Dynamo
Winrate
51.7%
Zápasy
2 076
KDA
3.47

Dynamo vs Apollo vs Apollo

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
28 099
Verze
6860
Poslední aktualizace
8. 11. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Podle 2 076 zápasů Deadlock má Dynamo nad Apollo výhodu ve winratu 51.7%. Dynamo má v průměru o 724 vyšší net worth, což znamená dřívější nárůst síly itemů. Hraj kolem své ekonomické výhody a z matchupu vytěž maximum.

Rozbor matchupu: Dynamo

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Dynamo. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Dynamo - winrate 51.7% v tomto matchupu
Dynamo
51.7% WR
VS
Matchup Apollo vs Dynamo - winrate 48.3%
Apollo
48.3% WR

Kdo vyhrává matchup Dynamo vs Apollo?

Dynamo vyhrává matchup Dynamo vs Apollo
Vítěz
Dynamo
Zápasy: 2 076
51.7%
Winrate
48.3%
3.4
Prům. zabití
5.0
4.4
Prům. smrti
5.8
12.0
Prům. asistence
9.1
35 305
Prům. net worth
34 580
20 799
Poškození hráčů
25 440
3 394
Poškození objektivů
3 354
58.4
Last hity
43.9

Shrnutí souboje Dynamo vs Apollo

Souboj Dynamo vs Apollo v Deadlock je středně výhodný souboj. Podle analýzy 2 076 nedávných zápasů Dynamo vyhrává s mírou výher 51.7 % oproti 48.3 % u Apollo, což dává Dynamo náskok 3.5 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti fragovací síla, kde Dynamo konzistentně vítězí. Dynamo má v tomto souboji znatelnou výhodu. Hráči za Apollo by měli hrát opatrněji, upřednostnit bezpečný farming a hledat týmové souboje, kde je postavení a koordinace důležitější než statistiky 1v1.

Analýza boje Dynamo vs Apollo

  • Prům. zabití

    Apollo v tomto souboji výrazně překonává Dynamo v počtu zabití: průměrně 5.0 proti 3.4, tedy rozdíl téměř 1.6 zabití za zápas.

  • Poměr KDA

    Rozdíl v KDA mezi Dynamo a Apollo je výrazný: 3.47 oproti 2.43, drtivý rozdíl 1.04 bodu, který ukazuje dominanci Dynamo v přímých střetech.

  • Prům. smrti

    Dynamo vykazuje výrazně lepší přežití proti Apollo a umírá méně za hru.

  • Čisté jmění

    Dynamo v průměru generuje přibližně o 724 soulů více než Apollo.

Doporučené předměty pro Dynamo vs Apollo

Úspěšnost předmětů vychází z 2 076 her Dynamo proti Apollo a je obarvena vůči úspěšnosti daného hrdiny v tomto matchupu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Dynamo

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Dynamo výhodné matchupy proti 33 hrdinům a nevýhodné proti 10 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Dynamo je proti Mirage s winratem 59.9%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 41.6%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Dynamo matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
43.36%4 1563.202.94.118 72434 963
50.44%3 8383.342.94.221 50734 509
54.29%3 7083.443.24.420 60635 466
55.37%3 6573.343.34.520 78735 169
43.83%3 6533.092.84.318 40134 772
50.80%3 5513.263.24.520 18635 081
41.57%3 4473.283.24.420 05535 056
52.21%3 4443.353.44.520 58635 368
50.76%3 1113.333.34.521 47835 164
43.31%3 1103.083.04.318 95435 299
54.89%2 9953.543.34.320 89935 378
51.91%2 9263.353.54.620 79434 998
54.15%2 8663.413.14.219 02635 001
51.39%2 8513.403.44.420 37735 171
54.56%2 8433.413.14.420 00835 375
48.11%2 7293.503.14.220 05735 792
53.93%2 6483.543.24.219 73235 157
52.74%2 6433.393.24.320 48535 207
46.76%2 6393.163.24.621 35135 465
58.18%2 5853.503.44.320 39235 300
55.29%2 5793.483.34.420 61135 432
55.90%2 3833.463.34.420 44835 168
49.77%2 3412.953.04.718 13835 013
55.78%2 2393.513.34.319 79435 269
51.73%2 0763.473.44.420 79935 305
48.77%1 9153.323.14.320 49435 207
55.14%1 8593.533.44.420 73434 902
50.59%1 8563.323.34.520 98035 376
47.57%1 6063.112.84.118 54334 704
54.61%1 5843.593.44.320 29035 937
51.41%1 5643.483.03.919 34135 159
57.48%1 5573.553.34.220 34835 418
53.37%1 5293.263.14.318 80935 567
54.59%1 4713.433.34.521 55035 420
47.73%1 4293.152.94.318 98133 918
53.39%1 4183.503.24.320 95035 497
58.10%1 4013.613.14.019 67934 768
50.40%1 3873.333.04.320 42235 097
59.74%1 3763.703.44.220 84535 591
56.70%1 3053.763.33.919 43134 473
59.92%1 2203.613.14.020 02535 120
53.63%1 1173.573.54.521 20735 406
56.98%9743.833.33.919 21635 241
🔍

Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.

Nahlásit problém

Matchupy Dynamo - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Dynamo v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Dynamo je proti Mirage s winratem 59.9%. V tomto matchupu Dynamo vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Dynamo?

Nejtěžší matchup hrdiny Dynamo je proti Graves, winrate je jen 41.6%. Proti tomuto soupeři by se Dynamo měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Dynamo?

V Deadlock má Dynamo výhodných matchupů (winrate 50%+): 33, nevýhodných: 10. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Dynamo v těžkých matchupech?

Když hraješ za Dynamo v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Dynamo zaměřit?

V matchupech Dynamo sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.