GEKKO - Valorant Öncü Ajanı
Kazanma Oranı
48.4%
Seçilme Oranı
0.2%
KDA
1.28

GEKKO Counters

Öncü
Yama
13.06
Maçlar
873.870
Bolge
Tum bolgeler
Rütbe
Tum rutbeler
Platform
Tum platformlar
Mod
Competitive
Son guncelleme
13 Eki 2026 UTC

Valorant 2026'de GEKKO'in kimi sayaçladığını ve kimin GEKKO'i sayaçladığını keşfedin. GEKKO, Miks karşısında güçlü ve Clove karşısında zorlanıyor. En iyi silah: OUTLAW (64.0% KO). Kaçının: WARDEN (40.0% KO). Bu Öncü için tam eşleşme analizi ve silah performansını görüntüleyin.

Valorant'ta GEKKO oynarken, belirli ajanlar rekabetçi maçlarda önemli zorluklar oluşturur. 1.067 oyunun analizi, Miks, Omen, and Astra'ın sürekli olarak GEKKO'e karşı iyi performans gösterdiğini ortaya koyuyor. Miks, GEKKO'in 48.4% kazanma oranına kıyasla -0.1% kazanma oranı farkıyla en zorlu karşıttır. Bu karşıt ajanlar genel olarak ortalama 47.2% kazanma oranına sahiptir. Bu eşleşmelerle karşılaşırken, oyun tarzınızı ayarlamayı, takım arkadaşlarınızla fayda kullanımını koordine etmeyi veya taslak aşamasında farklı bir ajan seçmeyi düşünün.

Valorant'ın rekabetçi ortamında, GEKKO birçok önemli ajana karşı güçlü performans gösterir. 1.067 maçtaki kazanma oranı analizine dayanarak, GEKKO birebir eşleşmelerde sürekli olarak Clove, Sage, and Neon'ı geride bırakır. Clove, 4.5% kazanma oranı farkıyla bu listeye liderlik eder ve GEKKO oynarken avantajlı bir hedef yapar. Aşağıda gösterilen ajanlar ortalama 52.1% kazanma oranına sahiptir, hepsi GEKKO'in 48.4% temelinden daha yüksek. Bu eşleşmeleri anlamak, ne zaman agresif olarak avantajları zorlayacağınızı ve raunt kazançlarını güvence altına alacağınızı belirlemenize yardımcı olur.

MetaBot Desktop

Düelloyu Başlamadan Kazanın

Duel Lab'de herhangi iki silahı karşı karşıya getirin — menzili, kalkanları ve nişan profilini ayarlayıp hasar düşüşünü, öldürme için gereken atış sayısını ve kademeye göre gerçekçi öldürme süresini karşılaştırın.

  • Her silah her silaha karşı
  • Kademeye göre gerçekçi öldürme süresi
  • Menzile göre hasar düşüşü
MetaBot masaüstü uygulamasındaki Duel Lab, Valorant'ta Vandal ile Phantom düellosunu karşılaştırıyor

1.067 maça dayanan, rekabetçi Valorant metasında GEKKO için silah bazlı kazanma oranları. OUTLAW, OPERATOR, and SHORTY kullanılan raundlar en sık kazanılan raundlardı. OUTLAW %64.0 ile başı çekiyor; GEKKO genel ortalaması %48.4. Bu silahlar birlikte %54.6 ortalama veriyor. Bunlar silahın göründüğü raundlardaki kazanma oranlarıdır, GEKKO o silahı ne kadar iyi kullandığının sıralaması değil: satın almalar raund ekonomisine bağlıdır ve ucuz silahlar çoğu zaman zaten önde olan takım tarafından alınır.

Belirli silahlar, Valorant'ın rekabetçi ortamında GEKKO oyuncuları için zorluklar oluşturuyor. 1.067 maçın analizi, GEKKO'in WARDEN, STINGER, and ODIN'a güvenirken zorlandığını ortaya koyuyor. WARDEN, GEKKO'in 48.4% temel seviyesinin altında sadece 40.0% kazanma oranıyla en düşük performansı gösteriyor. Bu düşük performanslı silahlar, GEKKO için ortalama sadece 43.0% kazanma oranına sahip. GEKKO oynarken, satın alma rauntlarında bu silahlardan kaçınmayı ve Öncü oyun tarzını daha iyi tamamlayan silahları tercih etmeyi düşünün.

