Graves
Winrate
57.1%
Četnost výběru
40.6%
KDA
2.63

Graves Build

Č. 1 z 44 v tier listuGraves tier S
Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
48 713
Verze
6860
Poslední aktualizace
5. 11. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Build na Graves, který hráči skutečně kupují: začni s Léčivá kulka, Dodatečná výdrž, Dodatečná spiritualita, pak Vylepšená spiritualita, Mystická zranitelnost, Mystická kulka a zakonči Toxické náboje, Neochvějná výdrž, Elektrické náboje. Winrate a četnost výběru každého itemu podle fáze.

Nejlepší build na Graves (Patch z 5. 11.)

Patch z 5. 11. · 304 319 zápasů

Většina hráčů Graves začíná s Léčivá kulka a Dodatečná výdrž. Klíčové předměty, kupované alespoň v polovině všech zápasů: Léčivá kulka, Dodatečná výdrž, Dodatečná spiritualita a Špetka kuráže. Seřazeno podle toho, jak často hráči tohoto hrdiny kupují každý item na každém tieru obchodu, z 48 713 zápasů.

  1. Fáze lajn800 duší
    Léčivá kulkaZbraňZáklad57.4%93 % výběrDodatečná výdržVitalitaZáklad57.6%88 % výběrDodatečná spiritualitaDuchZáklad57.2%79 % výběrŠpetka kurážeVitalitaZáklad58.7%56 % výběr
  2. Mid game1,600 duší
    Vylepšená spiritualitaDuchZáklad57.7%74 % výběrMystická zranitelnostDuchZáklad59.0%60 % výběrMystická kulkaZbraňZáklad58.1%57 % výběrVampirická myslVitalitaZáklad58.6%57 % výběr
  3. Late game3,200 duší
    Toxické nábojeZbraňZáklad58.4%76 % výběrNeochvějná výdržVitalitaZáklad58.3%72 % výběrElektrické nábojeZbraňZáklad58.7%55 % výběr
  4. Luxusní6,400 duší
    Eskalující poškozeníDuch61.1%48 % výběrBezbřehá spiritualitaDuch59.7%47 % výběr

Winrate platí pro zápasy, ve kterých byl item koupen. Drahé itemy mají vyšší winrate zčásti proto, že se kupují v zápasech, které už jdou dobře. Statistiky itemů pokrývají zápasy za posledních 7 dní.

Pořadí schopností Graves

545 213 her

Většina hráčů Graves maxuje nejdřív Sevření mrtvých (64 % her), potom Sklenice smrti (18 %).

Pořadí schopností Graves
Schopnost12345678910111213141516
Sklenice smrti+T1T2T3
Sevření mrtvých+T1T2T3
Zkáza živých+T1T2T3
Pomník padlým+T1T2T3

Kterou schopnost hráči maxují jako první

  • Sevření mrtvých64%
  • Sklenice smrti18%
  • Zkáza živých11%
  • Pomník padlým7%

Nejčastější pořadí v nedávných zápasech. Prvních 8 bodů pochází přímo z dat zápasů, zbytek sleduje nejčastější prioritu maxování. „+“ značí odemčení, T1–T3 úrovně vylepšení.

Kompletní rozbor schopností Graves →

Zbraň, duch, nebo vitalita: který build na Graves vyhrává?

39 % hráčů Graves končí zápas s buildem typu Hybrid a ten vyhrává 59.9 % her.

  • Hybrid 39%
  • Duch 32%
  • Zbraň 19%
  • Vitalita 10%

Graves: build typu Hybrid

Winrate
59.9%
Podíl her
39%14 379 zápasů
Prům. duše
43 239

Itemy, se kterými hráči Graves s buildem typu Hybrid končí, podle toho, jak často je mají:

Graves: build typu Duch

Winrate
57.5%
Podíl her
32%11 738 zápasů
Prům. duše
42 119

Itemy, se kterými hráči Graves s buildem typu Duch končí, podle toho, jak často je mají:

Graves: build typu Zbraň

Winrate
55.5%
Podíl her
19%6 883 zápasů
Prům. duše
36 889

Itemy, se kterými hráči Graves s buildem typu Zbraň končí, podle toho, jak často je mají:

Graves: build typu Vitalita

Winrate
53.5%
Podíl her
10%3 755 zápasů
Prům. duše
42 571

Itemy, se kterými hráči Graves s buildem typu Vitalita končí, podle toho, jak často je mají:

Z konečných itemů 36 755 zápasů s Graves za posledních 14 dní. Build se počítá jako zbraňový, duchovní nebo vitalitní, když daná sekce obchodu drží alespoň 45 % jeho duší; vše ostatní je hybrid. Prodané itemy se nepočítají.

