
- Ortalama Sıra
- 4.10
- Birinci
- 14.52%
- Top 4 Oranı
- 57.76%
Cıva TFT Şampiyonları
- Set
- 16
- Maçlar
- 623.923
- Tier
- Tüm Tierler
- Sıra
- Tüm Dereceler
- Son Güncelleme
- 13 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
TFT Set 16'de Cıva için en iyi şampiyonlar. Bu eşyayı kullanırken en yüksek kazanma oranlarına sahip şampiyonları görün.
Cıva, Twisted Fate üzerinde 54.31% kazanma oranıyla en iyi performans gösterir. Bu tablo, Cıva kullanan tüm şampiyonları eşya takılıyken kazanma oranlarına göre sıralı olarak gösterir.
Sıra | Sampiyon | Tier | Kazanma Oranı Farkı | Eşya Kazanma Oranı | Şampiyon Kazanma Oranı | Eşya Seçilme Oranı | Maçlar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twisted Fate Tier F | +19.13% | 54.31% | 35.18% | 0.31% | 197 | |
| 2 | Orianna Tier F | +18.36% | 57.58% | 39.22% | 0.34% | 66 | |
| 3 | Zoe Tier A | +10.49% | 59.67% | 49.18% | 0.18% | 181 | |
| 4 | Fizz Tier A | +9.15% | 58.17% | 49.02% | 1.47% | 2.778 | |
| 5 | Veigar Tier S | +9.00% | 66.91% | 57.91% | 0.10% | 136 | |
| 6 | Draven Tier S | +8.78% | 60.03% | 51.25% | 0.83% | 1.171 | |
| 7 | Tristana Tier S | +8.51% | 59.80% | 51.29% | 0.70% | 612 | |
| 8 | Diana Tier S | +8.33% | 59.47% | 51.13% | 1.48% | 935 | |
| 9 | Lucian ve Senna Tier S | +7.77% | 71.79% | 64.03% | 0.87% | 1.053 | |
| 10 | Lulu Tier S | +7.69% | 59.41% | 51.72% | 0.41% | 170 | |
| 11 | Bel'Veth Tier B | +7.54% | 53.11% | 45.57% | 5.80% | 4.515 | |
| 12 | Taric Tier S | +7.30% | 63.59% | 56.29% | 0.40% | 780 | |
| 13 | Graves Tier F | +6.64% | 40.76% | 34.11% | 2.63% | 1.217 | |
| 14 | Qiyana Tier F | +6.46% | 31.72% | 25.27% | 2.26% | 517 | |
| 15 | Sett Tier S | +6.42% | 65.98% | 59.55% | 1.45% | 1.305 | |
| 16 | Yone Tier S | +6.42% | 60.84% | 54.42% | 2.75% | 3.593 | |
| 17 | Ambessa Tier S | +6.14% | 59.57% | 53.43% | 3.39% | 4.524 | |
| 18 | Jinx Tier S | +6.04% | 57.26% | 51.22% | 2.18% | 3.418 | |
| 19 | Nasus Tier B | +6.02% | 51.60% | 45.57% | 0.44% | 188 | |
| 20 | Skarner Tier C | +5.98% | 48.15% | 42.16% | 0.30% | 162 | |
| 21 | Rumble Tier S | +5.91% | 57.89% | 51.98% | 0.52% | 437 | |
| 22 | Mel Tier S | +5.53% | 67.73% | 62.20% | 0.17% | 220 | |
| 23 | Poppy Tier S | +5.46% | 57.99% | 52.52% | 0.67% | 576 | |
| 24 | Kindred Tier S | +5.05% | 70.76% | 65.71% | 1.20% | 1.580 | |
| 25 | Loris Tier S | +4.79% | 56.30% | 51.52% | 0.42% | 460 | |
| 26 | Sejuani Tier S | +4.77% | 57.56% | 52.79% | 0.37% | 450 | |
| 27 | Kai'Sa Tier A | +4.70% | 53.85% | 49.15% | 0.47% | 741 | |
| 28 | Annie Tier S | +4.69% | 63.86% | 59.17% | 0.17% | 202 | |
| 29 | Nidalee Tier C | +4.23% | 47.03% | 42.81% | 1.06% | 674 | |
| 30 | Kennen Tier S | +4.09% | 55.35% | 51.26% | 0.32% | 795 | |
| 31 | Sylas Tier S | +4.09% | 79.61% | 75.53% | 1.41% | 1.756 | |
| 32 | Wukong Tier S | +3.96% | 57.50% | 53.54% | 0.38% | 767 | |
| 33 | Gwen Tier S | +3.86% | 57.13% | 53.26% | 1.26% | 842 | |
| 34 | Aatrox Tier S | +3.86% | 64.02% | 60.16% | 2.44% | 2.590 | |
| 35 | Shyvana Tier S | +3.77% | 68.21% | 64.44% | 2.24% | 3.778 | |
