Baba
Winrate
51.5%
Zápasy
10 345
KDA
3.00

Baba vs Celeste vs Celeste

Úroveň dovedností
Všechny úrovně dovedností
Zápasy
35 409
Verze
6774
Poslední aktualizace
12. 10. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

Podle 10 345 zápasů Deadlock má Baba nad Celeste výhodu ve winratu 51.5%. Baba má v průměru o -1 482 vyšší net worth, což znamená dřívější nárůst síly itemů. Hraj kolem své ekonomické výhody a z matchupu vytěž maximum.

Rozbor matchupu: Baba

V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podrobně uvidíš, jak si proti němu vede Baba. Získáš míru výher v přímých soubojích, bojové statistiky, srovnání net worth a analýzu poškození, vše na základě skutečných žebříčkových dat z Deadlock.

Porovnat se soupeřem
Baba - winrate 51.5% v tomto matchupu
Baba
51.5% WR
VS
Matchup Celeste vs Baba - winrate 48.5%
Celeste
48.5% WR

Kdo vyhrává matchup Baba vs Celeste?

Baba vyhrává matchup Baba vs Celeste
Vítěz
Baba
Zápasy: 10 345
51.5%
Winrate
48.5%
5.8
Prům. zabití
5.5
6.4
Prům. smrti
6.2
13.5
Prům. asistence
11.6
37 751
Prům. net worth
39 233
27 466
Poškození hráčů
33 143
4 442
Poškození objektivů
5 278
61.7
Last hity
80.0

Shrnutí souboje Baba vs Celeste

Souboj Baba vs Celeste v Deadlock je poměrně vyrovnaný souboj s mírnou výhodou. Podle analýzy 10 345 nedávných zápasů Baba vyhrává s mírou výher 51.5 % oproti 48.5 % u Celeste, což dává Baba náskok 3.0 procentních bodů. Nejvýznamnější statistický rozdíl je v oblasti udělené poškození, kde Celeste konzistentně vítězí. Baba má malou statistickou výhodu, ale Celeste může rozhodně vyhrát chytrou hrou. Rozdíl je tak malý, že rotace v džungli, týmová koordinace a mechanické přehrání často rozhodnou víc než výběr hrdiny.

Analýza boje Baba vs Celeste

Celeste vyhrává bojové statistiky nad Baba v Deadlocku

Celeste mírně překonává Baba v bojovém srovnání a vyhrává 3 z 5 metrik s výraznými výhodami v oblastech: odolnost, udělené poškození, poškození cílů. S náskokem pouhých 3-2 podle analýzy zápasů (10 345) zůstává matchup Baba vs Celeste otevřený pro obě strany. Baba by se neměl cítit podceněný: statistický rozdíl je tak malý, že individuální um, volba pozic a rozhodování ve hře mohou snadno převážit konkrétní střety ve prospěch Baba.