Plánovač buildu na Graves

Začni od meta buildu a vyměňuj itemy z obchodu. Plánovač sčítá tvoje duše, ukazuje rozložení mezi zbraň / ducha / vitalitu a jak si takový typ buildu vede na Graves, a označí dvojice, které spolu vyhrávají, i itemy se slabými výsledky.

Tvůj build na Graves

25 600 duší
  • Zbraň 34%
  • Vitalita 25%
  • Duch 41%
Typ buildu
Hybrid
Shoda s metou
100%

Buildy typu Hybrid na Graves vyhrávají 59.9 % her a tvoří 39 % všech her s Graves.

Dvojice, které spolu vyhrávajíElektrické náboje + Eskalující poškození: 63.0%Špetka kuráže + Eskalující poškození: 62.4%Toxické náboje + Eskalující poškození: 62.0%Neochvějná výdrž + Eskalující poškození: 62.0%
Zveřejnit jako build

Obchod

Itemy na Graves, které spolu vyhrávají

Pulzující prokletí spolu s Transfúzní náboje je nejúspěšnější dvojice na Graves: 64.1 % z 346 137 her.

  • Pulzující prokletíTransfúzní nábojePulzující prokletí + Transfúzní náboje346 137 zápasů64.1%+6.9 oproti průměru Graves
  • Transfúzní nábojeEskalující poškozeníTransfúzní náboje + Eskalující poškození342 409 zápasů64.0%+6.8 oproti průměru Graves
  • Pulzující prokletíEskalující poškozeníPulzující prokletí + Eskalující poškození414 318 zápasů63.3%+6.0 oproti průměru Graves
  • Dodatečná výdržNásobič spiritualismuDodatečná výdrž + Násobič spiritualismu338 434 zápasů61.3%+4.0 oproti průměru Graves
  • Léčivá kulkaNásobič spiritualismuLéčivá kulka + Násobič spiritualismu363 755 zápasů61.2%+4.0 oproti průměru Graves

Dva itemy vlastněné současně na konci zápasu, posledních 30 dní. Pozdní itemy vyhrávají častěji, protože zápasy, které trvají dost dlouho na jejich koupi, často už byly ve vedení.

Přizpůsob build na Graves nepříteli

Vyber nepřátelského hrdinu a uvidíš, které itemy v tom matchupu Graves vyhrávají nejvíc. Jako první se otevře nejtěžší z nich, Paige, proti kterému Graves vyhrává 49.1 %.

Nepřátelský hrdina

Graves vyhrává proti Paige 49.1 % her (4 959 her).

Nejlepší itemy proti Paige

  1. Eskalující poškozeníV základním buildu57.8%25 % výběr
  2. Transfúzní nábojeVyměnit do buildu57.0%18 % výběr
  3. Maratonské botyVyměnit do buildu59.1%5 % výběr
  4. Ultimátní bariéraVyměnit do buildu57.6%6 % výběr
  5. Bezbřehá spiritualitaV základním buildu54.3%25 % výběr
Celý matchup Graves vs Paige →

Komunitní buildy: Graves

Všechny buildy: Graves

Nejlépe hodnocené buildy a návody, které hráči zveřejnili pro hrdinu Graves.

  • Graves

    Грейвс: сборка

    GravesHybridníAktualizace 3. 11.
    0
    Léčivá kulkaŠpetka kurážeDodatečná spiritualitaDodatečná výdržMystická kulkaVětší zásobník+1152,8 tis.

Máš build, který funguje?Zveřejni své kategorie předmětů, pořadí schopností a tipy. Ostatní pro něj můžou hlasovat a objeví se tady.

Vytvořit build: Graves

Co buildí hráči Graves na Oracle+

Z 10 591 zápasů s Graves na ranku Oracle a výš, v pořadí, v jakém hráči itemy kupují.

Hráči na vysokém ranku kupují Fyzický štít a Spirituální zbroj častěji než build napříč všemi ranky.

Změny buildu na Graves za tento týden

Vampirická mysl na Graves roste nejvíc: kupuje se v 56.7 % her, nárůst o 18.4 bodů.

Zápasy za posledních 7 dní ve srovnání s 7 dny předtím. Itemy potřebují 300 her v každém období.

Skryté klenoty Graves

Itemy, které kupuje málo hráčů Graves, ale vyhrávají výrazně nad průměrem hrdiny (57.2 %).

Ber je jako situační: nízká četnost výběru často znamená, že se item kupuje, když je zápas už vyhraný.

Všechny itemy na Graves (Patch z 5. 11.)

93 itemů se statistikami pro Graves. Nejčastěji se kupuje Léčivá kulka, v 93 % her. Filtruj podle sekce nebo řaď podle winrate, četnosti výběru či ceny.

