
- Winrate
- 49.1%
- Zápasy
- 5 967
- KDA
- 2.82
Wraith vs Nurse Harrow vs Nurse Harrow
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 39 093
- Verze
- 6844
- Poslední aktualizace
- 4. 11. 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodika
- Metodika dat
Matchup Wraith proti Nurse Harrow je extrémně těsný: winrate 49.1% proti 50.9% v 5 967 zápasech. Mírnou výhodu v poměru zabití a smrtí má Wraith. V tomto vyrovnaném matchupu rozhodují spíš individuální dovednost a pozice než výběr hrdiny.
Rozbor matchupu: Wraith
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Wraith. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.
Kdo vyhrává matchup Wraith vs Nurse Harrow?

Shrnutí souboje Wraith vs Nurse Harrow
Souboj Wraith vs Nurse Harrow v Deadlock je poměrně vyrovnaný souboj s mírnou výhodou. Podle analýzy 5 967 nedávných zápasů Nurse Harrow vyhrává s mírou výher 50.9 % oproti 49.1 % u Wraith, což dává Nurse Harrow náskok 1.8 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Wraith konzistentně vítězí. Nurse Harrow má malou statistickou výhodu, ale Wraith může rozhodně vyhrát chytrou hrou. Rozdíl je tak malý, že rotace v džungli, týmová koordinace a mechanické přehrání často rozhodnou víc než výběr hrdiny.
Analýza boje Wraith vs Nurse Harrow
Wraith mírně překonává Nurse Harrow v bojovém srovnání a vyhrává 3 z 5 metrik s výraznými výhodami v oblastech: produkce zabití, udělené poškození, poškození cílů. S náskokem pouhých 3-2 podle analýzy zápasů (5 967) zůstává matchup Wraith vs Nurse Harrow otevřený pro obě strany. Nurse Harrow by se neměl cítit podceněný: statistický rozdíl je tak malý, že individuální um, volba pozic a rozhodování ve hře mohou snadno převážit konkrétní střety ve prospěch Nurse Harrow.
Analýza ekonomiky Wraith vs Nurse Harrow
Wraith v průměru vydělává o 4 350 soulů více než Nurse Harrow. Tento výrazný ekonomický rozdíl znamená, že Wraith bude konzistentně dosahovat klíčových předmětů dříve a vytvářet sněhovou kouli výhody po celou hru. Wraith získává více last hitů (84.7 vs 63.6), zatímco Wraith vede v denies (3.2 vs 2.5). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.
Doporučené předměty pro Wraith vs Nurse Harrow
Build Wraith proti Nurse Harrow







Tento optimalizovaný build hrdiny Wraith proti Nurse Harrow má pomoci zvládnout statisticky náročný matchup. Při nevýhodném winratu 50.9% proti Nurse Harrow tyto předměty upřednostňují přežití a efektivní výměny, aby se rozdíl smazal. Cinknuté karty, Násobič spiritualismu, Bezbřehá spiritualita a další předměty: 4, celkem přibližně 44 800 soulů Soustřeď se na načasování předmětů a vyhýbej se dlouhým soubojům, dokud nedokončíš klíčové předměty, které mohou matchup převrátit v tvůj prospěch.
Build Nurse Harrow proti Wraith







Doporučený build hrdiny Nurse Harrow proti Wraith využívá jeho statistickou výhodu v tomto matchupu. Matchup je výhodný pro Nurse Harrow, takže tyto předměty zdůrazňují agresivní hru a poškození, aby si výhodu pojistil. Násobič spiritualismu, Hrdinská aura, Odrazné náboje a další předměty: 4, celkem přibližně 26 400 soulů Pochopení pravděpodobného buildu hrdiny Nurse Harrow ti pomůže předvídat jeho power spiky a podle toho upravit své načasování.
Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Wraith vs Nurse Harrow na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (5 967). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Wraith
Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.
- Tabule týmu o šesti hrdinech
- Výherní poměry synergií dvojic
- Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem

