Kelvin
Winrate
55.4%
Zápasy
533
KDA
3.96

Kelvin vs Solomon vs Solomon

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
7 326
Verze
6774
Poslední aktualizace
12. 10. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Kelvin v Deadlock dominuje nad Solomon s winratem 55.4%. V 533 hrách má Kelvin v průměru 3.5 zabití a o -2 173 více poškození hráčů za zápas. Díky tomuto výhodnému matchupu můžeš hrát agresivně a hledat rané souboje.

Rozbor matchupu: Kelvin

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Kelvin. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Kelvin - winrate 55.4% v tomto matchupu
Kelvin
55.4% WR
VS
Matchup Solomon vs Kelvin - winrate 44.6%
Solomon
44.6% WR

Kdo vyhrává matchup Kelvin vs Solomon?

Kelvin vyhrává matchup Kelvin vs Solomon
Vítěz
Kelvin
Zápasy: 533
55.4%
Winrate
44.6%
3.5
Prům. zabití
2.8
3.7
Prům. smrti
4.4
11.1
Prům. asistence
9.1
35 439
Prům. net worth
32 942
21 153
Poškození hráčů
23 326
3 806
Poškození objektivů
2 599
45.8
Last hity
55.1

Shrnutí souboje Kelvin vs Solomon

Souboj Kelvin vs Solomon v Deadlock je rozhodný jednostranný matchup. Podle analýzy 533 nedávných zápasů Kelvin vyhrává s mírou výher 55.4 % oproti 44.6 % u Solomon, což dává Kelvin náskok 10.7 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti fragovací síla, kde Kelvin konzistentně vítězí. Kelvin má v tomto souboji ohromující statistickou převahu. Solomon by se měl vyhnout přímé konfrontaci, soustředit se jen na farming a cíle a počkat na týmové souboje, kde se individuální výhody v soubojích rozmělní.

Analýza boje Kelvin vs Solomon

Kelvin vyhrává bojové statistiky nad Solomon v Deadlocku

Kelvin bere 4 z 5 bojových metrik v matchupu Kelvin vs Solomon a prokazuje jasnou mechanickou převahu s výhodami v oblastech: efektivita KDA, produkce zabití, odolnost. Naše analýza ranked her (533) ukazuje, že Kelvin v přímých střetech konzistentně přehrává Solomon. Přestože Solomon vyhrává jednu metriku, celkový obraz bojů nahrává Kelvin. Hráči za Solomon by měli stavět hru okolo své jediné silné stránky a omezit expozici tam, kde Kelvin dominuje.

Poměr KDA
3.96Kelvin
2.70Solomon
Rozdíl v KDA mezi Kelvin a Solomon je výrazný: 3.96 oproti 2.70, drtivý rozdíl 1.26 bodu, který ukazuje dominanci Kelvin v přímých střetech. Data matchupu z her (533) ukazují, že Kelvin konzistentně získává více fragů a přežívá déle než Solomon. Pro hráče za Solomon je strategický závěr jasný: kdykoli je to možné, vyhýbej se přestřelkám 1v1 proti Kelvin. Místo toho využívej týmové utility, sbírání informací a pushe ve více lidech, abys neutralizoval mechanickou výhodu Kelvin.
Prům. zabití
3.5Kelvin
2.8Solomon
V tomto přímém souboji získává Kelvin zhruba o 0.7 zabití za zápas víc než Solomon (3.5 proti 2.8). V typickém zápase to znamená, že Kelvin přidá týmu několik zabití navíc. Rozdíl naznačuje, že styl hry nebo sada schopností Kelvin nabízí o něco lepší příležitosti k dorážení, ale Solomon to může vyvážit větším důrazem na cíle, lepším postavením v týmových soubojích nebo rozhodujícími momenty.
Prům. smrti
3.7Kelvin
4.4Solomon
Kelvin v tomto matchupu přežívá déle: umírá 3.7krát za hru oproti 4.4 smrtím hrdiny Solomon. Tento rozdíl 0.7 smrtí za zápas znamená, že je Kelvin k dispozici častěji a častěji přispívá v late game a bojích o cíle. Hráči za Solomon by si měli zkontrolovat pozicování a načasování agrese: data naznačují, že přístup Kelvin k těmto soubojům vede k lepším výsledkům v přežití.
Poškození hráčů
21 153Kelvin
23 326Solomon
Solomon dává v tomto matchupu za hru o 2 173 více poškození než Kelvin (23 326 vs 21 153). Přestože rozdíl není drtivý, během celého zápasu se citelně kumuluje: Solomon přispívá znatelně více opotřebovávacím poškozením, asistencemi a téměř-zabitími, které připravují spoluhráče. Kelvin může rozdíl zmenšit lepšími výměnami a zajistit, aby jeho poškození vedlo ke skutečným eliminacím, a ne jen k označení soupeřů, kteří pak uniknou nebo se vyléčí.
Poškození objektivů
3 806Kelvin
2 599Solomon
Kelvin v průměru způsobí cílům o 1 207 víc poškození než Solomon, takže je cennější pro split push, ničení Guardian a rychlejší dobývání věží. Týmy s Kelvin mohou upřednostnit strategie zaměřené na cíle. Solomon by se měl soustředit na vytváření pick, zatímco Kelvin tlačí cíle.

