Warden
Winrate
52.7%
Zápasy
2 289
KDA
2.59

Warden vs Bebop vs Bebop

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
21 239
Verze
6860
Poslední aktualizace
8. 11. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Podle 2 289 zápasů Deadlock má Warden nad Bebop výhodu ve winratu 52.7%. Warden má v průměru o 1 129 vyšší net worth, což znamená dřívější nárůst síly itemů. Hraj kolem své ekonomické výhody a z matchupu vytěž maximum.

Rozbor matchupu: Warden

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Warden. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Warden - winrate 52.7% v tomto matchupu
Warden
52.7% WR
VS
Matchup Bebop vs Warden - winrate 47.3%
Bebop
47.3% WR

Kdo vyhrává matchup Warden vs Bebop?

Warden vyhrává matchup Warden vs Bebop
Vítěz
Warden
Zápasy: 2 289
52.7%
Winrate
47.3%
5.3
Prům. zabití
4.9
5.5
Prům. smrti
5.7
9.0
Prům. asistence
10.3
35 995
Prům. net worth
34 867
26 305
Poškození hráčů
26 237
6 130
Poškození objektivů
2 452
59.0
Last hity
47.6

Shrnutí souboje Warden vs Bebop

Souboj Warden vs Bebop v Deadlock je středně výhodný souboj. Podle analýzy 2 289 nedávných zápasů Warden vyhrává s mírou výher 52.7 % oproti 47.3 % u Bebop, což dává Warden náskok 5.5 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Warden konzistentně vítězí. Warden má v tomto souboji znatelnou výhodu. Hráči za Bebop by měli hrát opatrněji, upřednostnit bezpečný farming a hledat týmové souboje, kde je postavení a koordinace důležitější než statistiky 1v1.

Analýza boje Warden vs Bebop

  • Poškození objektivů

    Warden výrazně překonává Bebop v poškození cílů (6 130 proti 2 452).

  • Prům. zabití

    Počet zabití mezi Warden a Bebop je prakticky stejný: Warden průměrně získá 5.3 zabití za hru a Bebop 4.9.

  • Prům. smrti

    Metriky přežití jsou mezi Warden (5.5 smrtí za hru) a Bebop (5.7 smrtí za hru) téměř shodné.

  • Čisté jmění

    Warden v průměru generuje přibližně o 1 129 soulů více než Bebop.

Doporučené předměty pro Warden vs Bebop

Úspěšnost předmětů vychází z 2 289 her Warden proti Bebop a je obarvena vůči úspěšnosti daného hrdiny v tomto matchupu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Warden

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Warden výhodné matchupy proti 22 hrdinům a nevýhodné proti 21 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Warden je proti Sinclair s winratem 59.5%. Nejtěžší matchup je Paige s winratem 41.1%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Warden matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
42.62%3 1352.564.95.123 60135 217
48.64%2 8292.625.45.525 72135 629
43.19%2 7902.414.65.323 26634 990
52.16%2 7822.745.35.225 58235 730
49.13%2 2962.645.15.324 38335 499
52.73%2 2892.595.35.526 30535 995
41.47%2 2332.655.25.325 01335 819
48.52%2 2242.585.65.726 28135 689
48.98%2 2112.705.35.325 98535 276
52.81%2 1912.675.25.224 61035 759
48.29%2 1352.604.95.226 38434 813
48.14%2 0942.675.55.425 60435 878
50.70%2 0142.665.45.526 49435 906
50.50%1 9982.645.25.425 91836 237
47.39%1 9522.625.55.527 66736 099
51.73%1 9062.665.15.325 66236 098
44.81%1 8902.715.25.224 94135 738
56.59%1 8752.845.65.225 77835 895
48.17%1 8292.405.15.623 61835 188
41.07%1 8192.504.95.323 40935 544
53.31%1 7242.925.65.125 51135 962
54.95%1 6962.855.45.225 22835 241
53.40%1 4422.935.55.026 39735 913
46.56%1 4392.735.15.025 24235 720
56.21%1 4342.915.85.225 86036 659
46.61%1 4182.484.85.325 85835 928
53.03%1 3692.765.45.325 44034 734
48.79%1 3262.765.45.227 02536 501
48.54%1 2652.705.35.425 70835 622
53.37%1 2162.625.45.325 25436 204
56.49%1 1862.765.35.225 10435 336
53.58%1 1182.755.55.427 07435 636
46.89%1 1092.484.75.223 79135 343
54.13%1 0903.075.64.926 23136 894
48.51%1 0762.735.25.024 62336 457
46.10%9612.534.95.225 97034 586
52.98%9402.865.25.024 25935 713
57.93%9392.905.45.225 92136 752
44.55%9362.474.65.122 90033 985
53.69%9072.755.25.126 01135 982
57.55%8812.835.45.025 68736 773
53.23%8812.645.35.525 71836 128
59.53%6353.035.44.924 79435 715
🔍

Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.

Nahlásit problém

Matchupy Warden - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Warden v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Warden je proti Sinclair s winratem 59.5%. V tomto matchupu Warden vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Warden?

Nejtěžší matchup hrdiny Warden je proti Paige, winrate je jen 41.1%. Proti tomuto soupeři by se Warden měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Warden?

V Deadlock má Warden výhodných matchupů (winrate 50%+): 22, nevýhodných: 21. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Warden v těžkých matchupech?

Když hraješ za Warden v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Warden zaměřit?

V matchupech Warden sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.