V Deadlock má Wraith výhodné matchupy proti 28 hrdinům a nevýhodné proti 15 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Wraith je proti Sinclair s winratem 58.5%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 42.5%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození hráčů | Čisté jmění |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 48.70% | 6 727 | 2.76 | 6.4 | 5.4 | 28 265 | 38 644 | |
| 44.10% | 6 258 | 2.77 | 6.2 | 5.2 | 28 226 | 39 090 | |
| 46.67% | 6 149 | 2.69 | 5.9 | 5.2 | 27 269 | 38 606 | |
| 49.09% | 5 967 | 2.82 | 5.9 | 5.1 | 30 157 | 38 896 | |
| 52.89% | 5 927 | 2.85 | 6.2 | 5.2 | 28 375 | 38 760 | |
| 42.52% | 5 179 | 2.78 | 6.3 | 5.4 | 28 311 | 39 236 | |
| 49.46% | 4 994 | 2.74 | 6.2 | 5.3 | 28 808 | 39 015 | |
| 51.38% | 4 975 | 2.79 | 6.2 | 5.3 | 28 029 | 39 065 | |
| 54.06% | 4 904 | 2.80 | 6.6 | 5.5 | 30 100 | 39 067 | |
| 50.30% | 4 847 | 2.70 | 6.5 | 5.7 | 28 823 | 38 809 | |
| 55.85% | 4 501 | 2.90 | 6.5 | 5.4 | 28 608 | 39 287 | |
| 52.92% | 4 080 | 2.79 | 6.3 | 5.4 | 28 484 | 39 153 | |
| 52.28% | 4 072 | 2.86 | 6.2 | 5.3 | 27 581 | 38 802 | |
| 47.37% | 4 047 | 2.75 | 6.2 | 5.4 | 29 643 | 38 931 | |
| 47.93% | 3 981 | 2.91 | 6.5 | 5.3 | 28 943 | 39 798 | |
| 50.90% | 3 961 | 2.66 | 6.3 | 5.5 | 26 863 | 38 615 | |
| 50.48% | 3 877 | 2.78 | 6.2 | 5.4 | 28 228 | 38 634 | |
| 48.60% | 3 747 | 2.76 | 6.2 | 5.4 | 28 859 | 38 502 | |
| 43.60% | 3 693 | 2.64 | 5.8 | 5.2 | 26 027 | 38 509 | |
| 54.86% | 3 571 | 2.96 | 6.3 | 4.9 | 27 517 | 38 564 | |
| 54.14% | 3 432 | 2.86 | 6.2 | 5.4 | 27 993 | 39 125 | |
| 54.77% | 3 270 | 2.90 | 6.2 | 5.2 | 27 735 | 38 529 | |
| 51.43% | 3 146 | 2.83 | 6.3 | 5.4 | 28 205 | 38 791 | |
| 54.01% | 3 016 | 2.83 | 6.4 | 5.4 | 28 596 | 38 892 | |
| 54.80% | 2 894 | 2.91 | 6.4 | 5.2 | 27 455 | 39 334 | |
| 49.35% | 2 845 | 2.75 | 6.2 | 5.3 | 29 722 | 38 784 | |
| 48.28% | 2 823 | 2.76 | 6.2 | 5.3 | 29 283 | 39 380 | |
| 49.68% | 2 468 | 2.81 | 6.1 | 5.1 | 28 306 | 38 355 | |
| 54.25% | 2 426 | 2.77 | 6.4 | 5.4 | 28 424 | 39 343 | |
| 54.71% | 2 325 | 2.86 | 6.5 | 5.2 | 28 152 | 39 434 | |
| 52.84% | 2 322 | 2.93 | 6.6 | 5.2 | 30 093 | 38 637 | |
| 51.05% | 2 192 | 2.82 | 6.1 | 5.1 | 27 588 | 39 080 | |
| 54.02% | 2 166 | 3.00 | 6.4 | 5.1 | 28 444 | 39 787 | |
| 45.96% | 1 982 | 2.74 | 6.1 | 5.2 | 28 226 | 37 777 | |
| 53.12% | 1 973 | 2.79 | 6.3 | 5.2 | 28 633 | 38 673 | |
| 52.36% | 1 950 | 2.87 | 6.0 | 5.1 | 27 100 | 38 150 | |
| 54.35% | 1 838 | 2.84 | 6.5 | 5.5 | 28 595 | 39 415 | |
| 49.77% | 1 772 | 2.93 | 6.4 | 5.1 | 30 325 | 38 455 | |
| 55.13% | 1 763 | 2.84 | 6.2 | 5.4 | 27 679 | 38 910 | |
| 50.35% | 1 714 | 2.80 | 5.7 | 4.9 | 26 588 | 38 093 | |
| 54.22% | 1 601 | 2.87 | 6.1 | 5.1 | 27 645 | 38 345 | |
| 57.69% | 1 560 | 2.98 | 6.1 | 5.0 | 28 579 | 39 848 | |
| 58.55% | 1 257 | 2.97 | 6.3 | 5.2 | 27 107 | 39 011 | |
Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.
Matchupy Wraith - FAQ
Jaký je nejlepší matchup hrdiny Wraith v Deadlock?
Nejlepší matchup hrdiny Wraith je proti Sinclair s winratem 58.5%. V tomto matchupu Wraith vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.
Jaký je nejtěžší matchup pro Wraith?
Nejtěžší matchup hrdiny Wraith je proti Graves, winrate je jen 42.5%. Proti tomuto soupeři by se Wraith měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.
Kolik výhodných matchupů má Wraith?
V Deadlock má Wraith výhodných matchupů (winrate 50%+): 28, nevýhodných: 15. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.
Jak hrát za Wraith v těžkých matchupech?
Když hraješ za Wraith v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.
Na jaké statistiky se v matchupech Wraith zaměřit?
V matchupech Wraith sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.
