
- Winrate
- 50.7%
- Zápasy
- 14 803
- KDA
- 2.62
Infernus vs Baba vs Baba
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 19 279
- Verze
- 6774
- Poslední aktualizace
- 12. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Matchup Infernus proti Baba je extrémně těsný: winrate 50.7% proti 49.3% v 14 803 zápasech. Mírnou výhodu v poměru zabití a smrtí má Infernus. V tomto vyrovnaném matchupu rozhodují spíš individuální dovednost a pozice než výběr hrdiny.
Rozbor matchupu: Infernus
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Infernus. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.
Kdo vyhrává matchup Infernus vs Baba?

Shrnutí souboje Infernus vs Baba
Souboj Infernus vs Baba v Deadlock je poměrně vyrovnaný souboj s mírnou výhodou. Podle analýzy 14 803 nedávných zápasů Infernus vyhrává s mírou výher 50.7 % oproti 49.3 % u Baba, což dává Infernus náskok 1.5 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Infernus konzistentně vítězí. Infernus má malou statistickou výhodu, ale Baba může rozhodně vyhrát chytrou hrou. Rozdíl je tak malý, že rotace v džungli, týmová koordinace a mechanické přehrání často rozhodnou víc než výběr hrdiny.
Analýza boje Infernus vs Baba
Infernus bere 4 z 5 bojových metrik v matchupu Infernus vs Baba a prokazuje jasnou mechanickou převahu s výhodami v oblastech: produkce zabití, odolnost, udělené poškození. Naše analýza ranked her (14 803) ukazuje, že Infernus v přímých střetech konzistentně přehrává Baba. Přestože Baba vyhrává jednu metriku, celkový obraz bojů nahrává Infernus. Hráči za Baba by měli stavět hru okolo své jediné silné stránky a omezit expozici tam, kde Infernus dominuje.
Analýza ekonomiky Infernus vs Baba
Infernus v průměru vydělává o 2 900 soulů více než Baba. Tento výrazný ekonomický rozdíl znamená, že Infernus bude konzistentně dosahovat klíčových předmětů dříve a vytvářet sněhovou kouli výhody po celou hru. Infernus získává více last hitů (87.8 vs 62.9), zatímco Infernus vede v denies (3.0 vs 1.8). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.
Doporučené předměty pro Infernus vs Baba
Build Infernus proti Baba







Tento vítězný build hrdiny Infernus proti Baba se zaměřuje na maximální využití statistických výhod v tomto příznivém matchupu. S winratem 50.7% proti Baba těchto 7 předmětů pomáhá hrdinovi Infernus tlačit výhodu a efektivně uzavírat hry. Eskalující poškození, Násobič spiritualismu, Bezbřehá spiritualita a další předměty: 4, celkem přibližně 39 200 soulů Build obsahuje hodnotné předměty, které se dobře škálují do late game. Efektivně farmi a hledej příležitosti, jak náskok zvětšit, než dokončíš tyto power spiky.
Build Baba proti Infernus







Counter build hrdiny Baba proti Infernus se snaží chytrou volbou předmětů zmírnit nevýhodu v matchupu. V nevýhodném matchupu hráči za Baba obvykle upřednostňují předměty, které jim pomáhají přežít a škálovat. Eskalující poškození, Kráčející skála, Plošný prodlužovač trvání a další předměty: 4, celkem přibližně 41 600 soulů Když znáš pravděpodobné předměty hrdiny Baba, můžeš využít chvíle, kdy je slabší, a předvídat načasování jeho předmětů.
Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Infernus vs Baba na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (14 803). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Infernus
Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.
- Tabule týmu o šesti hrdinech
- Výherní poměry synergií dvojic
- Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem

