
- Winrate
- 50.7%
- Zápasy
- 2 023
- KDA
- 3.72
Solomon vs Wraith vs Wraith
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 14 811
- Verze
- 6860
- Poslední aktualizace
- 8. 11. 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodika
- Metodika dat
Matchup Solomon proti Wraith je extrémně těsný: winrate 50.7% proti 49.3% v 2 023 zápasech. Mírnou výhodu v poměru zabití a smrtí má Wraith. V tomto vyrovnaném matchupu rozhodují spíš individuální dovednost a pozice než výběr hrdiny.
Rozbor matchupu: Solomon
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Solomon. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.
Kdo vyhrává matchup Solomon vs Wraith?

Shrnutí souboje Solomon vs Wraith
Souboj Solomon vs Wraith v Deadlock je poměrně vyrovnaný souboj s mírnou výhodou. Podle analýzy 2 023 nedávných zápasů Solomon vyhrává s mírou výher 50.7 % oproti 49.3 % u Wraith, což dává Solomon náskok 1.4 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Wraith konzistentně vítězí. Solomon má malou výhodu, ale Wraith může vyhrát chytrou hrou. Rozdíl je tak malý, že o výsledku rozhodují spíš rotace, souhra týmu a individuální akce než výběr hrdiny.
Analýza boje Solomon vs Wraith
- Poškození objektivů
Wraith výrazně překonává Solomon v poškození cílů (8 087 proti 2 991).
- Prům. zabití
Wraith v tomto souboji výrazně překonává Solomon v počtu zabití: průměrně 5.2 proti 3.6, tedy rozdíl téměř 1.6 zabití za zápas.
- Poměr KDA
Rozdíl v KDA mezi Solomon a Wraith je výrazný: 3.72 oproti 2.72, drtivý rozdíl 1.00 bodu, který ukazuje dominanci Solomon v přímých střetech.
- Čisté jmění
Wraith v průměru vydělává o 2 411 soulů více než Solomon.
Doporučené předměty pro Solomon vs Wraith
Build Solomon proti Wraith
Build Wraith proti Solomon
Úspěšnost předmětů vychází z 2 023 her Solomon proti Wraith a je obarvena vůči úspěšnosti daného hrdiny v tomto matchupu.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Solomon
Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.
- Tabule týmu o šesti hrdinech
- Výherní poměry synergií dvojic
- Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem

V Deadlock má Solomon výhodné matchupy proti 30 hrdinům a nevýhodné proti 13 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Solomon je proti Doorman s winratem 60.8%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 41.1%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození hráčů | Čisté jmění |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.27% | 3 386 | 3.46 | 3.4 | 3.7 | 24 027 | 34 099 | |
| 51.21% | 3 230 | 3.84 | 3.5 | 3.5 | 27 849 | 33 583 | |
| 41.59% | 3 051 | 3.49 | 3.3 | 3.7 | 24 363 | 34 154 | |
| 54.20% | 2 653 | 3.87 | 3.7 | 3.6 | 25 837 | 34 146 | |
| 56.02% | 2 649 | 3.87 | 3.8 | 3.7 | 26 506 | 34 469 | |
| 50.88% | 2 571 | 3.64 | 3.6 | 3.8 | 25 681 | 34 022 | |
| 41.09% | 2 531 | 3.64 | 3.7 | 3.7 | 25 899 | 34 033 | |
| 51.30% | 2 224 | 3.91 | 3.8 | 3.6 | 26 322 | 34 710 | |
