
- Winrate
- 51.5%
- Četnost výběru
- 34.3%
- KDA
- 3.20
Lash Build
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 41 087
- Verze
- 6860
- Poslední aktualizace
- 5. 11. 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodika
- Metodika dat
Build na Lash, který hráči skutečně kupují: začni s Mystická dávka, Dodatečné nabití, Dodatečná spiritualita, pak Vylepšená spiritualita, Kouzlo přebití, Mystická kulka a zakonči Mystická bomba, Neochvějná výdrž, Expanze vlivu. Winrate a četnost výběru každého itemu podle fáze.
Nejlepší build na Lash (Patch z 5. 11.)
Patch z 5. 11. · 242 753 zápasůVětšina hráčů Lash začíná s Mystická dávka a Dodatečné nabití. Klíčové předměty, kupované alespoň v polovině všech zápasů: Mystická dávka, Dodatečné nabití, Dodatečná spiritualita a Dodatečná výdrž. Seřazeno podle toho, jak často hráči tohoto hrdiny kupují každý item na každém tieru obchodu, z 41 087 zápasů.
- Fáze lajn800 duší
Mystická dávkaDuchZáklad51.3%101 % výběr
Dodatečné nabitíDuchZáklad51.3%99 % výběr
Dodatečná spiritualitaDuchZáklad51.2%91 % výběr
Dodatečná výdržVitalitaZáklad51.6%80 % výběr - Mid game1,600 duší
Vylepšená spiritualitaDuchZáklad51.3%95 % výběr
Kouzlo přebitíDuchZáklad51.5%70 % výběr
Mystická kulkaZbraň51.3%47 % výběr
Urychlovač čekáníDuch52.3%47 % výběr - Late game3,200 duší
Mystická bombaDuchZáklad51.6%97 % výběr
Neochvějná výdržVitalitaZáklad52.3%85 % výběr
Expanze vlivuDuchZáklad52.3%76 % výběr - Luxusní6,400 duší
Bezbřehá spiritualitaDuchZáklad53.5%71 % výběr
Žhnoucí dušeDuchZáklad57.9%51 % výběr
Winrate platí pro zápasy, ve kterých byl item koupen. Drahé itemy mají vyšší winrate zčásti proto, že se kupují v zápasech, které už jdou dobře. Statistiky itemů pokrývají zápasy za posledních 7 dní.
Pořadí schopností Lash
406 638 herVětšina hráčů Lash maxuje nejdřív Dupnutí (70 % her), potom Šlehnutí (25 %).
| Schopnost | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| + | T1 | T2 | T3 | |||||||||||||
| + | T1 | T2 | T3 | |||||||||||||
| + | T1 | T2 | T3 | |||||||||||||
| + | T1 | T2 | T3 |
Kterou schopnost hráči maxují jako první
Nejčastější pořadí v nedávných zápasech. Prvních 8 bodů pochází přímo z dat zápasů, zbytek sleduje nejčastější prioritu maxování. „+“ značí odemčení, T1–T3 úrovně vylepšení.
Zbraň, duch, nebo vitalita: který build na Lash vyhrává?
88 % hráčů Lash končí zápas s buildem typu Duch a ten vyhrává 51.1 % her.
- Duch 88%
- Hybrid 6%
- Vitalita 5%
Lash: build typu Duch
- Winrate
- 51.1%
- Podíl her
- 88%24 759 zápasů
- Prům. duše
- 41 330
Itemy, se kterými hráči Lash s buildem typu Duch končí, podle toho, jak často je mají:
Lash: build typu Hybrid
- Winrate
- 47.2%
- Podíl her
- 6%1 779 zápasů
- Prům. duše
- 33 786
Itemy, se kterými hráči Lash s buildem typu Hybrid končí, podle toho, jak často je mají:
Lash: build typu Vitalita
- Winrate
- 47.3%
- Podíl her
- 5%1 469 zápasů
- Prům. duše
- 38 479
Itemy, se kterými hráči Lash s buildem typu Vitalita končí, podle toho, jak často je mají:
Z konečných itemů 28 182 zápasů s Lash za posledních 14 dní. Build se počítá jako zbraňový, duchovní nebo vitalitní, když daná sekce obchodu drží alespoň 45 % jeho duší; vše ostatní je hybrid. Prodané itemy se nepočítají.
