
- Winrate
- 55.1%
- Zápasy
- 5 918
- KDA
- 3.03
Baba vs Doorman vs Doorman
- Úroveň dovedností
- Všechny úrovně dovedností
- Zápasy
- 35 409
- Verze
- 6774
- Poslední aktualizace
- 12. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Baba v Deadlock dominuje nad Doorman s winratem 55.1%. V 5 918 hrách má Baba v průměru 5.8 zabití a o 603 více poškození hráčů za zápas. Díky tomuto výhodnému matchupu můžeš hrát agresivně a hledat rané souboje.
Rozbor matchupu: Baba
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Baba. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.
Kdo vyhrává matchup Baba vs Doorman?

Shrnutí souboje Baba vs Doorman
Souboj Baba vs Doorman v Deadlock je rozhodný jednostranný matchup. Podle analýzy 5 918 nedávných zápasů Baba vyhrává s mírou výher 55.1 % oproti 44.9 % u Doorman, což dává Baba náskok 10.3 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti přínos pro cíle, kde Baba konzistentně vítězí. Baba má v tomto souboji ohromující statistickou převahu. Doorman by se měl vyhnout přímé konfrontaci, soustředit se jen na farming a cíle a počkat na týmové souboje, kde se individuální výhody v soubojích rozmělní.
Analýza boje Baba vs Doorman
Baba bere 4 z 5 bojových metrik v matchupu Baba vs Doorman a prokazuje jasnou mechanickou převahu s výhodami v oblastech: efektivita KDA, produkce zabití, udělené poškození. Naše analýza ranked her (5 918) ukazuje, že Baba v přímých střetech konzistentně přehrává Doorman. Přestože Doorman vyhrává jednu metriku, celkový obraz bojů nahrává Baba. Hráči za Doorman by měli stavět hru okolo své jediné silné stránky a omezit expozici tam, kde Baba dominuje.
Analýza ekonomiky Baba vs Doorman
Doorman v průměru generuje přibližně o 1 216 soulů více než Baba. Tato mírná ekonomická výhoda se promítá do dřívějších power spiků a dokončení předmětů, což dává Doorman výhodu v mid game. Doorman získává více last hitů (81.4 vs 62.9), zatímco Doorman vede v denies (2.2 vs 1.8). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.
Doporučené předměty pro Baba vs Doorman
Build Baba proti Doorman







Tento vítězný build hrdiny Baba proti Doorman se zaměřuje na maximální využití statistických výhod v tomto příznivém matchupu. S winratem 55.1% proti Doorman těchto 7 předmětů pomáhá hrdinovi Baba tlačit výhodu a efektivně uzavírat hry. Hrdinská aura, Nulifikační vlna, Léčivý medailon a další předměty: 4, celkem přibližně 25 999 soulů Build obsahuje hodnotné předměty, které se dobře škálují do late game. Efektivně farmi a hledej příležitosti, jak náskok zvětšit, než dokončíš tyto power spiky.
Build Doorman proti Baba







Counter build hrdiny Doorman proti Baba se snaží chytrou volbou předmětů zmírnit nevýhodu v matchupu. V nevýhodném matchupu hráči za Doorman obvykle upřednostňují předměty, které jim pomáhají přežít a škálovat. Mystický opakovač, Žhnoucí duše, Cinknuté karty a další předměty: 4, celkem přibližně 44 800 soulů Když znáš pravděpodobné předměty hrdiny Doorman, můžeš využít chvíle, kdy je slabší, a předvídat načasování jeho předmětů.
Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Baba vs Doorman na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (5 918). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.
Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Baba
Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.
- Tabule týmu o šesti hrdinech
- Výherní poměry synergií dvojic
- Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem

