JETT - Valorant Düellocu Ajanı
Kazanma Oranı
50.3%
Seçilme Oranı
13.6%
KDA
1.29

JETT Silahlar

Düellocu
Yama
13.06
Maçlar
873.870
Bolge
Tum bolgeler
Rütbe
Tum rutbeler
Platform
Tum platformlar
Mod
Competitive
Son guncelleme
14 Eki 2026 UTC

Valorant'ta JETT için en iyi silahları keşfedin. En iyi silah: SHORTY (64.0% kazanma oranı). En iyi kafa vuruşu silahı: WARDEN (35.0% HS). JETT Düellocu oyuncuları için tam silah istatistiklerini, silaha göre kazanma oranlarını ve optimal donanımları görün.

JETT En İyi Tasarruf Turu Silahı

SHORTY
SHORTY64.0% WR•300Valorant credits currency

JETT En İyi Orta Fiyatlı Silah

MARSHAL
MARSHAL55.7% WR•950Valorant credits currency

JETT En İyi Pahalı Silah

OUTLAW
OUTLAW61.5% WR•2,400Valorant credits currency

63.035 rekabetçi maçın kapsamlı analizine dayanarak Valorant'ta JETT için en etkili silahları keşfedin. Bir Düellocu olarak, JETT maç başına ortalama 17.7 öldürme ve genel olarak 30.3% kafa vuruşu oranına sahiptir. JETT için en yüksek kazanma oranlı silah 64.0% kazanma oranıyla SHORTY'dır ve zafer şansınızı maksimize etmek için optimal seçimdir. En iyi üç performans gösteren silah SHORTY, OUTLAW, ODIN'dır ve her biri farklı savaş senaryolarında belirgin avantajlar sunar. Hassasiyete öncelik veren oyuncular için WARDEN, 35.0% ile en yüksek kafa vuruşu yüzdesini sunar. Hangi silahların JETT'in kiti ve oyun tarzıyla en iyi sinerjiye sahip olduğunu anlamak, sıralama merdiveni tırmanmak ve maçlarınızda hakimiyet kurmak için önemlidir.

JETT için silah performans istatistikleri
Silah
Kategori
Tier
Oldurme/Mac
HS%
Kazanma Oranı
Seçilme Oranı
Kredi
SHORTY silah simgesiSHORTYSidearmSHORTY Tier S1.2426.7%64.0%12.3%300Valorant credits currency
OUTLAW silah simgesiOUTLAWSniperOUTLAW Tier C2.1029.0%61.5%25.8%2.400Valorant credits currency
ODIN silah simgesiODINHeavyODIN Tier B1.9224.4%58.6%0.9%3.200Valorant credits currency
OPERATOR silah simgesiOPERATORSniperOPERATOR Tier D3.4527.9%55.8%44.2%4.700Valorant credits currency
MARSHAL silah simgesiMARSHALSniperMARSHAL Tier A1.8030.5%55.7%16.0%950Valorant credits currency
SPECTRE silah simgesiSPECTRESMGSPECTRE Tier B1.6428.8%55.7%5.7%1.600Valorant credits currency
BULLDOG silah simgesiBULLDOGRifleBULLDOG Tier C1.7331.0%54.0%5.9%2.050Valorant credits currency
GHOST silah simgesiGHOSTSidearmGHOST Tier S1.8232.8%53.5%35.1%500Valorant credits currency
PHANTOM silah simgesiPHANTOMRiflePHANTOM Tier A3.8431.0%53.0%45.1%2.900Valorant credits currency
BANDIT silah simgesiBANDITSidearmBANDIT Tier S1.8132.8%52.7%20.6%600Valorant credits currency
FRENZY silah simgesiFRENZYSidearmFRENZY Tier S1.4927.0%52.4%1.5%450Valorant credits currency
CLASSIC silah simgesiCLASSICSidearmCLASSIC Tier D1.2530.3%51.9%16.8%Ucretsiz
JUDGE silah simgesiJUDGEShotgunJUDGE Tier B1.6123.9%51.0%6.6%1.850Valorant credits currency
VANDAL silah simgesiVANDALRifleVANDAL Tier S8.1733.4%50.4%95.1%2.900Valorant credits currency
WARDEN silah simgesiWARDENRifleWARDEN Tier B3.9335.0%50.1%0.6%2.900Valorant credits currency
BUCKY silah simgesiBUCKYShotgunBUCKY Tier A1.4225.6%50.1%6.4%850Valorant credits currency
SHERIFF silah simgesiSHERIFFSidearmSHERIFF Tier S2.2932.7%49.1%69.0%800Valorant credits currency
STINGER silah simgesiSTINGERSMGSTINGER Tier B1.4327.7%47.5%8.0%1.100Valorant credits currency
GUARDIAN silah simgesiGUARDIANRifleGUARDIAN Tier C1.9533.0%46.0%30.4%2.250Valorant credits currency
ARES silah simgesiARESHeavyARES Tier B1.4828.0%41.9%0.1%1.600Valorant credits currency
MetaBot Desktop

Düelloyu Başlamadan Kazanın

Duel Lab'de herhangi iki silahı karşı karşıya getirin — menzili, kalkanları ve nişan profilini ayarlayıp hasar düşüşünü, öldürme için gereken atış sayısını ve kademeye göre gerçekçi öldürme süresini karşılaştırın.

