
- Ortalama Sıra
- 4.35
- Birinci
- 12.28%
- Top 4 Oranı
- 52.93%
Ebedi Kılıç TFT Şampiyonları
- Set
- 16
- Maçlar
- 623.923
- Tier
- Tüm Tierler
- Sıra
- Tüm Dereceler
- Son Güncelleme
- 14 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
TFT Set 16'de Ebedi Kılıç için en iyi şampiyonlar. Bu eşyayı kullanırken en yüksek kazanma oranlarına sahip şampiyonları görün.
Ebedi Kılıç, Skarner üzerinde 57.30% kazanma oranıyla en iyi performans gösterir. Bu tablo, Ebedi Kılıç kullanan tüm şampiyonları eşya takılıyken kazanma oranlarına göre sıralı olarak gösterir.
Sıra | Sampiyon | Tier | Kazanma Oranı Farkı | Eşya Kazanma Oranı | Şampiyon Kazanma Oranı | Eşya Seçilme Oranı | Maçlar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Skarner Tier C | +15.14% | 57.30% | 42.16% | 0.17% | 89 | |
| 2 | Nasus Tier B | +10.79% | 56.36% | 45.57% | 0.26% | 110 | |
| 3 | Tahm Kench Tier B | +9.94% | 55.56% | 45.62% | 0.08% | 81 | |
| 4 | Galio Tier S | +9.92% | 72.09% | 62.18% | 0.36% | 215 | |
| 5 | Thresh Tier S | +9.74% | 67.61% | 57.87% | 0.18% | 247 | |
| 6 | Swain Tier S | +8.85% | 64.58% | 55.73% | 0.18% | 511 | |
| 7 | Zoe Tier A | +8.77% | 57.94% | 49.18% | 0.32% | 321 | |
| 8 | Braum Tier S | +8.46% | 65.92% | 57.46% | 0.13% | 314 | |
| 9 | Loris Tier S | +8.15% | 59.67% | 51.52% | 0.16% | 181 | |
| 10 | Aphelios Tier S | +7.43% | 57.73% | 50.30% | 19.10% | 18.085 | |
| 11 | Blitzcrank Tier B | +7.24% | 54.35% | 47.10% | 0.21% | 46 | |
| 12 | Gwen Tier S | +6.97% | 60.23% | 53.26% | 0.66% | 440 | |
| 13 | Tristana Tier S | +6.72% | 58.01% | 51.29% | 17.07% | 14.860 | |
| 14 | Kai'Sa Tier A | +6.72% | 55.87% | 49.15% | 9.71% | 15.430 | |
| 15 | Renekton Tier S | +5.97% | 76.48% | 70.52% | 2.61% | 859 | |
| 16 | Rumble Tier S | +5.48% | 57.46% | 51.98% | 0.22% | 181 | |
| 17 | Teemo Tier S | +5.44% | 59.17% | 53.73% | 0.83% | 720 | |
| 18 | Baron Nashor Tier S | +5.25% | 80.04% | 74.79% | 10.39% | 3.346 | |
| 19 | Ambessa Tier S | +5.13% | 58.56% | 53.43% | 3.02% | 4.037 | |
| 20 | Taric Tier S | +5.08% | 61.37% | 56.29% | 0.21% | 409 | |
| 21 | Illaoi Tier F | +4.90% | 41.82% | 36.93% | 1.03% | 648 | |
| 22 | Shen Tier B | +4.83% | 51.67% | 46.83% | 0.24% | 120 | |
| 23 | Sejuani Tier S | +4.80% | 57.59% | 52.79% | 0.16% | 191 | |
| 24 | Yasuo Tier B | +4.63% | 51.74% | 47.11% | 5.06% | 3.396 | |
| 25 | Poppy Tier S | +4.55% | 57.07% | 52.52% | 0.44% | 375 | |
| 26 | Sett Tier S | +4.44% | 63.99% | 59.55% | 0.94% | 847 | |
| 27 | Ashe Tier S | +4.40% | 57.15% | 52.75% | 9.10% | 5.734 | |
| 28 | Garen Tier S | +4.07% | 56.38% | 52.31% | 0.36% | 580 | |
| 29 | Tryndamere Tier S | +3.68% | 56.28% | 52.60% | 4.22% | 1.681 | |
| 30 | Aatrox Tier S | +3.56% | 63.71% | 60.16% | 2.61% | 2.764 | |
| 31 | Fizz Tier A | +3.42% | 52.44% | 49.02% | 0.81% | 1.535 | |
| 32 | Ekko Tier B | +3.18% | 49.79% | 46.60% | 0.69% | 233 | |
| 33 | Wukong Tier S | +2.95% | 56.49% | 53.54% | 0.24% | 485 | |
| 34 | Yunara Tier A | +2.85% | 51.95% | 49.09% | 15.98% | 16.255 | |
| 35 | T-Hex Tier C | +2.77% | 45.09% | 42.32% | 15.06% | 6.192 | |
| 36 | Vayne Tier S | +2.67% | 52.68% | 50.01% | 10.46% | 12.663 | |
