Graves
Winrate
63.0%
Zápasy
1 322
KDA
3.14

Graves vs Solomon vs Solomon

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
18 895
Verze
6774
Poslední aktualizace
12. 10. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Graves v Deadlock dominuje nad Solomon s winratem 63.0%. V 1 322 hrách má Graves v průměru 4.0 zabití a o 1 787 více poškození hráčů za zápas. Díky tomuto výhodnému matchupu můžeš hrát agresivně a hledat rané souboje.

Rozbor matchupu: Graves

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Graves. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Graves - winrate 63.0% v tomto matchupu
Graves
63.0% WR
VS
Matchup Solomon vs Graves - winrate 37.0%
Solomon
37.0% WR

Kdo vyhrává matchup Graves vs Solomon?

Graves vyhrává matchup Graves vs Solomon
Vítěz
Graves
Zápasy: 1 322
63.0%
Winrate
37.0%
4.0
Prům. zabití
3.0
4.2
Prům. smrti
4.0
9.1
Prům. asistence
9.1
35 211
Prům. net worth
33 410
24 361
Poškození hráčů
22 574
4 904
Poškození objektivů
2 279
43.2
Last hity
53.8

Shrnutí souboje Graves vs Solomon

Souboj Graves vs Solomon v Deadlock je rozhodný jednostranný matchup. Podle analýzy 1 322 nedávných zápasů Graves vyhrává s mírou výher 63.0 % oproti 37.0 % u Solomon, což dává Graves náskok 26.0 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Graves konzistentně vítězí. Graves má v tomto souboji ohromující statistickou převahu. Solomon by se měl vyhnout přímé konfrontaci, soustředit se jen na farming a cíle a počkat na týmové souboje, kde se individuální výhody v soubojích rozmělní.

Analýza boje Graves vs Solomon

Graves vyhrává bojové statistiky nad Solomon v Deadlocku

Graves bere 4 z 5 bojových metrik v matchupu Graves vs Solomon a prokazuje jasnou mechanickou převahu s výhodami v oblastech: efektivita KDA, produkce zabití, udělené poškození. Naše analýza ranked her (1 322) ukazuje, že Graves v přímých střetech konzistentně přehrává Solomon. Přestože Solomon vyhrává jednu metriku, celkový obraz bojů nahrává Graves. Hráči za Solomon by měli stavět hru okolo své jediné silné stránky a omezit expozici tam, kde Graves dominuje.

Poměr KDA
3.14Graves
3.02Solomon
Srovnání KDA mezi Graves a Solomon odhaluje mimořádně těsný souboj: Graves má v průměru 3.14 a Solomon 3.02. Tento mikroskopický rozdíl ukazuje, že ani jeden hrdina nemá v tomto matchupu systematickou výhodu ve fragování. V ranked hrách závisí úspěch téměř výhradně na individuální mechanice hráče, načasování schopností a rozhodování v setině sekundy, ne na vrozené výhodě schopností hrdiny.
Prům. zabití
4.0Graves
3.0Solomon
V tomto přímém souboji získává Graves zhruba o 1.0 zabití za zápas víc než Solomon (4.0 proti 3.0). V typickém zápase to znamená, že Graves přidá týmu několik zabití navíc. Rozdíl naznačuje, že styl hry nebo sada schopností Graves nabízí o něco lepší příležitosti k dorážení, ale Solomon to může vyvážit větším důrazem na cíle, lepším postavením v týmových soubojích nebo rozhodujícími momenty.
Prům. smrti
4.2Graves
4.0Solomon
Metriky přežití jsou mezi Graves (4.2 smrtí za hru) a Solomon (4.0 smrtí za hru) téměř shodné. Ani jeden hrdina neukazuje jasnou výhodu v přežití v těchto matchupech, což naznačuje podobné rizikové profily a že žádné schopnosti nenabízejí výrazně lepší únikové nebo obranné nástroje proti druhému. Výsledek matchupu závisí na tom, který hráč udělá méně kritických chyb v pozicování, ne na výhodě přežití daného hrdiny.
Poškození hráčů
24 361Graves
22 574Solomon
Graves dává v tomto matchupu za hru o 1 787 více poškození než Solomon (24 361 vs 22 574). Přestože rozdíl není drtivý, během celého zápasu se citelně kumuluje: Graves přispívá znatelně více opotřebovávacím poškozením, asistencemi a téměř-zabitími, které připravují spoluhráče. Solomon může rozdíl zmenšit lepšími výměnami a zajistit, aby jeho poškození vedlo ke skutečným eliminacím, a ne jen k označení soupeřů, kteří pak uniknou nebo se vyléčí.
Poškození objektivů
4 904Graves
2 279Solomon
Graves v průměru způsobí cílům o 2 625 víc poškození než Solomon, takže je cennější pro split push, ničení Guardian a rychlejší dobývání věží. Týmy s Graves mohou upřednostnit strategie zaměřené na cíle. Solomon by se měl soustředit na vytváření pick, zatímco Graves tlačí cíle.

