
- Winrate
- 52.8%
- Zápasy
- 2 703
- KDA
- 3.95
Nurse Harrow vs McGinnis vs McGinnis
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 32 655
- Verze
- 6848
- Poslední aktualizace
- 4. 11. 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodika
- Metodika dat
Podle 2 703 zápasů Deadlock má Nurse Harrow nad McGinnis výhodu ve winratu 52.8%. Nurse Harrow má v průměru o -325 vyšší net worth, což znamená dřívější nárůst síly itemů. Hraj kolem své ekonomické výhody a z matchupu vytěž maximum.
Rozbor matchupu: Nurse Harrow
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Nurse Harrow. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.
Kdo vyhrává matchup Nurse Harrow vs McGinnis?

Shrnutí souboje Nurse Harrow vs McGinnis
Souboj Nurse Harrow vs McGinnis v Deadlock je středně výhodný souboj. Podle analýzy 2 703 nedávných zápasů Nurse Harrow vyhrává s mírou výher 52.8 % oproti 47.2 % u McGinnis, což dává Nurse Harrow náskok 5.5 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde McGinnis konzistentně vítězí. Nurse Harrow má v tomto souboji znatelnou výhodu. Hráči za McGinnis by měli hrát opatrněji, upřednostnit bezpečný farming a hledat týmové souboje, kde je postavení a koordinace důležitější než statistiky 1v1.
Analýza boje Nurse Harrow vs McGinnis
McGinnis mírně překonává Nurse Harrow v bojovém srovnání a vyhrává 3 z 5 metrik s výraznými výhodami v oblastech: produkce zabití, udělené poškození, poškození cílů. S náskokem pouhých 3-2 podle analýzy zápasů (2 703) zůstává matchup Nurse Harrow vs McGinnis otevřený pro obě strany. Nurse Harrow by se neměl cítit podceněný: statistický rozdíl je tak malý, že individuální um, volba pozic a rozhodování ve hře mohou snadno převážit konkrétní střety ve prospěch Nurse Harrow.
Analýza ekonomiky Nurse Harrow vs McGinnis
Nurse Harrow a McGinnis mají v tomto matchupu téměř shodný ekonomický výkon a po celou hru generují srovnatelné množství soulů. Výhody v načasování předmětů vzejdou z efektivního farmu a zabíjení, ne z vrozených výhod hrdinů. McGinnis získává více last hitů (69.8 vs 54.3), zatímco McGinnis vede v denies (4.5 vs 1.8). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.
Doporučené předměty pro Nurse Harrow vs McGinnis
Build Nurse Harrow proti McGinnis







Tento vítězný build hrdiny Nurse Harrow proti McGinnis se zaměřuje na maximální využití statistických výhod v tomto příznivém matchupu. S winratem 52.8% proti McGinnis těchto 7 předmětů pomáhá hrdinovi Nurse Harrow tlačit výhodu a efektivně uzavírat hry. Plošný prodlužovač trvání, Bezbřehá spiritualita, Dobíjecí náboje a další předměty: 4, celkem přibližně 37 199 soulů Build obsahuje hodnotné předměty, které se dobře škálují do late game. Efektivně farmi a hledej příležitosti, jak náskok zvětšit, než dokončíš tyto power spiky.
Build McGinnis proti Nurse Harrow







Counter build hrdiny McGinnis proti Nurse Harrow se snaží chytrou volbou předmětů zmírnit nevýhodu v matchupu. V nevýhodném matchupu hráči za McGinnis obvykle upřednostňují předměty, které jim pomáhají přežít a škálovat. Náramek zimy, Dobíjecí náboje, Plošný prodlužovač trvání a další předměty: 4, celkem přibližně 29 199 soulů Když znáš pravděpodobné předměty hrdiny McGinnis, můžeš využít chvíle, kdy je slabší, a předvídat načasování jeho předmětů.
Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Nurse Harrow vs McGinnis na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (2 703). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Nurse Harrow
Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.
- Tabule týmu o šesti hrdinech
- Výherní poměry synergií dvojic
- Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem

V Deadlock má Nurse Harrow výhodné matchupy proti 30 hrdinům a nevýhodné proti 13 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Nurse Harrow je proti Mina s winratem 59.1%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 43.5%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození hráčů | Čisté jmění |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43.92% | 12 016 | 3.57 | 2.2 | 4.2 | 16 443 | 34 711 | |
| 46.10% | 11 181 | 3.40 | 2.1 | 4.2 | 15 621 | 34 696 | |
| 49.24% | 8 450 | 3.54 | 2.2 | 4.3 | 16 843 | 34 557 | |
| 43.47% | 7 883 | 3.75 | 2.4 | 4.0 | 17 043 | 34 860 | |
| 54.11% | 7 633 | 3.64 | 2.3 | 4.3 | 16 792 | 34 532 | |
| 49.38% | 7 311 | 3.64 | 2.4 | 4.3 | 16 696 | 34 521 | |
| 44.95% | 6 954 | 3.56 | 2.2 | 4.1 | 16 082 | 35 049 | |
| 51.75% | 6 617 | 3.52 | 2.5 | 4.6 | 17 095 | 34 631 | |
| 51.23% | 6 469 | 3.78 | 2.4 | 4.2 | 17 238 | 35 095 | |
| 54.90% | 6 350 | 3.91 | 2.4 | 4.0 | 16 893 | 34 810 | |
| 52.47% | 5 982 | 3.49 | 2.3 | 4.4 | 16 429 | 35 009 | |
| 50.91% | 5 967 | 3.83 | 2.3 | 4.0 | 16 703 | 34 546 | |
| 56.03% | 5 918 | 4.00 | 2.5 | 4.0 | 18 188 | 34 908 | |
| 55.07% | 5 745 | 3.89 | 2.3 | 4.0 | 16 023 | 34 807 | |
| 49.55% | 5 532 | 3.44 | 2.3 | 4.3 | 15 966 | 34 769 | |
| 54.77% | 5 516 | 3.99 | 2.5 | 4.0 | 17 300 | 35 006 | |
| 49.63% | 5 341 | 3.74 | 2.3 | 4.0 | 16 829 | 34 329 | |
| 59.12% | 5 191 | 4.04 | 2.6 | 4.0 | 17 800 | 35 466 | |
| 54.63% | 5 028 | 3.89 | 2.5 | 4.1 | 17 354 | 35 062 | |
| 57.66% | 4 861 | 4.07 | 2.4 | 4.0 | 16 865 | 34 815 | |
| 48.33% | 4 809 | 3.84 | 2.4 | 4.1 | 17 234 | 35 272 | |
| 50.15% | 4 762 | 3.64 | 2.2 | 4.1 | 17 950 | 34 929 | |
| 51.82% | 4 649 | 3.76 | 2.4 | 4.2 | 17 257 | 35 077 | |
| 48.82% | 4 605 | 3.63 | 2.4 | 4.3 | 17 831 | 35 028 | |
| 55.38% | 4 556 | 3.85 | 2.5 | 4.3 | 17 617 | 34 767 | |
| 54.13% | 4 454 | 3.81 | 2.5 | 4.1 | 17 431 | 34 725 | |
| 48.57% | 4 293 | 3.69 | 2.3 | 4.1 | 16 884 | 34 156 | |
| 52.28% | 4 231 | 3.82 | 2.1 | 3.9 | 15 773 | 34 935 | |
| 51.84% | 3 850 | 3.78 | 2.4 | 4.2 | 18 006 | 35 231 | |
| 55.05% | 3 824 | 3.69 | 2.3 | 4.2 | 16 824 | 34 902 | |
| 55.49% | 3 525 | 3.70 | 2.3 | 4.0 | 15 678 | 34 278 | |
| 51.94% | 3 475 | 3.68 | 2.3 | 4.3 | 17 163 | 34 415 | |
| 55.18% | 3 275 | 3.89 | 2.4 | 4.1 | 16 869 | 35 660 | |
| 46.82% | 3 159 | 3.47 | 2.2 | 4.2 | 15 985 | 33 602 | |
| 48.69% | 3 095 | 3.59 | 2.2 | 4.1 | 16 791 | 33 411 | |
| 57.91% | 2 984 | 3.97 | 2.3 | 3.8 | 17 164 | 34 851 | |
| 58.27% | 2 950 | 4.10 | 2.5 | 4.0 | 17 647 | 35 647 | |
| 54.88% | 2 757 | 3.73 | 2.4 | 4.2 | 16 588 | 34 459 | |
| 52.76% | 2 703 | 3.95 | 2.1 | 3.7 | 16 192 | 34 733 | |
| 55.03% | 2 597 | 4.08 | 2.4 | 3.9 | 16 379 | 34 573 | |
| 52.73% | 2 327 | 3.93 | 2.3 | 3.9 | 16 881 | 34 642 | |
| 54.25% | 2 118 | 4.13 | 2.4 | 3.7 | 16 390 | 34 983 | |
| 59.12% | 2 111 | 4.04 | 2.3 | 3.7 | 16 821 | 34 585 | |
Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.
Matchupy Nurse Harrow - FAQ
Jaký je nejlepší matchup hrdiny Nurse Harrow v Deadlock?
Nejlepší matchup hrdiny Nurse Harrow je proti Mina s winratem 59.1%. V tomto matchupu Nurse Harrow vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.
Jaký je nejtěžší matchup pro Nurse Harrow?
Nejtěžší matchup hrdiny Nurse Harrow je proti Graves, winrate je jen 43.5%. Proti tomuto soupeři by se Nurse Harrow měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.
Kolik výhodných matchupů má Nurse Harrow?
V Deadlock má Nurse Harrow výhodných matchupů (winrate 50%+): 30, nevýhodných: 13. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.
Jak hrát za Nurse Harrow v těžkých matchupech?
Když hraješ za Nurse Harrow v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.
Na jaké statistiky se v matchupech Nurse Harrow zaměřit?
V matchupech Nurse Harrow sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.
