Rem
Winrate
43.0%
Zápasy
3 010
KDA
3.21

Rem vs Abrams vs Abrams

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
36 608
Verze
6860
Poslední aktualizace
8. 11. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Abrams tvrdě counteruje Rem, který má v 3 010 zápasech winrate jen 43.0%. Abrams má v průměru o 2.8 zabití více. Proti tomuto counteru upřednostni defenzivní itemy a týmovou hru a vyhni se dlouhým výměnám.

Rozbor matchupu: Rem

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Rem. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Rem - winrate 43.0% v tomto matchupu
Rem
43.0% WR
VS
Matchup Abrams vs Rem - winrate 57.0%
Abrams
57.0% WR

Kdo vyhrává matchup Rem vs Abrams?

Abrams vyhrává matchup Rem vs Abrams
Vítěz
Abrams
Zápasy: 3 010
43.0%
Winrate
57.0%
2.5
Prům. zabití
5.4
4.3
Prům. smrti
5.7
11.3
Prům. asistence
10.1
34 541
Prům. net worth
35 030
16 751
Poškození hráčů
24 530
2 723
Poškození objektivů
4 276
50.5
Last hity
51.0

Shrnutí souboje Rem vs Abrams

Souboj Rem vs Abrams v Deadlock je rozhodný jednostranný matchup. Podle analýzy 3 010 nedávných zápasů Abrams vyhrává s mírou výher 57.0 % oproti 43.0 % u Rem, což dává Abrams náskok 14.0 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Abrams konzistentně vítězí. Abrams má v tomto souboji ohromující statistickou převahu. Rem by se měl vyhnout přímé konfrontaci, soustředit se jen na farming a cíle a počkat na týmové souboje, kde se individuální výhody v soubojích rozmělní.

Analýza boje Rem vs Abrams

  • Prům. zabití

    Abrams v tomto souboji výrazně překonává Rem v počtu zabití: průměrně 5.4 proti 2.5, tedy rozdíl téměř 2.8 zabití za zápas.

  • Poškození objektivů

    Abrams v průměru způsobí cílům o 1 553 víc poškození než Rem, takže je cennější pro split push, ničení Guardian a rychlejší dobývání věží.

  • Poškození hráčů

    Rozdíl v poškození mezi Abrams a Rem je výjimečný: 24 530 oproti pouhým 16 751.

  • Čisté jmění

    Rem a Abrams mají v tomto matchupu téměř shodný ekonomický výkon a po celou hru generují srovnatelné množství soulů.

Doporučené předměty pro Rem vs Abrams

Úspěšnost předmětů vychází z 3 010 her Rem proti Abrams a je obarvena vůči úspěšnosti daného hrdiny v tomto matchupu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Rem

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Rem výhodné matchupy proti 10 hrdinům a nevýhodné proti 33 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Rem je proti Sinclair s winratem 55.1%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 35.5%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Rem matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
40.01%4 8063.252.44.115 23434 441
45.04%4 2633.362.44.017 27134 325
35.49%4 1313.192.54.215 88834 332
39.44%3 9153.122.34.114 69634 278
48.76%3 8803.342.64.316 61535 100
44.26%3 8073.262.74.316 19134 583
38.73%3 5893.102.44.214 94334 961
48.99%3 5153.462.64.016 31334 963
43.82%3 4123.072.84.716 66535 013
45.29%3 3893.372.64.216 44235 008
48.41%3 0143.492.64.116 08935 304
53.30%3 0133.602.84.116 38735 230
43.02%3 0103.212.54.316 75134 541
46.11%2 9713.462.74.116 08034 808
46.43%2 9123.192.64.315 94935 490
41.56%2 8613.352.64.115 77035 097
49.72%2 8583.462.74.216 20035 014
45.64%2 8353.132.64.315 19734 715
46.87%2 8273.282.64.216 38134 681
45.81%2 8163.302.54.216 68735 302
49.48%2 8093.562.74.016 08335 277
42.26%2 5913.152.64.416 51034 730
44.71%2 5793.182.54.217 02335 188
51.64%2 4133.812.73.916 32535 349
46.19%2 3473.352.64.215 93634 100
50.00%2 3463.472.84.316 75235 326
44.20%2 2173.532.64.016 79635 168
43.82%2 1843.282.74.417 03735 371
51.11%1 9003.402.84.216 44235 350
48.78%1 7613.312.54.115 29034 756
49.18%1 7023.512.74.216 56236 302
45.73%1 6623.492.33.715 10834 414
52.40%1 6033.512.84.216 91435 850
49.12%1 5983.372.74.417 28235 514
46.56%1 5403.502.33.715 24634 399
53.07%1 5323.712.73.816 47634 698
46.72%1 4643.482.43.916 33934 784
41.46%1 4523.272.34.015 32233 570
46.60%1 4423.352.54.116 46234 829
52.88%1 4073.932.83.716 38534 894
50.81%1 3563.402.94.417 06835 586
54.72%1 1443.642.73.916 96336 004
55.14%9833.892.73.715 61034 212
🔍

Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.

Nahlásit problém

Matchupy Rem - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Rem v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Rem je proti Sinclair s winratem 55.1%. V tomto matchupu Rem vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Rem?

Nejtěžší matchup hrdiny Rem je proti Graves, winrate je jen 35.5%. Proti tomuto soupeři by se Rem měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Rem?

V Deadlock má Rem výhodných matchupů (winrate 50%+): 10, nevýhodných: 33. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Rem v těžkých matchupech?

Když hraješ za Rem v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Rem zaměřit?

V matchupech Rem sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.