
- Ortalama Sıra
- 4.39
- Birinci
- 13.46%
- Top 4 Oranı
- 51.61%
Maceracının Pazubendi TFT Şampiyonları
- Set
- 18
- Maçlar
- 623.923
- Tier
- Tüm Tierler
- Sıra
- Tüm Dereceler
- Son Güncelleme
- 11 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
TFT Set 18'de Maceracının Pazubendi için en iyi şampiyonlar. Bu eşyayı kullanırken en yüksek kazanma oranlarına sahip şampiyonları görün.
Maceracının Pazubendi, Akali üzerinde 59.50% kazanma oranıyla en iyi performans gösterir. Bu tablo, Maceracının Pazubendi kullanan tüm şampiyonları eşya takılıyken kazanma oranlarına göre sıralı olarak gösterir.
Sıra | Sampiyon | Tier | Kazanma Oranı Farkı | Eşya Kazanma Oranı | Şampiyon Kazanma Oranı | Eşya Seçilme Oranı | Maçlar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Akali Tier D | +14.59% | 59.50% | 44.90% | 0.81% | 288 | |
| 2 | Kayle Tier B | +13.85% | 65.01% | 51.16% | 0.66% | 410 | |
| 3 | Fiddlesticks Tier C | +6.71% | 57.39% | 50.69% | 0.26% | 471 | |
| 4 | Veigar Tier B | +6.25% | 55.88% | 49.63% | 0.19% | 203 | |
| 5 | Rek'Sai Tier D | +5.37% | 50.51% | 45.14% | 0.05% | 31 | |
| 6 | Alistar Tier C | +4.46% | 53.49% | 49.04% | 0.05% | 54 | |
| 7 | Yunara Tier D | +4.21% | 48.72% | 44.51% | 0.01% | 4 | |
| 8 | Ivern Tier C | +3.83% | 64.95% | 61.12% | 0.02% | 17 | |
| 9 | Camille Tier F | +3.72% | 38.73% | 35.02% | 0.07% | 26 | |
| 10 | Cassiopeia Tier F | +3.08% | 47.66% | 44.58% | 0.14% | 97 | |
| 11 | LeBlanc Tier C | +2.41% | 51.03% | 48.62% | 0.10% | 87 | |
| 12 | Aphelios Tier A | +1.94% | 61.27% | 59.33% | 0.01% | 9 | |
| 13 | Ahri Tier D | +1.85% | 53.84% | 51.99% | 0.07% | 53 | |
| 14 | Kobuko Tier D | +1.46% | 45.43% | 43.96% | 0.02% | 8 | |
| 15 | Azir Tier C | +1.44% | 52.20% | 50.76% | 0.15% | 143 | |
| 16 | Kha'Zix Tier C | +1.39% | 51.08% | 49.69% | 1.41% | 800 | |
| 17 | Rengar Tier D | +1.25% | 49.57% | 48.32% | 0.22% | 72 | |
| 18 | Ezreal Tier B | +1.17% | 56.35% | 55.17% | 0.02% | 19 | |
| 19 | Elise Tier F | +0.24% | 36.02% | 35.77% | 0.29% | 122 | |
| 20 | Kog'Maw Tier A | +0.10% | 55.28% | 55.18% | 0.01% | 9 | |
| 21 | Rakan Tier D | -0.06% | 42.93% | 43.00% | 0.03% | 21 | |
| 22 | Master Yi Tier F | -0.33% | 44.88% | 45.22% | 0.37% | 145 | |
| 23 | Sejuani Tier C | -0.62% | 48.72% | 49.34% | 0.03% | 27 | |
| 24 | Ashe Tier D | -0.73% | 59.17% | 59.90% | 0.00% | 2 | |
| 25 | Shen Tier C | -1.09% | 48.48% | 49.56% | 0.02% | 15 | |
| 26 | Rammus Tier B | -1.18% | 50.37% | 51.54% | 0.08% | 80 | |
| 27 | Hecarim Tier C | -1.22% | 48.07% | 49.29% | 0.03% | 36 | |
| 28 | Caitlyn Tier F | -1.26% | 31.38% | 32.63% | 0.00% | 1 | |
| 29 | Xayah Tier C | -1.38% | 44.86% | 46.25% | 0.00% | 3 | |
| 30 | Gnar Tier B | -1.58% | 64.68% | 66.26% | 0.07% | 64 | |
| 31 | Varus Tier A | -2.08% | 50.65% | 52.73% | 0.00% | 3 | |
| 32 | Malphite Tier F | -2.09% | 46.38% | 48.47% | 0.06% | 27 | |
| 33 | Teemo Tier B | -2.36% | 50.34% | 52.70% | 0.04% | 27 | |
| 34 | Ornn Tier B | -2.69% | 46.23% | 48.92% | 0.06% | 75 | |
| 35 | Morgana Tier F | -2.73% | 46.94% | 49.67% | 0.68% | 517 | |
| 36 | Lux Tier A | -2.95% | 65.21% | 68.16% | 0.08% | 41 | |
| 37 | Sett Tier D | -2.99% | 49.15% | 52.14% | 0.03% | 30 | |
| 38 | Yampiri Yengeç Tier B | -3.07% | 48.34% | 51.41% | 0.02% | 14 | |
| 39 | Lillia Tier D | -3.09% | 48.45% | 51.54% | 0.08% | 47 | |
| 40 | Vi Tier C | -3.68% | 46.40% | 50.07% | 0.03% | 30 | |
| 41 | Kayacıl Tier A | -3.94% | 49.88% | 53.82% | 0.01% | 12 | |
