Mirage
Winrate
44.2%
Zápasy
5 303
KDA
3.12

Mirage vs Baba vs Baba

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
6 416
Verze
6774
Poslední aktualizace
12. 10. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Baba tvrdě counteruje Mirage, který má v 5 303 zápasech winrate jen 44.2%. Baba má v průměru o -0.5 zabití více. Proti tomuto counteru upřednostni defenzivní itemy a týmovou hru a vyhni se dlouhým výměnám.

Rozbor matchupu: Mirage

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Mirage. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Mirage - winrate 44.2% v tomto matchupu
Mirage
44.2% WR
VS
Matchup Baba vs Mirage - winrate 55.8%
Baba
55.8% WR

Kdo vyhrává matchup Mirage vs Baba?

Baba vyhrává matchup Mirage vs Baba
Vítěz
Baba
Zápasy: 5 303
44.2%
Winrate
55.8%
6.0
Prům. zabití
5.5
5.5
Prům. smrti
6.7
11.3
Prům. asistence
13.6
40 097
Prům. net worth
38 167
28 566
Poškození hráčů
26 977
4 379
Poškození objektivů
4 528
77.3
Last hity
62.7

Shrnutí souboje Mirage vs Baba

Souboj Mirage vs Baba v Deadlock je rozhodný jednostranný matchup. Podle analýzy 5 303 nedávných zápasů Baba vyhrává s mírou výher 55.8 % oproti 44.2 % u Mirage, což dává Baba náskok 11.5 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti fragovací síla, kde Mirage konzistentně vítězí. Baba má v tomto souboji ohromující statistickou převahu. Mirage by se měl vyhnout přímé konfrontaci, soustředit se jen na farming a cíle a počkat na týmové souboje, kde se individuální výhody v soubojích rozmělní.

Analýza boje Mirage vs Baba

Mirage vyhrává bojové statistiky nad Baba v Deadlocku

Mirage bere 4 z 5 bojových metrik v matchupu Mirage vs Baba a prokazuje jasnou mechanickou převahu s výhodami v oblastech: efektivita KDA, produkce zabití, odolnost. Naše analýza ranked her (5 303) ukazuje, že Mirage v přímých střetech konzistentně přehrává Baba. Přestože Baba vyhrává jednu metriku, celkový obraz bojů nahrává Mirage. Hráči za Baba by měli stavět hru okolo své jediné silné stránky a omezit expozici tam, kde Mirage dominuje.

Poměr KDA
3.12Mirage
2.86Baba
Mirage má v tomto matchupu mírnou výhodu v KDA: 3.12 oproti 2.86 u Baba. I když tento rozdíl 0.25 bodu naznačuje, že Mirage ze střetů obvykle vychází lépe, je dost malý na to, aby ho zkušení hráči za Baba překonali lepším pozicováním, načasováním schopností nebo výhrou v klíčových soubojích. Baba by se měl soustředit na výměny burst poškozením a vystoupit z boje dřív, než dlouhé souboje začnou hrát ve prospěch vyšší výdrže Mirage.
Prům. zabití
6.0Mirage
5.5Baba
Počet zabití mezi Mirage a Baba je prakticky stejný: Mirage průměrně získá 6.0 zabití za hru a Baba 5.5. Tato vyrovnanost naznačuje, že oba hrdinové umí v tomto souboji sbírat fragy stejně dobře, a výsledek závisí spíš na hře kolem cílů, používání schopností a týmové koordinaci než na počtu zabití. Zaměř se na zabití, která mají váhu, třeba na zamezení farmy v lajně, souboje o cíle a výměny, ne na pouhé zvyšování skóre.
Prům. smrti
5.5Mirage
6.7Baba
Mirage vykazuje výrazně lepší přežití proti Baba a umírá méně za hru. Méně častá smrt dává Mirage výrazně větší potenciál dopadu: více příležitostí k multikillům, větší přítomnost v bojích o cíle a větší ekonomickou stabilitu díky přežití. Hráči za Baba čelí deficitu v přežití, který se během zápasu kumuluje, takže disciplinované pozicování a chytré vystupování z boje jsou klíčové.
Poškození hráčů
28 566Mirage
26 977Baba
Mirage dává v tomto matchupu za hru o 1 588 více poškození než Baba (28 566 vs 26 977). Přestože rozdíl není drtivý, během celého zápasu se citelně kumuluje: Mirage přispívá znatelně více opotřebovávacím poškozením, asistencemi a téměř-zabitími, které připravují spoluhráče. Baba může rozdíl zmenšit lepšími výměnami a zajistit, aby jeho poškození vedlo ke skutečným eliminacím, a ne jen k označení soupeřů, kteří pak uniknou nebo se vyléčí.
Poškození objektivů
4 379Mirage
4 528Baba
Příspěvek k poškození cílů je podobný u Mirage (4 379) i Baba (4 528). Žádný z hrdinů nemá zřetelnou výhodu při ničení věží, Walker nebo Patron. Pro kontrolu cílů bude důležitější týmová koordinace než výběr hrdiny.