| 49.98% | 2 217 | 3.69 | 3.6 | 3.7 | 26 602 | 33 978 | |
| 56.32% | 2 120 | 3.97 | 3.6 | 3.5 | 25 148 | 34 042 | |
| 42.96% | 2 109 | 3.66 | 3.4 | 3.5 | 24 550 | 34 568 | |
| 49.76% | 2 102 | 3.53 | 3.7 | 4.0 | 26 083 | 34 005 | |
| 48.78% | 2 091 | 3.67 | 3.7 | 3.8 | 26 925 | 34 147 | |
| 52.30% | 2 046 | 3.60 | 3.6 | 3.8 | 25 685 | 34 979 | |
| 50.72% | 2 023 | 3.72 | 3.6 | 3.7 | 25 517 | 34 122 | |
| 53.27% | 1 990 | 3.81 | 3.8 | 3.7 | 26 148 | 33 679 | |
| 47.15% | 1 983 | 3.84 | 3.7 | 3.6 | 25 830 | 34 470 | |
| 52.53% | 1 934 | 3.95 | 3.8 | 3.5 | 25 224 | 33 617 | |
| 58.50% | 1 923 | 3.82 | 3.9 | 3.7 | 25 281 | 33 198 | |
| 56.76% | 1 841 | 3.89 | 4.0 | 3.8 | 26 275 | 34 125 | |
| 47.66% | 1 796 | 3.67 | 3.8 | 3.8 | 27 165 | 34 024 | |
| 49.63% | 1 769 | 3.27 | 3.5 | 4.0 | 23 146 | 34 082 | |
| 54.27% | 1 662 | 3.84 | 3.8 | 3.6 | 26 268 | 33 640 | |
| 52.43% | 1 606 | 3.82 | 3.7 | 3.5 | 27 325 | 34 382 | |
| 57.29% | 1 604 | 4.05 | 4.0 | 3.6 | 26 009 | 34 720 | |
| 55.38% | 1 515 | 3.81 | 3.8 | 3.8 | 26 621 | 34 156 | |
| 50.60% | 1 504 | 3.81 | 3.8 | 3.7 | 25 887 | 33 700 | |
| 52.11% | 1 443 | 3.89 | 3.8 | 3.6 | 27 520 | 34 528 | |
| 48.75% | 1 401 | 3.82 | 3.5 | 3.5 | 25 865 | 33 688 | |
| 58.27% | 1 275 | 3.80 | 3.7 | 3.7 | 25 270 | 34 175 | |
| 57.57% | 1 195 | 3.81 | 3.5 | 3.5 | 24 005 | 33 478 | |
| 55.39% | 1 159 | 4.10 | 3.9 | 3.5 | 25 634 | 34 375 | |
| 47.23% | 1 139 | 3.60 | 3.4 | 3.5 | 24 551 | 33 133 | |
| 53.11% | 1 109 | 3.90 | 3.7 | 3.6 | 26 856 | 34 239 | |
| 54.64% | 1 100 | 3.94 | 3.7 | 3.7 | 26 897 | 33 294 | |
| 58.47% | 1 069 | 4.22 | 3.7 | 3.2 | 26 140 | 33 693 | |
| 54.73% | 1 058 | 4.31 | 3.5 | 3.0 | 25 373 | 34 378 | |
| 46.33% | 1 023 | 3.44 | 3.4 | 3.7 | 25 107 | 33 172 | |
| 60.84% | 1 001 | 4.58 | 4.0 | 3.2 | 26 286 | 34 664 | |
| 54.92% | 945 | 4.32 | 3.8 | 3.3 | 25 068 | 33 866 | |
| 58.66% | 883 | 4.13 | 3.5 | 3.3 | 25 638 | 33 967 | |
| 53.20% | 859 | 3.63 | 3.9 | 4.0 | 26 079 | 34 616 | |
| 59.04% | 769 | 4.50 | 3.8 | 3.2 | 25 728 | 34 377 | |
Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.
Matchupy Solomon - FAQ
Jaký je nejlepší matchup hrdiny Solomon v Deadlock?
Nejlepší matchup hrdiny Solomon je proti Doorman s winratem 60.8%. V tomto matchupu Solomon vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.
Jaký je nejtěžší matchup pro Solomon?
Nejtěžší matchup hrdiny Solomon je proti Graves, winrate je jen 41.1%. Proti tomuto soupeři by se Solomon měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.
Kolik výhodných matchupů má Solomon?
V Deadlock má Solomon výhodných matchupů (winrate 50%+): 30, nevýhodných: 13. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.
Jak hrát za Solomon v těžkých matchupech?
Když hraješ za Solomon v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.
Na jaké statistiky se v matchupech Solomon zaměřit?
V matchupech Solomon sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.

