
- Ortalama Sıra
- 3.96
- Birinci
- 17.35%
- Top 4 Oranı
- 59.64%
Yordle Amblemi TFT Şampiyonları
- Set
- 16
- Maçlar
- 623.923
- Tier
- Tüm Tierler
- Sıra
- Tüm Dereceler
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
TFT Set 16'de Yordle Amblemi için en iyi şampiyonlar. Bu eşyayı kullanırken en yüksek kazanma oranlarına sahip şampiyonları görün.
Yordle Amblemi, Anivia üzerinde 82.54% kazanma oranıyla en iyi performans gösterir. Bu tablo, Yordle Amblemi kullanan tüm şampiyonları eşya takılıyken kazanma oranlarına göre sıralı olarak gösterir.
Sıra | Sampiyon | Tier | Kazanma Oranı Farkı | Eşya Kazanma Oranı | Şampiyon Kazanma Oranı | Eşya Seçilme Oranı | Maçlar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Anivia Tier S | +28.34% | 82.54% | 54.20% | 0.14% | 63 | |
| 2 | Cho'Gath Tier C | +23.36% | 64.41% | 41.04% | 0.11% | 59 | |
| 3 | Gangplank Tier F | +22.53% | 60.16% | 37.63% | 0.15% | 123 | |
| 4 | Galio Tier S | +20.75% | 82.93% | 62.18% | 0.14% | 82 | |
| 5 | Brock Tier S | +17.44% | 76.67% | 59.23% | 0.11% | 30 | |
| 6 | Kai'Sa Tier A | +16.53% | 65.68% | 49.15% | 0.23% | 373 | |
| 7 | Miss Fortune Tier C | +14.86% | 56.90% | 42.04% | 0.08% | 116 | |
| 8 | Gwen Tier S | +12.70% | 65.96% | 53.26% | 0.07% | 47 | |
| 9 | Aatrox Tier S | +11.96% | 72.12% | 60.16% | 0.20% | 208 | |
| 10 | Wukong Tier S | +11.75% | 65.29% | 53.54% | 0.21% | 435 | |
| 11 | Xin Zhao Tier C | +11.10% | 54.39% | 43.28% | 0.35% | 228 | |
| 12 | Vadi'nin Alameti Tier C | +10.83% | 54.02% | 43.20% | 0.09% | 87 | |
| 13 | Orianna Tier F | +10.78% | 50.00% | 39.22% | 0.24% | 46 | |
| 14 | Ambessa Tier S | +10.57% | 64.00% | 53.43% | 0.07% | 100 | |
| 15 | Yorick Tier S | +10.51% | 63.27% | 52.75% | 0.08% | 49 | |
| 16 | Graves Tier F | +10.33% | 44.44% | 34.11% | 0.31% | 144 | |
| 17 | Jhin Tier F | +10.22% | 47.66% | 37.44% | 0.47% | 128 | |
| 18 | Seraphine Tier S | +9.96% | 63.89% | 53.93% | 0.08% | 108 | |
| 19 | Shyvana Tier S | +9.27% | 73.71% | 64.44% | 0.41% | 696 | |
| 20 | Jarvan IV Tier A | +9.27% | 57.65% | 48.38% | 0.36% | 170 | |
| 21 | Twisted Fate Tier F | +9.26% | 44.44% | 35.18% | 0.11% | 72 | |
| 22 | Briar Tier B | +8.98% | 55.93% | 46.95% | 0.32% | 118 | |
| 23 | Bard Tier A | +8.73% | 58.20% | 49.47% | 0.85% | 701 | |
| 24 | Nasus Tier B | +8.71% | 54.29% | 45.57% | 0.16% | 70 | |
| 25 | Warwick Tier S | +8.37% | 64.86% | 56.49% | 0.06% | 74 | |
| 26 | Tryndamere Tier S | +7.87% | 60.47% | 52.60% | 0.11% | 43 | |
| 27 | Jinx Tier S | +7.34% | 58.56% | 51.22% | 0.07% | 111 | |
| 28 | Sylas Tier S | +6.32% | 81.84% | 75.53% | 0.31% | 391 | |
| 29 | Neeko Tier A | +6.26% | 54.98% | 48.72% | 0.53% | 642 | |
| 30 | Nidalee Tier C | +6.17% | 48.98% | 42.81% | 0.08% | 49 | |
| 31 | Lucian ve Senna Tier S | +6.07% | 70.10% | 64.03% | 0.26% | 311 | |
| 32 | Draven Tier S | +5.89% | 57.14% | 51.25% | 0.05% | 77 | |