| 37 | Cho'Gath Tier C | +2.55% | 43.59% | 41.04% | 0.21% | 117 | |
| 38 | Annie Tier S | +2.51% | 61.68% | 59.17% | 0.18% | 214 | |
| 39 | Seraphine Tier S | +2.44% | 56.37% | 53.93% | 0.38% | 534 | |
| 40 | Kalista Tier S | +2.31% | 56.97% | 54.66% | 7.90% | 11.083 | |
| 41 | Volibear Tier S | +2.04% | 70.72% | 68.68% | 2.02% | 4.481 | |
| 42 | Mel Tier S | +1.96% | 64.16% | 62.20% | 0.17% | 226 | |
| 43 | Graves Tier F | +1.95% | 36.06% | 34.11% | 4.80% | 2.221 | |
| 44 | Jarvan IV Tier A | +1.93% | 50.31% | 48.38% | 0.35% | 161 | |
| 45 | Sona Tier C | +1.80% | 44.72% | 42.92% | 0.40% | 161 | |
| 46 | Draven Tier S | +1.66% | 52.91% | 51.25% | 10.65% | 14.992 | |
| 47 | Gangplank Tier F | +1.65% | 39.28% | 37.63% | 4.32% | 3.465 | |
| 48 | Miss Fortune Tier C | +1.52% | 43.56% | 42.04% | 16.85% | 23.213 | |
| 49 | Fiddlesticks Tier S | +1.34% | 66.23% | 64.89% | 0.61% | 687 | |
| 50 | Kobuko ve Yuumi Tier S | +1.26% | 58.48% | 57.22% | 0.30% | 342 | |
| 51 | Vi Tier A | +1.10% | 49.87% | 48.77% | 1.74% | 1.560 | |
| 52 | Kennen Tier S | +1.07% | 52.32% | 51.26% | 0.13% | 323 | |
| 53 | Shyvana Tier S | +1.05% | 65.49% | 64.44% | 2.13% | 3.596 | |
| 54 | Orianna Tier F | +1.01% | 40.23% | 39.22% | 0.45% | 87 | |
| 55 | Sion Tier A | +0.45% | 49.49% | 49.04% | 0.12% | 198 | |
| 56 | Azir Tier S | +0.36% | 55.96% | 55.61% | 0.74% | 847 | |
| 57 | Lucian ve Senna Tier S | +0.17% | 64.20% | 64.03% | 10.44% | 12.625 | |
| 58 | Jinx Tier S | +0.02% | 51.24% | 51.22% | 9.79% | 15.318 | |
| 59 | Sylas Tier S | -0.39% | 75.14% | 75.53% | 0.57% | 712 | |
| 60 | Jhin Tier F | -0.72% | 36.72% | 37.44% | 13.28% | 3.584 | |
| 61 | Malzahar Tier B | -0.99% | 45.53% | 46.52% | 0.20% | 235 | |
| 62 | Darius Tier S | -1.00% | 52.85% | 53.84% | 0.31% | 369 | |
| 63 | Warwick Tier S | -1.12% | 55.37% | 56.49% | 1.22% | 1.573 | |
| 64 | Vadi'nin Alameti Tier C | -1.77% | 41.43% | 43.20% | 0.07% | 70 | |
| 65 | Yone Tier S | -1.81% | 52.61% | 54.42% | 2.72% | 3.560 | |
| 66 | Kindred Tier S | -1.88% | 63.83% | 65.71% | 7.89% | 10.410 | |
| 67 | Xin Zhao Tier C | -2.05% | 41.24% | 43.28% | 0.92% | 599 | |
| 68 | Ryze Tier S | -2.17% | 64.57% | 66.75% | 0.27% | 223 | |
| 69 | Lissandra Tier S | -2.57% | 53.72% | 56.29% | 0.15% | 296 | |
| 70 | Yorick Tier S | -2.75% | 50.00% | 52.75% | 0.14% | 80 | |
| 71 | Ornn Tier S | -2.78% | 59.04% | 61.83% | 0.20% | 481 | |
| 72 | Ziggs Tier S | -3.02% | 71.92% | 74.94% | 0.56% | 666 | |
| 73 | Milio Tier F | -3.06% | 28.07% | 31.13% | 0.44% | 171 | |
| 74 | Brock Tier S | -3.10% | 56.13% | 59.23% | 9.32% | 2.553 | |
| 75 | Diana Tier S | -3.19% | 47.94% | 51.13% | 0.89% | 559 | |
| 76 | Lux Tier S | -3.83% | 49.02% | 52.85% | 0.29% | 410 | |
| 77 | LeBlanc Tier S | -3.96% | 48.21% | 52.16% | 0.15% | 195 | |
| 78 | Caitlyn Tier F | -3.96% | 30.51% | 34.47% | 13.87% | 2.717 | |
| 79 | Zilean Tier S | -4.06% | 60.76% | 64.82% | 0.23% | 316 | |
| 80 | Veigar Tier S | -4.34% | 53.57% | 57.91% | 0.10% | 140 | |
| 81 | Anivia Tier S | -4.80% | 49.40% | 54.20% | 0.37% | 168 | |
