- Winrate
- 52.1%
- Pick rate
- 2.6%
- Prům. KDA
- 3.70
Phoenix vs Jubilee
- Role
- Duelist
- Zápasy
- 10 920
- Sezóna
- Season 10.5
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodika
- Metodika dat
Matchup Phoenix vs Jubilee je těsný, Phoenix mírně vede s winratem 50.6% v 156 hrách. Phoenix loví Jubilee s průměrem 17.2 zabití, ale Jubilee může zvrátit boje léčením 0, pokud je chráněn. V tomto vyrovnaném matchupu by se hráči za Phoenix měli soustředit na týmovou souhru a načasování schopností, aby měli proti Jubilee co největší dopad.
Rozbor matchupu: Phoenix
Vyber soupeře z rozbalovací nabídky a zobraz podrobné statistiky soubojů pro Phoenix. Porovnej winrate, KDA, způsobené poškození a další a pochop každý přímý souboj.
Kdo vyhrává matchup Phoenix vs Jubilee?
Analýza souboje Phoenix vs Jubilee
Souboj Phoenix vs Jubilee je podle dat z 156 analyzovaných zápasů mimořádně vyrovnaný. Phoenix má drobnou výhodu s winrate 50.6% oproti 49.4% u Jubilee, tedy rozdíl jen 1.3%. Phoenix má sice mírný statistický náskok, ale oba hrdinové jsou použitelní a výsledek často závisí na provedení. Phoenix vyniká v nájezdech na Jubilee a jeho likvidaci, protože ten nemá dost sebeobrany, aby unikl soustředěnému útoku. Jubilee naprosto dominuje v KDA s hodnotou 6.38, což je obrovská výhoda +3.13 oproti Phoenix. To znamená, že Jubilee se trvale víc podílí na eliminacích a zároveň líp přežívá. Tohle je těžký matchup pro Phoenix proti Jubilee. S win rate jen 50.6 % zvaž, že se vyhneš soubojům 1v1, budeš hrát u spoluhráčů a zaměříš se na podporu týmu místo přímých střetů. Jako Duelist se Phoenix proti Jubilee často spoléhá na načasování. Počkej na klíčové cooldowny, hledej příležitosti a zaútoč rozhodně, místo abys neefektivně vyměňoval poškození.
Bojové statistiky Phoenix vs Jubilee
Jubilee má nad Phoenix jasnou bojovou výhodu a vyhrává 3 ze 4 statistických kategorií (KDA, Smrti a Asistence). To ukazuje znatelný rozdíl ve výkonu v přímých soubojích.
Srovnání dopadu Phoenix vs Jubilee
Jako Duelist Phoenix podle očekávání vede v poškození s průměrem 0 na zápas. Toto poškození mu umožňuje hrozit zabitími a stále tlačit na Jubilee.
Phoenix léčí o 0 více na zápas než Jubilee. Tato výhoda v udržitelnosti pomáhá týmu vyhrávat dlouhé souboje a držet se na objektivech.
Matchup rolí Duelist vs Strategist
Phoenix dominuje nad Jubilee s win rate 50.6 %. Strategisté jsou přirozeným cílem Duelistů - využij burst poškození a mobilitu k dive, získej zabití a naruš nepřátelské léčení dřív, než Strategist stihne podpořit tým.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Phoenix
Team Comp Lab staví oba týmy na jednu plochu: aktivní team-upy, párové synergie, vyváženost rolí a výhodu každého hrdiny proti nepřátelské sestavě, vše z reálných zápasů.
- Celá hrací plocha 6v6
- Team-upy a párové synergie
- Matchupy proti nepřátelskému týmu

Kompletní data o soubojích Phoenix v Marvel Rivals (sezóna Season 10.5). Prohlížej všechny souboje hrdiny seřazené podle winrate, filtruj podle role nebo hledej konkrétní soupeře.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození | Léčení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.3% | 175 | 3.53 | 21.3 | 7.2 | 25 328 | 1 931 | |
| 46.1% | 165 | 3.37 | 18.9 | 6.6 | 21 757 | 2 516 | |
| 56.3% | 160 | 3.71 | 20.8 | 6.8 | 23 367 | 3 371 | |
| 50.6% | 156 | 3.25 | 17.2 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 47.4% | 137 | 3.23 | 17.8 | 6.7 | 22 311 | 2 880 | |