V Deadlock má Infernus výhodné matchupy proti 27 hrdinům a nevýhodné proti 13 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Infernus je proti Warden s winratem 56.1%. Nejtěžší matchup je Paige s winratem 42.9%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození hráčů | Čisté jmění |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.74% | 14 803 | 2.62 | 6.6 | 6.7 | 31 507 | 40 662 | |
| 43.00% | 14 196 | 2.58 | 6.5 | 6.6 | 30 836 | 40 580 | |
| 44.38% | 8 893 | 2.49 | 6.8 | 7.0 | 31 588 | 40 005 | |
| 51.11% | 7 032 | 2.60 | 6.8 | 6.8 | 31 797 | 40 857 | |
| 53.49% | 6 605 | 2.68 | 6.9 | 6.8 | 32 314 | 41 375 | |
| 42.95% | 6 372 | 2.57 | 6.8 | 6.8 | 31 219 | 40 912 | |
| 42.85% | 6 369 | 2.47 | 6.6 | 6.9 | 30 460 | 40 726 | |
| 50.80% | 6 006 | 2.56 | 7.2 | 7.2 | 32 732 | 40 677 | |
| 53.80% | 5 920 | 2.61 | 7.1 | 7.0 | 33 263 | 40 932 | |
| 53.06% | 5 801 | 2.70 | 6.9 | 6.7 | 32 380 | 40 584 | |
| 49.77% | 5 742 | 2.52 | 6.7 | 7.0 | 31 708 | 41 058 | |
| 46.21% | 5 680 | 2.69 | 7.0 | 6.7 | 32 317 | 41 235 | |
| 47.44% | 5 398 | 2.59 | 6.7 | 6.7 | 31 280 | 40 286 | |
| 49.50% | 5 083 | 2.50 | 6.8 | 6.9 | 30 646 | 40 225 | |
| 51.49% | 4 871 | 2.75 | 7.1 | 6.6 | 31 965 | 41 113 | |
| 50.43% | 4 305 | 2.63 | 6.9 | 6.9 | 31 770 | 40 305 | |
| 54.15% | 4 120 | 2.61 | 6.9 | 7.0 | 31 369 | 40 593 | |
| 48.64% | 4 040 | 2.54 | 6.9 | 7.0 | 32 686 | 40 423 | |
| 47.54% | 4 024 | 2.53 | 6.8 | 6.8 | 33 092 | 40 576 | |
| 51.18% | 4 019 | 2.57 | 7.1 | 7.0 | 31 948 | 40 599 | |
| 50.18% | 3 976 | 2.55 | 7.0 | 7.1 | 32 191 | 40 329 | |
| 55.77% | 3 932 | 2.79 | 7.0 | 6.6 | 31 574 | 41 527 | |
| 49.49% | 3 928 | 2.67 | 7.0 | 6.7 | 33 383 | 40 876 | |
| 47.12% | 3 748 | 2.64 | 6.9 | 6.7 | 32 630 | 40 351 | |
| 55.26% | 3 657 | 2.69 | 7.1 | 6.7 | 32 044 | 41 423 | |
| 50.10% | 3 591 | 2.70 | 7.1 | 6.8 | 34 091 | 42 018 | |
| 50.26% | 3 398 | 2.54 | 6.7 | 6.8 | 31 895 | 40 835 | |
| 54.32% | 3 229 | 2.77 | 7.1 | 6.7 | 32 617 | 41 857 | |
| 51.03% | 3 190 | 2.62 | 7.0 | 6.9 | 33 651 | 40 789 | |
| 55.02% | 3 026 | 2.74 | 7.0 | 6.7 | 32 589 | 41 746 | |
| 50.58% | 2 744 | 2.48 | 6.8 | 7.2 | 31 483 | 40 356 | |
| 46.76% | 2 577 | 2.58 | 6.8 | 6.8 | 34 247 | 40 459 | |
| 52.48% | 2 500 | 2.53 | 6.8 | 6.9 | 31 406 | 41 400 | |
| 50.60% | 2 237 | 2.65 | 7.0 | 6.7 | 31 071 | 40 038 | |
| 52.61% | 2 220 | 2.52 | 6.7 | 6.9 | 32 085 | 40 632 | |
| 54.26% | 2 184 | 2.92 | 7.0 | 6.2 | 31 763 | 41 194 | |
| 54.74% | 2 077 | 2.65 | 6.7 | 6.6 | 31 344 | 41 319 | |
| 51.79% | 1 844 | 2.69 | 6.7 | 6.4 | 31 000 | 41 334 | |
| 56.12% | 1 529 | 2.72 | 7.0 | 6.7 | 32 407 | 40 756 | |
| 52.39% | 1 153 | 2.73 | 4.6 | 4.8 | 23 330 | 35 933 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Matchupy Infernus - FAQ
Jaký je nejlepší matchup hrdiny Infernus v Deadlock?
Nejlepší matchup hrdiny Infernus je proti Warden s winratem 56.1%. V tomto matchupu Infernus vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.
Jaký je nejtěžší matchup pro Infernus?
Nejtěžší matchup hrdiny Infernus je proti Paige, winrate je jen 42.9%. Proti tomuto soupeři by se Infernus měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.
Kolik výhodných matchupů má Infernus?
V Deadlock má Infernus výhodných matchupů (winrate 50%+): 27, nevýhodných: 13. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.
Jak hrát za Infernus v těžkých matchupech?
Když hraješ za Infernus v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.
Na jaké statistiky se v matchupech Infernus zaměřit?
V matchupech Infernus sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.