Plánovač buildu na Lash
Začni od meta buildu a vyměňuj itemy z obchodu. Plánovač sčítá tvoje duše, ukazuje rozložení mezi zbraň / ducha / vitalitu a jak si takový typ buildu vede na Lash, a označí dvojice, které spolu vyhrávají, i itemy se slabými výsledky.
Tvůj build na Lash
25 600 duší- Zbraň 6%
- Vitalita 16%
- Duch 78%
- Typ buildu
- Duch
- Shoda s metou
- 100%
Buildy typu Duch na Lash vyhrávají 51.1 % her a tvoří 88 % všech her s Lash.
Obchod
Itemy na Lash, které spolu vyhrávají
Neochvějná výdrž spolu s Mystický opakovač je nejúspěšnější dvojice na Lash: 60.3 % z 404 257 her.

Neochvějná výdrž + Mystický opakovač404 257 zápasů60.3%+9.1 oproti průměru Lash
Expanze mysticismu + Mystický opakovač374 936 zápasů60.0%+8.8 oproti průměru Lash
Vylepšený urychlovač čekání + Žhnoucí duše518 557 zápasů58.5%+7.2 oproti průměru Lash
Neochvějná výdrž + Žhnoucí duše661 923 zápasů58.2%+7.0 oproti průměru Lash
Urychlovač čekání + Bezbřehá spiritualita507 641 zápasů54.2%+2.9 oproti průměru Lash
Vylepšený urychlovač čekání + Bezbřehá spiritualita720 574 zápasů54.1%+2.9 oproti průměru Lash
Dva itemy vlastněné současně na konci zápasu, posledních 30 dní. Pozdní itemy vyhrávají častěji, protože zápasy, které trvají dost dlouho na jejich koupi, často už byly ve vedení.
Přizpůsob build na Lash nepříteli
Vyber nepřátelského hrdinu a uvidíš, které itemy v tom matchupu Lash vyhrávají nejvíc. Jako první se otevře nejtěžší z nich, Paige, proti kterému Lash vyhrává 39.8 %.
Lash vyhrává proti Paige 39.8 % her (3 725 her).
Nejlepší itemy proti Paige
Kouzelný koberecVyměnit do buildu55.4%4 % výběr
Mystický opakovačVyměnit do buildu48.9%26 % výběr
Dodatečné nabitíV základním buildu47.8%35 % výběr
Žhnoucí dušeV základním buildu47.5%35 % výběr
Kouzlo přebitíV základním buildu45.2%37 % výběr
Transfúzní hledíVyměnit do buildu45.1%33 % výběr
Bezbřehá spiritualitaV základním buildu44.5%44 % výběr
Kapesní blizardVyměnit do buildu47.7%8 % výběr
Komunitní buildy: Lash
Všechny buildy: LashPro hrdinu Lash zatím nikdo build nezveřejnil. Sdílej ten svůj a pomoz ostatním šplhat.
Máš build, který funguje?Zveřejni své kategorie předmětů, pořadí schopností a tipy. Ostatní pro něj můžou hlasovat a objeví se tady.
Vytvořit build: LashCo buildí hráči Lash na Oracle+
Z 17 484 zápasů s Lash na ranku Oracle a výš, v pořadí, v jakém hráči itemy kupují.
Začátek hry
Hráči na vysokém ranku kupují Esence nezastavitelnosti častěji než build napříč všemi ranky.
Změny buildu na Lash za tento týden
Smrťákův dar na Lash roste nejvíc: kupuje se v 37.7 % her, nárůst o 7.3 bodů.
Kupováno víc
Zápasy za posledních 7 dní ve srovnání s 7 dny předtím. Itemy potřebují 300 her v každém období.
Skryté klenoty Lash
Itemy, které kupuje málo hráčů Lash, ale vyhrávají výrazně nad průměrem hrdiny (51.2 %).
Ber je jako situační: nízká četnost výběru často znamená, že se item kupuje, když je zápas už vyhraný.
Všechny itemy na Lash (Patch z 5. 11.)
