Rat King
Winrate
65.0%
Zápasy
4 095
KDA
3.54

Rat King vs Violet vs Violet

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
44 729
Verze
6795
Poslední aktualizace
21. 10. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Rat King v Deadlock dominuje nad Violet s winratem 65.0%. V 4 095 hrách má Rat King v průměru 3.5 zabití a o 4 682 více poškození hráčů za zápas. Díky tomuto výhodnému matchupu můžeš hrát agresivně a hledat rané souboje.

Rozbor matchupu: Rat King

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Rat King. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Rat King - winrate 65.0% v tomto matchupu
Rat King
65.0% WR
VS
Matchup Violet vs Rat King - winrate 35.0%
Violet
35.0% WR

Kdo vyhrává matchup Rat King vs Violet?

Rat King vyhrává matchup Rat King vs Violet
Vítěz
Rat King
Zápasy: 4 095
65.0%
Winrate
35.0%
3.5
Prům. zabití
3.7
4.0
Prům. smrti
4.6
10.6
Prům. asistence
8.7
34 299
Prům. net worth
33 262
26 834
Poškození hráčů
22 152
5 877
Poškození objektivů
2 628
71.5
Last hity
43.1

Shrnutí souboje Rat King vs Violet

Souboj Rat King vs Violet v Deadlock je rozhodný jednostranný matchup. Podle analýzy 4 095 nedávných zápasů Rat King vyhrává s mírou výher 65.0 % oproti 35.0 % u Violet, což dává Rat King náskok 29.9 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Rat King konzistentně vítězí. Rat King má v tomto souboji ohromující statistickou převahu. Violet by se měl vyhnout přímé konfrontaci, soustředit se jen na farming a cíle a počkat na týmové souboje, kde se individuální výhody v soubojích rozmělní.

Analýza boje Rat King vs Violet

Rat King vyhrává bojové statistiky nad Violet v Deadlocku

Rat King bere 4 z 5 bojových metrik v matchupu Rat King vs Violet a prokazuje jasnou mechanickou převahu s výhodami v oblastech: efektivita KDA, odolnost, udělené poškození. Naše analýza ranked her (4 095) ukazuje, že Rat King v přímých střetech konzistentně přehrává Violet. Přestože Violet vyhrává jednu metriku, celkový obraz bojů nahrává Rat King. Hráči za Violet by měli stavět hru okolo své jediné silné stránky a omezit expozici tam, kde Rat King dominuje.

Poměr KDA
3.54Rat King
2.72Violet
Rozdíl v KDA mezi Rat King a Violet je výrazný: 3.54 oproti 2.72, drtivý rozdíl 0.82 bodu, který ukazuje dominanci Rat King v přímých střetech. Data matchupu z her (4 095) ukazují, že Rat King konzistentně získává více fragů a přežívá déle než Violet. Pro hráče za Violet je strategický závěr jasný: kdykoli je to možné, vyhýbej se přestřelkám 1v1 proti Rat King. Místo toho využívej týmové utility, sbírání informací a pushe ve více lidech, abys neutralizoval mechanickou výhodu Rat King.
Prům. zabití
3.5Rat King
3.7Violet
Počet zabití mezi Rat King a Violet je prakticky stejný: Rat King průměrně získá 3.5 zabití za hru a Violet 3.7. Tato vyrovnanost naznačuje, že oba hrdinové umí v tomto souboji sbírat fragy stejně dobře, a výsledek závisí spíš na hře kolem cílů, používání schopností a týmové koordinaci než na počtu zabití. Zaměř se na zabití, která mají váhu, třeba na zamezení farmy v lajně, souboje o cíle a výměny, ne na pouhé zvyšování skóre.
Prům. smrti
4.0Rat King
4.6Violet
Rat King v tomto matchupu přežívá déle: umírá 4.0krát za hru oproti 4.6 smrtím hrdiny Violet. Tento rozdíl 0.6 smrtí za zápas znamená, že je Rat King k dispozici častěji a častěji přispívá v late game a bojích o cíle. Hráči za Violet by si měli zkontrolovat pozicování a načasování agrese: data naznačují, že přístup Rat King k těmto soubojům vede k lepším výsledkům v přežití.
Poškození hráčů
26 834Rat King
22 152Violet
Rat King výrazně převyšuje Violet v poškození v přímých střetech, v průměru 26 834 oproti 22 152. Tato výhoda 4 682 poškození znamená, že Rat King v bojích konzistentně vyhrává výměnu poškození: buď rovnou získá zabití, nebo nechá nepřátele oslabené pro spoluhráče. Hráči za Violet by se měli vyhýbat dlouhým soubojům s Rat King: hledej raději rychlé zabití burst poškozením nebo to kompenzuj poškozením schopnostmi a křížovou palbou týmu.
Poškození objektivů
5 877Rat King
2 628Violet
Rat King výrazně překonává Violet v poškození cílů (5 877 proti 2 628). Rozdíl 3 249 bodů dělá z Rat King špičkovou hrozbu pro cíle. Rat King by měl neustále tlačit na věže a cíle, zatímco Violet se musí soustředit na vytváření pick a narušování pushů Rat King.

