En Yüksek Saldırı Hızı TFT Şampiyonları
En hızlı saldırı hızına sahip TFT Set 17 şampiyonları. Top Set 17 champions: Yırtıcı Primordia'lı (100.0% WR, 1.1 avg), Shen (68.9% WR, 3.5 avg), Jhin (64.0% WR, 3.7 avg). Yırtıcı Primordia'lı dominates with 100.00% win rate and 0.06% pick rate. Analyzing 64 units with real-time performance statistics.
Champion | Cost | Mana | Range | Hasar | AS | HP | Armor | MR | Sıra | Kazanma Oranı | Seçim Oranı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.2 | 55.09% | 7.83% | |||||||||
| 4.0 | 59.33% | 5.91% | |||||||||
| 1.1 | 100.00% | 0.06% | |||||||||
| 3.7 | 64.03% | 10.70% | |||||||||
| 3.8 | 62.69% | 13.32% | |||||||||
| 3.5 | 68.93% | 18.23% | |||||||||
| 3.9 | 61.93% | 7.85% | |||||||||
| 4.0 | 59.01% | 15.88% | |||||||||
| 4.7 | 44.81% | 7.87% | |||||||||
| 4.6 | 48.45% | 5.12% | |||||||||
| 4.1 | 57.55% | 4.70% | |||||||||
| 4.3 | 55.57% | 10.74% | |||||||||
| 4.9 | 43.50% | 5.00% | |||||||||
| 4.5 | 49.37% | 10.34% | |||||||||
| 4.2 | 55.66% | 8.86% | |||||||||
| 5.0 | 40.57% | 5.07% | |||||||||
| 4.1 | 57.83% | 14.94% | |||||||||
| 4.3 | 53.82% | 13.05% | |||||||||
| 4.5 | 50.83% | 12.12% | |||||||||
| 4.6 | 49.88% | 12.09% | |||||||||
| 5.2 | 36.93% | 5.88% | |||||||||
| 4.7 | 47.02% | 5.37% | |||||||||
| 4.7 | 47.22% | 10.76% | |||||||||
| 4.8 | 45.19% | 9.01% | |||||||||
| 4.0 | 58.95% | 5.81% | |||||||||
| 5.0 | 42.18% | 11.37% | |||||||||
| 4.5 | 50.15% | 8.68% | |||||||||
| 4.4 | 50.96% | 8.48% | |||||||||
| 4.5 | 49.69% | 4.94% | |||||||||
| 4.8 | 46.06% | 12.55% | |||||||||
| 4.3 | 54.33% | 7.90% | |||||||||
| 4.4 | 51.75% | 11.91% | |||||||||
| 4.1 | 56.41% | 14.20% | |||||||||
| 5.0 | 40.86% | 9.12% | |||||||||
| 4.6 | 47.40% | 11.50% | |||||||||
| 4.5 | 49.40% | 8.83% | |||||||||
| 4.4 | 52.52% | 9.41% | |||||||||
| 4.1 | 57.81% | 22.51% | |||||||||
| 4.0 | 58.31% | 29.25% | |||||||||
| 4.4 | 50.31% | 8.62% | |||||||||
| 5.1 | 38.23% | 4.78% | |||||||||
| 4.2 | 55.46% | 34.60% | |||||||||
| 4.8 | 46.02% | 6.94% | |||||||||
| 4.7 | 45.79% | 11.10% | |||||||||
| 4.9 | 43.07% | 15.99% | |||||||||
| 4.5 | 49.34% | 12.19% | |||||||||
| 4.4 | 51.28% | 19.57% | |||||||||
| 4.7 | 45.62% | 14.34% | |||||||||
| 3.8 | 62.35% | 22.27% | |||||||||
| 4.0 | 60.47% | 16.17% | |||||||||
| 4.3 | 54.41% | 15.24% | |||||||||
| 4.4 | 51.72% | 9.60% | |||||||||
| 4.2 | 54.62% | 24.26% | |||||||||
| 4.4 | 51.08% | 17.55% | |||||||||
| 4.6 | 48.14% | 9.94% | |||||||||
| 4.1 | 56.50% | 33.74% | |||||||||
| 4.9 | 42.88% | 9.57% | |||||||||
| 4.7 | 45.68% | 13.04% | |||||||||
| 4.6 | 47.82% | 21.72% | |||||||||
| 4.8 | 45.52% | 9.67% | |||||||||
| 4.2 | 54.32% | 27.46% | |||||||||
| 4.5 | 49.55% | 12.81% | |||||||||
| 4.2 | 55.05% | 18.02% | |||||||||
| 4.3 | 52.76% | 21.05% | |||||||||
En İyi Kompozisyonlar, Doğrudan Oyununuzda
Recommended Comps arayüzü, halihazırda oynadığınız özellik ve birimlere uyan en güçlü meta kompozisyonlarını gösterir — kazanma oranı, ortalama sıralama ve 1.'lik şansıyla birlikte, TFT'den hiç çıkmadan.
- Alt-tab yapmadan meta kompozisyonları
- Mevcut özelliklerinize uygun öneriler
- Kazanma oranı, ortalama sıra ve 1.'lik

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Frequently Asked Questions
TFT Set 17'de en yüksek kazanma oranına sahip şampiyon hangisidir?
Yırtıcı Primordia'lı şu anda tüm şampiyonlar arasında %100.00 ile en yüksek kazanma oranına sahip.
TFT Set 17'de en çok oynanan şampiyon hangisidir?
Maokai, %34.60 seçilme oranıyla en popüler şampiyondur.
TFT Set 17'de en iyi ortalama yerleşime sahip şampiyon hangisidir?
Yırtıcı Primordia'lı, 1.14 ile en iyi ortalama yerleşime sahiptir.