  • Her silah her silaha karşı
  • Kademeye göre gerçekçi öldürme süresi
  • Menzile göre hasar düşüşü
MetaBot masaüstü uygulamasındaki Duel Lab, Valorant'ta Vandal ile Phantom düellosunu karşılaştırıyor

JETT, tüm silahlarda ortalama 29.6% kafa vuruşu yüzdesiyle Valorant'ta farklı silahlarla değişen hassasiyet seviyeleri gösterir. WARDEN, etkileyici 35.0% kafa vuruşu oranıyla JETT'in en isabetli silahı olarak öne çıkar. Bu, hassasiyet ve tek atış potansiyeline öncelik veren oyuncular için mükemmel bir seçim yapar. Tüfekler arasında WARDEN, 35.0% kafa vuruşu isabeti ile lider ve tüfek oyununu tercih eden JETT oyuncuları için tercih edilen seçimdir. Ekonomi turları ve tabanca turları için GHOST, 32.8% ile en iyi kafa vuruşu potansiyeli sunar ve tasarruf turlarını kazanmak için kritiktir. Hangi silahların kafa vuruşu yüzdenizi maksimize ettiğini anlamak, sıralama merdiveni tırmanmak için önemlidir çünkü kafa vuruşları önemli ölçüde daha fazla hasar verir ve öldürmeleri daha hızlı güvence altına alabilir.

Hassasiyet görüşleri

Ortalama Headshot %29.6%
En doğruWARDEN
En iyi tüfek HS %35.0%
En iyi tabanca HS %32.8%
En iyi SMG HS %28.8%
En iyi keskin nişancı HS %30.5%

Ayrıca Bakın: Benzer Silah Performansına Sahip Ajanlar

Bu ajanlar JETT ile benzer en iyi performans gösteren silahları paylaşıyor, bu da karşılaştırılabilir oyun tarzları ve silah tercihleri öneriyor.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Frequently Asked Questions

Valorant'ta JETT için en iyi silah hangisi?

JETT için en iyi silah 64.0% kazanma oranıyla SHORTY. Bu Sidearm, JETT oyuncuları tarafından kullanıldığında maç başına 1.24 öldürme ve 26.7% headshot oranı sunuyor. Diğer en iyi performans gösteren silahlar arasında OUTLAW (61.5% KO) ve ODIN (58.6% KO) bulunuyor.

Valorant'ta JETT'in headshot yüzdesi nedir?

JETT oyuncuları ortalama 30.3% genel headshot oranına sahip. JETT için en yüksek headshot doğruluğuna sahip silah 35.0% headshot oranıyla WARDEN. Tüm silahlarda JETT, Valorant oyuncuları için ortalamanın üzerinde olan 29.6% headshot yüzdesini koruyor.

JETT ile hangi tüfeği kullanmalıyım?

JETT için en iyi tüfek 54.0% kazanma oranı ve 31.0% headshot doğruluğuyla BULLDOG. Bu tüfek 2,050 kredi maliyetinde ve ortalama maç başına 1.73 öldürme sağlıyor. Düellist olarak JETT, giriş fragı atarken agresif tüfek oyunundan faydalanır.

Eko rauntlarda JETT için en iyi tabanca hangisi?

Eko ve tasarruf rauntlarında JETT için en iyi yan silah 64.0% kazanma oranı ve 26.7% headshot doğruluğuyla SHORTY. 300 kredi ile zorla satın alma ve tabanca rauntları için uygun maliyetli bir seçenek. JETT oyuncuları bu yan silahla maç başına 1.24 öldürme elde ediyor.

JETT her silahla maç başına kaç öldürme alıyor?

JETT'in silah performansı silah türüne göre değişiyor. SHORTY maç başına 1.24 öldürme ile önde. OUTLAW maç başına 2.10 öldürme ile takip ediyor ve ODIN ortalama maç başına 1.92 öldürme yapıyor. Genel olarak JETT, tüm silahlarda maç başına ortalama 17.7 öldürme alıyor ve frag potansiyeli açısından daha güçlü Düellocu'ler arasında yer alıyor.

JETT için en yüksek kazanma oranına sahip silahlar hangileri?

JETT için en yüksek kazanma oranına sahip üç silah: 1) 64.0% kazanma oranıyla SHORTY, 2) 61.5% kazanma oranıyla OUTLAW ve 3) 58.6% kazanma oranıyla ODIN. Bu istatistikler analiz edilen 63.035 rekabetçi maça dayanmaktadır. Daha yüksek kazanma oranına sahip silahları seçmek, JETT oynarken raunt kazanma şansınızı artırabilir.