Celeste
Kazanma Oranı
51.1%
Maçlar
3.497
KDA
2.74

Celeste vs Hançer vs Hançer

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
33.350
Surum
6860
Son Güncelleme
7 Kas 2026 UTC

Celeste 3.497 Deadlock maçına dayanarak Hançer'ye karşı %51.1 kazanma oranı avantajı korur. Celeste ortalama %356 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.

Celeste Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Celeste'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Celeste - bu eşleşmede 51.1% kazanma oranı
Celeste
51.1% KO
VS
Hançer vs Celeste eşleşmesi - 48.9% kazanma oranı
Hançer
48.9% KO

Celeste vs Hançer eşleşmesini kim kazanır?

Celeste, Celeste vs Hançer eşleşmesini kazanır
Kazanan
Celeste
Maçlar: 3.497
51.1%
Kazanma Oranı
48.9%
4.4
Ort. Öldürme
6.2
5.0
Ort. Ölüm
5.2
9.4
Ort. Asist
8.4
35.069
Ort. Net Değer
34.713
26.466
Oyuncu Hasarı
24.620
4.113
Hedef Hasarı
3.286
55.4
Son Vuruş
42.9

Celeste vs Hançer Eşleşme özeti

The Celeste vs Hançer matchup in Deadlock is hafif bir avantajla görece dengeli bir eşleşme. Based on 3.497 recent matches analyzed, Celeste wins with a 51.1% win rate compared to Hançer's 48.9%, giving Celeste a 2.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Celeste consistently outperforms. Celeste has a small statistical advantage, but Hançer can absolutely win through smart play. The margin is thin enough that jungle rotations, team coordination, and mechanical outplays will often determine the outcome more than champion select.

Celeste vs Hançer Savaş analizi

Celeste wins combat stats against Hançer in Deadlock

Celeste edges out Hançer in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in survivability, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 3.497 matches analyzed, this Celeste vs Hançer matchup remains contestable for both sides. Hançer shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Hançer's favor.

KDA oranı
2.74Celeste
2.78Hançer
The KDA comparison between Celeste and Hançer reveals an exceptionally tight contest, with Celeste averaging 2.74 and Hançer posting 2.78. This razor-thin margin demonstrates that neither hero has a systematic fragging advantage in this matchup. When facing each other in ranked games, success depends almost entirely on individual player mechanics, ability timing, and split-second decision making rather than any inherent hero kit advantage.
Ort. öldürme
4.4Celeste
6.2Hançer
Hançer substantially outfrags Celeste in this matchup, averaging 6.2 kills compared to 4.4 — a difference of nearly 1.7 eliminations per match. When Hançer faces Celeste, the data clearly shows Hançer finding more fragging opportunities and converting them into kills. Celeste players should recognize this statistical reality and adjust their approach: play more supportively, focus on enabling teammates, and avoid ego-challenging Hançer in situations where your team doesn't need you to take that duel.
Ort. ölüm
5.0Celeste
5.2Hançer
Survivability metrics are nearly equal between Celeste (5.0 deaths/game) and Hançer (5.2 deaths/game). Neither hero demonstrates a clear advantage in staying alive during these matchups, suggesting both have similar risk profiles and neither kit provides notably better escape tools or defensive utility against the other. Outcomes in this matchup hinge on which player makes fewer critical positioning errors rather than any hero-based survival advantage.
Oyuncu hasarı
26.466Celeste
24.620Hançer
Celeste applies 1.846 more damage per game than Hançer in this matchup (26.466 vs 24.620). While not overwhelming, this gap compounds meaningfully over a full match: Celeste contributes noticeably more chip damage, assists, and near-kills that set up teammates. Hançer can close this gap through better trading patterns, ensuring their damage leads to actual eliminations rather than just tagging opponents who then escape or get healed.
Hedef hasarı
4.113Celeste
3.286Hançer
Objective damage contribution is similar between Celeste (4.113) and Hançer (3.286). Neither hero has a distinct advantage when it comes to taking towers, walkers, or the patron. Team coordination will be more important than hero selection for objective control.

