Wraith
Winrate
45.8%
Zápasy
1 834
KDA
2.70

Wraith vs Baba vs Baba

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
44 915
Verze
6860
Poslední aktualizace
8. 11. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

V tomto matchupu Deadlock má Wraith proti Baba náročný winrate 45.8%. Data z 1 834 her ukazují, že Wraith v průměru umírá o -0.2 častěji. Soustřeď se na bezpečný farm, týmovou spolupráci a vyhýbej se soubojům 1v1.

Rozbor matchupu: Wraith

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Wraith. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Wraith - winrate 45.8% v tomto matchupu
Wraith
45.8% WR
VS
Matchup Baba vs Wraith - winrate 54.3%
Baba
54.3% WR

Kdo vyhrává matchup Wraith vs Baba?

Baba vyhrává matchup Wraith vs Baba
Vítěz
Baba
Zápasy: 1 834
45.8%
Winrate
54.3%
5.4
Prům. zabití
4.9
4.8
Prům. smrti
5.0
7.5
Prům. asistence
10.4
35 583
Prům. net worth
33 619
25 187
Poškození hráčů
23 365
7 980
Poškození objektivů
4 084
64.5
Last hity
46.3

Shrnutí souboje Wraith vs Baba

Souboj Wraith vs Baba v Deadlock je výrazná statistická výhoda. Podle analýzy 1 834 nedávných zápasů Baba vyhrává s mírou výher 54.3 % oproti 45.8 % u Wraith, což dává Baba náskok 8.5 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Wraith konzistentně vítězí. Baba v tomto souboji statisticky dominuje. Baba může hrát agresivně a hledat zabití v sólu, zatímco Wraith by se měl soustředit na minimalizaci ztrát, bezpečný farming a spoléhat na spoluhráče, aby šance vyrovnali.

Analýza boje Wraith vs Baba

  • Poškození objektivů

    Wraith výrazně překonává Baba v poškození cílů (7 980 proti 4 084).

  • Poměr KDA

    Baba má v tomto matchupu mírnou výhodu v KDA: 3.09 oproti 2.70 u Wraith.

  • Prům. zabití

    Počet zabití mezi Wraith a Baba je prakticky stejný: Wraith průměrně získá 5.4 zabití za hru a Baba 4.9.

  • Čisté jmění

    Wraith v průměru generuje přibližně o 1 963 soulů více než Baba.

Doporučené předměty pro Wraith vs Baba

Úspěšnost předmětů vychází z 1 834 her Wraith proti Baba a je obarvena vůči úspěšnosti daného hrdiny v tomto matchupu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Wraith

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Wraith výhodné matchupy proti 23 hrdinům a nevýhodné proti 20 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Wraith je proti Mirage s winratem 57.7%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 41.6%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Wraith matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
48.22%6 0252.755.85.026 04036 870
52.52%5 4682.855.64.825 97436 788
44.11%5 1732.725.54.825 29936 714
44.65%5 0642.635.24.824 52536 257
53.56%4 7352.766.05.127 47637 186
50.26%4 6622.775.54.925 41936 917
41.64%4 6112.775.64.925 38336 934
49.09%4 5262.675.95.326 29536 814
48.71%4 4532.835.24.627 30636 195
55.84%4 0852.925.94.926 46237 492
52.08%3 8652.795.74.926 17437 407
48.00%3 7582.795.74.927 19237 244
51.56%3 7572.825.54.725 59336 729
47.98%3 7122.935.84.826 19637 600
49.78%3 6862.755.65.026 07137 202
47.51%3 6752.715.55.026 23036 574
51.82%3 6072.865.54.824 84436 825
49.56%3 6022.595.65.024 12936 467
54.93%3 4922.975.74.625 23636 884
43.19%3 4892.665.24.723 71636 492
53.75%3 2802.885.74.925 75237 351
53.89%2 9712.915.64.725 53836 641
48.61%2 8512.715.44.827 04936 880
54.19%2 8162.945.84.825 28237 288
53.23%2 7582.855.85.026 35837 179
49.91%2 7272.785.65.025 47136 629
47.51%2 7152.695.55.026 65137 486
49.28%2 4862.785.54.826 09236 814
54.27%2 3512.795.94.926 27337 341
53.78%2 2742.845.84.825 67737 439
51.86%2 0942.775.85.027 36437 366
54.55%2 0683.015.84.725 71037 619
49.28%2 0232.725.24.624 59236 532
54.11%1 9243.026.04.727 51936 722
52.62%1 8532.865.44.724 51335 948
45.75%1 8342.705.44.825 18735 583
49.37%1 8292.835.24.524 46936 375
55.63%1 7312.955.74.825 64037 312
54.80%1 7192.916.15.026 92037 675
49.94%1 7122.925.84.727 99936 985
55.13%1 6382.905.44.625 08636 301
57.72%1 5943.025.74.626 70838 302
56.61%1 2032.985.64.725 20137 484
🔍

Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.

Nahlásit problém

Matchupy Wraith - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Wraith v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Wraith je proti Mirage s winratem 57.7%. V tomto matchupu Wraith vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Wraith?

Nejtěžší matchup hrdiny Wraith je proti Graves, winrate je jen 41.6%. Proti tomuto soupeři by se Wraith měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Wraith?

V Deadlock má Wraith výhodných matchupů (winrate 50%+): 23, nevýhodných: 20. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Wraith v těžkých matchupech?

Když hraješ za Wraith v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Wraith zaměřit?

V matchupech Wraith sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.