Nurse Harrow
Winrate
48.7%
Zápasy
3 095
KDA
3.59

Nurse Harrow vs Kelvin vs Kelvin

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
32 655
Verze
6848
Poslední aktualizace
4. 11. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

V tomto matchupu Deadlock má Nurse Harrow proti Kelvin náročný winrate 48.7%. Data z 3 095 her ukazují, že Nurse Harrow v průměru umírá o -0.5 častěji. Soustřeď se na bezpečný farm, týmovou spolupráci a vyhýbej se soubojům 1v1.

Rozbor matchupu: Nurse Harrow

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Nurse Harrow. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Nurse Harrow - winrate 48.7% v tomto matchupu
Nurse Harrow
48.7% WR
VS
Matchup Kelvin vs Nurse Harrow - winrate 51.3%
Kelvin
51.3% WR

Kdo vyhrává matchup Nurse Harrow vs Kelvin?

Kelvin vyhrává matchup Nurse Harrow vs Kelvin
Vítěz
Kelvin
Zápasy: 3 095
48.7%
Winrate
51.3%
2.2
Prům. zabití
3.7
4.1
Prům. smrti
4.6
12.5
Prům. asistence
11.7
33 411
Prům. net worth
35 512
16 791
Poškození hráčů
25 004
1 639
Poškození objektivů
4 004
56.9
Last hity
58.9

Shrnutí souboje Nurse Harrow vs Kelvin

Souboj Nurse Harrow vs Kelvin v Deadlock je poměrně vyrovnaný souboj s mírnou výhodou. Podle analýzy 3 095 nedávných zápasů Kelvin vyhrává s mírou výher 51.3 % oproti 48.7 % u Nurse Harrow, což dává Kelvin náskok 2.6 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Kelvin konzistentně vítězí. Kelvin má malou statistickou výhodu, ale Nurse Harrow může rozhodně vyhrát chytrou hrou. Rozdíl je tak malý, že rotace v džungli, týmová koordinace a mechanické přehrání často rozhodnou víc než výběr hrdiny.

Analýza boje Nurse Harrow vs Kelvin

Kelvin vyhrává bojové statistiky nad Nurse Harrow v Deadlocku

Kelvin mírně překonává Nurse Harrow v bojovém srovnání a vyhrává 3 z 5 metrik s výraznými výhodami v oblastech: produkce zabití, udělené poškození, poškození cílů. S náskokem pouhých 3-2 podle analýzy zápasů (3 095) zůstává matchup Nurse Harrow vs Kelvin otevřený pro obě strany. Nurse Harrow by se neměl cítit podceněný: statistický rozdíl je tak malý, že individuální um, volba pozic a rozhodování ve hře mohou snadno převážit konkrétní střety ve prospěch Nurse Harrow.

Poměr KDA
3.59Nurse Harrow
3.33Kelvin
Nurse Harrow má v tomto matchupu mírnou výhodu v KDA: 3.59 oproti 3.33 u Kelvin. I když tento rozdíl 0.27 bodu naznačuje, že Nurse Harrow ze střetů obvykle vychází lépe, je dost malý na to, aby ho zkušení hráči za Kelvin překonali lepším pozicováním, načasováním schopností nebo výhrou v klíčových soubojích. Kelvin by se měl soustředit na výměny burst poškozením a vystoupit z boje dřív, než dlouhé souboje začnou hrát ve prospěch vyšší výdrže Nurse Harrow.
Prům. zabití
2.2Nurse Harrow
3.7Kelvin
Kelvin v tomto souboji výrazně překonává Nurse Harrow v počtu zabití: průměrně 3.7 proti 2.2, tedy rozdíl téměř 1.6 zabití za zápas. Když Kelvin hraje proti Nurse Harrow, data jasně ukazují, že Kelvin nachází víc příležitostí k fragům a umí je proměnit. Hráči za Nurse Harrow by to měli vzít na vědomí a přizpůsobit hru: hrát víc podpůrně, pomáhat spoluhráčům a vyhýbat se soubojům s Kelvin, když to tým nepotřebuje.
Prům. smrti
4.1Nurse Harrow
4.6Kelvin
Nurse Harrow v tomto matchupu přežívá déle: umírá 4.1krát za hru oproti 4.6 smrtím hrdiny Kelvin. Tento rozdíl 0.5 smrtí za zápas znamená, že je Nurse Harrow k dispozici častěji a častěji přispívá v late game a bojích o cíle. Hráči za Kelvin by si měli zkontrolovat pozicování a načasování agrese: data naznačují, že přístup Nurse Harrow k těmto soubojům vede k lepším výsledkům v přežití.
Poškození hráčů
16 791Nurse Harrow
25 004Kelvin
Rozdíl v poškození mezi Kelvin a Nurse Harrow je výjimečný: 25 004 oproti pouhým 16 791. Kelvin dává v průměru o 8 213 více poškození za hru, což ukazuje na absolutní dominanci v přímých výměnách. Takový rozdíl naznačuje, že schopnosti, typický styl hry nebo pozicování Kelvin mu dávají obrovskou výhodu v rozdávání poškození, zatímco Nurse Harrow se i o efektivní výměnu sotva snaží. Hráči za Nurse Harrow by měli Kelvin považovat za souboj, kterému je třeba se vyhnout, a soustředit se výhradně na přínos mimo boj nebo poškození schopnostmi.
Poškození objektivů
1 639Nurse Harrow
4 004Kelvin
Kelvin v průměru způsobí cílům o 2 365 víc poškození než Nurse Harrow, takže je cennější pro split push, ničení Guardian a rychlejší dobývání věží. Týmy s Kelvin mohou upřednostnit strategie zaměřené na cíle. Nurse Harrow by se měl soustředit na vytváření pick, zatímco Kelvin tlačí cíle.