Analýza ekonomiky Kelvin vs Solomon

Čisté jmění
35 439Kelvin
32 942Solomon
Last hity
45.8Kelvin
55.1Solomon

Kelvin v průměru vydělává o 2 497 soulů více než Solomon. Tento výrazný ekonomický rozdíl znamená, že Kelvin bude konzistentně dosahovat klíčových předmětů dříve a vytvářet sněhovou kouli výhody po celou hru. Solomon získává více last hitů (55.1 vs 45.8), zatímco Kelvin vede v denies (1.2 vs 0.7). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.

Doporučené předměty pro Kelvin vs Solomon

Build Kelvin pro matchup proti Solomon

Build Kelvin proti Solomon

Tento vítězný build hrdiny Kelvin proti Solomon se zaměřuje na maximální využití statistických výhod v tomto příznivém matchupu. S winratem 55.4% proti Solomon těchto 7 předmětů pomáhá hrdinovi Kelvin tlačit výhodu a efektivně uzavírat hry. Spirituální aura, Dodatečná výdrž, Kráčející skála a další předměty: 4, celkem přibližně 33 199 soulů Build obsahuje hodnotné předměty, které se dobře škálují do late game. Efektivně farmi a hledej příležitosti, jak náskok zvětšit, než dokončíš tyto power spiky.

Build Solomon pro matchup proti Kelvin

Build Solomon proti Kelvin

Counter build hrdiny Solomon proti Kelvin se snaží chytrou volbou předmětů zmírnit nevýhodu v matchupu. V nevýhodném matchupu hráči za Solomon obvykle upřednostňují předměty, které jim pomáhají přežít a škálovat. Špetka kuráže, Elektrické náboje, Dodatečné zdraví a další předměty: 4, celkem přibližně 22 400 soulů Když znáš pravděpodobné předměty hrdiny Solomon, můžeš využít chvíle, kdy je slabší, a předvídat načasování jeho předmětů.

Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Kelvin vs Solomon na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (533). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Kelvin

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Kelvin výhodné matchupy proti 34 hrdinům a nevýhodné proti 6 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Kelvin je proti Doorman s winratem 60.5%. Nejtěžší matchup je Paige s winratem 46.6%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Kelvin matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
47.55%6 2173.504.55.227 13139 599
53.98%5 8213.544.65.427 35939 660
46.59%2 7603.264.55.626 67139 287
48.80%2 7173.374.85.727 95339 150
55.24%2 6233.494.75.528 27339 834
53.24%2 5773.405.05.728 40140 459
58.63%2 4173.475.05.829 41540 001
55.48%2 3523.644.85.328 87839 477
54.67%2 2903.524.85.528 24440 344
50.34%2 2173.615.05.328 36140 213
54.71%2 1353.495.15.728 89939 670
53.48%1 9283.145.06.027 17839 614
56.51%1 9273.414.75.628 12640 210
51.07%1 9133.414.75.527 41039 071
47.56%1 9053.544.85.427 92339 897
52.97%1 7483.594.85.327 96139 615
58.05%1 6283.655.05.428 14940 203
52.77%1 6243.514.85.627 92939 482
55.12%1 4933.445.05.628 19339 513
49.83%1 4393.344.85.629 73439 453
58.37%1 4273.545.05.628 31540 037
53.60%1 4013.484.95.529 54439 666
48.64%1 3943.484.65.328 29138 514
54.35%1 3783.445.25.829 75139 681
60.55%1 3413.835.15.330 05841 552
53.95%1 3293.474.95.729 57439 498
57.10%1 2963.554.65.427 76039 949
54.31%1 2543.574.85.428 68439 921
57.49%1 2423.744.95.428 73341 146
55.65%1 2383.784.95.329 82041 205
53.66%1 2023.534.85.529 48039 832
57.06%1 0483.595.05.628 52439 601
55.03%9743.874.64.927 15939 221
57.20%9443.504.75.427 30839 800
55.50%8543.725.15.327 41739 388
56.76%8283.574.85.328 99440 157
56.00%8163.594.95.328 10840 118
55.24%7733.594.75.126 65539 417
56.99%5513.584.85.327 68139 243
55.35%5333.963.53.721 15335 439
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Matchupy Kelvin - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Kelvin v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Kelvin je proti Doorman s winratem 60.5%. V tomto matchupu Kelvin vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Kelvin?

Nejtěžší matchup hrdiny Kelvin je proti Paige, winrate je jen 46.6%. Proti tomuto soupeři by se Kelvin měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Kelvin?

V Deadlock má Kelvin výhodných matchupů (winrate 50%+): 34, nevýhodných: 6. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Kelvin v těžkých matchupech?

Když hraješ za Kelvin v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Kelvin zaměřit?

V matchupech Kelvin sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.