
- Kazanma Oranı
- 49.0%
- Maçlar
- 3.515
- KDA
- 3.46
Rem vs Avcı vs Avcı
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 35.981
- Surum
- 6860
- Son Güncelleme
- 8 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Rem bu Deadlock eşleşmesinde Avcı'ye karşı %49.0 kazanma oranında zorluk yaşar. 3.515 oyundan veriler, Rem'in ortalama %-1.1 daha fazla ölüme sahip olduğunu gösterir. Güvenli çiftçiliğe, takım koordinasyonuna odaklanın ve 1v1 çatışmalarından kaçının.
Rem Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Rem'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Rem vs Avcı eşleşmesini kim kazanır?

Rem vs Avcı Eşleşme özeti
The Rem vs Avcı matchup in Deadlock is hafif bir avantajla görece dengeli bir eşleşme. Based on 3.515 recent matches analyzed, Avcı wins with a 51.0% win rate compared to Rem's 49.0%, giving Avcı a 2.0 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Avcı consistently outperforms. Avcı biraz önde, ama Rem akıllıca oynayarak kazanabilir. Fark o kadar az ki rotasyonlar, takım uyumu ve bireysel oyun kahraman seçiminden daha belirleyici.
Rem vs Avcı Savaş analizi
- Ort. öldürme
Avcı substantially outfrags Rem in this matchup, averaging 5.7 kills compared to 2.6 — a difference of nearly 3.2 eliminations per match.
- Hedef hasarı
Avcı contributes 2.779 more objective damage than Rem on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes.
- Oyuncu hasarı
The damage differential between Avcı and Rem is exceptional: 26.722 compared to just 16.313.
- Net değer
Rem and Avcı have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game.
Rem vs Avcı için önerilen eşyalar
Rem Build vs Avcı
Avcı Build vs Rem
Eşya kazanma oranları Rem - Avcı eşleşmesindeki 3.515 oyundan gelir ve o kahramanın bu eşleşmedeki kazanma oranına göre renklendirilir.
Rem etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Rem Deadlock'ta 10 kahramana karşı avantajlı ve 33 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Rem'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 55.1% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 35.5% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40.01% | 4.806 | 3.25 | 2.4 | 4.1 | 15.234 | 34.441 | |
| 45.04% | 4.263 | 3.36 | 2.4 | 4.0 | 17.271 | 34.325 | |
| 35.49% | 4.131 | 3.19 | 2.5 | 4.2 | 15.888 | 34.332 | |
| 39.44% | 3.915 | 3.12 | 2.3 | 4.1 | 14.696 | 34.278 | |
| 48.76% | 3.880 | 3.34 | 2.6 | 4.3 | 16.615 | 35.100 | |
| 44.26% | 3.807 | 3.26 | 2.7 | 4.3 | 16.191 | 34.583 | |
| 38.73% | 3.589 | 3.10 | 2.4 | 4.2 | 14.943 | 34.961 | |
| 48.99% | 3.515 | 3.46 | 2.6 | 4.0 | 16.313 | 34.963 | |
| 43.82% | 3.412 | 3.07 | 2.8 | 4.7 | 16.665 | 35.013 | |
| 45.29% | 3.389 | 3.37 | 2.6 | 4.2 | 16.442 | 35.008 | |
| 48.41% | 3.014 | 3.49 | 2.6 | 4.1 | 16.089 | 35.304 | |
| 53.30% | 3.013 | 3.60 | 2.8 | 4.1 | 16.387 | 35.230 | |
| 43.02% | 3.010 | 3.21 | 2.5 | 4.3 | 16.751 | 34.541 | |
| 46.11% | 2.971 | 3.46 | 2.7 | 4.1 | 16.080 | 34.808 | |
| 46.43% | 2.912 | 3.19 | 2.6 | 4.3 | 15.949 | 35.490 | |
| 41.56% | 2.861 | 3.35 | 2.6 | 4.1 | 15.770 | 35.097 | |
| 49.72% | 2.858 | 3.46 | 2.7 | 4.2 | 16.200 | 35.014 | |
| 45.64% | 2.835 | 3.13 | 2.6 | 4.3 | 15.197 | 34.715 | |
| 46.87% | 2.827 | 3.28 | 2.6 | 4.2 | 16.381 | 34.681 | |
| 45.81% | 2.816 | 3.30 | 2.5 | 4.2 | 16.687 | 35.302 | |
| 49.48% | 2.809 | 3.56 | 2.7 | 4.0 | 16.083 | 35.277 | |
| 42.26% | 2.591 | 3.15 | 2.6 | 4.4 | 16.510 | 34.730 | |
| 44.71% | 2.579 | 3.18 | 2.5 | 4.2 | 17.023 | 35.188 | |
| 51.64% | 2.413 | 3.81 | 2.7 | 3.9 | 16.325 | 35.349 | |
| 46.19% | 2.347 | 3.35 | 2.6 | 4.2 | 15.936 | 34.100 | |
| 50.00% | 2.346 | 3.47 | 2.8 | 4.3 | 16.752 | 35.326 | |
| 44.20% | 2.217 | 3.53 | 2.6 | 4.0 | 16.796 | 35.168 | |
| 43.82% | 2.184 | 3.28 | 2.7 | 4.4 | 17.037 | 35.371 | |
| 51.11% | 1.900 | 3.40 | 2.8 | 4.2 | 16.442 | 35.350 | |
| 48.78% | 1.761 | 3.31 | 2.5 | 4.1 | 15.290 | 34.756 | |
| 49.18% | 1.702 | 3.51 | 2.7 | 4.2 | 16.562 | 36.302 | |
| 45.73% | 1.662 | 3.49 | 2.3 | 3.7 | 15.108 | 34.414 | |
| 52.40% | 1.603 | 3.51 | 2.8 | 4.2 | 16.914 | 35.850 | |
| 49.12% | 1.598 | 3.37 | 2.7 | 4.4 | 17.282 | 35.514 | |
| 46.56% | 1.540 | 3.50 | 2.3 | 3.7 | 15.246 | 34.399 | |
| 53.07% | 1.532 | 3.71 | 2.7 | 3.8 | 16.476 | 34.698 | |
| 46.72% | 1.464 | 3.48 | 2.4 | 3.9 | 16.339 | 34.784 | |
| 41.46% | 1.452 | 3.27 | 2.3 | 4.0 | 15.322 | 33.570 | |
| 46.60% | 1.442 | 3.35 | 2.5 | 4.1 | 16.462 | 34.829 | |
| 52.88% | 1.407 | 3.93 | 2.8 | 3.7 | 16.385 | 34.894 | |
| 50.81% | 1.356 | 3.40 | 2.9 | 4.4 | 17.068 | 35.586 | |
| 54.72% | 1.144 | 3.64 | 2.7 | 3.9 | 16.963 | 36.004 | |
| 55.14% | 983 | 3.89 | 2.7 | 3.7 | 15.610 | 34.212 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Rem Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Rem'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Rem'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 55.1% kazanma oranı elde eder. Rem bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Rem'nin en zor eşleşmesi nedir?
Rem'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 35.5% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Rem, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Rem'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Rem'nin Deadlock'ta 10 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 33 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Rem'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Rem'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Rem'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Rem'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.