Analýza ekonomiky Nurse Harrow vs Kelvin

Čisté jmění
33 411Nurse Harrow
35 512Kelvin
Last hity
56.9Nurse Harrow
58.9Kelvin

Kelvin v průměru vydělává o 2 101 soulů více než Nurse Harrow. Tento výrazný ekonomický rozdíl znamená, že Kelvin bude konzistentně dosahovat klíčových předmětů dříve a vytvářet sněhovou kouli výhody po celou hru. Oba hrdinové farmí srovnatelným tempem, takže kontrola lajny bude záviset na vzorcích harassu a podpoře z džungle, ne na vrozených farmicích výhodách.

Doporučené předměty pro Nurse Harrow vs Kelvin

Build Nurse Harrow pro matchup proti Kelvin

Build Nurse Harrow proti Kelvin

Tento optimalizovaný build hrdiny Nurse Harrow proti Kelvin má pomoci zvládnout statisticky náročný matchup. Při nevýhodném winratu 51.3% proti Kelvin tyto předměty upřednostňují přežití a efektivní výměny, aby se rozdíl smazal. Maskovací zařízení, Odrazné náboje, Kouzelný koberec a další předměty: 4, celkem přibližně 28 000 soulů Soustřeď se na načasování předmětů a vyhýbej se dlouhým soubojům, dokud nedokončíš klíčové předměty, které mohou matchup převrátit v tvůj prospěch.

Build Kelvin pro matchup proti Nurse Harrow

Build Kelvin proti Nurse Harrow

Doporučený build hrdiny Kelvin proti Nurse Harrow využívá jeho statistickou výhodu v tomto matchupu. Matchup je výhodný pro Kelvin, takže tyto předměty zdůrazňují agresivní hru a poškození, aby si výhodu pojistil. Žhnoucí duše, Plošný prodlužovač trvání, Plošný urychlovač čekání a další předměty: 4, celkem přibližně 38 400 soulů Pochopení pravděpodobného buildu hrdiny Kelvin ti pomůže předvídat jeho power spiky a podle toho upravit své načasování.

Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Nurse Harrow vs Kelvin na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (3 095). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Nurse Harrow

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Nurse Harrow výhodné matchupy proti 30 hrdinům a nevýhodné proti 13 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Nurse Harrow je proti Mina s winratem 59.1%. Nejtěžší matchup je Graves s winratem 43.5%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Nurse Harrow matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6848)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
43.92%12 0163.572.24.216 44334 711
46.10%11 1813.402.14.215 62134 696
49.24%8 4503.542.24.316 84334 557
43.47%7 8833.752.44.017 04334 860
54.11%7 6333.642.34.316 79234 532
49.38%7 3113.642.44.316 69634 521
44.95%6 9543.562.24.116 08235 049
51.75%6 6173.522.54.617 09534 631
51.23%6 4693.782.44.217 23835 095
54.90%6 3503.912.44.016 89334 810
52.47%5 9823.492.34.416 42935 009
50.91%5 9673.832.34.016 70334 546
56.03%5 9184.002.54.018 18834 908
55.07%5 7453.892.34.016 02334 807
49.55%5 5323.442.34.315 96634 769
54.77%5 5163.992.54.017 30035 006
49.63%5 3413.742.34.016 82934 329
59.12%5 1914.042.64.017 80035 466
54.63%5 0283.892.54.117 35435 062
57.66%4 8614.072.44.016 86534 815
48.33%4 8093.842.44.117 23435 272
50.15%4 7623.642.24.117 95034 929
51.82%4 6493.762.44.217 25735 077
48.82%4 6053.632.44.317 83135 028
55.38%4 5563.852.54.317 61734 767
54.13%4 4543.812.54.117 43134 725
48.57%4 2933.692.34.116 88434 156
52.28%4 2313.822.13.915 77334 935
51.84%3 8503.782.44.218 00635 231
55.05%3 8243.692.34.216 82434 902
55.49%3 5253.702.34.015 67834 278
51.94%3 4753.682.34.317 16334 415
55.18%3 2753.892.44.116 86935 660
46.82%3 1593.472.24.215 98533 602
48.69%3 0953.592.24.116 79133 411
57.91%2 9843.972.33.817 16434 851
58.27%2 9504.102.54.017 64735 647
54.88%2 7573.732.44.216 58834 459
52.76%2 7033.952.13.716 19234 733
55.03%2 5974.082.43.916 37934 573
52.73%2 3273.932.33.916 88134 642
54.25%2 1184.132.43.716 39034 983
59.12%2 1114.042.33.716 82134 585
🔍

Pomoz nám udržet přesnost! Pokud si všimneš nesprávných statistik, chybějících dat nebo jiných problémů, tvoje zpětná vazba přímo zlepšuje kvalitu našich dat pro celou komunitu.

Nahlásit problém

Matchupy Nurse Harrow - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Nurse Harrow v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Nurse Harrow je proti Mina s winratem 59.1%. V tomto matchupu Nurse Harrow vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Nurse Harrow?

Nejtěžší matchup hrdiny Nurse Harrow je proti Graves, winrate je jen 43.5%. Proti tomuto soupeři by se Nurse Harrow měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Nurse Harrow?

V Deadlock má Nurse Harrow výhodných matchupů (winrate 50%+): 30, nevýhodných: 13. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Nurse Harrow v těžkých matchupech?

Když hraješ za Nurse Harrow v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Nurse Harrow zaměřit?

V matchupech Nurse Harrow sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.