
- Winrate
- 49.1%
- Zápasy
- 2 762
- KDA
- 2.33
Billy vs Apollo vs Apollo
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 42 170
- Verze
- 6860
- Poslední aktualizace
- 8. 11. 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodika
- Metodika dat
Matchup Billy proti Apollo je extrémně těsný: winrate 49.1% proti 50.9% v 2 762 zápasech. Mírnou výhodu v poměru zabití a smrtí má Apollo. V tomto vyrovnaném matchupu rozhodují spíš individuální dovednost a pozice než výběr hrdiny.
Rozbor matchupu: Billy
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Billy. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.
Kdo vyhrává matchup Billy vs Apollo?

Shrnutí souboje Billy vs Apollo
Souboj Billy vs Apollo v Deadlock je poměrně vyrovnaný souboj s mírnou výhodou. Podle analýzy 2 762 nedávných zápasů Apollo vyhrává s mírou výher 50.9 % oproti 49.1 % u Billy, což dává Apollo náskok 1.9 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti fragovací síla, kde Apollo konzistentně vítězí. Apollo má malou výhodu, ale Billy může vyhrát chytrou hrou. Rozdíl je tak malý, že o výsledku rozhodují spíš rotace, souhra týmu a individuální akce než výběr hrdiny.
Analýza boje Billy vs Apollo
- Poměr KDA
Apollo má v tomto matchupu mírnou výhodu v KDA: 2.60 oproti 2.33 u Billy.
- Prům. smrti
Apollo v tomto matchupu přežívá déle: umírá 5.8krát za hru oproti 6.3 smrtím hrdiny Billy.
- Poškození objektivů
Příspěvek k poškození cílů je podobný u Billy (3 694) i Apollo (3 488).
- Čisté jmění
Billy a Apollo mají v tomto matchupu téměř shodný ekonomický výkon a po celou hru generují srovnatelné množství soulů.
Doporučené předměty pro Billy vs Apollo
Build Billy proti Apollo
Build Apollo proti Billy
Úspěšnost předmětů vychází z 2 762 her Billy proti Apollo a je obarvena vůči úspěšnosti daného hrdiny v tomto matchupu.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Billy
Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.
- Tabule týmu o šesti hrdinech
- Výherní poměry synergií dvojic
- Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem

V Deadlock má Billy výhodné matchupy proti 21 hrdinům a nevýhodné proti 22 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Billy je proti Sinclair s winratem 56.9%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 38.0%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození hráčů | Čisté jmění |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.23% | 6 277 | 2.30 | 5.2 | 6.1 | 23 468 | 34 939 | |
| 50.74% | 4 959 | 2.36 | 5.2 | 6.2 | 24 391 | 35 192 | |
| 47.16% | 4 724 | 2.38 | 5.7 | 6.4 | 25 229 | 35 448 | |
| 37.96% | 4 642 | 2.18 | 5.2 | 6.5 | 23 335 | 34 638 | |
| 51.55% | 4 615 | 2.36 | 5.5 | 6.4 | 25 925 | 35 509 | |
| 46.62% | 4 404 | 2.34 | 5.3 | 6.4 | 25 579 | 35 307 | |
| 40.72% | 4 153 | 2.04 | 4.5 | 6.3 | 22 568 | 34 627 | |
| 49.08% | 4 091 | 2.36 | 5.3 | 6.2 | 24 536 | 35 258 | |
