Cyclops - Marvel Rivals Duelist
Winrate
49.5%
Pick rate
0.1%
Prům. KDA
4.05

Cyclops vs Gambit

Cyclops tier F
Role
Duelist
Zápasy
609
Sezóna
Season 10.5
Metodika
Metodika dat

Matchup Cyclops vs Gambit je těsný, Cyclops mírně vede s winratem 52.0% v 102 hrách. Cyclops loví Gambit s průměrem 20.7 zabití, ale Gambit může zvrátit boje léčením 0, pokud je chráněn. V tomto vyrovnaném matchupu by se hráči za Cyclops měli soustředit na týmovou souhru a načasování schopností, aby měli proti Gambit co největší dopad.

Rozbor matchupu: Cyclops

Vyber soupeře z rozbalovací nabídky a zobraz podrobné statistiky soubojů pro Cyclops. Porovnej winrate, KDA, způsobené poškození a další a pochop každý přímý souboj.

Porovnat se soupeřem
Cyclops - winrate 52.0% v tomto matchupu
Cyclops
52.0% WR
VS
Matchup Gambit vs Cyclops - winrate 48.0%
Gambit
48.0% WR

Kdo vyhrává matchup Cyclops vs Gambit?

Cyclops vyhrává matchup Cyclops vs Gambit
Vítěz
Cyclops
Zápasy: 102
52.0%
Winrate
48.0%
4.11
KDA
5.56
20.7
Zabití
11.8
6.3
Smrti
5.2
5.3
Asistence
17.2
0
Poškození
0
0
Léčení
0

Analýza souboje Cyclops vs Gambit

V souboji Cyclops vs Gambit se z dat 102 zápasů ukazuje znatelná výhoda. Cyclops vyhrává 52.0% střetnutí proti 48.0% u Gambit. Rozdíl 3.9% naznačuje výrazný náskok nezávislý na dovednosti. Při draftu i v boji s tímto rozdílem počítej. Cyclops vyniká v nájezdech na Gambit a jeho likvidaci, protože ten nemá dost sebeobrany, aby unikl soustředěnému útoku. Gambit naprosto dominuje v KDA s hodnotou 5.56, což je obrovská výhoda +1.45 oproti Cyclops. To znamená, že Gambit se trvale víc podílí na eliminacích a zároveň líp přežívá. Největší rozdíl je v eliminacích: Cyclops jich dělá v průměru o 8.9 víc za zápas. To přímo ovlivňuje rychlost nabíjení ultimate a vytváří efekt sněhové koule. Cyclops má proti Gambit mírnou výhodu. Statistiky ti sice mírně nahrávají, ale soustřeď se na základy a neriskuj zbytečně. Malé výhody se časem sčítají. Jako Duelist se Cyclops proti Gambit často spoléhá na načasování. Počkej na klíčové cooldowny, hledej příležitosti a zaútoč rozhodně, místo abys neefektivně vyměňoval poškození.

Bojové statistiky Cyclops vs Gambit

Gambit vede nad Cyclops v bojových statistikách

Gambit má nad Cyclops jasnou bojovou výhodu a vyhrává 3 ze 4 statistických kategorií (KDA, Smrti a Asistence). To ukazuje znatelný rozdíl ve výkonu v přímých soubojích.

KDA
4.11Cyclops
5.56Gambit
Gambit zcela převyšuje Cyclops v efektivitě KDA: 5.56 s výhodou +1.45. Tento dominantní výkon ukazuje, že Gambit konzistentně vyhrává výměny a přežívá týmové souboje.
Zabití
20.7Cyclops
11.8Gambit
Cyclops dominuje v zabitích s průměrem 20.7, obrovská výhoda +8.9 nad Gambit. Tento rozdíl vytváří velký potenciál sněhové koule díky ekonomice ultimate.
Smrti
6.3Cyclops
5.2Gambit
Gambit má znatelně lepší přežitelnost: 5.2 smrtí oproti 6.3 u Cyclops. Výhoda -1.1 udržuje přítomnost v týmu a nabití ultimate.
Asistence
5.3Cyclops
17.2Gambit
Gambit dominuje v přínosu týmu s 17.2 asistencemi, o +11.9 více než Cyclops. Tento obrovský rozdíl v asistencích ukazuje, že Gambit se do týmových soubojů zapojuje a pomáhá jim vyhrávat.