| 49.2% | 122 | 3.22 | 18.8 | 7.0 | 24 811 | 4 286 | |
| 43.3% | 120 | 3.21 | 16.6 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 49.6% | 113 | 3.50 | 18.2 | 6.1 | 20 168 | 1 223 | |
| 54.0% | 113 | 3.34 | 17.0 | 6.3 | 18 886 | 1 829 | |
| 53.3% | 107 | 3.60 | 20.2 | 6.7 | 27 153 | 2 679 | |
| 56.7% | 104 | 3.85 | 17.5 | 5.5 | 18 932 | 2 772 | |
| 44.7% | 103 | 2.99 | 16.6 | 6.8 | 18 120 | 2 054 | |
| 44.7% | 94 | 3.08 | 16.3 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 51.1% | 92 | 3.20 | 16.0 | 6.0 | 1 916 | 0 | |
| 48.2% | 85 | 2.89 | 14.5 | 6.0 | 16 394 | 1 768 | |
| 45.8% | 83 | 3.41 | 19.5 | 7.0 | 22 656 | 1 045 | |
| 51.9% | 79 | 3.15 | 17.1 | 6.7 | 0 | 0 | |
| 45.6% | 79 | 3.63 | 19.2 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 53.2% | 79 | 3.28 | 17.9 | 6.6 | 24 536 | 5 540 | |
| 47.9% | 71 | 2.97 | 14.9 | 6.3 | 16 047 | 5 564 | |
| 54.4% | 68 | 3.30 | 16.5 | 5.8 | 19 875 | 1 058 | |
| 63.2% | 68 | 3.92 | 18.9 | 5.7 | 27 943 | 1 387 | |
| 46.3% | 67 | 3.24 | 16.8 | 6.2 | 26 787 | 2 499 | |
| 42.2% | 64 | 3.34 | 16.1 | 5.9 | 26 118 | 1 267 | |
| 51.6% | 64 | 3.67 | 20.2 | 6.5 | 19 397 | 2 416 | |
| 49.2% | 63 | 3.42 | 18.5 | 6.4 | 23 781 | 1 799 | |
| 44.1% | 59 | 3.48 | 16.5 | 5.9 | 15 079 | 3 009 | |
| 49.1% | 59 | 3.24 | 16.5 | 6.3 | 20 738 | 4 555 | |
| 46.6% | 58 | 3.07 | 20.6 | 7.8 | 29 220 | 2 116 | |
| 56.1% | 57 | 3.97 | 21.9 | 6.6 | 25 772 | 2 648 | |
| 52.6% | 57 | 2.84 | 14.7 | 6.1 | 21 483 | 2 085 | |
| 30.0% | 50 | 3.08 | 14.8 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 38.8% | 49 | 3.23 | 16.3 | 6.4 | 17 332 | 2 057 | |
| 61.0% | 41 | 4.08 | 17.9 | 5.2 | 31 465 | 1 881 | |
| 46.0% | 37 | 2.52 | 12.9 | 6.0 | 4 216 | 6 344 | |
| 30.6% | 36 | 2.44 | 14.4 | 7.1 | 11 533 | 899 | |
| 48.6% | 35 | 3.66 | 18.4 | 6.1 | 22 536 | 6 016 | |
| 39.4% | 33 | 3.20 | 14.4 | 5.5 | 14 260 | 1 479 | |
| 54.5% | 33 | 3.62 | 20.8 | 7.1 | 21 876 | 4 175 | |
| 43.8% | 32 | 3.11 | 15.6 | 6.1 | 17 599 | 974 | |
| 53.3% | 30 | 3.31 | 16.5 | 5.8 | 40 261 | 2 949 | |
| 44.8% | 29 | 2.88 | 16.6 | 6.9 | 22 484 | 3 339 | |
| 35.7% | 28 | 4.04 | 17.3 | 5.7 | 36 261 | 1 922 | |
| 51.8% | 27 | 3.48 | 15.4 | 5.5 | 16 595 | 2 245 | |
| 63.0% | 27 | 4.68 | 18.1 | 4.7 | 22 239 | 4 647 | |
| 44.4% | 27 | 2.65 | 15.0 | 6.9 | 12 592 | 668 | |
| 61.5% | 26 | 3.44 | 17.0 | 5.6 | 16 155 | 542 | |
| 68.0% | 25 | 3.88 | 18.0 | 5.4 | 15 069 | 3 606 | |
| 43.5% | 23 | 3.32 | 16.7 | 5.9 | 17 502 | 1 072 | |
| 52.2% | 23 | 4.07 | 17.8 | 5.3 | 5 715 | 378 | |
| 69.6% | 23 | 4.18 | 20.3 | 6.3 | 10 807 | 643 | |
| 34.8% | 23 | 3.10 | 21.5 | 8.2 | 29 969 | 1 388 | |
| 46.7% | 15 | 3.94 | 18.5 | 5.9 | 0 | 0 | |
Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.
FAQ k Phoenix vs Jubilee
Jaké jsou nejlepší matchupy Phoenix v Marvel Rivals?
Phoenix si nejlépe vede proti hrdinům Doctor Strange, Cloak & Dagger, Jubilee. Nejsilnější matchup je proti Black Widow s winrate 69.6 %.
Jaké jsou nejhorší matchupy hrdiny Phoenix v Marvel Rivals?
Phoenix má potíže proti hrdinům Invisible Woman, Magneto, Gambit. Nejtvrdší counter je Gorr The God Butcher s winratem pouhých 30.0%.
Jak s Phoenix vyhrát víc matchupů?
Jako Duelist vyhrává Phoenix 23 z 53 matchupů (winrate >50 %). Zaměř se na výhodné matchupy a spolupracuj s týmem na zvládnutí těžkých soupeřů.
Jak si Phoenix vede proti různým rolím?
Jako Duelist se Phoenix v matchupech chová podle role soupeře. Pomocí filtrů rolí v tabulce výše porovnej winrate proti Duelists, Vanguards a Strategists.