
- Winrate
- 50.8%
- Zápasy
- 8 450
- KDA
- 3.13
Violet vs Nurse Harrow vs Nurse Harrow
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 26 289
- Verze
- 6844
- Poslední aktualizace
- 4. 11. 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodika
- Metodika dat
Matchup Violet proti Nurse Harrow je extrémně těsný: winrate 50.8% proti 49.2% v 8 450 zápasech. Mírnou výhodu v poměru zabití a smrtí má Violet. V tomto vyrovnaném matchupu rozhodují spíš individuální dovednost a pozice než výběr hrdiny.
Rozbor matchupu: Violet
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Violet. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.
Kdo vyhrává matchup Violet vs Nurse Harrow?

Shrnutí souboje Violet vs Nurse Harrow
Souboj Violet vs Nurse Harrow v Deadlock je poměrně vyrovnaný souboj s mírnou výhodou. Podle analýzy 8 450 nedávných zápasů Violet vyhrává s mírou výher 50.8 % oproti 49.2 % u Nurse Harrow, což dává Violet náskok 1.5 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Violet konzistentně vítězí. Violet má malou statistickou výhodu, ale Nurse Harrow může rozhodně vyhrát chytrou hrou. Rozdíl je tak malý, že rotace v džungli, týmová koordinace a mechanické přehrání často rozhodnou víc než výběr hrdiny.
Analýza boje Violet vs Nurse Harrow
Violet mírně překonává Nurse Harrow v bojovém srovnání a vyhrává 3 z 5 metrik s výraznými výhodami v oblastech: produkce zabití, udělené poškození, poškození cílů. S náskokem pouhých 3-2 podle analýzy zápasů (8 450) zůstává matchup Violet vs Nurse Harrow otevřený pro obě strany. Nurse Harrow by se neměl cítit podceněný: statistický rozdíl je tak malý, že individuální um, volba pozic a rozhodování ve hře mohou snadno převážit konkrétní střety ve prospěch Nurse Harrow.
Analýza ekonomiky Violet vs Nurse Harrow
Violet v průměru generuje přibližně o 1 432 soulů více než Nurse Harrow. Tato mírná ekonomická výhoda se promítá do dřívějších power spiků a dokončení předmětů, což dává Violet výhodu v mid game. Oba hrdinové farmí srovnatelným tempem, takže kontrola lajny bude záviset na vzorcích harassu a podpoře z džungle, ne na vrozených farmicích výhodách.
Doporučené předměty pro Violet vs Nurse Harrow
Build Violet proti Nurse Harrow







Tento vítězný build hrdiny Violet proti Nurse Harrow se zaměřuje na maximální využití statistických výhod v tomto příznivém matchupu. S winratem 50.8% proti Nurse Harrow těchto 7 předmětů pomáhá hrdinovi Violet tlačit výhodu a efektivně uzavírat hry. Eskalující poškození, Morová runa, Bezbřehá spiritualita a další předměty: 4, celkem přibližně 41 600 soulů Build obsahuje hodnotné předměty, které se dobře škálují do late game. Efektivně farmi a hledej příležitosti, jak náskok zvětšit, než dokončíš tyto power spiky.
Build Nurse Harrow proti Violet







Counter build hrdiny Nurse Harrow proti Violet se snaží chytrou volbou předmětů zmírnit nevýhodu v matchupu. V nevýhodném matchupu hráči za Nurse Harrow obvykle upřednostňují předměty, které jim pomáhají přežít a škálovat. Nulifikační vlna, Světelná koule, Maratonské boty a další předměty: 4, celkem přibližně 50 797 soulů Když znáš pravděpodobné předměty hrdiny Nurse Harrow, můžeš využít chvíle, kdy je slabší, a předvídat načasování jeho předmětů.
Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Violet vs Nurse Harrow na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (8 450). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Violet
Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.
- Tabule týmu o šesti hrdinech
- Výherní poměry synergií dvojic
- Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem

V Deadlock má Violet výhodné matchupy proti 31 hrdinům a nevýhodné proti 12 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Violet je proti Doorman s winratem 59.9%. Nejtěžší matchup je Rat King s winratem 42.5%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození hráčů | Čisté jmění |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.76% | 8 450 | 3.13 | 5.4 | 5.3 | 31 836 | 35 988 | |
| 47.28% | 7 987 | 2.91 | 5.3 | 5.5 | 29 243 | 36 450 | |
| 42.47% | 7 137 | 2.98 | 5.3 | 5.5 | 29 475 | 36 421 | |
| 48.36% | 6 264 | 3.06 | 5.7 | 5.6 | 30 232 | 36 235 | |
| 43.20% | 6 125 | 3.00 | 5.7 | 5.6 | 30 181 | 36 691 | |
| 55.16% | 5 673 | 3.16 | 5.6 | 5.4 | 30 337 | 36 708 | |
| 51.09% | 5 263 | 3.10 | 5.8 | 5.6 | 30 715 | 36 687 | |
| 53.58% | 5 235 | 3.04 | 5.6 | 5.6 | 30 823 | 36 155 | |
| 50.54% | 4 994 | 3.18 | 5.7 | 5.4 | 29 814 | 36 047 | |
| 57.80% | 4 917 | 3.26 | 5.9 | 5.5 | 30 978 | 36 890 | |
| 50.54% | 4 854 | 3.00 | 5.8 | 5.8 | 30 756 | 36 326 | |
| 54.42% | 4 649 | 3.27 | 5.8 | 5.3 | 30 148 | 36 466 | |
| 55.79% | 4 598 | 3.29 | 5.6 | 5.2 | 29 921 | 36 321 | |
| 51.36% | 4 566 | 2.96 | 5.6 | 5.8 | 30 403 | 36 605 | |
| 47.79% | 4 269 | 3.21 | 5.8 | 5.4 | 30 686 | 37 245 | |
| 44.11% | 4 262 | 2.94 | 5.3 | 5.4 | 28 025 | 36 477 | |
| 49.33% | 4 075 | 3.01 | 5.7 | 5.6 | 30 937 | 36 020 | |
| 46.83% | 4 010 | 3.01 | 5.5 | 5.6 | 31 325 | 36 284 | |
| 54.26% | 3 940 | 3.14 | 5.7 | 5.5 | 30 645 | 36 462 | |
| 50.67% | 3 862 | 2.96 | 5.7 | 5.6 | 29 298 | 36 557 | |
| 55.73% | 3 768 | 3.27 | 5.8 | 5.4 | 30 812 | 36 564 | |
| 52.66% | 3 587 | 3.18 | 5.9 | 5.6 | 30 973 | 36 731 | |
| 56.21% | 3 569 | 3.29 | 5.8 | 5.4 | 30 757 | 36 876 | |
| 56.19% | 3 563 | 3.27 | 6.1 | 5.6 | 31 594 | 36 576 | |
| 56.61% | 3 326 | 3.33 | 5.9 | 5.3 | 30 310 | 36 927 | |
| 49.79% | 3 117 | 2.99 | 5.4 | 5.4 | 30 634 | 36 240 | |
| 50.80% | 3 081 | 3.13 | 5.7 | 5.5 | 32 023 | 37 188 | |
| 48.47% | 2 851 | 3.12 | 5.4 | 5.3 | 30 138 | 35 866 | |
| 53.05% | 2 771 | 3.14 | 5.3 | 5.2 | 29 267 | 36 643 | |
| 46.40% | 2 748 | 2.89 | 5.1 | 5.5 | 28 794 | 34 996 | |
| 54.58% | 2 563 | 3.12 | 5.7 | 5.5 | 30 481 | 36 515 | |
| 55.30% | 2 472 | 3.28 | 5.6 | 5.3 | 29 625 | 36 798 | |
| 51.17% | 2 427 | 3.13 | 5.7 | 5.6 | 32 048 | 36 270 | |
| 55.05% | 2 425 | 3.06 | 5.4 | 5.3 | 28 897 | 36 423 | |
| 53.98% | 2 075 | 3.28 | 5.5 | 5.1 | 28 606 | 35 824 | |
| 51.85% | 2 002 | 3.15 | 5.3 | 5.2 | 29 801 | 36 249 | |
| 46.41% | 1 924 | 2.98 | 5.1 | 5.4 | 30 040 | 35 824 | |
| 53.54% | 1 907 | 3.06 | 5.9 | 5.7 | 30 649 | 36 519 | |
| 59.89% | 1 860 | 3.45 | 5.9 | 5.1 | 30 560 | 37 421 | |
| 56.00% | 1 800 | 3.16 | 5.3 | 5.2 | 29 668 | 36 325 | |
| 58.18% | 1 767 | 3.39 | 5.6 | 5.0 | 30 367 | 36 593 | |
| 52.24% | 1 763 | 3.27 | 5.1 | 4.8 | 28 398 | 36 168 | |
| 55.97% | 1 381 | 3.35 | 5.6 | 5.1 | 29 517 | 36 553 | |
Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.
Matchupy Violet - FAQ
Jaký je nejlepší matchup hrdiny Violet v Deadlock?
Nejlepší matchup hrdiny Violet je proti Doorman s winratem 59.9%. V tomto matchupu Violet vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.
Jaký je nejtěžší matchup pro Violet?
Nejtěžší matchup hrdiny Violet je proti Rat King, winrate je jen 42.5%. Proti tomuto soupeři by se Violet měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.
Kolik výhodných matchupů má Violet?
V Deadlock má Violet výhodných matchupů (winrate 50%+): 31, nevýhodných: 12. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.
Jak hrát za Violet v těžkých matchupech?
Když hraješ za Violet v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.
Na jaké statistiky se v matchupech Violet zaměřit?
V matchupech Violet sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.