V Deadlock má Baba výhodné matchupy proti 23 hrdinům a nevýhodné proti 17 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Baba je proti Solomon s winratem 59.1%. Nejtěžší matchup je Rat King s winratem 41.9%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.
Soupeř | Winrate | Zápasy | KDA | Zabití | Smrti | Poškození hráčů | Čisté jmění |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.85% | 32 134 | 2.69 | 5.0 | 6.5 | 24 690 | 37 095 | |
| 43.26% | 17 266 | 2.59 | 5.2 | 7.0 | 25 427 | 36 603 | |
| 50.30% | 14 811 | 2.75 | 5.4 | 6.8 | 26 117 | 37 526 | |
| 49.26% | 14 803 | 2.81 | 5.5 | 6.8 | 26 524 | 37 762 | |
| 52.50% | 14 443 | 2.90 | 5.7 | 6.7 | 27 284 | 37 950 | |
| 42.52% | 13 096 | 2.66 | 5.2 | 6.7 | 25 033 | 37 182 | |
| 42.92% | 13 091 | 2.86 | 5.6 | 6.5 | 26 747 | 37 806 | |
| 48.32% | 12 741 | 2.73 | 5.6 | 7.1 | 26 990 | 37 064 | |
| 48.55% | 12 487 | 2.70 | 5.3 | 6.9 | 26 338 | 37 251 | |
| 52.15% | 12 041 | 2.75 | 5.6 | 7.0 | 27 420 | 37 294 | |
| 43.57% | 11 277 | 2.86 | 5.5 | 6.5 | 26 426 | 37 678 | |
| 52.49% | 11 230 | 2.91 | 5.5 | 6.6 | 27 357 | 37 435 | |
| 46.01% | 10 865 | 2.75 | 5.3 | 6.7 | 25 851 | 36 770 | |
| 51.49% | 10 345 | 3.00 | 5.8 | 6.4 | 27 466 | 37 751 | |
| 46.78% | 10 185 | 2.51 | 5.2 | 7.1 | 24 679 | 37 017 | |
| 46.89% | 9 317 | 2.69 | 5.4 | 6.9 | 27 443 | 37 206 | |
| 51.67% | 9 123 | 2.88 | 5.8 | 6.7 | 27 528 | 37 605 | |
| 50.89% | 9 006 | 2.96 | 5.8 | 6.7 | 28 005 | 37 705 | |
| 46.85% | 8 959 | 2.87 | 5.7 | 6.6 | 28 037 | 37 585 | |
| 54.56% | 8 820 | 2.92 | 5.8 | 6.8 | 27 270 | 37 720 | |
| 48.51% | 8 759 | 2.76 | 5.5 | 6.8 | 27 579 | 37 162 | |
| 54.14% | 8 553 | 2.92 | 5.5 | 6.5 | 26 315 | 37 764 | |
| 45.40% | 8 527 | 2.75 | 5.3 | 6.7 | 26 496 | 36 677 | |
| 52.94% | 8 311 | 2.91 | 5.6 | 6.6 | 26 298 | 37 842 | |
| 51.25% | 8 078 | 2.88 | 5.8 | 6.8 | 27 968 | 37 379 | |
| 52.93% | 7 653 | 2.96 | 5.6 | 6.7 | 27 294 | 38 491 | |
| 49.97% | 7 213 | 2.92 | 5.8 | 6.7 | 28 657 | 38 315 | |
| 50.43% | 6 742 | 2.84 | 5.6 | 6.8 | 27 676 | 37 329 | |
| 49.74% | 6 453 | 2.70 | 5.3 | 6.8 | 26 559 | 37 231 | |
| 55.14% | 5 918 | 3.03 | 5.8 | 6.4 | 27 772 | 38 695 | |
| 46.02% | 5 821 | 2.71 | 5.3 | 6.8 | 27 887 | 36 649 | |
| 50.20% | 5 504 | 2.77 | 5.5 | 7.0 | 27 006 | 37 335 | |
| 55.76% | 5 303 | 2.86 | 5.5 | 6.7 | 26 977 | 38 167 | |
| 50.18% | 5 149 | 2.90 | 5.5 | 6.5 | 25 757 | 37 073 | |
| 50.77% | 5 029 | 2.67 | 5.2 | 6.8 | 25 667 | 37 858 | |
| 53.36% | 4 796 | 2.91 | 5.6 | 6.5 | 27 435 | 37 457 | |
| 53.62% | 4 556 | 3.12 | 5.6 | 6.2 | 26 784 | 37 918 | |
| 51.65% | 4 103 | 2.87 | 5.3 | 6.2 | 25 857 | 37 617 | |
| 55.42% | 3 208 | 2.93 | 5.6 | 6.6 | 26 597 | 37 822 | |
| 59.14% | 3 174 | 3.71 | 4.4 | 4.0 | 22 224 | 34 481 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Matchupy Baba - FAQ
Jaký je nejlepší matchup hrdiny Baba v Deadlock?
Nejlepší matchup hrdiny Baba je proti Solomon s winratem 59.1%. V tomto matchupu Baba vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.
Jaký je nejtěžší matchup pro Baba?
Nejtěžší matchup hrdiny Baba je proti Rat King, winrate je jen 41.9%. Proti tomuto soupeři by se Baba měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.
Kolik výhodných matchupů má Baba?
V Deadlock má Baba výhodných matchupů (winrate 50%+): 23, nevýhodných: 17. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.
Jak hrát za Baba v těžkých matchupech?
Když hraješ za Baba v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.
Na jaké statistiky se v matchupech Baba zaměřit?
V matchupech Baba sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.
