
- Kazanma Oranı
- 55.6%
- Maçlar
- 3.541
- KDA
- 3.22
Kırbaç vs Mina vs Mina
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 40.840
- Surum
- 6860
- Son Güncelleme
- 8 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Kırbaç Deadlock'ta etkileyici %55.6 kazanma oranıyla Mina'yi domineer eder. 3.541 oyunda, Kırbaç ortalama %5.4 öldürme ve maç başına %1.603 daha fazla oyuncu hasarı alır. Bu uygun eşleşme agresif oyun ve erken savaş fırsatlarına izin verir.
Kırbaç Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Kırbaç'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Kırbaç vs Mina eşleşmesini kim kazanır?

Kırbaç vs Mina Eşleşme özeti
The Kırbaç vs Mina matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 3.541 recent matches analyzed, Kırbaç wins with a 55.6% win rate compared to Mina's 44.4%, giving Kırbaç a 11.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where Kırbaç consistently outperforms. Kırbaç has overwhelming statistical superiority in this matchup. Mina should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Kırbaç vs Mina Savaş analizi
- KDA oranı
Kırbaç demonstrates noticeably stronger kill-death-assist performance against Mina, maintaining a 3.22 KDA versus 2.72.
- Hedef hasarı
Objective damage contribution is similar between Kırbaç (3.420) and Mina (3.987).
- Oyuncu hasarı
Kırbaç applies 1.603 more damage per game than Mina in this matchup (26.239 vs 24.636).
- Net değer
Kırbaç and Mina have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game.
Kırbaç vs Mina için önerilen eşyalar
Kırbaç Build vs Mina
Mina Build vs Kırbaç
Eşya kazanma oranları Kırbaç - Mina eşleşmesindeki 3.541 oyundan gelir ve o kahramanın bu eşleşmedeki kazanma oranına göre renklendirilir.
Kırbaç etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Kırbaç Deadlock'ta 19 kahramana karşı avantajlı ve 24 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Kırbaç'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 57.1% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 39.8% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.41% | 5.348 | 3.11 | 5.1 | 5.2 | 26.271 | 35.853 | |
| 44.03% | 5.203 | 2.92 | 4.6 | 5.0 | 24.669 | 35.684 | |
| 52.10% | 5.042 | 3.14 | 4.9 | 5.0 | 25.961 | 35.951 | |
| 40.85% | 4.965 | 3.13 | 4.6 | 4.7 | 24.102 | 35.384 | |
| 47.95% | 4.897 | 3.12 | 5.1 | 5.2 | 25.723 | 35.411 | |
| 41.06% | 4.698 | 3.02 | 5.0 | 5.1 | 25.204 | 35.612 | |
| 47.61% | 4.675 | 3.18 | 4.5 | 4.7 | 26.485 | 35.149 | |
| 48.49% | 4.261 | 3.21 | 5.1 | 5.0 | 25.531 | 35.711 | |
| 46.96% | 4.114 | 3.07 | 5.0 | 5.2 | 26.484 | 35.875 | |
| 48.13% | 4.101 | 3.05 | 5.3 | 5.5 | 26.957 | 35.842 | |
| 47.92% | 3.865 | 3.16 | 5.1 | 5.0 | 25.425 | 35.458 | |
| 39.81% | 3.725 | 2.97 | 4.5 | 4.8 | 23.473 | 35.648 | |
| 52.11% | 3.688 | 3.20 | 4.8 | 4.7 | 24.307 | 35.396 | |
| 49.62% | 3.597 | 3.15 | 5.1 | 5.1 | 26.528 | 36.107 | |
| 55.63% | 3.541 | 3.22 | 5.4 | 5.1 | 26.239 | 36.007 | |
| 45.71% | 3.511 | 3.24 | 4.8 | 4.9 | 25.256 | 36.160 | |
| 49.18% | 3.477 | 3.14 | 4.9 | 5.0 | 25.505 | 35.615 | |
| 51.90% | 3.472 | 3.29 | 5.0 | 4.8 | 25.250 | 35.633 | |
| 47.45% | 3.197 | 2.78 | 5.0 | 5.4 | 23.984 | 35.602 | |
| 52.23% | 3.190 | 3.22 | 5.1 | 5.0 | 26.126 | 36.221 | |
| 55.11% | 3.099 | 3.37 | 5.2 | 4.9 | 25.702 | 35.885 | |
| 45.40% | 3.068 | 3.12 | 5.0 | 5.0 | 26.185 | 35.717 | |
| 47.29% | 2.986 | 3.10 | 5.0 | 5.1 | 25.612 | 35.374 | |
| 53.57% | 2.912 | 3.38 | 5.0 | 4.7 | 26.041 | 35.921 | |
| 45.44% | 2.843 | 3.02 | 4.4 | 4.8 | 25.267 | 35.430 | |
| 52.11% | 2.723 | 3.21 | 5.2 | 5.1 | 26.258 | 35.614 | |
| 53.99% | 2.671 | 3.19 | 5.2 | 5.1 | 25.698 | 35.759 | |
| 45.24% | 2.544 | 3.15 | 4.8 | 4.8 | 25.421 | 35.033 | |
| 48.13% | 2.489 | 3.14 | 4.9 | 5.0 | 26.339 | 36.022 | |
| 55.22% | 2.280 | 3.27 | 5.3 | 5.1 | 27.199 | 35.394 | |
| 52.96% | 2.211 | 3.10 | 4.9 | 5.0 | 24.545 | 35.457 | |
| 51.62% | 2.127 | 3.32 | 4.9 | 4.8 | 24.746 | 35.820 | |
| 47.70% | 2.046 | 3.15 | 4.4 | 4.6 | 24.140 | 35.738 | |
| 49.50% | 1.998 | 3.19 | 4.8 | 4.9 | 25.650 | 35.622 | |
| 55.42% | 1.819 | 3.43 | 5.1 | 4.7 | 25.743 | 36.161 | |
| 46.68% | 1.778 | 2.98 | 4.6 | 5.0 | 25.487 | 34.937 | |
| 52.60% | 1.772 | 3.47 | 5.2 | 4.7 | 25.333 | 35.801 | |
| 45.25% | 1.768 | 3.05 | 4.4 | 4.7 | 23.427 | 34.147 | |
| 54.07% | 1.757 | 3.33 | 4.9 | 4.7 | 25.876 | 36.322 | |
| 51.53% | 1.704 | 3.22 | 5.4 | 5.2 | 26.888 | 36.233 | |
| 46.20% | 1.697 | 3.10 | 4.3 | 4.5 | 23.686 | 35.521 | |
| 57.06% | 1.544 | 3.35 | 4.8 | 4.6 | 25.363 | 35.664 | |
| 56.14% | 1.359 | 3.61 | 5.1 | 4.5 | 24.926 | 35.971 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Kırbaç Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Kırbaç'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Kırbaç'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 57.1% kazanma oranı elde eder. Kırbaç bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Kırbaç'nin en zor eşleşmesi nedir?
Kırbaç'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 39.8% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Kırbaç, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Kırbaç'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Kırbaç'nin Deadlock'ta 19 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 24 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Kırbaç'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Kırbaç'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Kırbaç'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Kırbaç'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.

