Abrams
Winrate
49.2%
Zápasy
3 012
KDA
2.31

Abrams vs Vindicta vs Vindicta

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
40 889
Verze
6860
Poslední aktualizace
8. 11. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Matchup Abrams proti Vindicta je extrémně těsný: winrate 49.2% proti 50.8% v 3 012 zápasech. Mírnou výhodu v poměru zabití a smrtí má Vindicta. V tomto vyrovnaném matchupu rozhodují spíš individuální dovednost a pozice než výběr hrdiny.

Rozbor matchupu: Abrams

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Abrams. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Abrams - winrate 49.2% v tomto matchupu
Abrams
49.2% WR
VS
Matchup Vindicta vs Abrams - winrate 50.8%
Vindicta
50.8% WR

Kdo vyhrává matchup Abrams vs Vindicta?

Vindicta vyhrává matchup Abrams vs Vindicta
Vítěz
Vindicta
Zápasy: 3 012
49.2%
Winrate
50.8%
4.9
Prům. zabití
6.7
6.0
Prům. smrti
4.5
9.0
Prům. asistence
9.3
34 460
Prům. net worth
34 411
21 758
Poškození hráčů
30 530
3 680
Poškození objektivů
4 816
48.0
Last hity
50.6

Shrnutí souboje Abrams vs Vindicta

Souboj Abrams vs Vindicta v Deadlock je poměrně vyrovnaný souboj s mírnou výhodou. Podle analýzy 3 012 nedávných zápasů Vindicta vyhrává s mírou výher 50.8 % oproti 49.2 % u Abrams, což dává Vindicta náskok 1.7 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti fragovací síla, kde Vindicta konzistentně vítězí. Vindicta má malou výhodu, ale Abrams může vyhrát chytrou hrou. Rozdíl je tak malý, že o výsledku rozhodují spíš rotace, souhra týmu a individuální akce než výběr hrdiny.

Analýza boje Abrams vs Vindicta

  • Poměr KDA

    Rozdíl v KDA mezi Vindicta a Abrams je výrazný: 3.56 oproti 2.31, drtivý rozdíl 1.25 bodu, který ukazuje dominanci Vindicta v přímých střetech.

  • Poškození hráčů

    Rozdíl v poškození mezi Vindicta a Abrams je výjimečný: 30 530 oproti pouhým 21 758.

  • Prům. zabití

    Vindicta v tomto souboji výrazně překonává Abrams v počtu zabití: průměrně 6.7 proti 4.9, tedy rozdíl téměř 1.7 zabití za zápas.

  • Čisté jmění

    Abrams a Vindicta mají v tomto matchupu téměř shodný ekonomický výkon a po celou hru generují srovnatelné množství soulů.

Doporučené předměty pro Abrams vs Vindicta

Úspěšnost předmětů vychází z 3 012 her Abrams proti Vindicta a je obarvena vůči úspěšnosti daného hrdiny v tomto matchupu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Abrams

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Abrams výhodné matchupy proti 32 hrdinům a nevýhodné proti 11 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Abrams je proti Doorman s winratem 59.6%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 42.3%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Abrams matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
45.66%6 6362.555.05.722 87035 016
54.81%5 4302.585.25.924 52334 908
46.02%4 9542.314.65.822 24134 587
55.91%4 8312.625.25.723 54634 842
42.30%4 7122.465.26.023 00834 884
53.70%4 5622.495.05.822 44434 621
50.88%4 5522.585.66.024 56134 978
50.31%4 5502.514.65.524 32633 897
53.38%4 4042.605.56.025 44535 263
51.31%4 2762.575.25.823 68235 217
53.04%4 1142.615.45.925 14635 860
51.70%4 0272.565.56.124 88135 118
48.70%3 8872.515.36.025 39835 258
44.53%3 8292.434.95.822 26135 223
54.28%3 6902.635.35.923 80134 863
52.49%3 6752.655.45.823 56834 976
57.40%3 6132.695.65.924 29235 310
55.26%3 5852.735.55.724 26835 591
52.95%3 3772.615.25.824 21934 700
47.61%3 3712.625.35.823 61035 159
57.30%3 1992.775.75.825 42734 986
56.76%3 1872.795.65.724 12435 377
49.24%3 1112.474.85.723 84035 005
49.17%3 0122.314.96.021 75834 460
56.98%3 0102.735.45.724 53035 030
51.69%2 9562.635.45.925 47035 566
50.85%2 8792.595.35.924 41735 148
57.43%2 6242.665.45.824 23534 961
48.94%2 5582.595.05.623 74334 648
53.68%2 3212.585.46.024 81434 372
51.02%2 2112.585.05.723 29134 370
54.15%2 1832.585.25.722 86535 015
56.51%2 1272.825.35.523 85435 294
51.22%2 0912.534.65.522 37634 875
48.31%1 9192.434.55.521 65833 486
52.27%1 8752.675.05.322 89135 303
58.94%1 8462.734.95.423 37934 646
59.59%1 8192.835.45.524 67835 873
48.65%1 8092.474.75.724 09134 292
57.39%1 6782.725.65.924 95435 482
59.47%1 6312.695.05.523 40735 369
53.98%1 6212.685.05.522 27734 367
57.75%1 3042.805.35.523 82935 874
🔍

Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.

Nahlásit problém

Matchupy Abrams - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Abrams v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Abrams je proti Doorman s winratem 59.6%. V tomto matchupu Abrams vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Abrams?

Nejtěžší matchup hrdiny Abrams je proti Graves, winrate je jen 42.3%. Proti tomuto soupeři by se Abrams měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Abrams?

V Deadlock má Abrams výhodných matchupů (winrate 50%+): 32, nevýhodných: 11. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Abrams v těžkých matchupech?

Když hraješ za Abrams v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Abrams zaměřit?

V matchupech Abrams sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.