Infernus
Winrate
48.8%
Četnost výběru
37.7%
KDA
2.66

Infernus Statistiky

Č. 24 z 44 v tier listuInfernus tier B
Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
45 196
Verze
6860
Poslední aktualizace
8. 11. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Statistiky Infernus: winrate 48.84% a pickrate 37.69% (winrate klesá). KDA hrdiny je 2.66, četnost výběru: 86. percentil. Tato podrobná data ukazují současný kompetitivní výkon hrdiny v Deadlock.

Statistiky Infernus

Patch z 5. 11. · 45 196 zápasů

Infernus vyhrává 48.8 % z 45 196 her s KDA 2.66 (7.5 zabití, 7.1 smrtí a 11.3 asistencí na hru).

Winrate
48.8%
Četnost výběru
37.7%
KDA
2.667.5 / 7.1 / 11.3
Přesnost
57.0%
Prům. poškození
34 271
Prům. přijaté poškození
34 231
Prům. denies
3.4
Zápasy
45 196

Kde se Infernus řadí

Každá hodnota ve srovnání se všemi hrdiny tohoto patche, od #1 do #44. Delší pruh znamená vyšší pořadí.

  • Winrate48.8%#24 z 44
  • Četnost výběru37.7%#7 z 44
  • Zabití7.5#16 z 44
  • Smrti (méně = výš)7.1#16 z 44
  • Přesnost57.0%#10 z 44
  • Prům. poškození34 271#21 z 44

Trendy winratu a pickratu hrdiny Infernus

Den po dni za posledních 7 dní.

Winrate

Četnost výběru

Základní statistiky: Infernus

S čím Infernus začíná každý zápas, před předměty a úrovněmi. Výchozí hodnoty společné všem hrdinům (nepoužité zdroje, nezměněné násobitele) jsou vynechány.

Zdraví

Max. zdraví
830
Regenerace zdraví
2

Boj

Lehký útok nablízko
50
Těžký útok nablízko
116

Pohyb

Rychlost pohybu
6,7 m/s
Rychlost sprintu
1,6 m/s
Rychlost v podřepu
4,75 m/s
Zrychlení pohybu
4
Výdrž
3
Stamina za sek.
0,22
Vzdálenost úskoku po zemi
10 m
Trvání úskoku po zemi
0,68 s
Vzdálenost úskoku ve vzduchu
8 m
Trvání úskoku ve vzduchu
0,47 s

Silné a slabé stránky Infernus

Silné stránky

  • Spolehlivá střelba

    Infernus trefuje vyšší podíl střel než většina hrdinů.

  • Kontrola lajny

    Infernus odepírá víc duší než většina hrdinů, a to vyhrává lajny.

Slabé stránky

  • Málo asistencí

    Infernus asistuje zřídka, takže ve skupinových bojích přináší méně než jiní hrdinové.

Příběh Infernus

Zapaluje nepřátele a sleduje, jak hoří

Jako většina teenagerů, také Infernus byl divoký, vzpurný a impulzivní. Jenže na rozdíl od většiny teenagerů byl zároveň stvořením z jiné sféry a vlastníkem nadpřirozených ohnivých schopností. Jistě netřeba dodávat, že jeho mládí bylo vlivem toho plné žhářství, vražd a likvidace důkazů. Ale co bylo, to bylo. Nyní je Infernus dospělý a značně se zklidnil – je spokojený s prací v baru se živou hudbou a zajímavými návštěvníky. Na druhou stranu platí, že když se někdo ze štamgastů rozhodne pro násilí, Infernus nemá problém oprášit své dlouho pilované dovednosti.

MetaBot Desktop

Získej výhodu pro vítězství

Overlaye v reálném čase, automatické sledování zápasů a exkluzivní nástroje — vše, co potřebuješ k posunu výš, zdarma na tvém PC.

  • Overlaye ve hře
  • Automatické sledování zápasů
  • Nástroje exkluzivně pro desktop
🔍

Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.

Nahlásit problém

Statistiky Infernus - FAQ

Jaký je winrate Infernus v Deadlock?

Infernus má v Deadlock winrate 48.84%. Pozice Infernus v současném metě: mírný.

Jaký je pickrate Infernus?

Pickrate Infernus je 37.69%. Obliba Infernus mezi hráči Deadlock: vysoká.

Jak se vyvíjí winrate Infernus?

Winrate Infernus za poslední týden: klesla. V grafu trendů uvidíš denní změny winratu a pickratu Infernus a poznáš, zda hrdina v současném metě roste, nebo klesá.

Jaké jsou základní statistiky Infernus v Deadlock?

Základní statistiky Infernus zahrnují počáteční zdraví, rychlost pohybu, rychlost sprintu a staminu. Určují přežití a mobilitu Infernus na úrovni 1 a ovlivňují early game na lajně i potyčky. Více zdraví znamená větší výdrž, vyšší rychlost zase lepší pozici a rotace.

Jaké je průměrné KDA hrdiny Infernus?

V průměru za zápas má Infernus 7.49 zabití, 7.07 smrtí a 11.31 asistencí. To mu dává solidní výkonnostní profil v týmových soubojích.

Je Infernus v Deadlock dobrý?

S winratem 48.84% je Infernus hodnocen takto: průměrný. Účinnost Infernus závisí na týmové kompozici a dovednosti hráče.

Jaká je přesnost Infernus?

Průměrná přesnost Infernus je 57.02%, což měří podíl zásahů. Ukazatel napovídá, jak mechanicky náročný Infernus je a jak účinná je jeho zbraň.