Analýza ekonomiky Rat King vs Violet

Čisté jmění
34 299Rat King
33 262Violet
Last hity
71.5Rat King
43.1Violet

Rat King v průměru generuje přibližně o 1 037 soulů více než Violet. Tato mírná ekonomická výhoda se promítá do dřívějších power spiků a dokončení předmětů, což dává Rat King výhodu v mid game. Rat King získává více last hitů (71.5 vs 43.1), zatímco Rat King vede v denies (1.0 vs 0.6). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.

Doporučené předměty pro Rat King vs Violet

Build Rat King pro matchup proti Violet

Build Rat King proti Violet

Tento vítězný build hrdiny Rat King proti Violet se zaměřuje na maximální využití statistických výhod v tomto příznivém matchupu. S winratem 65.0% proti Violet těchto 7 předmětů pomáhá hrdinovi Rat King tlačit výhodu a efektivně uzavírat hry. Spirituální aura, Krvavá daň, Dobíjecí náboje a další předměty: 4, celkem přibližně 22 799 soulů Build obsahuje hodnotné předměty, které se dobře škálují do late game. Efektivně farmi a hledej příležitosti, jak náskok zvětšit, než dokončíš tyto power spiky.

Build Violet pro matchup proti Rat King

Build Violet proti Rat King

Counter build hrdiny Violet proti Rat King se snaží chytrou volbou předmětů zmírnit nevýhodu v matchupu. V nevýhodném matchupu hráči za Violet obvykle upřednostňují předměty, které jim pomáhají přežít a škálovat. Serafova křídla, Požehnání nebes, Očistná bariéra a další předměty: 4, celkem přibližně 55 597 soulů Když znáš pravděpodobné předměty hrdiny Violet, můžeš využít chvíle, kdy je slabší, a předvídat načasování jeho předmětů.

Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Rat King vs Violet na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (4 095). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Rat King

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Rat King výhodné matchupy proti 42 hrdinům a nevýhodné proti 0 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Rat King je proti Doorman s winratem 65.0%. Nejtěžší matchup je Paige s winratem 50.9%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Rat King matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6795)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
64.51%23 5363.384.85.333 95839 787
61.32%15 7933.284.85.434 59640 076
54.02%12 5023.064.75.535 29338 986
56.46%11 3823.065.26.036 05739 954
60.93%11 2813.094.95.835 68539 430
62.02%11 1293.294.95.535 53639 940
54.94%10 9822.994.95.934 67039 645
59.93%10 6173.164.75.634 52440 203
51.55%10 5233.164.95.735 01940 224
53.40%10 2933.065.05.837 51540 149
55.85%10 1913.074.95.835 57039 458
59.24%10 1353.164.95.734 60439 960
55.98%10 0802.794.86.133 20239 653
60.67%9 9173.264.95.535 76739 355
50.88%9 8122.974.65.733 71239 798
60.40%9 7713.175.25.935 62539 721
57.19%9 5313.155.15.835 85539 664
58.36%9 3193.074.85.734 69839 897
61.70%9 1753.225.15.835 83039 895
62.20%9 1493.175.05.734 85239 892
59.51%8 8973.295.05.535 28939 522
55.68%8 4103.084.85.734 61839 341
58.39%8 0603.245.05.635 65339 863
55.34%7 7503.165.15.837 99140 679
54.16%7 6623.185.05.735 32840 264
57.54%7 3693.145.05.837 06040 440
62.34%6 6123.325.05.534 91740 185
59.98%6 5943.094.85.735 35640 089
59.12%6 5333.174.65.536 08839 488
55.50%6 1843.184.75.535 59839 469
57.05%5 2673.065.05.935 76140 108
61.21%5 1843.335.15.635 22740 928
61.10%4 9643.134.85.634 58640 423
54.31%4 5923.074.75.536 64238 835
64.96%4 4063.385.05.435 46539 940
62.84%4 3493.284.85.335 74539 540
64.96%4 0953.543.54.026 83434 299
59.56%4 0803.284.75.234 45439 966
60.44%4 0093.315.05.533 69439 279
63.04%3 2173.484.95.133 82239 229
64.72%3 0413.244.85.435 38440 269
61.79%2 9573.315.05.434 61439 198
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Matchupy Rat King - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Rat King v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Rat King je proti Doorman s winratem 65.0%. V tomto matchupu Rat King vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Rat King?

Nejtěžší matchup hrdiny Rat King je proti Paige, winrate je jen 50.9%. Proti tomuto soupeři by se Rat King měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Rat King?

V Deadlock má Rat King výhodných matchupů (winrate 50%+): 42, nevýhodných: 0. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Rat King v těžkých matchupech?

Když hraješ za Rat King v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Rat King zaměřit?

V matchupech Rat King sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.