
- Winrate
- 47.2%
- Zápasy
- 2 703
- KDA
- 2.92
McGinnis vs Nurse Harrow vs Nurse Harrow
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 15 793
- Verze
- 6844
- Poslední aktualizace
- 4. 11. 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodika
- Metodika dat
V tomto matchupu Deadlock má McGinnis proti Nurse Harrow náročný winrate 47.2%. Data z 2 703 her ukazují, že McGinnis v průměru umírá o 1.0 častěji. Soustřeď se na bezpečný farm, týmovou spolupráci a vyhýbej se soubojům 1v1.
Rozbor matchupu: McGinnis
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede McGinnis. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.
Kdo vyhrává matchup McGinnis vs Nurse Harrow?

Shrnutí souboje McGinnis vs Nurse Harrow
Souboj McGinnis vs Nurse Harrow v Deadlock je středně výhodný souboj. Podle analýzy 2 703 nedávných zápasů Nurse Harrow vyhrává s mírou výher 52.8 % oproti 47.2 % u McGinnis, což dává Nurse Harrow náskok 5.5 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde McGinnis konzistentně vítězí. Nurse Harrow má v tomto souboji znatelnou výhodu. Hráči za McGinnis by měli hrát opatrněji, upřednostnit bezpečný farming a hledat týmové souboje, kde je postavení a koordinace důležitější než statistiky 1v1.
Analýza boje McGinnis vs Nurse Harrow
McGinnis mírně překonává Nurse Harrow v bojovém srovnání a vyhrává 3 z 5 metrik s výraznými výhodami v oblastech: produkce zabití, udělené poškození, poškození cílů. S náskokem pouhých 3-2 podle analýzy zápasů (2 703) zůstává matchup McGinnis vs Nurse Harrow otevřený pro obě strany. Nurse Harrow by se neměl cítit podceněný: statistický rozdíl je tak malý, že individuální um, volba pozic a rozhodování ve hře mohou snadno převážit konkrétní střety ve prospěch Nurse Harrow.
Analýza ekonomiky McGinnis vs Nurse Harrow
McGinnis a Nurse Harrow mají v tomto matchupu téměř shodný ekonomický výkon a po celou hru generují srovnatelné množství soulů. Výhody v načasování předmětů vzejdou z efektivního farmu a zabíjení, ne z vrozených výhod hrdinů. McGinnis získává více last hitů (69.8 vs 54.3), zatímco McGinnis vede v denies (4.5 vs 1.8). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.
Doporučené předměty pro McGinnis vs Nurse Harrow
Build McGinnis proti Nurse Harrow







Tento optimalizovaný build hrdiny McGinnis proti Nurse Harrow má pomoci zvládnout statisticky náročný matchup. Při nevýhodném winratu 52.8% proti Nurse Harrow tyto předměty upřednostňují přežití a efektivní výměny, aby se rozdíl smazal. Náramek zimy, Dobíjecí náboje, Plošný prodlužovač trvání a další předměty: 4, celkem přibližně 29 199 soulů Soustřeď se na načasování předmětů a vyhýbej se dlouhým soubojům, dokud nedokončíš klíčové předměty, které mohou matchup převrátit v tvůj prospěch.
Build Nurse Harrow proti McGinnis







Doporučený build hrdiny Nurse Harrow proti McGinnis využívá jeho statistickou výhodu v tomto matchupu. Matchup je výhodný pro Nurse Harrow, takže tyto předměty zdůrazňují agresivní hru a poškození, aby si výhodu pojistil. Plošný prodlužovač trvání, Bezbřehá spiritualita, Dobíjecí náboje a další předměty: 4, celkem přibližně 37 199 soulů Pochopení pravděpodobného buildu hrdiny Nurse Harrow ti pomůže předvídat jeho power spiky a podle toho upravit své načasování.
Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup McGinnis vs Nurse Harrow na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (2 703). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny McGinnis
Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.
- Tabule týmu o šesti hrdinech
- Výherní poměry synergií dvojic
- Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem

V Deadlock má McGinnis výhodné matchupy proti 22 hrdinům a nevýhodné proti 21 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny McGinnis je proti Sinclair s winratem 62.9%. Nejtěžší matchup je Rat King s winratem 38.4%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození hráčů | Čisté jmění |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40.63% | 3 340 | 2.82 | 3.6 | 4.9 | 28 310 | 35 600 | |
| 38.36% | 2 899 | 2.68 | 3.0 | 4.6 | 25 108 | 34 851 | |
| 47.24% | 2 703 | 2.92 | 3.3 | 4.6 | 29 708 | 35 058 | |
| 41.89% | 2 595 | 2.75 | 3.3 | 4.7 | 27 329 | 34 985 | |
| 48.41% | 2 107 | 2.88 | 3.7 | 4.9 | 28 669 | 35 874 | |
| 50.89% | 1 971 | 3.00 | 3.5 | 4.6 | 27 912 | 35 427 | |
| 53.83% | 1 932 | 2.88 | 3.6 | 5.0 | 29 448 | 35 652 | |
| 48.21% | 1 904 | 2.97 | 3.5 | 4.7 | 28 166 | 35 417 | |
| 39.29% | 1 807 | 2.73 | 3.1 | 4.6 | 24 467 | 35 088 | |
| 47.58% | 1 801 | 2.83 | 3.9 | 5.2 | 30 215 | 35 628 | |
| 47.76% | 1 763 | 2.96 | 3.5 | 4.7 | 29 371 | 35 712 | |
| 43.10% | 1 717 | 2.87 | 3.5 | 4.9 | 27 807 | 36 311 | |
| 49.65% | 1 714 | 2.91 | 3.6 | 4.8 | 28 154 | 35 444 | |
| 54.52% | 1 647 | 3.19 | 3.6 | 4.4 | 28 103 | 35 735 | |
| 51.31% | 1 604 | 2.94 | 3.5 | 4.8 | 27 840 | 35 559 | |
| 47.65% | 1 599 | 2.98 | 3.6 | 4.7 | 29 524 | 35 233 | |
| 44.63% | 1 584 | 2.85 | 3.6 | 4.9 | 29 293 | 35 512 | |
| 54.38% | 1 574 | 3.04 | 3.7 | 4.8 | 29 612 | 36 170 | |
| 52.88% | 1 513 | 2.96 | 3.5 | 4.8 | 28 866 | 35 843 | |
| 53.05% | 1 510 | 3.05 | 3.8 | 4.9 | 29 285 | 36 031 | |
| 50.40% | 1 496 | 3.04 | 3.7 | 4.7 | 29 353 | 35 195 | |
| 47.05% | 1 443 | 2.66 | 3.3 | 4.9 | 26 255 | 35 125 | |
| 52.28% | 1 406 | 3.03 | 3.7 | 4.7 | 28 564 | 35 372 | |
| 47.43% | 1 362 | 2.86 | 3.4 | 4.6 | 29 123 | 35 200 | |
| 48.97% | 1 311 | 2.91 | 3.7 | 4.9 | 29 114 | 34 864 | |
| 52.95% | 1 271 | 3.01 | 3.9 | 5.0 | 29 392 | 35 047 | |
| 46.35% | 1 191 | 2.89 | 3.4 | 4.8 | 28 714 | 35 904 | |
| 54.61% | 1 150 | 3.19 | 3.8 | 4.6 | 28 169 | 36 064 | |
| 46.73% | 1 055 | 2.94 | 3.3 | 4.6 | 27 863 | 35 230 | |
| 49.10% | 943 | 3.05 | 3.1 | 4.3 | 25 944 | 35 416 | |
| 55.02% | 936 | 3.04 | 3.5 | 4.6 | 28 392 | 36 226 | |
| 54.07% | 908 | 3.12 | 3.7 | 4.6 | 28 028 | 36 102 | |
| 51.79% | 894 | 2.89 | 3.5 | 4.7 | 28 135 | 35 819 | |
| 53.93% | 890 | 2.86 | 3.4 | 4.6 | 27 358 | 35 472 | |
| 54.85% | 855 | 3.13 | 3.7 | 4.7 | 30 255 | 35 865 | |
| 43.43% | 822 | 2.82 | 3.1 | 4.5 | 25 822 | 33 771 | |
| 55.24% | 802 | 3.23 | 3.7 | 4.5 | 27 106 | 34 955 | |
| 54.62% | 758 | 3.29 | 3.8 | 4.3 | 29 031 | 35 511 | |
| 46.21% | 751 | 2.89 | 3.4 | 4.6 | 29 346 | 35 016 | |
| 55.65% | 708 | 3.21 | 3.7 | 4.5 | 29 149 | 36 418 | |
| 56.73% | 691 | 3.02 | 3.5 | 4.7 | 29 804 | 36 039 | |
| 50.60% | 668 | 2.94 | 3.7 | 5.0 | 29 407 | 35 811 | |
| 62.89% | 539 | 3.66 | 3.7 | 4.0 | 27 331 | 36 466 | |
Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.
Matchupy McGinnis - FAQ
Jaký je nejlepší matchup hrdiny McGinnis v Deadlock?
Nejlepší matchup hrdiny McGinnis je proti Sinclair s winratem 62.9%. V tomto matchupu McGinnis vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.
Jaký je nejtěžší matchup pro McGinnis?
Nejtěžší matchup hrdiny McGinnis je proti Rat King, winrate je jen 38.4%. Proti tomuto soupeři by se McGinnis měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.
Kolik výhodných matchupů má McGinnis?
V Deadlock má McGinnis výhodných matchupů (winrate 50%+): 22, nevýhodných: 21. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.
Jak hrát za McGinnis v těžkých matchupech?
Když hraješ za McGinnis v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.
Na jaké statistiky se v matchupech McGinnis zaměřit?
V matchupech McGinnis sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.