| 42 | Anne Gaga Tier A | -4.04% | 50.25% | 54.28% | 0.01% | 4 | |
| 43 | Alacakurt Tier A | -4.25% | 50.21% | 54.45% | 0.04% | 30 | |
| 44 | Yorick Tier C | -4.26% | 41.32% | 45.58% | 0.01% | 5 | |
| 45 | Alune Tier A | -4.33% | 65.21% | 69.54% | 0.06% | 40 | |
| 46 | Diana Tier B | -4.50% | 48.52% | 53.02% | 0.17% | 262 | |
| 47 | Çakıl Tier A | -4.66% | 50.24% | 54.90% | 0.07% | 70 | |
| 48 | Leona Tier B | -4.84% | 45.62% | 50.46% | 0.02% | 18 | |
| 49 | Warwick Tier D | -5.06% | 38.33% | 43.38% | 0.13% | 32 | |
| 50 | Tristana Tier F | -5.13% | 38.04% | 43.17% | 0.01% | 6 | |
| 51 | Zyra Tier B | -5.22% | 50.57% | 55.79% | 0.07% | 54 | |
| 52 | Draven Tier F | -5.62% | 48.09% | 53.71% | 0.01% | 5 | |
| 53 | Kennen Tier C | -5.98% | 56.20% | 62.17% | 0.27% | 250 | |
| 54 | Kadim Ejderha Tier B | -6.24% | 60.23% | 66.47% | 0.16% | 69 | |
| 55 | Gromp Tier A | -6.87% | 47.17% | 54.04% | 0.03% | 10 | |
| 56 | Közcük Tier A | -7.20% | 46.67% | 53.88% | 0.01% | 6 | |
| 57 | Maokai Tier F | -7.27% | 49.66% | 56.94% | 0.06% | 54 | |
| 58 | Sivir Tier F | -7.66% | 41.65% | 49.31% | 0.01% | 7 | |
| 59 | Soraka Tier A | -8.69% | 49.20% | 57.89% | 0.04% | 41 | |
| 60 | Karma Tier D | -8.71% | 36.31% | 45.02% | 0.01% | 6 | |
| 61 | Taric Tier C | -8.81% | 54.14% | 62.95% | 0.02% | 17 | |
| 62 | Nidalee Tier C | -9.66% | 46.26% | 55.92% | 0.14% | 96 | |
| 63 | Gözcü Tier B | -10.95% | 46.28% | 57.23% | 0.02% | 34 | |
| 64 | Amumu Tier C | -14.21% | 40.56% | 54.77% | 0.04% | 63 | |
| 65 | Korkabuk Tier A | -14.49% | 44.38% | 58.88% | 0.09% | 69 | |
Kazandıran Avantajı Yakalayın
Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.
- Oyun içi arayüzler
- Otomatik maç takibi
- Masaüstüne Özel Araçlar
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Maceracının Pazubendi Şampiyonları - Sık Sorulan Sorular
TFT Set 18'de Maceracının Pazubendi'i en iyi kullanan şampiyon hangisi?
Lux, TFT Set 18'de Maceracının Pazubendi ile 65.21%'de en yüksek kazanma oranına sahiptir. Bu şampiyon, maçların 0.08%'inde Maceracının Pazubendi kullanır ve bu eşya ile 41 oyun kazanmıştır.
TFT'de Maceracının Pazubendi için en iyi şampiyonlar hangileri?
TFT Set 18'de Maceracının Pazubendi ile en iyi performans gösteren şampiyonlar Lux, Alune, and Kayle'dur. Bu şampiyonlar, bu eşya ile donatıldığında sürekli yüksek kazanma oranları elde eder. Bu şampiyonlara Maceracının Pazubendi inşa etmek, takımınızın performansını önemli ölçüde artırabilir.
Maceracının Pazubendi'den en çok hangi şampiyon fayda sağlar?
Akali, donatıldığında 14.59% kazanma oranı iyileştirmesiyle Maceracının Pazubendi'den en çok fayda sağlar. Bu, bileşenler mevcut olduğunda Akali'u Maceracının Pazubendi için harika bir aday yapar.
TFT'de Maceracının Pazubendi'i en sık hangi şampiyon inşa eder?
Kha'Zix, TFT Set 18'de 1.41% seçilme oranıyla Maceracının Pazubendi'i en sık inşa eder. Bu şampiyon, Maceracının Pazubendi kullanırken 51.08% kazanma oranı elde eder.
TFT Set 18'de kaç şampiyon Maceracının Pazubendi kullanabilir?
TFT Set 18'de Maceracının Pazubendi kullanan 65 şampiyon kaydedilmiştir. Birçok şampiyon Maceracının Pazubendi takabilirken, en etkili kullanıcılar Lux, Alune, and Kayle'dur.
TFT'de Maceracının Pazubendi'i ne zaman inşa etmeliyim?
Bileşenleriniz ve onunla iyi sinerji sağlayan bir şampiyonunuz olduğunda TFT'de Maceracının Pazubendi inşa edin. Lux, 65.21% kazanma oranıyla en iyi taşıyıcıdır. Kompozisyonunuza ve şampiyon ihtiyaçlarınıza uyduğunda Maceracının Pazubendi'i düşünün.