
- Winrate
- 49.1%
- Zápasy
- 2 879
- KDA
- 2.53
Apollo vs Abrams vs Abrams
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 35 170
- Verze
- 6860
- Poslední aktualizace
- 8. 11. 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodika
- Metodika dat
Matchup Apollo proti Abrams je extrémně těsný: winrate 49.1% proti 50.9% v 2 879 zápasech. Mírnou výhodu v poměru zabití a smrtí má Apollo. V tomto vyrovnaném matchupu rozhodují spíš individuální dovednost a pozice než výběr hrdiny.
Rozbor matchupu: Apollo
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Apollo. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.
Kdo vyhrává matchup Apollo vs Abrams?

Shrnutí souboje Apollo vs Abrams
Souboj Apollo vs Abrams v Deadlock je poměrně vyrovnaný souboj s mírnou výhodou. Podle analýzy 2 879 nedávných zápasů Abrams vyhrává s mírou výher 50.9 % oproti 49.1 % u Apollo, což dává Abrams náskok 1.7 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Abrams konzistentně vítězí. Abrams má malou výhodu, ale Apollo může vyhrát chytrou hrou. Rozdíl je tak malý, že o výsledku rozhodují spíš rotace, souhra týmu a individuální akce než výběr hrdiny.
Analýza boje Apollo vs Abrams
- Poškození objektivů
Příspěvek k poškození cílů je podobný u Apollo (3 464) i Abrams (3 902).
- Poškození hráčů
Apollo dává v tomto matchupu za hru o 1 406 více poškození než Abrams (25 823 vs 24 417).
- Poměr KDA
Srovnání KDA mezi Apollo a Abrams odhaluje mimořádně těsný souboj: Apollo má v průměru 2.53 a Abrams 2.59.
- Čisté jmění
Abrams v průměru generuje přibližně o 503 soulů více než Apollo.
Doporučené předměty pro Apollo vs Abrams
Build Apollo proti Abrams
Build Abrams proti Apollo
Úspěšnost předmětů vychází z 2 879 her Apollo proti Abrams a je obarvena vůči úspěšnosti daného hrdiny v tomto matchupu.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Apollo
Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.
- Tabule týmu o šesti hrdinech
- Výherní poměry synergií dvojic
- Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem

V Deadlock má Apollo výhodné matchupy proti 26 hrdinům a nevýhodné proti 17 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Apollo je proti Mirage s winratem 57.6%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 39.8%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození hráčů | Čisté jmění |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.71% | 4 531 | 2.55 | 5.1 | 5.5 | 23 792 | 33 943 | |
| 45.04% | 3 837 | 2.41 | 5.0 | 5.7 | 24 395 | 34 338 | |
| 52.83% | 3 797 | 2.53 | 5.5 | 6.0 | 25 701 | 34 112 | |
| 53.74% | 3 714 | 2.56 | 5.4 | 5.8 | 25 331 | 34 766 | |
| 39.76% | 3 637 | 2.35 | 5.2 | 6.0 | 23 766 | 34 157 | |
| 49.33% | 3 420 | 2.58 | 4.9 | 5.4 | 26 165 | 33 749 | |
| 49.28% | 3 383 | 2.40 | 5.6 | 6.4 | 25 720 | 34 046 | |
| 48.71% | 3 369 | 2.58 | 5.6 | 5.8 | 25 058 | 34 146 | |
