
- Kazanma Oranı
- 36.0%
- Maçlar
- 4.313
- KDA
- 2.46
Hançer vs Graves vs Graves
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 35.851
- Surum
- 6860
- Son Güncelleme
- 8 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Graves 4.313 maçta sadece %36.0 kazanma oranıyla Hançer'e güç karşı çıkar. Graves ortalama %-1.0 daha fazla ölüm alır. Bu karşı çıkanlara karşı yüzleşirken, savunmacı öğeleri, takım oyunu öncelendirin ve uzun çatışmalardan kaçının.
Hançer Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Hançer'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Hançer vs Graves eşleşmesini kim kazanır?

Hançer vs Graves Eşleşme özeti
The Hançer vs Graves matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 4.313 recent matches analyzed, Graves wins with a 64.0% win rate compared to Hançer's 36.0%, giving Graves a 27.9 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Graves consistently outperforms. Graves has overwhelming statistical superiority in this matchup. Hançer should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Hançer vs Graves Savaş analizi
- Hedef hasarı
Graves dramatically outperforms Hançer in objective damage (6.045 vs 2.915).
- KDA oranı
Graves demonstrates noticeably stronger kill-death-assist performance against Hançer, maintaining a 3.00 KDA versus 2.46.
- Ort. öldürme
Hançer secures approximately 1.0 more kills per match than Graves in this head-to-head (5.9 vs 4.9).
- Net değer
Graves generates approximately 1.637 more souls than Hançer on average.
Hançer vs Graves için önerilen eşyalar
Hançer Build vs Graves
Graves Build vs Hançer
Eşya kazanma oranları Hançer - Graves eşleşmesindeki 4.313 oyundan gelir ve o kahramanın bu eşleşmedeki kazanma oranına göre renklendirilir.
Hançer etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Hançer Deadlock'ta 13 kahramana karşı avantajlı ve 30 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Hançer'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 55.3% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 36.0% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40.18% | 6.707 | 2.61 | 6.0 | 5.2 | 23.896 | 34.088 | |
| 40.22% | 5.214 | 2.43 | 5.7 | 5.4 | 23.751 | 33.892 | |
| 50.66% | 4.769 | 2.65 | 6.3 | 5.5 | 25.993 | 34.557 | |
| 45.72% | 4.692 | 2.71 | 5.8 | 5.1 | 26.668 | 33.968 | |
| 48.88% | 4.603 | 2.66 | 6.0 | 5.3 | 24.930 | 34.690 | |
| 46.30% | 4.562 | 2.65 | 6.3 | 5.5 | 25.852 | 34.218 | |
| 45.86% | 4.479 | 2.52 | 6.6 | 6.0 | 26.210 | 34.539 | |
| 46.76% | 4.331 | 2.65 | 6.3 | 5.5 | 25.184 | 34.854 | |
| 36.05% | 4.313 | 2.46 | 5.9 | 5.5 | 23.464 | 34.042 | |
| 43.98% | 4.270 | 2.64 | 6.3 | 5.5 | 24.891 | 34.382 | |
| 49.08% | 3.957 | 2.69 | 6.5 | 5.6 | 26.490 | 35.095 | |
| 46.41% | 3.736 | 2.62 | 6.1 | 5.4 | 25.237 | 34.161 | |
| 47.89% | 3.688 | 2.66 | 6.2 | 5.4 | 25.671 | 34.806 | |
| 44.47% | 3.647 | 2.61 | 6.1 | 5.6 | 25.919 | 34.834 | |
| 49.23% | 3.620 | 2.71 | 6.4 | 5.5 | 25.339 | 35.000 | |
| 48.87% | 3.497 | 2.78 | 6.2 | 5.2 | 24.620 | 34.713 | |
| 53.10% | 3.495 | 2.79 | 6.6 | 5.5 | 26.069 | 35.269 | |
| 45.07% | 3.492 | 2.62 | 6.1 | 5.4 | 24.211 | 33.946 | |
| 38.54% | 3.334 | 2.50 | 5.8 | 5.3 | 23.117 | 35.047 | |
| 43.20% | 3.164 | 2.82 | 6.3 | 5.2 | 25.081 | 35.009 | |
| 43.40% | 3.092 | 2.45 | 6.1 | 5.7 | 24.022 | 34.591 | |
| 49.54% | 3.072 | 2.73 | 6.6 | 5.6 | 26.521 | 34.872 | |
| 47.08% | 2.910 | 2.70 | 6.3 | 5.5 | 26.126 | 35.181 | |
| 45.85% | 2.866 | 2.60 | 5.8 | 5.2 | 25.529 | 34.512 | |
| 45.15% | 2.853 | 2.65 | 6.2 | 5.4 | 25.021 | 34.449 | |
| 50.52% | 2.809 | 2.79 | 6.4 | 5.4 | 25.982 | 34.842 | |
| 52.12% | 2.809 | 2.79 | 6.5 | 5.4 | 25.115 | 34.774 | |
| 44.22% | 2.517 | 2.72 | 6.0 | 5.1 | 25.153 | 34.377 | |
| 51.04% | 2.253 | 2.85 | 6.4 | 5.3 | 25.748 | 35.508 | |
| 50.63% | 2.206 | 2.58 | 6.3 | 5.7 | 25.478 | 34.714 | |
| 47.19% | 2.191 | 2.70 | 6.0 | 5.3 | 24.939 | 34.586 | |
| 51.78% | 2.167 | 2.66 | 6.2 | 5.4 | 24.721 | 34.863 | |
| 51.04% | 2.159 | 2.76 | 6.6 | 5.5 | 27.152 | 34.584 | |
| 43.68% | 2.120 | 2.59 | 5.6 | 5.0 | 23.594 | 34.194 | |
| 40.64% | 1.929 | 2.44 | 5.6 | 5.3 | 23.666 | 33.277 | |
| 44.72% | 1.923 | 2.65 | 5.6 | 4.9 | 23.372 | 34.333 | |
| 44.81% | 1.821 | 2.59 | 6.0 | 5.4 | 26.417 | 34.234 | |
| 50.85% | 1.815 | 2.76 | 5.8 | 5.1 | 24.322 | 34.616 | |
| 50.03% | 1.753 | 2.71 | 6.5 | 5.6 | 25.906 | 34.616 | |
| 53.04% | 1.646 | 2.72 | 6.1 | 5.2 | 25.119 | 34.739 | |
| 48.38% | 1.635 | 2.72 | 6.0 | 5.1 | 23.006 | 33.363 | |
| 54.75% | 1.536 | 2.98 | 6.5 | 5.1 | 25.558 | 35.615 | |
| 55.34% | 1.133 | 3.05 | 6.5 | 5.0 | 24.694 | 34.564 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Hançer Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Hançer'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Hançer'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 55.3% kazanma oranı elde eder. Hançer bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Hançer'nin en zor eşleşmesi nedir?
Hançer'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 36.0% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Hançer, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Hançer'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Hançer'nin Deadlock'ta 13 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 30 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Hançer'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Hançer'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Hançer'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Hançer'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.

