
- Winrate
- 47.5%
- Zápasy
- 5 982
- KDA
- 3.10
Lash vs Nurse Harrow vs Nurse Harrow
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 35 518
- Verze
- 6844
- Poslední aktualizace
- 4. 11. 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodika
- Metodika dat
V tomto matchupu Deadlock má Lash proti Nurse Harrow náročný winrate 47.5%. Data z 5 982 her ukazují, že Lash v průměru umírá o 1.0 častěji. Soustřeď se na bezpečný farm, týmovou spolupráci a vyhýbej se soubojům 1v1.
Rozbor matchupu: Lash
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Lash. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.
Kdo vyhrává matchup Lash vs Nurse Harrow?

Shrnutí souboje Lash vs Nurse Harrow
Souboj Lash vs Nurse Harrow v Deadlock je středně výhodný souboj. Podle analýzy 5 982 nedávných zápasů Nurse Harrow vyhrává s mírou výher 52.5 % oproti 47.5 % u Lash, což dává Nurse Harrow náskok 4.9 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Lash konzistentně vítězí. Nurse Harrow má v tomto souboji znatelnou výhodu. Hráči za Lash by měli hrát opatrněji, upřednostnit bezpečný farming a hledat týmové souboje, kde je postavení a koordinace důležitější než statistiky 1v1.
Analýza boje Lash vs Nurse Harrow
Lash mírně překonává Nurse Harrow v bojovém srovnání a vyhrává 3 z 5 metrik s výraznými výhodami v oblastech: produkce zabití, udělené poškození, poškození cílů. S náskokem pouhých 3-2 podle analýzy zápasů (5 982) zůstává matchup Lash vs Nurse Harrow otevřený pro obě strany. Nurse Harrow by se neměl cítit podceněný: statistický rozdíl je tak malý, že individuální um, volba pozic a rozhodování ve hře mohou snadno převážit konkrétní střety ve prospěch Nurse Harrow.
Analýza ekonomiky Lash vs Nurse Harrow
Lash v průměru generuje přibližně o 1 791 soulů více než Nurse Harrow. Tato mírná ekonomická výhoda se promítá do dřívějších power spiků a dokončení předmětů, což dává Lash výhodu v mid game. Oba hrdinové farmí srovnatelným tempem, takže kontrola lajny bude záviset na vzorcích harassu a podpoře z džungle, ne na vrozených farmicích výhodách.
Doporučené předměty pro Lash vs Nurse Harrow
Build Lash proti Nurse Harrow







Tento optimalizovaný build hrdiny Lash proti Nurse Harrow má pomoci zvládnout statisticky náročný matchup. Při nevýhodném winratu 52.5% proti Nurse Harrow tyto předměty upřednostňují přežití a efektivní výměny, aby se rozdíl smazal. Kouzelný koberec, Žhnoucí duše, Mystický opakovač a další předměty: 4, celkem přibližně 32 800 soulů Soustřeď se na načasování předmětů a vyhýbej se dlouhým soubojům, dokud nedokončíš klíčové předměty, které mohou matchup převrátit v tvůj prospěch.
Build Nurse Harrow proti Lash







Doporučený build hrdiny Nurse Harrow proti Lash využívá jeho statistickou výhodu v tomto matchupu. Matchup je výhodný pro Nurse Harrow, takže tyto předměty zdůrazňují agresivní hru a poškození, aby si výhodu pojistil. Kapesní blizard, Krvesajné rukavice, Nulifikační vlna a další předměty: 4, celkem přibližně 39 599 soulů Pochopení pravděpodobného buildu hrdiny Nurse Harrow ti pomůže předvídat jeho power spiky a podle toho upravit své načasování.
Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Lash vs Nurse Harrow na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (5 982). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Lash
Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.
- Tabule týmu o šesti hrdinech
- Výherní poměry synergií dvojic
- Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem

V Deadlock má Lash výhodné matchupy proti 19 hrdinům a nevýhodné proti 24 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Lash je proti Mirage s winratem 56.3%. Nejtěžší matchup je Rat King s winratem 40.5%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození hráčů | Čisté jmění |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.53% | 5 982 | 3.10 | 5.2 | 5.4 | 29 399 | 36 800 | |
| 45.71% | 5 885 | 2.95 | 5.3 | 5.6 | 27 579 | 37 138 | |
| 40.48% | 5 519 | 3.07 | 5.2 | 5.2 | 26 748 | 36 865 | |
| 51.72% | 5 329 | 3.06 | 5.6 | 5.8 | 29 014 | 37 122 | |
| 47.61% | 5 283 | 3.07 | 5.8 | 5.7 | 28 631 | 37 006 | |
| 52.14% | 5 138 | 3.11 | 5.5 | 5.5 | 28 381 | 37 052 | |
| 40.74% | 4 909 | 2.99 | 5.6 | 5.6 | 27 818 | 36 992 | |
| 48.64% | 4 566 | 3.08 | 5.6 | 5.7 | 28 908 | 37 271 | |
| 47.51% | 4 304 | 3.10 | 5.6 | 5.6 | 28 082 | 37 214 | |
| 47.08% | 4 080 | 3.09 | 5.6 | 5.6 | 28 048 | 36 701 | |
| 48.40% | 4 037 | 3.02 | 5.9 | 6.0 | 29 721 | 37 257 | |
| 55.66% | 3 922 | 3.15 | 6.1 | 5.7 | 28 796 | 37 548 | |
| 47.28% | 3 911 | 3.01 | 5.5 | 5.7 | 29 018 | 37 019 | |
| 52.26% | 3 676 | 3.20 | 5.7 | 5.5 | 28 186 | 37 328 | |
| 41.69% | 3 588 | 2.99 | 5.2 | 5.4 | 26 239 | 37 049 | |
| 50.13% | 3 553 | 3.08 | 5.7 | 5.7 | 28 952 | 37 325 | |
| 44.90% | 3 550 | 3.13 | 5.5 | 5.5 | 28 180 | 37 869 | |
| 52.04% | 3 459 | 3.21 | 5.3 | 5.2 | 27 020 | 36 731 | |
| 47.84% | 3 263 | 2.75 | 5.6 | 6.0 | 26 523 | 36 965 | |
| 53.63% | 3 220 | 3.13 | 5.7 | 5.7 | 28 684 | 37 597 | |
| 49.39% | 3 201 | 3.09 | 5.7 | 5.7 | 28 576 | 36 943 | |
| 45.37% | 3 101 | 3.08 | 5.6 | 5.5 | 29 141 | 37 101 | |
| 53.57% | 3 039 | 3.30 | 5.7 | 5.4 | 28 999 | 37 609 | |
| 55.15% | 3 030 | 3.30 | 5.8 | 5.4 | 28 128 | 37 092 | |
| 52.31% | 2 925 | 3.15 | 5.8 | 5.7 | 29 121 | 37 155 | |
| 45.27% | 2 757 | 2.93 | 5.0 | 5.5 | 27 860 | 36 822 | |
| 51.37% | 2 663 | 3.10 | 5.8 | 5.8 | 30 222 | 37 075 | |
| 52.91% | 2 646 | 3.05 | 5.7 | 5.7 | 28 400 | 37 156 | |
| 45.98% | 2 440 | 3.14 | 5.4 | 5.3 | 27 846 | 36 302 | |
| 48.72% | 2 430 | 3.12 | 5.5 | 5.5 | 29 603 | 37 591 | |
| 51.54% | 2 179 | 2.98 | 5.4 | 5.6 | 27 297 | 37 101 | |
| 49.26% | 2 176 | 3.16 | 5.3 | 5.2 | 27 830 | 37 901 | |
| 52.04% | 2 008 | 3.28 | 5.7 | 5.4 | 28 162 | 37 831 | |
| 44.30% | 1 799 | 2.93 | 4.9 | 5.3 | 26 027 | 34 962 | |
| 55.67% | 1 798 | 3.34 | 5.8 | 5.4 | 28 815 | 38 186 | |
| 49.16% | 1 784 | 3.15 | 5.2 | 5.2 | 27 556 | 36 517 | |
| 49.54% | 1 756 | 3.29 | 5.7 | 5.2 | 27 855 | 37 154 | |
| 50.06% | 1 726 | 3.04 | 5.9 | 5.9 | 29 116 | 37 449 | |
| 45.75% | 1 648 | 2.98 | 5.1 | 5.4 | 27 715 | 35 937 | |
| 53.44% | 1 613 | 3.22 | 5.5 | 5.3 | 28 792 | 37 472 | |
| 47.12% | 1 513 | 3.08 | 4.9 | 5.0 | 26 415 | 36 657 | |
| 56.27% | 1 420 | 3.25 | 5.4 | 5.2 | 27 897 | 37 127 | |
| 54.61% | 1 366 | 3.39 | 5.6 | 5.1 | 27 269 | 37 315 | |
Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.
Matchupy Lash - FAQ
Jaký je nejlepší matchup hrdiny Lash v Deadlock?
Nejlepší matchup hrdiny Lash je proti Mirage s winratem 56.3%. V tomto matchupu Lash vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.
Jaký je nejtěžší matchup pro Lash?
Nejtěžší matchup hrdiny Lash je proti Rat King, winrate je jen 40.5%. Proti tomuto soupeři by se Lash měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.
Kolik výhodných matchupů má Lash?
V Deadlock má Lash výhodných matchupů (winrate 50%+): 19, nevýhodných: 24. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.
Jak hrát za Lash v těžkých matchupech?
Když hraješ za Lash v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.
Na jaké statistiky se v matchupech Lash zaměřit?
V matchupech Lash sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.
