
- Winrate
- 49.2%
- Zápasy
- 5 029
- KDA
- 3.77
Grey Talon vs Baba vs Baba
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 8 116
- Verze
- 6774
- Poslední aktualizace
- 12. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Matchup Grey Talon proti Baba je extrémně těsný: winrate 49.2% proti 50.8% v 5 029 zápasech. Mírnou výhodu v poměru zabití a smrtí má Grey Talon. V tomto vyrovnaném matchupu rozhodují spíš individuální dovednost a pozice než výběr hrdiny.
Rozbor matchupu: Grey Talon
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Grey Talon. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.
Kdo vyhrává matchup Grey Talon vs Baba?

Shrnutí souboje Grey Talon vs Baba
Souboj Grey Talon vs Baba v Deadlock je poměrně vyrovnaný souboj s mírnou výhodou. Podle analýzy 5 029 nedávných zápasů Baba vyhrává s mírou výher 50.8 % oproti 49.2 % u Grey Talon, což dává Baba náskok 1.5 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti fragovací síla, kde Grey Talon konzistentně vítězí. Baba má malou statistickou výhodu, ale Grey Talon může rozhodně vyhrát chytrou hrou. Rozdíl je tak malý, že rotace v džungli, týmová koordinace a mechanické přehrání často rozhodnou víc než výběr hrdiny.
Analýza boje Grey Talon vs Baba
Grey Talon dosahuje v boji čistého vítězství a vyhrává všech pět metrik proti Baba v matchupu Grey Talon vs Baba. Tato celková dominance v oblastech (efektivita KDA, produkce zabití, odolnost) ukazuje, že Grey Talon má v těchto střetech systematickou mechanickou výhodu. Podle analýzy kompetitivních zápasů (5 029) mohou hráči za Grey Talon do soubojů s Baba jít s jistotou, zatímco hráči za Baba se musí férovým soubojům zcela vyhýbat a soustředit se na přínos schopnostmi, hru na cíle a týmovou koordinaci, aby zůstali užiteční.
Analýza ekonomiky Grey Talon vs Baba
Grey Talon v průměru generuje přibližně o 1 675 soulů více než Baba. Tato mírná ekonomická výhoda se promítá do dřívějších power spiků a dokončení předmětů, což dává Grey Talon výhodu v mid game. Grey Talon získává více last hitů (81.4 vs 61.2), zatímco Grey Talon vede v denies (2.5 vs 1.8). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.
Doporučené předměty pro Grey Talon vs Baba
Build Grey Talon proti Baba







Tento optimalizovaný build hrdiny Grey Talon proti Baba má pomoci zvládnout statisticky náročný matchup. Při nevýhodném winratu 50.8% proti Baba tyto předměty upřednostňují přežití a efektivní výměny, aby se rozdíl smazal. Mystický opakovač, Žhnoucí duše, Ultimátní bariéra a další předměty: 4, celkem přibližně 44 800 soulů Soustřeď se na načasování předmětů a vyhýbej se dlouhým soubojům, dokud nedokončíš klíčové předměty, které mohou matchup převrátit v tvůj prospěch.
Build Baba proti Grey Talon







Doporučený build hrdiny Baba proti Grey Talon využívá jeho statistickou výhodu v tomto matchupu. Matchup je výhodný pro Baba, takže tyto předměty zdůrazňují agresivní hru a poškození, aby si výhodu pojistil. Požehnání nebes, Léčivý medailon, Pulzující prokletí a další předměty: 4, celkem přibližně 31 998 soulů Pochopení pravděpodobného buildu hrdiny Baba ti pomůže předvídat jeho power spiky a podle toho upravit své načasování.
Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Grey Talon vs Baba na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (5 029). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Grey Talon
Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.
- Tabule týmu o šesti hrdinech
- Výherní poměry synergií dvojic
- Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem

V Deadlock má Grey Talon výhodné matchupy proti 10 hrdinům a nevýhodné proti 30 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Grey Talon je proti Mirage s winratem 54.5%. Nejtěžší matchup je Paige s winratem 39.4%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození hráčů | Čisté jmění |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40.17% | 6 764 | 3.56 | 6.4 | 4.9 | 33 784 | 39 096 | |
| 49.23% | 5 029 | 3.77 | 6.6 | 4.8 | 34 441 | 39 533 | |
| 39.94% | 3 713 | 3.34 | 6.5 | 5.3 | 34 016 | 38 300 | |
| 49.51% | 2 955 | 3.60 | 6.9 | 5.1 | 35 265 | 39 549 | |
| 41.26% | 2 712 | 3.74 | 6.6 | 4.8 | 34 383 | 40 016 | |
| 39.38% | 2 707 | 3.49 | 6.3 | 4.8 | 32 410 | 38 782 | |
| 47.50% | 2 703 | 3.66 | 6.8 | 5.0 | 35 188 | 39 591 | |
| 48.52% | 2 675 | 3.49 | 6.8 | 5.3 | 35 630 | 38 947 | |
| 47.54% | 2 577 | 3.74 | 6.4 | 4.8 | 34 753 | 39 053 | |
| 46.18% | 2 577 | 3.38 | 6.6 | 5.2 | 34 553 | 39 213 | |
| 47.52% | 2 500 | 3.65 | 6.7 | 5.0 | 34 790 | 39 836 | |
| 44.70% | 2 407 | 3.39 | 6.6 | 5.4 | 35 004 | 38 924 | |
| 47.51% | 2 248 | 3.28 | 6.9 | 5.5 | 34 400 | 39 421 | |
| 45.42% | 2 153 | 3.62 | 6.6 | 4.9 | 34 131 | 38 597 | |
| 44.32% | 2 139 | 3.78 | 6.6 | 4.8 | 34 452 | 39 626 | |
| 47.81% | 1 941 | 3.87 | 6.8 | 4.8 | 35 007 | 39 987 | |
| 50.25% | 1 777 | 3.80 | 6.9 | 4.8 | 34 549 | 39 530 | |
| 46.79% | 1 761 | 3.76 | 6.8 | 5.0 | 34 828 | 39 489 | |
| 48.78% | 1 720 | 3.46 | 6.6 | 5.3 | 34 108 | 38 361 | |
| 52.46% | 1 626 | 3.68 | 6.7 | 5.0 | 34 923 | 39 559 | |
| 50.18% | 1 624 | 3.62 | 6.7 | 5.1 | 34 488 | 39 477 | |
| 46.13% | 1 576 | 3.59 | 6.9 | 5.1 | 35 527 | 38 931 | |
| 47.80% | 1 567 | 3.54 | 6.8 | 5.1 | 35 715 | 39 585 | |
| 48.59% | 1 488 | 3.55 | 6.8 | 5.2 | 34 685 | 39 202 | |
| 44.90% | 1 432 | 3.70 | 6.7 | 4.8 | 35 982 | 38 805 | |
| 47.61% | 1 401 | 3.78 | 6.8 | 4.9 | 36 721 | 40 869 | |
| 42.61% | 1 387 | 3.58 | 6.6 | 4.9 | 35 089 | 38 470 | |
| 52.87% | 1 377 | 3.83 | 7.0 | 5.0 | 36 768 | 41 281 | |
| 50.82% | 1 348 | 3.96 | 7.2 | 4.8 | 36 195 | 40 569 | |
| 44.12% | 1 285 | 3.51 | 6.4 | 5.0 | 35 716 | 39 062 | |
| 47.95% | 1 172 | 3.63 | 6.9 | 5.1 | 36 705 | 39 532 | |
| 47.99% | 1 144 | 3.39 | 6.8 | 5.4 | 34 201 | 39 104 | |
| 50.46% | 983 | 3.74 | 6.7 | 4.9 | 34 761 | 39 508 | |
| 42.80% | 944 | 3.33 | 6.2 | 5.0 | 34 673 | 37 638 | |
| 47.18% | 888 | 3.78 | 6.9 | 4.8 | 33 473 | 38 451 | |
| 53.63% | 867 | 3.65 | 6.8 | 5.1 | 36 155 | 39 945 | |
| 54.55% | 847 | 3.77 | 6.5 | 4.7 | 34 665 | 40 299 | |
| 46.31% | 719 | 3.53 | 6.0 | 4.7 | 32 754 | 39 234 | |
| 54.17% | 576 | 4.22 | 7.0 | 4.5 | 35 493 | 39 604 | |
| 51.44% | 554 | 4.45 | 4.8 | 3.2 | 26 044 | 34 766 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Matchupy Grey Talon - FAQ
Jaký je nejlepší matchup hrdiny Grey Talon v Deadlock?
Nejlepší matchup hrdiny Grey Talon je proti Mirage s winratem 54.5%. V tomto matchupu Grey Talon vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.
Jaký je nejtěžší matchup pro Grey Talon?
Nejtěžší matchup hrdiny Grey Talon je proti Paige, winrate je jen 39.4%. Proti tomuto soupeři by se Grey Talon měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.
Kolik výhodných matchupů má Grey Talon?
V Deadlock má Grey Talon výhodných matchupů (winrate 50%+): 10, nevýhodných: 30. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.
Jak hrát za Grey Talon v těžkých matchupech?
Když hraješ za Grey Talon v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.
Na jaké statistiky se v matchupech Grey Talon zaměřit?
V matchupech Grey Talon sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.