71 itemů se statistikami pro Lash. Nejčastěji se kupuje Mystická dávka, v 101 % her. Filtruj podle sekce nebo řaď podle winrate, četnosti výběru či ceny.
| Item | Hry | |||
|---|---|---|---|---|
| 51.3% | 100.6% | 800 | 244 099 | |
| 51.3% | 98.8% | 800 | 239 725 | |
| 51.6% | 96.7% | 3 200 | 234 713 | |
| 51.3% | 94.7% | 1 600 | 229 778 | |
| 51.2% | 90.6% | 800 | 220 012 | |
| 52.3% | 84.7% | 3 200 | 205 667 | |
| 51.6% | 80.4% | 800 | 195 056 | |
| 51.9% | 77.5% | 800 | 188 169 | |
| 52.3% | 76.4% | 3 200 | 185 470 | |
| 51.1% | 71.3% | 800 | 173 071 | |
| 53.5% | 71.0% | 6 400 | 172 269 | |
| 51.5% | 69.8% | 1 600 | 169 355 | |
| 52.4% | 63.9% | 3 200 | 155 228 | |
| 51.3% | 53.1% | 3 200 | 129 020 | |
| 57.9% | 51.2% | 6 400 | 124 329 | |
| 51.3% | 47.3% | 1 600 | 114 706 | |
| 52.3% | 46.5% | 1 600 | 112 884 | |
| 50.9% | 37.7% | 1 600 | 91 570 | |
| 50.6% | 35.2% | 6 400 | 85 385 | |
| 53.0% | 34.3% | 6 400 | 83 211 | |
| 59.6% | 34.1% | 6 400 | 82 801 | |
| 51.9% | 31.4% | 1 600 | 76 241 | |
| 51.0% | 30.4% | 3 200 | 73 894 | |
| 52.0% | 28.7% | 1 600 | 69 778 | |
| 51.1% | 27.2% | 1 600 | 66 107 | |
| 52.4% | 21.5% | 3 200 | 52 268 | |
| 51.8% | 18.3% | 800 | 44 540 | |
| 54.6% | 17.2% | 6 400 | 41 636 | |
| 53.3% | 14.9% | 1 600 | 36 079 | |
| 52.1% | 13.3% | 3 200 | 32 375 | |
| 51.1% | 12.8% | 3 200 | 31 143 | |
| 49.2% | 9.5% | 3 200 | 23 032 | |
| 49.9% | 9.4% | 800 | 22 803 | |
| 51.3% | 9.0% | 1 600 | 21 870 | |
| 56.0% | 8.4% | 6 400 | 20 416 | |
| 51.2% | 7.5% | 1 600 | 18 100 | |
| 52.9% | 7.2% | 800 | 17 521 | |
| 55.9% | 6.7% | 6 400 | 16 300 | |
| 54.6% | 6.1% | 6 400 | 14 789 | |
| 63.6% | 5.9% | 6 400 | 14 428 | |
| 51.3% | 5.8% | 1 600 | 14 014 | |
| 50.8% | 5.2% | 800 | 12 728 | |
| 49.8% | 4.0% | 1 600 | 9 665 | |
| 49.4% | 3.8% | 800 | 9 130 | |
| 49.9% | 3.5% | 3 200 | 8 405 | |
| 54.2% | 3.4% | 6 400 | 8 318 | |
| 50.0% | 3.3% | 1 600 | 8 072 | |
| 51.0% | 3.0% | 6 400 | 7 346 | |
| 45.8% | 3.0% | 3 200 | 7 236 | |
| 56.0% | 2.9% | 6 400 | 6 996 | |
| 44.4% | 2.8% | 3 200 | 6 678 | |
| 47.1% | 2.7% | 800 | 6 663 | |
| 40.7% | 2.4% | 3 200 | 5 813 | |
| 52.2% | 2.1% | 1 600 | 5 095 | |
| 47.2% | 2.1% | 1 600 | 5 072 | |
| 49.2% | 2.1% | 1 600 | 4 984 | |
| 52.1% | 1.9% | 1 600 | 4 724 | |
| 57.1% | 1.7% | 6 400 | 4 185 | |
| 57.4% | 1.7% | 6 400 | 4 077 | |
| 51.6% | 1.5% | 3 200 | 3 624 | |
| 50.1% | 1.4% | 1 600 | 3 463 | |
| 49.6% | 1.4% | 1 600 | 3 389 | |
| 48.4% | 1.4% | 3 200 | 3 343 | |
| 57.6% | 1.3% | 6 400 | 3 226 | |
| 45.6% | 1.3% | 6 400 | 3 149 | |
| 49.7% | 1.3% | 3 200 | 3 136 | |
| 49.1% | 1.3% | 800 | 3 099 | |
| 56.2% | 1.2% | 6 400 | 3 029 | |
| 48.1% | 1.2% | 800 | 2 947 | |
| 48.0% | 1.1% | 800 | 2 758 | |
| 53.8% | 1.1% | 6 400 | 2 703 |
Měj nejlepší build hrdiny Lash na obrazovce, zatímco hraješ
Cheat Sheet v MetaBot Desktop uvádí výherní poměr a pick rate každého hrdiny Deadlocku, nejlepší build itemů, nejlepší matchupy a countery, a Second Screen drží živá data zápasu na tvém druhém monitoru.