Celeste vs Hançer Ekonomi analizi

Net değer
35.069Celeste
34.713Hançer
Son vuruşlar
55.4Celeste
42.9Hançer

Celeste and Hançer have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Celeste secures more last hits (55.4 vs 42.9), while Hançer leads in denies (1.4 vs 1.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Celeste vs Hançer için önerilen eşyalar

Celeste build for Hançer matchup

Celeste Build vs Hançer

This winning build for Celeste against Hançer focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 51.1% win rate against Hançer, these 7 items help Celeste press the advantage and close out games efficiently. Büyü Silahşoru, Büyük Genişleme, Cadı Zırhı, and 4 more items, totaling approximately 33.600 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

Hançer build for Celeste matchup

Hançer Build vs Celeste

Hançer's counter-build against Celeste attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Hançer players typically prioritize items that help them survive and scale. Seraf Kanatları, Cadı Zırhı, Yıkıcı Güç, and 4 more items, totaling approximately 47.198 souls Knowing Hançer's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Bu eşya buildleri, 3.497 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Celeste vs Hançer eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Celeste etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Celeste Deadlock'ta 15 kahramana karşı avantajlı ve 28 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Celeste'in en güçlü eşleşmesi Kapıcı'a karşı 55.3% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 37.6% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Celeste matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
40.00%5.6172.554.15.025.46334.315
39.19%4.9502.574.45.326.97634.783
41.70%4.7242.394.15.326.24434.482
50.00%4.6102.704.55.227.45835.237
44.66%4.5052.584.55.427.05634.969
49.48%4.3552.644.75.529.10835.258
46.08%4.1492.684.24.929.00734.330
46.16%4.0452.624.55.327.08035.077
53.73%4.0312.824.75.227.77635.136
45.58%4.0082.494.75.727.97934.614
48.18%3.6072.794.65.127.44835.191
44.74%3.5852.574.55.428.39435.052
49.96%3.5792.764.75.228.34734.775
48.35%3.5392.644.45.228.04435.028
37.65%3.5352.514.15.125.37434.978
51.13%3.4972.744.45.026.46635.069
42.59%3.4752.734.45.126.92034.886
48.10%3.4722.614.55.327.81235.365
52.88%3.2452.794.65.227.38534.778
42.40%3.1582.534.45.428.53235.118
45.88%3.0862.404.35.525.65834.894
51.59%3.0142.794.55.127.87935.064
47.94%2.8332.674.75.328.23334.675
52.74%2.7762.815.05.429.21735.120
52.17%2.6952.844.85.227.88835.821
46.07%2.6482.614.25.128.45835.050
45.92%2.4482.684.65.328.94435.270
51.12%2.2772.674.55.227.03035.248
45.05%2.2332.634.35.127.53034.800
51.01%2.0822.644.55.226.94635.505
48.89%1.9432.884.75.127.87935.975
47.47%1.9342.613.94.825.21434.107
52.37%1.7932.954.54.826.10934.859
50.06%1.7902.684.75.429.50535.142
43.12%1.7672.473.95.225.51133.545
55.28%1.7422.854.55.026.83334.628
46.69%1.7242.654.35.127.83234.780
46.67%1.6972.814.34.626.35934.587
53.54%1.6102.894.54.827.56834.810
47.73%1.5632.654.45.229.55334.971
49.14%1.5202.594.75.628.29235.536
54.57%1.4332.834.65.028.31335.718
54.64%1.2722.924.54.825.78434.748
🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Celeste Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Celeste'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Celeste'nin en iyi eşleşmesi Kapıcı'e karşıdır, 55.3% kazanma oranı elde eder. Celeste bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Celeste'nin en zor eşleşmesi nedir?

Celeste'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 37.6% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Celeste, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Celeste'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Celeste'nin Deadlock'ta 15 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 28 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Celeste'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Celeste'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Celeste'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Celeste'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.