Poměr KDA
3.00Baba
2.75Celeste
Baba má v tomto matchupu mírnou výhodu v KDA: 3.00 oproti 2.75 u Celeste. I když tento rozdíl 0.25 bodu naznačuje, že Baba ze střetů obvykle vychází lépe, je dost malý na to, aby ho zkušení hráči za Celeste překonali lepším pozicováním, načasováním schopností nebo výhrou v klíčových soubojích. Celeste by se měl soustředit na výměny burst poškozením a vystoupit z boje dřív, než dlouhé souboje začnou hrát ve prospěch vyšší výdrže Baba.
Prům. zabití
5.8Baba
5.5Celeste
Počet zabití mezi Baba a Celeste je prakticky stejný: Baba průměrně získá 5.8 zabití za hru a Celeste 5.5. Tato vyrovnanost naznačuje, že oba hrdinové umí v tomto souboji sbírat fragy stejně dobře, a výsledek závisí spíš na hře kolem cílů, používání schopností a týmové koordinaci než na počtu zabití. Zaměř se na zabití, která mají váhu, třeba na zamezení farmy v lajně, souboje o cíle a výměny, ne na pouhé zvyšování skóre.
Prům. smrti
6.4Baba
6.2Celeste
Metriky přežití jsou mezi Baba (6.4 smrtí za hru) a Celeste (6.2 smrtí za hru) téměř shodné. Ani jeden hrdina neukazuje jasnou výhodu v přežití v těchto matchupech, což naznačuje podobné rizikové profily a že žádné schopnosti nenabízejí výrazně lepší únikové nebo obranné nástroje proti druhému. Výsledek matchupu závisí na tom, který hráč udělá méně kritických chyb v pozicování, ne na výhodě přežití daného hrdiny.
Poškození hráčů
27 466Baba
33 143Celeste
Rozdíl v poškození mezi Celeste a Baba je výjimečný: 33 143 oproti pouhým 27 466. Celeste dává v průměru o 5 678 více poškození za hru, což ukazuje na absolutní dominanci v přímých výměnách. Takový rozdíl naznačuje, že schopnosti, typický styl hry nebo pozicování Celeste mu dávají obrovskou výhodu v rozdávání poškození, zatímco Baba se i o efektivní výměnu sotva snaží. Hráči za Baba by měli Celeste považovat za souboj, kterému je třeba se vyhnout, a soustředit se výhradně na přínos mimo boj nebo poškození schopnostmi.
Poškození objektivů
4 442Baba
5 278Celeste
Příspěvek k poškození cílů je podobný u Baba (4 442) i Celeste (5 278). Žádný z hrdinů nemá zřetelnou výhodu při ničení věží, Walker nebo Patron. Pro kontrolu cílů bude důležitější týmová koordinace než výběr hrdiny.

Analýza ekonomiky Baba vs Celeste

Čisté jmění
37 751Baba
39 233Celeste
Last hity
61.7Baba
80.0Celeste

Celeste v průměru generuje přibližně o 1 482 soulů více než Baba. Tato mírná ekonomická výhoda se promítá do dřívějších power spiků a dokončení předmětů, což dává Celeste výhodu v mid game. Celeste získává více last hitů (80.0 vs 61.7), zatímco Celeste vede v denies (2.5 vs 1.8). Tato dynamika farmu určuje rovnováhu lajny a rozdělení zlata.

Doporučené předměty pro Baba vs Celeste

Build Baba pro matchup proti Celeste

Build Baba proti Celeste

Tento vítězný build hrdiny Baba proti Celeste se zaměřuje na maximální využití statistických výhod v tomto příznivém matchupu. S winratem 51.5% proti Celeste těchto 7 předmětů pomáhá hrdinovi Baba tlačit výhodu a efektivně uzavírat hry. Ultimátní bariéra, Plošný prodlužovač trvání, Žhnoucí duše a další předměty: 4, celkem přibližně 36 800 soulů Build obsahuje hodnotné předměty, které se dobře škálují do late game. Efektivně farmi a hledej příležitosti, jak náskok zvětšit, než dokončíš tyto power spiky.

Build Celeste pro matchup proti Baba

Build Celeste proti Baba

Counter build hrdiny Celeste proti Baba se snaží chytrou volbou předmětů zmírnit nevýhodu v matchupu. V nevýhodném matchupu hráči za Celeste obvykle upřednostňují předměty, které jim pomáhají přežít a škálovat. Očarovaná výbava, Čarodějnické pouto, Násobič spiritualismu a další předměty: 4, celkem přibližně 48 399 soulů Když znáš pravděpodobné předměty hrdiny Celeste, můžeš využít chvíle, kdy je slabší, a předvídat načasování jeho předmětů.

Tyto buildy jsou optimalizované pro matchup Baba vs Celeste na základě dat o winratu z kompetitivních zápasů (10 345). Výběr předmětů v Deadlocku výrazně ovlivňuje výsledek matchupu: správný build může pomoci překonat statistickou nevýhodu nebo prohloubit existující výhodu. Nezapomeň build přizpůsobit stavu hry, složení týmů, předmětům nepřátel a tomu, zda jsi v soulech napřed, nebo pozadu.

MetaBot Desktop

Sestav nejlepší tým kolem hrdiny Baba

Comp Lab hodnotí každou dvojici ve tvém týmu podle skutečného výherního poměru ze stovek tisíc zápasů, kontroluje tvé picky proti sestavě soupeře a načítá osvědčené comps s vysokým výherním poměrem.

