Solomon
Winrate
54.5%
Zápasy
663
KDA
3.78

Solomon vs Sinclair vs Sinclair

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
47 498
Verze
6774
Poslední aktualizace
12. 10. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Podle 663 zápasů Deadlock má Solomon nad Sinclair výhodu ve winratu 54.5%. Solomon má v průměru o -883 vyšší net worth, což znamená dřívější nárůst síly itemů. Hraj kolem své ekonomické výhody a z matchupu vytěž maximum.

Rozbor matchupu: Solomon

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Solomon. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Solomon - winrate 54.5% v tomto matchupu
Solomon
54.5% WR
VS
Matchup Sinclair vs Solomon - winrate 45.5%
Sinclair
45.5% WR

Kdo vyhrává matchup Solomon vs Sinclair?

Solomon vyhrává matchup Solomon vs Sinclair
Vítěz
Solomon
Zápasy: 663
54.5%
Winrate
45.5%
3.4
Prům. zabití
3.4
3.6
Prům. smrti
4.0
10.3
Prům. asistence
8.6
34 244
Prům. net worth
35 127
22 940
Poškození hráčů
21 722
2 863
Poškození objektivů
3 273
53.2
Last hity
46.6

Shrnutí souboje Solomon vs Sinclair

Souboj Solomon vs Sinclair v Deadlock je výrazná statistická výhoda. Podle analýzy 663 nedávných zápasů Solomon vyhrává s mírou výher 54.5 % oproti 45.5 % u Sinclair, což dává Solomon náskok 8.9 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti fragovací síla, kde Solomon konzistentně vítězí. Solomon v tomto souboji statisticky dominuje. Solomon může hrát agresivně a hledat zabití v sólu, zatímco Sinclair by se měl soustředit na minimalizaci ztrát, bezpečný farming a spoléhat na spoluhráče, aby šance vyrovnali.

Analýza boje Solomon vs Sinclair

Solomon vyhrává bojové statistiky nad Sinclair v Deadlocku

Solomon mírně překonává Sinclair v bojovém srovnání a vyhrává 3 z 5 metrik s výraznými výhodami v oblastech: efektivita KDA, odolnost, udělené poškození. S náskokem pouhých 3-2 podle analýzy zápasů (663) zůstává matchup Solomon vs Sinclair otevřený pro obě strany. Sinclair by se neměl cítit podceněný: statistický rozdíl je tak malý, že individuální um, volba pozic a rozhodování ve hře mohou snadno převážit konkrétní střety ve prospěch Sinclair.

Poměr KDA
3.78Solomon
3.00Sinclair
Rozdíl v KDA mezi Solomon a Sinclair je výrazný: 3.78 oproti 3.00, drtivý rozdíl 0.78 bodu, který ukazuje dominanci Solomon v přímých střetech. Data matchupu z her (663) ukazují, že Solomon konzistentně získává více fragů a přežívá déle než Sinclair. Pro hráče za Sinclair je strategický závěr jasný: kdykoli je to možné, vyhýbej se přestřelkám 1v1 proti Solomon. Místo toho využívej týmové utility, sbírání informací a pushe ve více lidech, abys neutralizoval mechanickou výhodu Solomon.
Prům. zabití
3.4Solomon
3.4Sinclair
Počet zabití mezi Solomon a Sinclair je prakticky stejný: Solomon průměrně získá 3.4 zabití za hru a Sinclair 3.4. Tato vyrovnanost naznačuje, že oba hrdinové umí v tomto souboji sbírat fragy stejně dobře, a výsledek závisí spíš na hře kolem cílů, používání schopností a týmové koordinaci než na počtu zabití. Zaměř se na zabití, která mají váhu, třeba na zamezení farmy v lajně, souboje o cíle a výměny, ne na pouhé zvyšování skóre.
Prům. smrti
3.6Solomon
4.0Sinclair
Solomon v tomto matchupu přežívá déle: umírá 3.6krát za hru oproti 4.0 smrtím hrdiny Sinclair. Tento rozdíl 0.4 smrtí za zápas znamená, že je Solomon k dispozici častěji a častěji přispívá v late game a bojích o cíle. Hráči za Sinclair by si měli zkontrolovat pozicování a načasování agrese: data naznačují, že přístup Solomon k těmto soubojům vede k lepším výsledkům v přežití.
Poškození hráčů
22 940Solomon
21 722Sinclair
Solomon dává v tomto matchupu za hru o 1 218 více poškození než Sinclair (22 940 vs 21 722). Přestože rozdíl není drtivý, během celého zápasu se citelně kumuluje: Solomon přispívá znatelně více opotřebovávacím poškozením, asistencemi a téměř-zabitími, které připravují spoluhráče. Sinclair může rozdíl zmenšit lepšími výměnami a zajistit, aby jeho poškození vedlo ke skutečným eliminacím, a ne jen k označení soupeřů, kteří pak uniknou nebo se vyléčí.
Poškození objektivů
2 863Solomon
3 273Sinclair
Příspěvek k poškození cílů je podobný u Solomon (2 863) i Sinclair (3 273). Žádný z hrdinů nemá zřetelnou výhodu při ničení věží, Walker nebo Patron. Pro kontrolu cílů bude důležitější týmová koordinace než výběr hrdiny.