| 33 | Nautilus Tier C | +5.81% | 46.02% | 40.21% | 0.13% | 176 | |
| 34 | Annie Tier S | +5.73% | 64.90% | 59.17% | 0.41% | 490 | |
| 35 | Rek'Sai Tier F | +5.66% | 44.00% | 38.34% | 0.14% | 50 | |
| 36 | LeBlanc Tier S | +5.25% | 57.41% | 52.16% | 0.04% | 54 | |
| 37 | Darius Tier S | +5.19% | 59.04% | 53.84% | 0.07% | 83 | |
| 38 | Illaoi Tier F | +5.18% | 42.11% | 36.93% | 0.21% | 133 | |
| 39 | Ashe Tier S | +5.15% | 57.89% | 52.75% | 0.09% | 57 | |
| 40 | Renekton Tier S | +5.06% | 75.58% | 70.52% | 0.26% | 86 | |
| 41 | Swain Tier S | +4.94% | 60.67% | 55.73% | 0.44% | 1.261 | |
| 42 | Taric Tier S | +4.90% | 61.18% | 56.29% | 0.24% | 456 | |
| 43 | Fiddlesticks Tier S | +4.84% | 69.73% | 64.89% | 0.23% | 261 | |
| 44 | Caitlyn Tier F | +4.66% | 39.13% | 34.47% | 0.35% | 69 | |
| 45 | Yunara Tier A | +4.64% | 53.73% | 49.09% | 0.07% | 67 | |
| 46 | Ornn Tier S | +4.47% | 66.30% | 61.83% | 0.31% | 724 | |
| 47 | Ahri Tier B | +4.45% | 50.61% | 46.16% | 0.14% | 164 | |
| 48 | Garen Tier S | +4.38% | 56.69% | 52.31% | 0.25% | 411 | |
| 49 | Kindred Tier S | +4.29% | 70.00% | 65.71% | 0.13% | 170 | |
| 50 | Volibear Tier S | +4.22% | 72.90% | 68.68% | 0.57% | 1.273 | |
| 51 | Shen Tier B | +4.07% | 50.91% | 46.83% | 0.33% | 165 | |
| 52 | Blitzcrank Tier B | +3.88% | 50.98% | 47.10% | 0.23% | 51 | |
| 53 | Tahm Kench Tier B | +3.81% | 49.43% | 45.62% | 0.09% | 87 | |
| 54 | Xerath Tier S | +3.55% | 59.46% | 55.91% | 0.08% | 37 | |
| 55 | Braum Tier S | +3.14% | 60.61% | 57.46% | 0.08% | 198 | |
| 56 | Sett Tier S | +2.70% | 62.25% | 59.55% | 0.17% | 151 | |
| 57 | Sona Tier C | +2.08% | 45.00% | 42.92% | 0.15% | 60 | |
| 58 | Vayne Tier S | +1.81% | 51.82% | 50.01% | 0.11% | 137 | |
| 59 | Sion Tier A | +1.72% | 50.76% | 49.04% | 0.12% | 197 | |
| 60 | Dr. Mundo Tier B | +0.78% | 48.65% | 47.87% | 0.11% | 111 | |
| 61 | Loris Tier S | +0.31% | 51.82% | 51.52% | 0.12% | 137 | |
| 62 | Zilean Tier S | +0.19% | 65.01% | 64.82% | 0.28% | 383 | |
| 63 | Qiyana Tier F | +0.19% | 25.45% | 25.27% | 0.24% | 55 | |
| 64 | Kog'Maw Tier A | -0.79% | 47.88% | 48.68% | 0.54% | 236 | |
| 65 | Lissandra Tier S | -0.83% | 55.45% | 56.29% | 0.06% | 110 | |
| 66 | Milio Tier F | -0.90% | 30.23% | 31.13% | 0.11% | 43 | |
| 67 | Yasuo Tier B | -1.25% | 45.86% | 47.11% | 0.20% | 133 | |
| 68 | Sejuani Tier S | -1.35% | 51.45% | 52.79% | 0.14% | 173 | |
| 69 | Vi Tier A | -2.02% | 46.75% | 48.77% | 0.26% | 231 | |
| 70 | Singed Tier S | -2.22% | 51.25% | 53.47% | 0.13% | 80 | |
| 71 | Azir Tier S | -2.79% | 52.81% | 55.61% | 0.20% | 231 | |
| 72 | Diana Tier S | -2.86% | 48.28% | 51.13% | 0.05% | 29 | |
| 73 | Zoe Tier A | -3.02% | 46.15% | 49.18% | 0.08% | 78 | |
| 74 | Aurelion Sol Tier S | -3.37% | 47.62% | 50.99% | 0.02% | 21 | |
| 75 | Skarner Tier C | -3.39% | 38.78% | 42.16% | 0.09% | 49 | |