| 82 | Bel'Veth Tier B | -5.41% | 40.16% | 45.57% | 3.70% | 2.881 | |
| 83 | Lulu Tier S | -5.42% | 46.30% | 51.72% | 0.63% | 257 | |
| 84 | Dr. Mundo Tier B | -5.51% | 42.36% | 47.87% | 0.14% | 144 | |
| 85 | Viego Tier B | -5.71% | 39.91% | 45.62% | 1.91% | 892 | |
| 86 | Bard Tier A | -5.74% | 43.72% | 49.47% | 0.30% | 247 | |
| 87 | Xerath Tier S | -5.91% | 50.00% | 55.91% | 0.17% | 76 | |
| 88 | Qiyana Tier F | -6.03% | 19.24% | 25.27% | 6.54% | 1.497 | |
| 89 | Rek'Sai Tier F | -6.29% | 32.06% | 38.34% | 7.29% | 2.686 | |
| 90 | Briar Tier B | -6.39% | 40.56% | 46.95% | 3.71% | 1.366 | |
| 91 | Nautilus Tier C | -6.64% | 33.58% | 40.21% | 0.10% | 137 | |
| 92 | Leona Tier B | -7.52% | 38.94% | 46.45% | 0.08% | 113 | |
| 93 | Twisted Fate Tier F | -8.36% | 26.82% | 35.18% | 0.74% | 466 | |
| 94 | Aurelion Sol Tier S | -8.64% | 42.35% | 50.99% | 0.08% | 85 | |
| 95 | Neeko Tier A | -9.81% | 38.91% | 48.72% | 0.21% | 257 | |
| 96 | Nidalee Tier C | -9.83% | 32.98% | 42.81% | 1.33% | 840 | |
| 97 | Kog'Maw Tier A | -9.93% | 38.74% | 48.68% | 1.82% | 795 | |
| 98 | Singed Tier S | -9.96% | 43.51% | 53.47% | 0.21% | 131 | |
| 99 | Zaahen Tier S | -9.99% | 49.58% | 59.56% | 4.27% | 591 | |
| 100 | Ahri Tier B | -11.28% | 34.88% | 46.16% | 0.18% | 215 | |
Kazandıran Avantajı Yakalayın
Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.
- Oyun içi arayüzler
- Otomatik maç takibi
- Masaüstüne Özel Araçlar
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Ebedi Kılıç Şampiyonları - Sık Sorulan Sorular
TFT Set 16'de Ebedi Kılıç'i en iyi kullanan şampiyon hangisi?
Baron Nashor, TFT Set 16'de Ebedi Kılıç ile 80.04%'de en yüksek kazanma oranına sahiptir. Bu şampiyon, maçların 10.39%'inde Ebedi Kılıç kullanır ve bu eşya ile 3.346 oyun kazanmıştır. Ebedi Kılıç inşa etmek, Baron Nashor'un kazanma oranını 5.25% artırır.
TFT'de Ebedi Kılıç için en iyi şampiyonlar hangileri?
TFT Set 16'de Ebedi Kılıç ile en iyi performans gösteren şampiyonlar Baron Nashor, Renekton , and Sylas 'dur. Bu şampiyonlar, bu eşya ile donatıldığında sürekli yüksek kazanma oranları elde eder. Bu şampiyonlara Ebedi Kılıç inşa etmek, takımınızın performansını önemli ölçüde artırabilir.
Ebedi Kılıç'den en çok hangi şampiyon fayda sağlar?
Skarner , donatıldığında 15.14% kazanma oranı iyileştirmesiyle Ebedi Kılıç'den en çok fayda sağlar. Bu, bileşenler mevcut olduğunda Skarner 'u Ebedi Kılıç için harika bir aday yapar.
TFT'de Ebedi Kılıç'i en sık hangi şampiyon inşa eder?
Aphelios, TFT Set 16'de 19.10% seçilme oranıyla Ebedi Kılıç'i en sık inşa eder. Bu şampiyon, Ebedi Kılıç kullanırken 57.73% kazanma oranı elde eder.
TFT Set 16'de kaç şampiyon Ebedi Kılıç kullanabilir?
TFT Set 16'de Ebedi Kılıç kullanan 100 şampiyon kaydedilmiştir. Birçok şampiyon Ebedi Kılıç takabilirken, en etkili kullanıcılar Baron Nashor, Renekton , and Sylas 'dur.
TFT'de Ebedi Kılıç'i ne zaman inşa etmeliyim?
Bileşenleriniz ve onunla iyi sinerji sağlayan bir şampiyonunuz olduğunda TFT'de Ebedi Kılıç inşa edin. Baron Nashor, 80.04% kazanma oranıyla en iyi taşıyıcıdır. Kompozisyonunuza ve şampiyon ihtiyaçlarınıza uyduğunda Ebedi Kılıç'i düşünün.