Analýza ekonomiky Solomon vs Sinclair

Čisté jmění
34 244Solomon
35 127Sinclair
Last hity
53.2Solomon
46.6Sinclair

Sinclair v průměru generuje přibližně o 883 soulů více než Solomon. Tato mírná ekonomická výhoda se promítá do dřívějších power spiků a dokončení předmětů, což dává Sinclair výhodu v mid game. Solomon získává více last hitů (53.2 vs 46.6), zatímco Sinclair vede v denies (0.9 vs 0.5). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.

Doporučené předměty pro Solomon vs Sinclair

Build Solomon pro matchup proti Sinclair

Build Solomon proti Sinclair

Tento vítězný build hrdiny Solomon proti Sinclair se zaměřuje na maximální využití statistických výhod v tomto příznivém matchupu. S winratem 54.5% proti Sinclair těchto 7 předmětů pomáhá hrdinovi Solomon tlačit výhodu a efektivně uzavírat hry. Magnetické rukavice, Andělská bariéra, Záchranný paprsek a další předměty: 4, celkem přibližně 20 800 soulů Build obsahuje hodnotné předměty, které se dobře škálují do late game. Efektivně farmi a hledej příležitosti, jak náskok zvětšit, než dokončíš tyto power spiky.

Build Sinclair pro matchup proti Solomon

Build Sinclair proti Solomon

Counter build hrdiny Sinclair proti Solomon se snaží chytrou volbou předmětů zmírnit nevýhodu v matchupu. V nevýhodném matchupu hráči za Sinclair obvykle upřednostňují předměty, které jim pomáhají přežít a škálovat. Spirituální náboje, Zpomalující pavučina, Expanze vlivu a další předměty: 4, celkem přibližně 24 000 soulů Když znáš pravděpodobné předměty hrdiny Sinclair, můžeš využít chvíle, kdy je slabší, a předvídat načasování jeho předmětů.

Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Solomon vs Sinclair na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (663). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Solomon

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Solomon výhodné matchupy proti 21 hrdinům a nevýhodné proti 19 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Solomon je proti Mirage s winratem 57.3%. Nejtěžší matchup je Rat King s winratem 33.3%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Solomon matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
40.86%3 1742.852.74.121 69133 443
33.29%3 0882.732.74.221 53433 377
43.24%1 7672.923.04.322 40533 206
37.18%1 7512.832.94.121 69733 717
36.99%1 3223.023.04.022 57433 410
51.14%1 2693.213.14.123 57433 576
52.59%1 2553.213.24.123 39533 641
51.66%1 2372.943.14.523 63233 756
50.78%1 2253.053.44.624 73033 971
50.08%1 2223.093.04.224 62133 936
47.61%1 1533.213.24.123 56834 120
46.29%1 1453.323.13.922 36433 600
42.21%1 0332.653.04.521 00933 000
52.25%9763.293.24.223 06833 755
43.99%9573.093.24.223 34133 347
43.29%9472.783.45.024 27733 928
50.29%8553.263.24.025 10633 424
54.90%8473.353.44.123 59734 183
51.48%8123.033.14.423 01233 026
53.49%7873.403.34.123 65434 048
52.91%7733.443.33.923 75233 588
45.84%7702.863.14.624 34033 481
53.41%7473.153.64.725 83734 577
49.04%7303.173.44.325 34433 855
44.63%7263.053.14.224 22333 470
50.22%6853.193.44.323 74434 643
52.98%6723.073.54.725 64734 818
54.45%6633.783.43.622 94034 244
44.43%6462.923.34.725 21733 644
49.11%6213.183.34.425 17734 059
54.16%6133.163.34.524 12833 719
48.56%5542.872.94.322 05833 445
44.65%5332.702.84.423 32632 942
48.55%5172.963.34.624 88832 605
55.99%5093.473.13.824 10833 341
50.71%4953.353.34.023 11033 720
47.84%4623.262.83.521 71432 835
54.69%4263.023.24.824 21834 442
57.29%3913.413.43.923 87433 736
54.10%3053.533.13.823 13532 989
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Matchupy Solomon - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Solomon v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Solomon je proti Mirage s winratem 57.3%. V tomto matchupu Solomon vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Solomon?

Nejtěžší matchup hrdiny Solomon je proti Rat King, winrate je jen 33.3%. Proti tomuto soupeři by se Solomon měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Solomon?

V Deadlock má Solomon výhodných matchupů (winrate 50%+): 21, nevýhodných: 19. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Solomon v těžkých matchupech?

Když hraješ za Solomon v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Solomon zaměřit?

V matchupech Solomon sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.