Sinclair
Winrate
45.3%
Zápasy
1 727
KDA
2.88

Sinclair vs Bebop vs Bebop

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
13 383
Verze
6860
Poslední aktualizace
8. 11. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

V tomto matchupu Deadlock má Sinclair proti Bebop náročný winrate 45.3%. Data z 1 727 her ukazují, že Sinclair v průměru umírá o -0.8 častěji. Soustřeď se na bezpečný farm, týmovou spolupráci a vyhýbej se soubojům 1v1.

Rozbor matchupu: Sinclair

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Sinclair. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Sinclair - winrate 45.3% v tomto matchupu
Sinclair
45.3% WR
VS
Matchup Bebop vs Sinclair - winrate 54.7%
Bebop
54.7% WR

Kdo vyhrává matchup Sinclair vs Bebop?

Bebop vyhrává matchup Sinclair vs Bebop
Vítěz
Bebop
Zápasy: 1 727
45.3%
Winrate
54.7%
4.1
Prům. zabití
5.3
4.6
Prům. smrti
5.4
9.3
Prům. asistence
10.8
34 712
Prům. net worth
34 930
25 521
Poškození hráčů
25 952
3 452
Poškození objektivů
2 490
51.4
Last hity
46.0

Shrnutí souboje Sinclair vs Bebop

Souboj Sinclair vs Bebop v Deadlock je výrazná statistická výhoda. Podle analýzy 1 727 nedávných zápasů Bebop vyhrává s mírou výher 54.7 % oproti 45.3 % u Sinclair, což dává Bebop náskok 9.3 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Sinclair konzistentně vítězí. Bebop v tomto souboji statisticky dominuje. Bebop může hrát agresivně a hledat zabití v sólu, zatímco Sinclair by se měl soustředit na minimalizaci ztrát, bezpečný farming a spoléhat na spoluhráče, aby šance vyrovnali.

Analýza boje Sinclair vs Bebop

  • Poškození objektivů

    Příspěvek k poškození cílů je podobný u Sinclair (3 452) i Bebop (2 490).

  • Prům. zabití

    V tomto přímém souboji získává Bebop zhruba o 1.2 zabití za zápas víc než Sinclair (5.3 proti 4.1).

  • Prům. smrti

    Sinclair v tomto matchupu přežívá déle: umírá 4.6krát za hru oproti 5.4 smrtím hrdiny Bebop.

  • Čisté jmění

    Sinclair a Bebop mají v tomto matchupu téměř shodný ekonomický výkon a po celou hru generují srovnatelné množství soulů.

Doporučené předměty pro Sinclair vs Bebop

Úspěšnost předmětů vychází z 1 727 her Sinclair proti Bebop a je obarvena vůči úspěšnosti daného hrdiny v tomto matchupu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Sinclair

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Sinclair výhodné matchupy proti 1 hrdinům a nevýhodné proti 42 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Sinclair je proti Mina s winratem 50.4%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 33.6%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Sinclair matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
37.06%1 8432.743.54.522 33334 468
34.91%1 8132.583.64.521 76334 089
45.34%1 7272.884.14.625 52134 712
45.42%1 7262.893.44.225 14733 966
33.57%1 7162.673.74.623 29934 271
46.12%1 4812.864.04.624 32634 907
41.05%1 4812.723.94.823 53334 646
43.86%1 3592.833.84.723 01234 990
42.61%1 3542.763.94.623 42534 611
38.51%1 3192.593.95.123 85134 569
42.25%1 3042.804.04.824 84035 112
45.36%1 2722.944.04.523 83534 310
33.92%1 2502.683.34.321 52734 031
41.23%1 2152.983.84.424 44634 892
43.39%1 2032.854.14.724 35935 408
43.07%1 1982.823.94.623 92434 387
44.20%1 1562.903.94.524 36734 765
50.35%1 1462.924.34.924 66535 461
44.66%1 1332.873.84.522 76134 514
42.59%1 0802.523.74.922 16334 504
41.65%1 0662.814.04.725 64835 304
45.36%1 0562.774.14.924 31534 662
49.64%9853.013.94.422 98434 483
44.86%9832.893.84.522 91233 450
43.02%9742.783.34.322 89034 710
43.88%9482.834.14.824 05334 477
45.87%9092.964.14.724 28034 560
44.15%8542.833.74.624 45134 280
38.45%8012.853.74.424 04834 627
47.01%7852.824.04.724 54535 508
40.96%7692.723.44.322 64634 355
44.52%7393.084.04.524 33835 587
44.02%7272.723.94.623 29635 337
43.08%7012.673.84.824 09734 489
40.47%6352.813.94.525 09634 464
47.22%6292.863.74.324 01334 445
37.14%6222.843.44.122 40835 098
35.28%6182.443.24.621 33432 903
49.67%6083.284.24.324 70936 573
41.40%5872.833.84.524 52034 754
47.67%5373.063.94.322 99435 514
43.93%5192.704.15.024 21934 863
49.38%4842.993.74.324 65535 583
🔍

Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.

Nahlásit problém

Matchupy Sinclair - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Sinclair v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Sinclair je proti Mina s winratem 50.4%. V tomto matchupu Sinclair vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Sinclair?

Nejtěžší matchup hrdiny Sinclair je proti Graves, winrate je jen 33.6%. Proti tomuto soupeři by se Sinclair měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Sinclair?

V Deadlock má Sinclair výhodných matchupů (winrate 50%+): 1, nevýhodných: 42. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Sinclair v těžkých matchupech?

Když hraješ za Sinclair v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Sinclair zaměřit?

V matchupech Sinclair sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.