- Nejlepší build pro každého hrdinu
- Výherní poměr a pick rate
- Matchupy a countery

Itemy, kterým se na Lash vyhnout
Itemy, které hráči Lash pořád kupují, ačkoli vyhrávají alespoň o 3 body méně než jiné itemy za stejnou cenu. Ocelová kůže vyhrává 40.7 %, zatímco ostatní itemy za 3 200 duší na Lash 51.7 %.
Hrdinové s buildy podobnými hrdinovi Lash
Hrdinové, jejichž build sdílí s buildem Lash alespoň 7 předmětů. Hodnoty patří danému hrdinovi.
Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.
FAQ k buildu na Lash (Patch z 5. 11.)
Jaký je nejlepší build na Lash?
Build, který hráči Lash kupují nejčastěji: Mystická dávka, Dodatečné nabití, Dodatečná spiritualita a Dodatečná výdrž v lajně, Vylepšená spiritualita, Kouzlo přebití, Mystická kulka a Urychlovač čekání ve mid game a pak Mystická bomba, Neochvějná výdrž, Expanze vlivu, Bezbřehá spiritualita a Žhnoucí duše v late game.
Jaké je nejlepší pořadí schopností na Lash?
Většina hráčů Lash maxuje nejdřív Dupnutí (70 % her), potom Šlehnutí (25 %).
Co má Lash koupit jako první?
Většina hráčů Lash začíná s Mystická dávka (101 % výběr) a Dodatečné nabití (99 % výběr).
Jaké jsou základní itemy Lash?
Itemy kupované aspoň v 50 % zápasů s Lash: Mystická dávka (51.3%), Dodatečné nabití (51.3%), Dodatečná spiritualita (51.2%), Dodatečná výdrž (51.6%), Vylepšená spiritualita (51.3%), Kouzlo přebití (51.5%), Mystická bomba (51.6%), Neochvějná výdrž (52.3%), Expanze vlivu (52.3%), Bezbřehá spiritualita (53.5%) a Žhnoucí duše (57.9%).
Které itemy na Lash jsou podceňované?
Kupované zřídka, ale vyhrávající výrazně nad průměrem Lash: Kouzelný koberec (63.6%), Čarodějnické pouto (57.6%) a Ultimátní bariéra (57.4%). Kupuj je situačně.
Je na Lash lepší zbraň, nebo duch?
88 % hráčů Lash končí zápas s buildem typu Duch a ten vyhrává 51.1 % her.
Co buildí hráči Lash na vysokém ranku?
Hráči Lash na Oracle+ začínají s Posilovač headshotů, Mystická dávka a Dodatečná spiritualita, pokračují Transfúzní hledí, Neochvějná výdrž a Mystická bomba a končí Bezbřehá spiritualita, Žhnoucí duše a Esence nezastavitelnosti.
Kterým itemům by se měl Lash vyhnout?
Ocelová kůže (40.7%), Kovadlina (44.4%) a Balistická zbroj (45.8%) teď na Lash vyhrávají nejméně ve srovnání s jinými itemy za stejnou cenu.