| 50.92% | 3 957 | 2.34 | 5.3 | 6.3 | 24 047 | 35 798 | |
| 45.71% | 3 872 | 2.33 | 5.6 | 6.5 | 26 097 | 35 256 | |
| 46.09% | 3 825 | 2.29 | 4.6 | 5.9 | 25 016 | 34 280 | |
| 50.22% | 3 686 | 2.51 | 5.6 | 6.1 | 25 194 | 35 614 | |
| 47.02% | 3 641 | 2.33 | 5.5 | 6.5 | 25 216 | 35 190 | |
| 51.55% | 3 620 | 2.42 | 5.5 | 6.3 | 25 007 | 35 413 | |
| 40.42% | 3 605 | 2.21 | 5.0 | 6.2 | 23 090 | 35 464 | |
| 50.38% | 3 597 | 2.40 | 5.4 | 6.3 | 25 800 | 36 051 | |
| 50.04% | 3 579 | 2.42 | 5.4 | 6.1 | 24 212 | 35 016 | |
| 43.92% | 3 502 | 2.37 | 5.4 | 6.3 | 24 925 | 35 954 | |
| 56.80% | 3 451 | 2.49 | 5.6 | 6.2 | 24 622 | 35 452 | |
| 47.75% | 3 326 | 2.30 | 5.1 | 6.3 | 24 688 | 35 353 | |
| 45.11% | 2 995 | 2.21 | 4.7 | 6.1 | 24 473 | 35 158 | |
| 53.08% | 2 894 | 2.53 | 5.6 | 6.1 | 25 719 | 35 132 | |
| 54.09% | 2 862 | 2.57 | 5.8 | 6.1 | 24 888 | 35 864 | |
| 49.17% | 2 829 | 2.28 | 5.3 | 6.3 | 23 569 | 35 368 | |
| 53.13% | 2 827 | 2.51 | 5.3 | 6.0 | 24 834 | 35 029 | |
| 49.06% | 2 762 | 2.33 | 5.2 | 6.3 | 24 245 | 34 785 | |
| 46.74% | 2 683 | 2.30 | 5.4 | 6.4 | 25 936 | 35 496 | |
| 46.29% | 2 506 | 2.38 | 5.0 | 6.0 | 24 471 | 34 863 | |
| 53.50% | 2 243 | 2.43 | 5.6 | 6.3 | 25 461 | 35 992 | |
| 53.26% | 2 101 | 2.44 | 5.6 | 6.3 | 25 789 | 35 135 | |
| 49.30% | 2 014 | 2.41 | 5.1 | 6.1 | 24 332 | 35 438 | |
| 46.73% | 1 990 | 2.25 | 4.5 | 5.8 | 22 371 | 34 553 | |
| 51.09% | 1 969 | 2.48 | 5.5 | 6.3 | 25 490 | 36 796 | |
| 51.02% | 1 968 | 2.31 | 5.2 | 6.2 | 23 843 | 35 809 | |
| 43.39% | 1 839 | 2.17 | 4.6 | 6.0 | 22 614 | 33 997 | |
| 55.34% | 1 834 | 2.56 | 5.5 | 6.1 | 25 133 | 36 166 | |
| 49.10% | 1 772 | 2.42 | 4.9 | 5.7 | 23 607 | 35 684 | |
| 53.32% | 1 733 | 2.51 | 5.0 | 5.9 | 23 290 | 34 973 | |
| 46.83% | 1 704 | 2.32 | 5.1 | 6.2 | 26 336 | 34 881 | |
| 54.09% | 1 649 | 2.45 | 4.9 | 5.8 | 23 962 | 35 270 | |
| 55.50% | 1 564 | 2.48 | 5.1 | 5.8 | 24 233 | 35 244 | |
| 51.88% | 1 411 | 2.48 | 5.6 | 6.2 | 25 514 | 35 245 | |
| 56.93% | 1 198 | 2.63 | 5.3 | 5.7 | 23 326 | 35 058 | |
Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.
Matchupy Billy - FAQ
Jaký je nejlepší matchup hrdiny Billy v Deadlock?
Nejlepší matchup hrdiny Billy je proti Sinclair s winratem 56.9%. V tomto matchupu Billy vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.
Jaký je nejtěžší matchup pro Billy?
Nejtěžší matchup hrdiny Billy je proti Graves, winrate je jen 38.0%. Proti tomuto soupeři by se Billy měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.
Kolik výhodných matchupů má Billy?
V Deadlock má Billy výhodných matchupů (winrate 50%+): 21, nevýhodných: 22. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.
Jak hrát za Billy v těžkých matchupech?
Když hraješ za Billy v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.
Na jaké statistiky se v matchupech Billy zaměřit?
V matchupech Billy sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.