Analýza ekonomiky Graves vs Solomon

Čisté jmění
35 211Graves
33 410Solomon
Last hity
43.2Graves
53.8Solomon

Graves v průměru generuje přibližně o 1 802 soulů více než Solomon. Tato mírná ekonomická výhoda se promítá do dřívějších power spiků a dokončení předmětů, což dává Graves výhodu v mid game. Solomon získává více last hitů (53.8 vs 43.2), zatímco Graves vede v denies (1.7 vs 0.5). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.

Doporučené předměty pro Graves vs Solomon

Build Graves pro matchup proti Solomon

Build Graves proti Solomon

Tento vítězný build hrdiny Graves proti Solomon se zaměřuje na maximální využití statistických výhod v tomto příznivém matchupu. S winratem 63.0% proti Solomon těchto 7 předmětů pomáhá hrdinovi Graves tlačit výhodu a efektivně uzavírat hry. Odstřelovačské hledí, Hrdinská aura, Mystická kulka a další předměty: 4, celkem přibližně 20 800 soulů Build obsahuje hodnotné předměty, které se dobře škálují do late game. Efektivně farmi a hledej příležitosti, jak náskok zvětšit, než dokončíš tyto power spiky.

Build Solomon pro matchup proti Graves

Build Solomon proti Graves

Counter build hrdiny Solomon proti Graves se snaží chytrou volbou předmětů zmírnit nevýhodu v matchupu. V nevýhodném matchupu hráči za Solomon obvykle upřednostňují předměty, které jim pomáhají přežít a škálovat. Ultimátní bariéra, Žhnoucí duše, Plošný urychlovač čekání a další předměty: 4, celkem přibližně 36 000 soulů Když znáš pravděpodobné předměty hrdiny Solomon, můžeš využít chvíle, kdy je slabší, a předvídat načasování jeho předmětů.

Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Graves vs Solomon na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (1 322). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Graves

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Graves výhodné matchupy proti 37 hrdinům a nevýhodné proti 3 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Graves je proti Silver s winratem 64.0%. Nejtěžší matchup je Paige s winratem 48.3%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Graves matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
49.23%14 3532.565.06.432 00440 578
57.08%13 0912.625.06.332 72140 249
50.71%8 8632.515.36.733 83640 085
59.22%7 6552.635.76.635 10440 887
48.33%7 1962.425.06.631 91940 454
58.85%6 8402.645.46.433 90640 715
59.56%6 7462.705.56.434 89739 952
57.99%6 6742.565.46.734 60440 575
57.05%6 3722.665.66.534 78140 983
54.97%6 1512.525.46.734 38040 760
50.79%5 8692.585.56.633 47340 729
56.67%5 8582.575.86.935 62740 447
57.39%5 7692.495.56.732 88639 853
57.33%5 6172.675.56.533 72440 332
53.88%5 1082.595.36.533 03340 120
60.48%4 5652.676.06.635 46240 042
58.04%4 5352.645.96.735 72940 035
63.99%4 4882.816.16.535 49140 396
61.93%4 4002.865.76.234 62541 178
56.12%4 2162.595.76.736 36540 502
59.81%4 1012.685.76.635 25140 045
58.71%4 0352.675.56.434 44640 548
54.02%3 9802.565.76.735 82640 322
54.11%3 6962.565.26.534 60640 247
57.06%3 5752.615.46.635 83740 522
63.90%3 5262.795.76.234 60041 025
56.21%3 4782.625.66.736 45841 412
53.39%3 4712.645.26.233 95039 909
62.22%3 4362.775.86.435 40941 304
59.74%3 3462.745.86.535 20141 560
55.61%3 1562.625.36.232 78040 191
57.86%2 7342.575.76.735 02740 574
58.74%2 7122.565.56.634 59341 470
62.36%2 5932.895.76.133 81040 823
58.93%2 3132.785.56.132 27039 098
49.66%2 2172.445.16.635 00539 485
61.69%2 1352.745.56.234 65240 554
63.45%2 0522.735.46.234 31941 198
61.10%1 5762.695.56.433 73040 506
63.01%1 3223.144.04.224 36135 211
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Matchupy Graves - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Graves v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Graves je proti Silver s winratem 64.0%. V tomto matchupu Graves vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Graves?

Nejtěžší matchup hrdiny Graves je proti Paige, winrate je jen 48.3%. Proti tomuto soupeři by se Graves měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Graves?

V Deadlock má Graves výhodných matchupů (winrate 50%+): 37, nevýhodných: 3. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Graves v těžkých matchupech?

Když hraješ za Graves v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Graves zaměřit?

V matchupech Graves sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.