v bojových statistikách

Winter Soldier zcela dominuje bojovým statistikám proti Iron Fist a vede ve všech čtyřech kategoriích: KDA, Zabití, Smrti a Asistence. Tato komplexní výhoda se promítá do konzistentně lepšího výkonu v týmových soubojích.

KDA
2.46Iron Fist
4.77Winter Soldier
Winter Soldier zcela převyšuje Iron Fist v efektivitě KDA: 4.77 s výhodou +2.31. Tento dominantní výkon ukazuje, že Winter Soldier konzistentně vyhrává výměny a přežívá týmové souboje.
Zabití
17.1Iron Fist
20.6Winter Soldier
Winter Soldier dominuje v zabitích s průměrem 20.6, obrovská výhoda +3.5 nad Iron Fist. Tento rozdíl vytváří velký potenciál sněhové koule díky ekonomice ultimate.
Smrti
8.0Iron Fist
5.8Winter Soldier
Winter Soldier v tomto matchupu přežívá výrazně déle než Iron Fist: průměrně jen 5.8 smrtí oproti 8.0. Tato výhoda -2.2 v přežití přináší obrovskou hodnotu díky trvalému poškození, léčení nebo přítomnosti v první linii.
Asistence
2.6Iron Fist
6.9Winter Soldier
Winter Soldier dominuje v přínosu týmu s 6.9 asistencemi, o +4.3 více než Iron Fist. Tento obrovský rozdíl v asistencích ukazuje, že Winter Soldier se do týmových soubojů zapojuje a pomáhá jim vyhrávat.

Srovnání dopadu Iron Fist vs Winter Soldier

⚔️
Prům. poškození
Winter Soldier
5 573
výhoda +575
Iron FistIron Fist4 998
Winter SoldierWinter Soldier5 573
💚
Prům. léčení
Iron Fist
363
výhoda +336
Iron FistIron Fist363
Winter SoldierWinter Soldier27

Oba Duelisté mají působivé poškození: Iron Fist průměrně 4 998, Winter Soldier průměrně 5 573. V takto vyrovnaných zrcadlech rozhodují přesnost a výběr cílů.

Iron Fist léčí o 336 více na zápas než Winter Soldier. Tato výhoda v udržitelnosti pomáhá týmu vyhrávat dlouhé souboje a držet se na objektivech.

Matchup rolí Duelist vs Duelist

Iron Fist
Iron FistDuelist
vs
Winter Soldier
Winter SoldierDuelist

V tomto zrcadlovém matchupu rolí Duelist má Winter Soldier výhodu ve win rate 53.2 %. Zrcadla jsou nejčistší zkouškou mistrovství hrdiny - úspěch závisí na načasování schopností, pozicování a znalosti silných stránek hrdiny. Prostuduj běžné vzorce Winter Soldier, abys zlepšil svůj výkon v zrcadlech.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Iron Fist

Team Comp Lab staví oba týmy na jednu plochu: aktivní team-upy, párové synergie, vyváženost rolí a výhodu každého hrdiny proti nepřátelské sestavě, vše z reálných zápasů.

  • Celá hrací plocha 6v6
  • Team-upy a párové synergie
  • Matchupy proti nepřátelskému týmu
Team Comp Lab v MetaBot Desktop

Kompletní data o soubojích Iron Fist v Marvel Rivals (sezóna aktuální). Prohlížej všechny souboje hrdiny seřazené podle winrate, filtruj podle role nebo hledej konkrétní soupeře.

Souboje Iron Fist
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození
Léčení
41.4%1622.0513.97.84 283304
51.7%1512.4516.97.84 743372
48.7%1502.2815.67.74 730377
51.7%1492.1614.97.74 951306
52.1%1402.5916.37.14 675420
50.8%1302.6417.17.67 4651 009
55.1%1272.9819.87.68 1961 052
46.0%1262.6817.67.77 320783
42.0%1192.2415.57.85 429274
44.1%1182.1715.58.04 848333
48.3%1182.4316.17.54 909393
46.0%1112.4215.77.44 865281
54.6%1082.7217.97.36 824431
61.7%1072.9119.27.85 461356
49.5%972.4315.87.44 723374
46.9%962.5216.47.44 422387
51.6%952.6317.27.55 666356
50.0%942.9617.87.14 881408
46.8%942.4617.18.04 998363
57.5%872.5016.97.66 321430
49.4%872.4316.57.94 533412
36.9%842.2516.08.25 675819
55.1%782.4215.77.25 671398
61.0%772.2616.08.44 704324
44.2%772.6018.58.16 308349
48.6%742.5917.67.79 5911 774
65.1%662.7718.58.14 659402
53.8%652.9118.67.47 986266
35.9%642.1415.88.24 671232
53.1%642.1713.87.44 200416
49.2%632.8017.67.04 778361
55.0%602.4115.67.36 323333
58.3%602.6716.87.200
48.3%602.4117.18.05 028341
45.8%592.3016.17.76 670351
51.7%582.3716.27.64 973279
52.8%532.7515.06.38 250488
46.0%502.9218.27.26 931428
57.1%492.7518.17.45 056438
47.9%482.4315.17.05 2781 380
56.8%442.4116.07.300
56.8%442.4115.97.64 449374
65.1%432.6816.97.34 603319
41.0%392.2916.07.85 172355
47.4%382.5516.07.04 521368
51.3%372.4416.47.75 827356
36.1%361.9313.37.86 336305
77.4%312.9218.57.35 838448
44.8%292.3815.97.100
44.0%252.4618.28.45 959554
54.5%222.5515.16.97 042435
42.1%192.0011.46.300
52.6%191.7815.09.58 781431
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ k Iron Fist vs winter soldier

Jaké jsou nejlepší matchupy Iron Fist v Marvel Rivals?

Iron Fist si nejlépe vede proti hrdinům moon knight, jeff the land shark, hela. Nejsilnější matchup je proti Angela s winrate 77.4 %.

Jaké jsou nejhorší matchupy hrdiny Iron Fist v Marvel Rivals?

Iron Fist má potíže proti hrdinům iron man, Elsa Bloodstone, invisible woman. Nejtvrdší counter je human torch s winratem pouhých 35.9%.

Jak s Iron Fist vyhrát víc matchupů?

Jako Duelist vyhrává Iron Fist 27 z 54 matchupů (winrate >50 %). Zaměř se na výhodné matchupy a spolupracuj s týmem na zvládnutí těžkých soupeřů.

Jak si Iron Fist vede proti různým rolím?

Jako Duelist se Iron Fist v matchupech chová podle role soupeře. Pomocí filtrů rolí v tabulce výše porovnej winrate proti Duelists, Vanguards a Strategists.