  • Tabule týmu o šesti hrdinech
  • Výherní poměry synergií dvojic
  • Osvědčené comps s vysokým výherním poměrem
Deadlock Comp Lab v MetaBot Desktop

V Deadlock má Baba výhodné matchupy proti 23 hrdinům a nevýhodné proti 17 hrdinům. Nejsilnější matchup hrdiny Baba je proti Solomon s winratem 59.1%. Nejtěžší matchup je Rat King s winratem 41.9%. V tabulce níže najdeš podrobnosti o jednotlivých matchupech a doporučené buildy.

Baba matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Soupeř
Winrate
Zápasy
KDA
Zabití
Smrti
Poškození hráčů
Čisté jmění
41.85%32 1342.695.06.524 69037 095
43.26%17 2662.595.27.025 42736 603
50.30%14 8112.755.46.826 11737 526
49.26%14 8032.815.56.826 52437 762
52.50%14 4432.905.76.727 28437 950
42.52%13 0962.665.26.725 03337 182
42.92%13 0912.865.66.526 74737 806
48.32%12 7412.735.67.126 99037 064
48.55%12 4872.705.36.926 33837 251
52.15%12 0412.755.67.027 42037 294
43.57%11 2772.865.56.526 42637 678
52.49%11 2302.915.56.627 35737 435
46.01%10 8652.755.36.725 85136 770
51.49%10 3453.005.86.427 46637 751
46.78%10 1852.515.27.124 67937 017
46.89%9 3172.695.46.927 44337 206
51.67%9 1232.885.86.727 52837 605
50.89%9 0062.965.86.728 00537 705
46.85%8 9592.875.76.628 03737 585
54.56%8 8202.925.86.827 27037 720
48.51%8 7592.765.56.827 57937 162
54.14%8 5532.925.56.526 31537 764
45.40%8 5272.755.36.726 49636 677
52.94%8 3112.915.66.626 29837 842
51.25%8 0782.885.86.827 96837 379
52.93%7 6532.965.66.727 29438 491
49.97%7 2132.925.86.728 65738 315
50.43%6 7422.845.66.827 67637 329
49.74%6 4532.705.36.826 55937 231
55.14%5 9183.035.86.427 77238 695
46.02%5 8212.715.36.827 88736 649
50.20%5 5042.775.57.027 00637 335
55.76%5 3032.865.56.726 97738 167
50.18%5 1492.905.56.525 75737 073
50.77%5 0292.675.26.825 66737 858
53.36%4 7962.915.66.527 43537 457
53.62%4 5563.125.66.226 78437 918
51.65%4 1032.875.36.225 85737 617
55.42%3 2082.935.66.626 59737 822
59.14%3 1743.714.44.022 22434 481
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Matchupy Baba - FAQ

Jaký je nejlepší matchup hrdiny Baba v Deadlock?

Nejlepší matchup hrdiny Baba je proti Solomon s winratem 59.1%. V tomto matchupu Baba vyniká díky lepším bojovým statistikám a výhodné souhře schopností.

Jaký je nejtěžší matchup pro Baba?

Nejtěžší matchup hrdiny Baba je proti Rat King, winrate je jen 41.9%. Proti tomuto soupeři by se Baba měl soustředit na týmovou spolupráci a defenzivní itemy.

Kolik výhodných matchupů má Baba?

V Deadlock má Baba výhodných matchupů (winrate 50%+): 23, nevýhodných: 17. Když těmto vztahům rozumíš, lépe vybíráš hrdiny a přizpůsobuješ styl hry.

Jak hrát za Baba v těžkých matchupech?

Když hraješ za Baba v těžkých matchupech, dej přednost bezpečnému farmu, pozici a týmové spolupráci. Uprav build, abys vyrovnal nevýhodu, a hledej příležitosti ovlivnit souboje schopnostmi místo přímé konfrontace.

Na jaké statistiky se v matchupech Baba zaměřit?

V matchupech Baba sleduj hlavně winrate, KDA, průměrné poškození hráčů a rozdíl v net worth. Matchupy s vysokým poškozením vyhovují agresivní hře, zatímco nízké KDA naznačuje hrát defenzivněji a spoléhat na podporu týmu.