
- Ortalama Sıra
- 4.28
- Birinci
- 14.03%
- Top 4 Oranı
- 53.60%
Kılçık TFT Şampiyonları
- Set
- 7
- Maçlar
- 623.923
- Tier
- Tüm Tierler
- Sıra
- Tüm Dereceler
- Son Güncelleme
- 14 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
TFT Set 7'de Kılçık için en iyi şampiyonlar. Bu eşyayı kullanırken en yüksek kazanma oranlarına sahip şampiyonları görün.
Kılçık, Lee Sin üzerinde 100.00% kazanma oranıyla en iyi performans gösterir. Bu tablo, Kılçık kullanan tüm şampiyonları eşya takılıyken kazanma oranlarına göre sıralı olarak gösterir.
Sıra | Sampiyon | Tier | Kazanma Oranı Farkı | Eşya Kazanma Oranı | Şampiyon Kazanma Oranı | Eşya Seçilme Oranı | Maçlar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lee Sin Tier S | +48.22% | 100.00% | 51.78% | 0.01% | 1 | |
| 2 | Sylas Tier S | +44.17% | 100.00% | 55.83% | 0.01% | 2 | |
| 3 | Diana Tier S | +43.41% | 100.00% | 56.59% | 0.01% | 1 | |
| 4 | Zoe Tier S | +38.20% | 100.00% | 61.80% | 0.02% | 2 | |
| 5 | Shyvana Tier S | +33.94% | 100.00% | 66.06% | 0.03% | 3 | |
| 6 | Bard Tier S | +33.41% | 100.00% | 66.59% | 0.05% | 4 | |
| 7 | Lux Tier A | +30.54% | 80.00% | 49.46% | 0.03% | 5 | |
| 8 | Yone Tier S | +24.32% | 75.00% | 50.68% | 0.05% | 4 | |
| 9 | Zeri Tier C | +21.66% | 64.29% | 42.63% | 0.25% | 14 | |
| 10 | Gnar Tier S | +20.84% | 80.00% | 59.16% | 0.05% | 5 | |
| 11 | Zippy Tier B | +20.01% | 66.67% | 46.66% | 0.05% | 3 | |
| 12 | Varus Tier A | +19.81% | 68.75% | 48.94% | 0.15% | 16 | |
| 13 | Jayce Tier S | +18.32% | 80.00% | 61.68% | 0.04% | 5 | |
| 14 | Rengar Tier S | +14.87% | 66.67% | 51.80% | 0.05% | 3 | |
| 15 | Nilah Tier S | +12.72% | 69.23% | 56.51% | 0.10% | 13 | |
| 16 | Graves Tier S | +11.51% | 70.00% | 58.49% | 0.11% | 10 | |
| 17 | Olaf Tier S | +6.67% | 60.00% | 53.33% | 0.09% | 10 | |
| 18 | Xayah Tier C | +5.54% | 50.00% | 44.46% | 0.63% | 46 | |
| 19 | Nidalee Tier S | +4.70% | 56.25% | 51.55% | 0.13% | 16 | |
| 20 | Twitch Tier B | +4.32% | 52.17% | 47.85% | 0.66% | 23 | |
| 21 | Taliyah Tier B | +4.01% | 50.00% | 45.99% | 0.04% | 2 | |
| 22 | Yasuo Tier S | +3.80% | 66.67% | 62.87% | 0.08% | 12 | |
| 23 | Aphelios Tier C | +3.53% | 46.15% | 42.62% | 0.37% | 13 | |
| 24 | Volibear Tier A | +1.77% | 50.00% | 48.23% | 0.04% | 6 | |
| 25 | Ezreal Tier A | +1.39% | 50.00% | 48.61% | 0.17% | 4 | |
| 26 | Kai'Sa Tier C | +0.42% | 42.86% | 42.44% | 0.10% | 7 | |
| 27 | Zyra Tier S | -2.55% | 50.00% | 52.55% | 0.05% | 2 | |
| 28 | Pantheon Tier S | -8.19% | 50.00% | 58.19% | 0.02% | 2 | |