Všechny itemy na Graves (Patch z 5. 11.)
ItemHry
Léčivá kulkaZáklad57.4%92.8%800282 553
Dodatečná výdržZáklad57.6%87.9%800267 368
Dodatečná spiritualitaZáklad57.2%78.8%800239 705
Toxické nábojeZáklad58.4%75.5%3 200229 909
Vylepšená spiritualitaZáklad57.7%74.3%1 600226 037
Neochvějná výdržZáklad58.3%72.0%3 200219 133
Mystická zranitelnostZáklad59.0%60.1%1 600183 020
Mystická kulkaZáklad58.1%57.4%1 600174 563
Vampirická myslZáklad58.6%56.7%1 600172 541
Špetka kurážeZáklad58.7%55.9%800170 253
Elektrické nábojeZáklad58.7%55.1%3 200167 669
Eskalující poškozeníZáklad61.1%48.4%6 400147 227
Bezbřehá spiritualitaZáklad59.7%46.6%6 400141 937
Pulzující prokletí60.4%39.4%3 200119 994
Kondenzátor59.3%35.0%6 400106 506
Kouzelnická vesta57.9%31.4%1 60095 577
Spirituální zbroj59.0%31.2%3 20094 934
Fyzický štít59.8%28.4%1 60086 396
Plošný prodlužovač trvání56.7%26.8%3 20081 571
Transfúzní náboje62.7%26.8%6 40081 521
MetaBot Desktop

Měj nejlepší build hrdiny Graves na obrazovce, zatímco hraješ

Cheat Sheet v MetaBot Desktop uvádí výherní poměr a pick rate každého hrdiny Deadlocku, nejlepší build itemů, nejlepší matchupy a countery, a Second Screen drží živá data zápasu na tvém druhém monitoru.

  • Nejlepší build pro každého hrdinu
  • Výherní poměr a pick rate
  • Matchupy a countery
Cheat Sheet pro Deadlock v MetaBot Desktop

Itemy, kterým se na Graves vyhnout

Itemy, které hráči Graves pořád kupují, ačkoli vyhrávají alespoň o 3 body méně než jiné itemy za stejnou cenu. Ocelová kůže vyhrává 45.3 %, zatímco ostatní itemy za 3 200 duší na Graves 57.7 %.

Hrdinové s buildy podobnými hrdinovi Graves

Hrdinové, jejichž build sdílí s buildem Graves alespoň 7 předmětů. Hodnoty patří danému hrdinovi.

🔍

Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.

Nahlásit problém

FAQ k buildu na Graves (Patch z 5. 11.)

Jaký je nejlepší build na Graves?

Build, který hráči Graves kupují nejčastěji: Léčivá kulka, Dodatečná výdrž, Dodatečná spiritualita a Špetka kuráže v lajně, Vylepšená spiritualita, Mystická zranitelnost, Mystická kulka a Vampirická mysl ve mid game a pak Toxické náboje, Neochvějná výdrž, Elektrické náboje, Eskalující poškození a Bezbřehá spiritualita v late game.

Jaké je nejlepší pořadí schopností na Graves?

Většina hráčů Graves maxuje nejdřív Sevření mrtvých (64 % her), potom Sklenice smrti (18 %).

Co má Graves koupit jako první?

Většina hráčů Graves začíná s Léčivá kulka (93 % výběr) a Dodatečná výdrž (88 % výběr).

Jaké jsou základní itemy Graves?

Itemy kupované aspoň v 50 % zápasů s Graves: Léčivá kulka (57.4%), Dodatečná výdrž (57.6%), Dodatečná spiritualita (57.2%), Špetka kuráže (58.7%), Vylepšená spiritualita (57.7%), Mystická zranitelnost (59.0%), Mystická kulka (58.1%), Vampirická mysl (58.6%), Toxické náboje (58.4%), Neochvějná výdrž (58.3%) a Elektrické náboje (58.7%).

Které itemy na Graves jsou podceňované?

Kupované zřídka, ale vyhrávající výrazně nad průměrem Graves: Morová runa (61.6%). Kupuj je situačně.

Je na Graves lepší zbraň, nebo duch?

39 % hráčů Graves končí zápas s buildem typu Hybrid a ten vyhrává 59.9 % her.

Co buildí hráči Graves na vysokém ranku?

Hráči Graves na Oracle+ začínají s Léčivá kulka, Špetka kuráže a Dodatečná spiritualita, pokračují Elektrické náboje, Pulzující prokletí a Neochvějná výdrž a končí Kondenzátor, Eskalující poškození a Bezbřehá spiritualita.

Kterým itemům by se měl Graves vyhnout?

Ocelová kůže (45.3%), Kovadlina (49.3%) a Plátová zbroj (54.7%) teď na Graves vyhrávají nejméně ve srovnání s jinými itemy za stejnou cenu.