GEKKO'in kazanma oranı, Valorant 2026'de düşman silah türlerine göre önemli ölçüde değişiyor. GEKKO, 58.2% kazanma oranıyla Sniper'ye karşı en iyi performansı gösterirken, Heavy 43.9% ile en zorlu olanı kanıtlıyor. Hangi silah kategorilerinde GEKKO'in başarılı olduğunu veya zorlandığını bilmek, bir Öncü olarak konumlandırmanızı ve çatışma stratejinizi uyarlamanıza yardımcı olur.

58.2%
Sniper
48.0%
SMG
47.7%
Rifle
46.8%
Sidearm
45.9%
Shotgun
43.9%
Heavy
Sniper58.2%
SMG48.0%
Rifle47.7%
Sidearm46.8%
Shotgun45.9%
Heavy43.9%

Valorant 2026'de GEKKO, düşman takımının kompozisyonuna bağlı olarak farklı zorluklarla karşılaşıyor. Kontrol Uzmanı'ler, 49.1% ile en düşük ortalama kazanma oranına sahip, bu da onları GEKKO için istatistiksel olarak daha kolay eşleşmeler yapıyor. Bu arada Gözcü'ler, 51.1% ortalama kazanma oranıyla daha zor karşılaşmalar sunuyor. Bir Öncü olarak bu rol tabanlı eşleşme dinamiklerini anlamak, tehditleri önceden tahmin etmenize ve takım arkadaşlarıyla etkili bir şekilde koordine olmanıza yardımcı olur.

51.1%
Gözcü
50.4%
Düellocu
49.5%
Öncü
49.1%
Kontrol Uzmanı
Gözcü51.1%
Düellocu50.4%
Öncü49.5%
Kontrol Uzmanı49.1%
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Frequently Asked Questions

Valorant'ta GEKKO kimi sayaçlıyor?

GEKKO, 1.067 rekabetçi maçtaki kazanma oranı karşılaştırmalarına göre Miks, Omen, Astra karşısında iyi performans gösteriyor. Bu ajanlar daha düşük genel kazanma oranlarına sahip, bu da GEKKO'in mevcut Valorant metasında onlara karşı avantajlı eşleşmelere sahip olduğunu gösteriyor.

Valorant'ta GEKKO'i kim sayaçlıyor?

GEKKO, Valorant'ın rekabetçi dereceli modlarında Clove, Sage, Neon karşısında zorlanıyor. Bu ajanlar daha yüksek kazanma oranlarına sahip ve kitleri GEKKO oyuncuları için zorluklar oluşturabilir. Bu eşleşmelerle karşılaşırken oyun tarzınızı ayarlamayı veya takım arkadaşlarınızla koordineli olmayı düşünün.

Valorant'ta GEKKO için en iyi silahlar hangileri?

Kazanma oranı verilerine göre GEKKO için en iyi silahlar OUTLAW (64.0% WR), OPERATOR (59.0% WR), SHORTY (57.1% WR). Bu silahlar GEKKO'in Öncü oyun tarzını tamamlıyor ve rekabetçi maçlarda sürekli olarak ortalamanın üzerinde performans sunuyor.

GEKKO ile hangi silahları kullanmaktan kaçınmalıyım?

GEKKO, WARDEN (40.0% WR), STINGER (41.5% WR), ODIN (42.4% WR) ile ortalamanın altında performans gösteriyor. Bu silahlar GEKKO'in kitini o kadar etkili tamamlamayabilir. Satın alma rauntlarında OUTLAW gibi daha yüksek kazanma oranına sahip silahları tercih etmeyi düşünün.

Sayaçlara karşı GEKKO'i nasıl oynamalıyım?

GEKKO olarak zor eşleşmelerle karşılaştığınızda, Öncü olarak güçlü yönlerinize odaklanın. Takım arkadaşlarınızla koordineli olun, yeteneklerinizi stratejik kullanın ve mümkün olduğunda sert sayaçlarla doğrudan çatışmalardan kaçının. Harita bilgisi, konumlandırma ve silah seçimi dezavantajlı eşleşmelerde daha da önemli hale gelir.

GEKKO'in farklı silahlarla kazanma oranı nedir?

GEKKO'in silah kazanma oranları Valorant'ta önemli ölçüde değişiyor. En iyi performans gösteren silahlar arasında 64.0% kazanma oranıyla OUTLAW bulunurken, WARDEN gibi silahlar 40.0% kazanma oranıyla daha düşük performans gösteriyor. GEKKO için ortalama silah kazanma oranı tüm silahlarda 48.7%.