| 29 | Senna Tier F | -15.61% | 22.22% | 37.83% | 0.51% | 18 | |
| 30 | Sohm Tier A | -16.17% | 33.33% | 49.50% | 0.02% | 3 | |
| 31 | Soraka Tier S | -19.05% | 50.00% | 69.05% | 0.03% | 2 | |
| 32 | Shi Oh Yu Tier S | -21.20% | 42.86% | 64.06% | 0.07% | 7 | |
| 33 | Daeja Tier S | -22.24% | 30.00% | 52.24% | 0.19% | 20 | |
| 34 | Sy'fen Tier S | -29.56% | 25.00% | 54.56% | 0.04% | 4 | |
| 35 | Ao Shin Tier S | -32.92% | 33.33% | 66.25% | 0.05% | 3 | |
| 36 | Nunu ve Willump Tier B | -46.90% | 0.00% | 46.90% | 0.01% | 1 | |
| 37 | Nomsy Tier A | -50.00% | 0.00% | 50.00% | 0.02% | 1 | |
| 38 | Karma Tier S | -50.23% | 0.00% | 50.23% | 0.02% | 1 | |
| 39 | Hecarim Tier S | -51.32% | 0.00% | 51.32% | 0.01% | 1 | |
| 40 | Lillia Tier S | -51.47% | 0.00% | 51.47% | 0.03% | 2 | |
| 41 | Qiyana Tier S | -58.63% | 0.00% | 58.63% | 0.02% | 1 | |
Kazandıran Avantajı Yakalayın
Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.
- Oyun içi arayüzler
- Otomatik maç takibi
- Masaüstüne Özel Araçlar
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Kılçık Şampiyonları - Sık Sorulan Sorular
TFT Set 7'de Kılçık'i en iyi kullanan şampiyon hangisi?
Shyvana, TFT Set 7'de Kılçık ile 100.00%'de en yüksek kazanma oranına sahiptir. Bu şampiyon, maçların 0.03%'inde Kılçık kullanır ve bu eşya ile 3 oyun kazanmıştır. Kılçık inşa etmek, Shyvana'un kazanma oranını 33.94% artırır.
TFT'de Kılçık için en iyi şampiyonlar hangileri?
TFT Set 7'de Kılçık ile en iyi performans gösteren şampiyonlar Shyvana, Sylas, and Lee Sin'dur. Bu şampiyonlar, bu eşya ile donatıldığında sürekli yüksek kazanma oranları elde eder. Bu şampiyonlara Kılçık inşa etmek, takımınızın performansını önemli ölçüde artırabilir.
Kılçık'den en çok hangi şampiyon fayda sağlar?
Lee Sin, donatıldığında 48.22% kazanma oranı iyileştirmesiyle Kılçık'den en çok fayda sağlar. Bu, bileşenler mevcut olduğunda Lee Sin'u Kılçık için harika bir aday yapar.
TFT'de Kılçık'i en sık hangi şampiyon inşa eder?
Twitch, TFT Set 7'de 0.66% seçilme oranıyla Kılçık'i en sık inşa eder. Bu şampiyon, Kılçık kullanırken 52.17% kazanma oranı elde eder.
TFT Set 7'de kaç şampiyon Kılçık kullanabilir?
TFT Set 7'de Kılçık kullanan 41 şampiyon kaydedilmiştir. Birçok şampiyon Kılçık takabilirken, en etkili kullanıcılar Shyvana, Sylas, and Lee Sin'dur.
TFT'de Kılçık'i ne zaman inşa etmeliyim?
Bileşenleriniz ve onunla iyi sinerji sağlayan bir şampiyonunuz olduğunda TFT'de Kılçık inşa edin. Shyvana, 100.00% kazanma oranıyla en iyi taşıyıcıdır. Kompozisyonunuza ve şampiyon ihtiyaçlarınıza uyduğunda Kılçık'i düşünün.