| 51.45% | 3 207 | 2.65 | 5.5 | 5.7 | 24 988 | 34 308 | |
| 52.71% | 2 986 | 2.63 | 5.4 | 5.8 | 25 938 | 34 829 | |
| 49.15% | 2 879 | 2.53 | 5.3 | 5.8 | 25 823 | 34 645 | |
| 54.85% | 2 853 | 2.67 | 5.2 | 5.5 | 24 070 | 34 563 | |
| 52.06% | 2 833 | 2.64 | 5.4 | 5.7 | 24 306 | 34 148 | |
| 56.39% | 2 800 | 2.60 | 5.7 | 6.0 | 25 354 | 34 541 | |
| 50.94% | 2 762 | 2.60 | 5.4 | 5.8 | 25 437 | 34 411 | |
| 50.09% | 2 727 | 2.56 | 5.4 | 5.8 | 24 778 | 34 016 | |
| 50.02% | 2 667 | 2.50 | 5.2 | 5.8 | 24 629 | 34 054 | |
| 41.37% | 2 654 | 2.42 | 4.9 | 5.6 | 22 716 | 34 830 | |
| 44.93% | 2 573 | 2.58 | 5.3 | 5.7 | 24 269 | 34 757 | |
| 47.68% | 2 475 | 2.57 | 5.4 | 5.8 | 25 606 | 34 615 | |
| 50.55% | 2 471 | 2.43 | 5.4 | 5.9 | 23 753 | 34 408 | |
| 54.69% | 2 401 | 2.68 | 5.6 | 5.8 | 25 301 | 34 523 | |
| 55.81% | 2 351 | 2.78 | 5.8 | 5.6 | 25 547 | 34 914 | |
| 53.81% | 2 347 | 2.72 | 5.5 | 5.5 | 24 893 | 33 912 | |
| 53.43% | 2 175 | 2.63 | 5.6 | 5.9 | 25 958 | 33 940 | |
| 48.27% | 2 076 | 2.43 | 5.0 | 5.8 | 25 440 | 34 580 | |
| 54.60% | 1 936 | 2.52 | 5.6 | 6.0 | 25 587 | 34 973 | |
| 49.70% | 1 835 | 2.55 | 5.4 | 5.8 | 26 154 | 34 844 | |
| 48.23% | 1 756 | 2.60 | 5.2 | 5.6 | 25 426 | 34 502 | |
| 54.19% | 1 707 | 2.64 | 5.4 | 5.6 | 24 513 | 34 417 | |
| 52.45% | 1 594 | 2.73 | 5.5 | 5.7 | 25 393 | 35 352 | |
| 49.40% | 1 504 | 2.53 | 4.7 | 5.3 | 22 984 | 33 723 | |
| 51.89% | 1 484 | 2.50 | 5.5 | 6.0 | 26 172 | 33 740 | |
| 49.47% | 1 403 | 2.63 | 5.0 | 5.2 | 23 669 | 34 311 | |
| 54.45% | 1 383 | 2.81 | 5.5 | 5.4 | 24 320 | 33 715 | |
| 52.25% | 1 334 | 2.58 | 5.6 | 6.0 | 25 970 | 34 344 | |
| 56.53% | 1 325 | 2.75 | 5.3 | 5.5 | 24 727 | 34 788 | |
| 44.93% | 1 311 | 2.32 | 4.7 | 5.7 | 22 859 | 32 863 | |
| 57.22% | 1 302 | 2.83 | 5.3 | 5.2 | 24 446 | 33 836 | |
| 49.03% | 1 283 | 2.58 | 5.1 | 5.5 | 25 962 | 33 978 | |
| 51.46% | 1 265 | 2.53 | 5.1 | 5.8 | 24 850 | 34 215 | |
| 57.64% | 1 185 | 2.63 | 5.1 | 5.5 | 24 999 | 34 714 | |
| 56.12% | 948 | 2.72 | 5.2 | 5.5 | 23 649 | 34 526 | |
Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.
Matchupy Apollo - FAQ
Jaký je nejlepší matchup hrdiny Apollo v Deadlock?
Nejlepší matchup hrdiny Apollo je proti Mirage s winratem 57.6%. V tomto matchupu Apollo vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.
Jaký je nejtěžší matchup pro Apollo?
Nejtěžší matchup hrdiny Apollo je proti Graves, winrate je jen 39.8%. Proti tomuto soupeři by se Apollo měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.
Kolik výhodných matchupů má Apollo?
V Deadlock má Apollo výhodných matchupů (winrate 50%+): 26, nevýhodných: 17. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.
Jak hrát za Apollo v těžkých matchupech?
Když hraješ za Apollo v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.
Na jaké statistiky se v matchupech Apollo zaměřit?
V matchupech Apollo sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.