Analýza ekonomiky Mirage vs Baba

Čisté jmění
40 097Mirage
38 167Baba
Last hity
77.3Mirage
62.7Baba

Mirage v průměru generuje přibližně o 1 930 soulů více než Baba. Tato mírná ekonomická výhoda se promítá do dřívějších power spiků a dokončení předmětů, což dává Mirage výhodu v mid game. Mirage získává více last hitů (77.3 vs 62.7), zatímco Mirage vede v denies (2.9 vs 1.8). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.

Doporučené předměty pro Mirage vs Baba

Build Mirage pro matchup proti Baba

Build Mirage proti Baba

Tento optimalizovaný build hrdiny Mirage proti Baba má pomoci zvládnout statisticky náročný matchup. Při nevýhodném winratu 55.8% proti Baba tyto předměty upřednostňují přežití a efektivní výměny, aby se rozdíl smazal. Ultimátní bariéra, Transfúzní náboje, Tlumič a další předměty: 4, celkem přibližně 44 800 soulů Soustřeď se na načasování předmětů a vyhýbej se dlouhým soubojům, dokud nedokončíš klíčové předměty, které mohou matchup převrátit v tvůj prospěch.

Build Baba pro matchup proti Mirage

Build Baba proti Mirage

Doporučený build hrdiny Baba proti Mirage využívá jeho statistickou výhodu v tomto matchupu. Matchup je výhodný pro Baba, takže tyto předměty zdůrazňují agresivní hru a poškození, aby si výhodu pojistil. Bajonet, Léčivý medailon, Očistná bariéra a další předměty: 4, celkem přibližně 23 200 soulů Pochopení pravděpodobného buildu hrdiny Baba ti pomůže předvídat jeho power spiky a podle toho upravit své načasování.

Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Mirage vs Baba na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (5 303). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Mirage

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Mirage výhodné matchupy proti 3 hrdinům a nevýhodné proti 37 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Mirage je proti Shiv s winratem 51.4%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 36.5%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Mirage matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
44.24%5 3033.126.05.528 56640 097
36.77%4 6123.115.85.427 54139 506
40.29%2 7603.006.15.828 52139 498
47.12%2 3263.216.25.629 10540 656
45.24%2 2483.096.15.729 24340 544
45.26%2 0773.226.45.629 38440 706
36.55%2 0523.026.15.627 82740 009
42.53%1 9752.976.36.029 35939 911
37.46%1 9733.005.75.526 74039 793
47.64%1 9483.186.05.629 20140 339
42.98%1 9293.026.25.829 15740 633
49.48%1 9263.236.55.730 14940 520
41.20%1 7673.316.35.428 98740 311
47.55%1 6953.256.35.529 10240 377
43.83%1 6772.966.56.029 07240 472
44.28%1 6713.226.35.528 58939 710
47.72%1 4063.116.25.828 29939 949
44.44%1 3933.186.35.729 08340 120
43.06%1 3543.046.35.829 67740 086
47.35%1 3413.186.55.829 30140 366
45.88%1 2993.056.36.029 72740 195
48.64%1 2853.286.35.529 10641 471
51.41%1 2413.276.35.528 96740 572
41.97%1 2393.156.15.630 39540 700
41.36%1 2093.036.25.730 28339 800
40.05%1 1763.086.25.729 87240 008
46.87%1 1673.106.35.829 69940 313
43.99%1 1393.276.55.630 66841 176
49.03%1 1363.276.45.629 57941 324
46.66%1 0633.126.45.931 28841 017
47.24%9973.226.35.630 11541 442
48.37%8583.036.25.928 71540 338
45.45%8473.136.35.629 49840 878
44.00%8163.186.25.530 07039 559
50.20%7353.456.55.429 60940 769
46.51%7313.316.35.327 43039 669
50.00%7143.196.35.730 95840 895
43.02%6163.166.25.529 50741 151
47.41%4833.226.25.529 05340 247
42.71%3913.274.43.922 04835 129
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Matchupy Mirage - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Mirage v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Mirage je proti Shiv s winratem 51.4%. V tomto matchupu Mirage vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Mirage?

Nejtěžší matchup hrdiny Mirage je proti Graves, winrate je jen 36.5%. Proti tomuto soupeři by se Mirage měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Mirage?

V Deadlock má Mirage výhodných matchupů (winrate 50%+): 3, nevýhodných: 37. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Mirage v těžkých matchupech?

Když hraješ za Mirage v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Mirage zaměřit?

V matchupech Mirage sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.