| 76 | Lux Tier S | -3.59% | 49.26% | 52.85% | 0.10% | 136 | |
| 77 | Yone Tier S | -3.92% | 50.51% | 54.42% | 0.08% | 99 | |
| 78 | Thresh Tier S | -4.02% | 53.85% | 57.87% | 0.03% | 39 | |
| 79 | Aphelios Tier S | -5.86% | 44.44% | 50.30% | 0.05% | 45 | |
| 80 | Mel Tier S | -6.64% | 55.56% | 62.20% | 0.03% | 36 | |
| 81 | Malzahar Tier B | -7.63% | 38.89% | 46.52% | 0.03% | 36 | |
| 82 | Bel'Veth Tier B | -8.53% | 37.04% | 45.57% | 0.07% | 54 | |
| 83 | T-Hex Tier C | -8.99% | 33.33% | 42.32% | 0.04% | 18 | |
| 84 | Ekko Tier B | -9.35% | 37.25% | 46.60% | 0.15% | 51 | |
| 85 | Zaahen Tier S | -9.56% | 50.00% | 59.56% | 0.10% | 14 | |
| 86 | Leona Tier B | -10.03% | 36.42% | 46.45% | 0.12% | 162 | |
| 87 | Kalista Tier S | -11.80% | 42.86% | 54.66% | 0.01% | 14 | |
| 88 | Viego Tier B | -13.01% | 32.61% | 45.62% | 0.10% | 46 | |
| 89 | Ryze Tier S | -18.43% | 48.31% | 66.75% | 0.11% | 89 | |
| 90 | Baron Nashor Tier S | -24.79% | 50.00% | 74.79% | 0.04% | 12 | |
Kazandıran Avantajı Yakalayın
Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.
- Oyun içi arayüzler
- Otomatik maç takibi
- Masaüstüne Özel Araçlar
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Yordle Amblemi Şampiyonları - Sık Sorulan Sorular
TFT Set 16'de Yordle Amblemi'i en iyi kullanan şampiyon hangisi?
Galio, TFT Set 16'de Yordle Amblemi ile 82.93%'de en yüksek kazanma oranına sahiptir. Bu şampiyon, maçların 0.14%'inde Yordle Amblemi kullanır ve bu eşya ile 82 oyun kazanmıştır. Yordle Amblemi inşa etmek, Galio'un kazanma oranını 20.75% artırır.
TFT'de Yordle Amblemi için en iyi şampiyonlar hangileri?
TFT Set 16'de Yordle Amblemi ile en iyi performans gösteren şampiyonlar Galio, Anivia, and Sylas 'dur. Bu şampiyonlar, bu eşya ile donatıldığında sürekli yüksek kazanma oranları elde eder. Bu şampiyonlara Yordle Amblemi inşa etmek, takımınızın performansını önemli ölçüde artırabilir.
Yordle Amblemi'den en çok hangi şampiyon fayda sağlar?
Anivia, donatıldığında 28.34% kazanma oranı iyileştirmesiyle Yordle Amblemi'den en çok fayda sağlar. Bu, bileşenler mevcut olduğunda Anivia'u Yordle Amblemi için harika bir aday yapar.
TFT'de Yordle Amblemi'i en sık hangi şampiyon inşa eder?
Bard , TFT Set 16'de 0.85% seçilme oranıyla Yordle Amblemi'i en sık inşa eder. Bu şampiyon, Yordle Amblemi kullanırken 58.20% kazanma oranı elde eder.
TFT Set 16'de kaç şampiyon Yordle Amblemi kullanabilir?
TFT Set 16'de Yordle Amblemi kullanan 90 şampiyon kaydedilmiştir. Birçok şampiyon Yordle Amblemi takabilirken, en etkili kullanıcılar Galio, Anivia, and Sylas 'dur.
TFT'de Yordle Amblemi'i ne zaman inşa etmeliyim?
Bileşenleriniz ve onunla iyi sinerji sağlayan bir şampiyonunuz olduğunda TFT'de Yordle Amblemi inşa edin. Galio, 82.93% kazanma oranıyla en iyi taşıyıcıdır. Kompozisyonunuza ve şampiyon ihtiyaçlarınıza uyduğunda Yordle Amblemi'i düşünün.