
- Kazanma Oranı
- 42.2%
- Maçlar
- 1.033
- KDA
- 2.65
Solomon vs İntikamcı vs İntikamcı
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 47.498
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
İntikamcı 1.033 maçta sadece %42.2 kazanma oranıyla Solomon'e güç karşı çıkar. İntikamcı ortalama %3.3 daha fazla ölüm alır. Bu karşı çıkanlara karşı yüzleşirken, savunmacı öğeleri, takım oyunu öncelendirin ve uzun çatışmalardan kaçının.
Solomon Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Solomon'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Solomon vs İntikamcı eşleşmesini kim kazanır?

Solomon vs İntikamcı Eşleşme özeti
The Solomon vs İntikamcı matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 1.033 recent matches analyzed, İntikamcı wins with a 57.8% win rate compared to Solomon's 42.2%, giving İntikamcı a 15.6 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where İntikamcı consistently outperforms. İntikamcı has overwhelming statistical superiority in this matchup. Solomon should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Solomon vs İntikamcı Savaş analizi
İntikamcı achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Solomon in the Solomon vs İntikamcı matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that İntikamcı holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 1.033 competitive matches, İntikamcı players can approach duels against Solomon with confidence, while Solomon players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.
Solomon vs İntikamcı Ekonomi analizi
İntikamcı generates approximately 1.745 more souls than Solomon on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving İntikamcı a mid-game advantage. Solomon secures more last hits (54.3 vs 42.8), while İntikamcı leads in denies (1.4 vs 0.7). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Solomon vs İntikamcı için önerilen eşyalar
Solomon Build vs İntikamcı







This optimized build for Solomon against İntikamcı is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 57.8% win rate disadvantage against İntikamcı, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Göksel Lütuf, Seraf Kanatları, Yakıcı Büyü, and 4 more items, totaling approximately 43.198 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
İntikamcı Build vs Solomon







İntikamcı's recommended build against Solomon leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring İntikamcı, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Mistik Kanal, Mistik Patlama, Mermi Direnci Kırıcı, and 4 more items, totaling approximately 34.799 souls Understanding İntikamcı's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 1.033 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Solomon vs İntikamcı eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Solomon etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Solomon Deadlock'ta 21 kahramana karşı avantajlı ve 19 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Solomon'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 57.3% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 33.3% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40.86% | 3.174 | 2.85 | 2.7 | 4.1 | 21.691 | 33.443 | |
| 33.29% | 3.088 | 2.73 | 2.7 | 4.2 | 21.534 | 33.377 | |
| 43.24% | 1.767 | 2.92 | 3.0 | 4.3 | 22.405 | 33.206 | |
| 37.18% | 1.751 | 2.83 | 2.9 | 4.1 | 21.697 | 33.717 | |
| 36.99% | 1.322 | 3.02 | 3.0 | 4.0 | 22.574 | 33.410 | |
| 51.14% | 1.269 | 3.21 | 3.1 | 4.1 | 23.574 | 33.576 | |
| 52.59% | 1.255 | 3.21 | 3.2 | 4.1 | 23.395 | 33.641 | |
| 51.66% | 1.237 | 2.94 | 3.1 | 4.5 | 23.632 | 33.756 | |
| 50.78% | 1.225 | 3.05 | 3.4 | 4.6 | 24.730 | 33.971 | |
| 50.08% | 1.222 | 3.09 | 3.0 | 4.2 | 24.621 | 33.936 | |
| 47.61% | 1.153 | 3.21 | 3.2 | 4.1 | 23.568 | 34.120 | |
| 46.29% | 1.145 | 3.32 | 3.1 | 3.9 | 22.364 | 33.600 | |
| 42.21% | 1.033 | 2.65 | 3.0 | 4.5 | 21.009 | 33.000 | |
| 52.25% | 976 | 3.29 | 3.2 | 4.2 | 23.068 | 33.755 | |
| 43.99% | 957 | 3.09 | 3.2 | 4.2 | 23.341 | 33.347 | |
| 43.29% | 947 | 2.78 | 3.4 | 5.0 | 24.277 | 33.928 | |
| 50.29% | 855 | 3.26 | 3.2 | 4.0 | 25.106 | 33.424 | |
| 54.90% | 847 | 3.35 | 3.4 | 4.1 | 23.597 | 34.183 | |
| 51.48% | 812 | 3.03 | 3.1 | 4.4 | 23.012 | 33.026 | |
| 53.49% | 787 | 3.40 | 3.3 | 4.1 | 23.654 | 34.048 | |
| 52.91% | 773 | 3.44 | 3.3 | 3.9 | 23.752 | 33.588 | |
| 45.84% | 770 | 2.86 | 3.1 | 4.6 | 24.340 | 33.481 | |
| 53.41% | 747 | 3.15 | 3.6 | 4.7 | 25.837 | 34.577 | |
| 49.04% | 730 | 3.17 | 3.4 | 4.3 | 25.344 | 33.855 | |
| 44.63% | 726 | 3.05 | 3.1 | 4.2 | 24.223 | 33.470 | |
| 50.22% | 685 | 3.19 | 3.4 | 4.3 | 23.744 | 34.643 | |
| 52.98% | 672 | 3.07 | 3.5 | 4.7 | 25.647 | 34.818 | |
| 54.45% | 663 | 3.78 | 3.4 | 3.6 | 22.940 | 34.244 | |
| 44.43% | 646 | 2.92 | 3.3 | 4.7 | 25.217 | 33.644 | |
| 49.11% | 621 | 3.18 | 3.3 | 4.4 | 25.177 | 34.059 | |
| 54.16% | 613 | 3.16 | 3.3 | 4.5 | 24.128 | 33.719 | |
| 48.56% | 554 | 2.87 | 2.9 | 4.3 | 22.058 | 33.445 | |
| 44.65% | 533 | 2.70 | 2.8 | 4.4 | 23.326 | 32.942 | |
| 48.55% | 517 | 2.96 | 3.3 | 4.6 | 24.888 | 32.605 | |
| 55.99% | 509 | 3.47 | 3.1 | 3.8 | 24.108 | 33.341 | |
| 50.71% | 495 | 3.35 | 3.3 | 4.0 | 23.110 | 33.720 | |
| 47.84% | 462 | 3.26 | 2.8 | 3.5 | 21.714 | 32.835 | |
| 54.69% | 426 | 3.02 | 3.2 | 4.8 | 24.218 | 34.442 | |
| 57.29% | 391 | 3.41 | 3.4 | 3.9 | 23.874 | 33.736 | |
| 54.10% | 305 | 3.53 | 3.1 | 3.8 | 23.135 | 32.989 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Solomon Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Solomon'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Solomon'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 57.3% kazanma oranı elde eder. Solomon bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Solomon'nin en zor eşleşmesi nedir?
Solomon'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 33.3% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Solomon, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Solomon'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Solomon'nin Deadlock'ta 21 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 19 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Solomon'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Solomon'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Solomon'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Solomon'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