| 36 | Volibear Tier S | +3.66% | 72.34% | 68.68% | 3.31% | 7.342 | |
| 37 | Tahm Kench Tier B | +3.63% | 49.25% | 45.62% | 0.26% | 266 | |
| 38 | Nautilus Tier C | +3.54% | 43.75% | 40.21% | 0.23% | 304 | |
| 39 | Brock Tier S | +3.52% | 62.75% | 59.23% | 1.83% | 502 | |
| 40 | Yunara Tier A | +3.44% | 52.54% | 49.09% | 0.66% | 670 | |
| 41 | Vadi'nin Alameti Tier C | +3.42% | 46.62% | 43.20% | 0.16% | 148 | |
| 42 | Anivia Tier S | +3.40% | 57.60% | 54.20% | 0.28% | 125 | |
| 43 | Fiddlesticks Tier S | +3.26% | 68.15% | 64.89% | 0.98% | 1.102 | |
| 44 | Jhin Tier F | +3.07% | 40.51% | 37.44% | 0.59% | 158 | |
| 45 | Seraphine Tier S | +3.06% | 56.99% | 53.93% | 0.27% | 379 | |
| 46 | Sona Tier C | +2.99% | 45.92% | 42.92% | 0.24% | 98 | |
| 47 | T-Hex Tier C | +2.97% | 45.29% | 42.32% | 1.78% | 733 | |
| 48 | Gangplank Tier F | +2.87% | 40.50% | 37.63% | 3.26% | 2.617 | |
| 49 | Warwick Tier S | +2.82% | 59.31% | 56.49% | 3.11% | 3.996 | |
| 50 | Milio Tier F | +2.81% | 33.94% | 31.13% | 0.28% | 109 | |
| 51 | Yasuo Tier B | +2.79% | 49.90% | 47.11% | 2.96% | 1.984 | |
| 52 | Miss Fortune Tier C | +2.66% | 44.70% | 42.04% | 0.31% | 434 | |
| 53 | Kalista Tier S | +2.59% | 57.25% | 54.66% | 0.40% | 559 | |
| 54 | Singed Tier S | +2.24% | 55.71% | 53.47% | 0.59% | 359 | |
| 55 | Zilean Tier S | +2.08% | 66.90% | 64.82% | 0.31% | 426 | |
| 56 | Garen Tier S | +1.85% | 54.17% | 52.31% | 0.39% | 624 | |
| 57 | Illaoi Tier F | +1.85% | 38.78% | 36.93% | 0.62% | 392 | |
| 58 | Tryndamere Tier S | +1.80% | 54.40% | 52.60% | 7.21% | 2.875 | |
| 59 | Aurelion Sol Tier S | +1.79% | 52.78% | 50.99% | 0.10% | 108 | |
| 60 | Dr. Mundo Tier B | +1.79% | 49.66% | 47.87% | 0.29% | 294 | |
| 61 | Swain Tier S | +1.68% | 57.41% | 55.73% | 0.40% | 1.167 | |
| 62 | Ashe Tier S | +1.58% | 54.33% | 52.75% | 0.66% | 416 | |
| 63 | Galio Tier S | +1.46% | 63.64% | 62.18% | 0.79% | 473 | |
| 64 | Lux Tier S | +1.25% | 54.10% | 52.85% | 0.17% | 244 | |
| 65 | Ekko Tier B | +0.81% | 47.41% | 46.60% | 1.14% | 386 | |
| 66 | Ziggs Tier S | +0.55% | 75.49% | 74.94% | 0.48% | 567 | |
| 67 | Baron Nashor Tier S | +0.53% | 75.32% | 74.79% | 1.91% | 616 | |
| 68 | Jarvan IV Tier A | +0.36% | 48.75% | 48.38% | 0.60% | 279 | |
| 69 | Shen Tier B | +0.31% | 47.14% | 46.83% | 0.42% | 210 | |
| 70 | Rek'Sai Tier F | +0.24% | 38.58% | 38.34% | 2.07% | 762 | |
| 71 | Yorick Tier S | +0.19% | 52.94% | 52.75% | 0.32% | 187 | |
| 72 | Viego Tier B | +0.08% | 45.70% | 45.62% | 2.79% | 1.302 | |
| 73 | Azir Tier S | +0.04% | 55.65% | 55.61% | 0.73% | 841 | |
| 74 | Aphelios Tier S | -0.18% | 50.12% | 50.30% | 0.44% | 413 | |
| 75 | Teemo Tier S | -0.25% | 53.48% | 53.73% | 0.46% | 402 | |
| 76 | Braum Tier S | -0.25% | 57.21% | 57.46% | 0.25% | 610 | |
| 77 | Vayne Tier S | -0.34% | 49.67% | 50.01% | 0.63% | 767 | |
| 78 | Thresh Tier S | -0.51% | 57.36% | 57.87% | 0.44% | 598 | |
| 79 | Xerath Tier S | -0.54% | 55.37% | 55.91% | 0.27% | 121 | |
| 80 | Ornn Tier S | -0.70% | 61.12% | 61.83% | 0.38% | 890 | |