Srovnání dopadu Cyclops vs Gambit

⚔️
Prům. poškození
Cyclops
0
výhoda +0
CyclopsCyclops0
GambitGambit0
💚
Prům. léčení
Cyclops
0
výhoda +0
CyclopsCyclops0
GambitGambit0

Jako Duelist Cyclops podle očekávání vede v poškození s průměrem 0 na zápas. Toto poškození mu umožňuje hrozit zabitími a stále tlačit na Gambit.

Cyclops léčí o 0 více na zápas než Gambit. Tato výhoda v udržitelnosti pomáhá týmu vyhrávat dlouhé souboje a držet se na objektivech.

Matchup rolí Duelist vs Strategist

Cyclops
CyclopsDuelist
vs
Gambit
GambitStrategist

Cyclops dominuje nad Gambit s win rate 52.0 %. Strategisté jsou přirozeným cílem Duelistů - využij burst poškození a mobilitu k dive, získej zabití a naruš nepřátelské léčení dřív, než Strategist stihne podpořit tým.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Cyclops

Team Comp Lab staví oba týmy na jednu plochu: aktivní team-upy, párové synergie, vyváženost rolí a výhodu každého hrdiny proti nepřátelské sestavě, vše z reálných zápasů.

  • Celá hrací plocha 6v6
  • Team-upy a párové synergie
  • Matchupy proti nepřátelskému týmu
Team Comp Lab v MetaBot Desktop

Kompletní data o soubojích Cyclops v Marvel Rivals (sezóna Season 10.5). Prohlížej všechny souboje hrdiny seřazené podle winrate, filtruj podle role nebo hledej konkrétní soupeře.

Souboje Cyclops (Patch Season 10.5)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození
Léčení
47.4%1753.9919.76.300
48.4%1614.0621.36.800
48.4%1243.4117.56.600
48.6%1073.7318.86.400
52.0%1024.1120.76.300
56.9%1024.5224.26.800
40.6%1014.0421.56.700
51.6%953.4719.36.900
41.9%933.8120.06.800
55.1%894.3620.56.000
47.1%874.1422.87.000
43.0%863.3917.06.400
42.9%843.4917.86.300
46.2%784.2921.36.200
42.7%753.8818.96.200
47.9%734.1319.76.100
47.1%704.7222.05.900
47.7%653.4417.66.300
43.8%643.0216.36.800
52.4%634.6820.55.500
47.6%633.9522.27.000
41.0%614.2820.66.300
44.3%613.4517.46.300
55.8%524.5722.66.100
42.3%523.9120.66.600
50.0%524.5320.75.700
40.4%473.5420.27.100
55.6%454.5221.06.000
59.1%444.5822.66.200
33.3%423.2517.77.100
31.7%413.0416.16.500
61.5%394.0019.76.200
42.4%333.7015.15.100
56.3%325.0921.55.300
56.3%323.5117.85.900
32.3%313.2416.56.100
55.2%294.2119.95.800
51.7%294.0017.75.500
37.9%292.9317.77.700
55.2%295.6325.05.800
60.7%284.1417.75.400
55.6%273.7317.45.700
51.8%273.6018.26.400
61.5%265.7020.24.200
53.8%264.5420.55.700
45.8%243.2714.25.100
50.0%244.5422.96.300
50.0%223.3215.95.800
42.9%213.0914.26.000
66.7%214.9523.96.200
55.0%204.3718.35.000
60.0%203.8620.26.200
42.9%143.8820.16.700
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ k Cyclops vs Gambit

Jaké jsou nejlepší matchupy Cyclops v Marvel Rivals?

Cyclops si nejlépe vede proti hrdinům Gambit, Doctor Strange, Luna Snow. Nejsilnější matchup je proti Wolverine s winrate 66.7 %.

Jaké jsou nejhorší matchupy hrdiny Cyclops v Marvel Rivals?

Cyclops má potíže proti hrdinům Jubilee, Cloak & Dagger, The Hood. Nejtvrdší counter je Ultron s winratem pouhých 31.7%.

Jak s Cyclops vyhrát víc matchupů?

Jako Duelist vyhrává Cyclops 25 z 53 matchupů (winrate >50 %). Zaměř se na výhodné matchupy a spolupracuj s týmem na zvládnutí těžkých soupeřů.

Jak si Cyclops vede proti různým rolím?

Jako Duelist se Cyclops v matchupech chová podle role soupeře. Pomocí filtrů rolí v tabulce výše porovnej winrate proti Duelists, Vanguards a Strategists.