
En iyi Maokai amblemi 70.78% kazanma oranıyla Öncü Amblemi'dir. En iyi Maokai amblemleri Set 18 Maokai Öncü Amblemi (70.78% kazanma oranı), Set 18 Maokai Dövüşçü Amblemi (68.78% kazanma oranı), Set 18 Maokai Flora Fatalis Amblemi (67.20% kazanma oranı)'i içerir.
en iyi Set 18 Maokai Öncü Amblemi 70.78% kazanma oranı (baz üstünde +11.43%) ve 1.27% seçilme oranına sahiptir. ikinci en iyi Set 18 Maokai Dövüşçü Amblemi 68.78% kazanma oranı (baz üstünde +9.43%) ve 1.34% seçilme oranına sahiptir. üçüncü en iyi Set 18 Maokai Flora Fatalis Amblemi 67.20% kazanma oranı (baz üstünde +7.85%) ve 0.15% seçilme oranına sahiptir.
Set 18'te Maokai için amblem performansının tam listesi, kazanma oranına göre sıralanmış.
Rank | Item | Components | Rating | Top 4 Rate | Top 4 Diff | 1st Place Rate | Pick Rate | Matches |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 70.78% | +11.43% | 17.56% | 1.27% | 595 | |||
| S | 68.78% | +9.43% | 17.02% | 1.34% | 629 | |||
| B | 67.20% | +7.85% | 14.96% | 0.15% | 70 | |||
| 4 | B | 63.18% | +3.83% | 16.42% | 0.75% | 353 | ||
| 5 | C | 65.31% | +5.96% | 15.11% | 0.18% | 85 | ||
| 6 | F | 59.82% | +0.47% | 12.55% | 1.06% | 498 | ||
| 7 | C | 62.24% | +2.89% | 16.18% | 0.18% | 84 | ||
| 8 | C | 60.56% | +1.21% | 18.40% | 0.27% | 125 | ||
| 9 | C | 54.17% | -5.18% | 16.90% | 1.14% | 534 | ||
| 10 | D | 53.29% | -6.06% | 11.87% | 0.39% | 183 | ||
| 11 | F | 55.35% | -4.00% | 9.66% | 0.24% | 112 | ||
| 12 | B | 55.92% | -3.43% | 16.62% | 0.17% | 82 | ||
| 13 | C | 58.84% | -0.51% | 16.16% | 0.09% | 41 | ||
| 14 | D | 55.86% | -3.49% | 12.64% | 0.14% | 66 | ||
| 15 | B | 60.46% | +1.11% | 17.16% | 0.06% | 26 | ||
| 16 | F | 53.36% | -5.99% | 12.24% | 0.22% | 104 | ||
| 17 | F | 45.35% | -14.00% | 12.54% | 0.27% | 129 | ||
| 18 | D | 55.25% | -4.10% | 15.05% | 0.06% | 29 | ||
| 19 | A | 52.34% | -7.01% | 18.46% | 0.07% | 32 | ||
| 20 | F | 39.78% | -19.57% | 9.78% | 0.11% | 50 |
Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Set 18'de Maokai için en iyi amblem 70.78% kazanma oranı (baz üstünde +11.43%) ile Öncü Amblemi'dır. Bu amblem zamanın 1.27%'inde seçilir ve 595 maçta kullanılmıştır.
Set 18'de Maokai için iyi çalışan amblemler Öncü Amblemi, Dövüşçü Amblemi, Flora Fatalis Amblemi, Savunucu Amblemi, Sihirkâr Amblemi, Çiçek Amblemi, Ay Amblemi, Fey Amblemi ve Bombardımancı Amblemi'dir. Bu amblemlerin hepsi Maokai'ın 59.35% baz kazanma oranına göre pozitif kazanma oranı iyileştirmesi sağlar.
Set 18'de Öncü Amblemi Maokai kazanma oranı 70.78%'dir, bu da Maokai'ın baz kazanma oranından +11.43% daha yüksektir. Bu amblem Maokai oynanırken zamanın 1.27%'inde seçilir.
Masaüstü uygulama yalnızca Windows için — bağlantıyı kendine gönder ve bilgisayarın başına geçtiğinde kur.