| 81 | Kobuko ve Yuumi Tier S | -0.73% | 56.49% | 57.22% | 0.68% | 786 | |
| 82 | Malzahar Tier B | -0.82% | 45.70% | 46.52% | 0.13% | 151 | |
| 83 | Sion Tier A | -1.11% | 47.93% | 49.04% | 0.25% | 411 | |
| 84 | Xin Zhao Tier C | -1.25% | 42.03% | 43.28% | 1.03% | 671 | |
| 85 | Ryze Tier S | -1.33% | 65.42% | 66.75% | 0.29% | 240 | |
| 86 | Renekton Tier S | -1.36% | 69.16% | 70.52% | 2.93% | 963 | |
| 87 | LeBlanc Tier S | -1.44% | 50.72% | 52.16% | 0.16% | 209 | |
| 88 | Lissandra Tier S | -2.04% | 54.25% | 56.29% | 0.13% | 247 | |
| 89 | Caitlyn Tier F | -2.19% | 32.28% | 34.47% | 0.65% | 127 | |
| 90 | Cho'Gath Tier C | -2.50% | 38.55% | 41.04% | 0.33% | 179 | |
| 91 | Darius Tier S | -2.78% | 51.07% | 53.84% | 0.55% | 656 | |
| 92 | Ahri Tier B | -2.87% | 43.30% | 46.16% | 0.16% | 194 | |
| 93 | Vi Tier A | -3.02% | 45.76% | 48.77% | 2.41% | 2.157 | |
| 94 | Kog'Maw Tier A | -4.33% | 44.35% | 48.68% | 0.53% | 230 | |
| 95 | Zaahen Tier S | -4.34% | 55.23% | 59.56% | 2.69% | 373 | |
| 96 | Neeko Tier A | -4.35% | 44.38% | 48.72% | 0.39% | 480 | |
| 97 | Briar Tier B | -4.42% | 42.54% | 46.95% | 1.93% | 710 | |
| 98 | Bard Tier A | -5.90% | 43.57% | 49.47% | 0.17% | 140 | |
| 99 | Leona Tier B | -7.04% | 39.41% | 46.45% | 0.22% | 307 | |
| 100 | Blitzcrank Tier B | -7.78% | 39.33% | 47.10% | 0.41% | 89 | |
Kazandıran Avantajı Yakalayın
Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.
- Oyun içi arayüzler
- Otomatik maç takibi
- Masaüstüne Özel Araçlar
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Cıva Şampiyonları - Sık Sorulan Sorular
TFT Set 16'de Cıva'i en iyi kullanan şampiyon hangisi?
Sylas , TFT Set 16'de Cıva ile 79.61%'de en yüksek kazanma oranına sahiptir. Bu şampiyon, maçların 1.41%'inde Cıva kullanır ve bu eşya ile 1.756 oyun kazanmıştır. Cıva inşa etmek, Sylas 'un kazanma oranını 4.09% artırır.
TFT'de Cıva için en iyi şampiyonlar hangileri?
TFT Set 16'de Cıva ile en iyi performans gösteren şampiyonlar Sylas , Ziggs , and Baron Nashor'dur. Bu şampiyonlar, bu eşya ile donatıldığında sürekli yüksek kazanma oranları elde eder. Bu şampiyonlara Cıva inşa etmek, takımınızın performansını önemli ölçüde artırabilir.
Cıva'den en çok hangi şampiyon fayda sağlar?
Twisted Fate, donatıldığında 19.13% kazanma oranı iyileştirmesiyle Cıva'den en çok fayda sağlar. Bu, bileşenler mevcut olduğunda Twisted Fate'u Cıva için harika bir aday yapar.
TFT'de Cıva'i en sık hangi şampiyon inşa eder?
Tryndamere , TFT Set 16'de 7.21% seçilme oranıyla Cıva'i en sık inşa eder. Bu şampiyon, Cıva kullanırken 54.40% kazanma oranı elde eder.
TFT Set 16'de kaç şampiyon Cıva kullanabilir?
TFT Set 16'de Cıva kullanan 100 şampiyon kaydedilmiştir. Birçok şampiyon Cıva takabilirken, en etkili kullanıcılar Sylas , Ziggs , and Baron Nashor'dur.
TFT'de Cıva'i ne zaman inşa etmeliyim?
Bileşenleriniz ve onunla iyi sinerji sağlayan bir şampiyonunuz olduğunda TFT'de Cıva inşa edin. Sylas , 79.61% kazanma oranıyla en iyi taşıyıcıdır. Kompozisyonunuza ve şampiyon ihtiyaçlarınıza uyduğunda Cıva'i düşünün.