
- Kazanma Oranı
- 57.4%
- Maçlar
- 1.080
- KDA
- 3.92
İntikamcı vs Sinclair vs Sinclair
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 36.590
- Surum
- 6860
- Son Güncelleme
- 8 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
İntikamcı Deadlock'ta etkileyici %57.4 kazanma oranıyla Sinclair'yi domineer eder. 1.080 oyunda, İntikamcı ortalama %7.0 öldürme ve maç başına %7.075 daha fazla oyuncu hasarı alır. Bu uygun eşleşme agresif oyun ve erken savaş fırsatlarına izin verir.
İntikamcı Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve İntikamcı'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
İntikamcı vs Sinclair eşleşmesini kim kazanır?

İntikamcı vs Sinclair Eşleşme özeti
The İntikamcı vs Sinclair matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 1.080 recent matches analyzed, İntikamcı wins with a 57.4% win rate compared to Sinclair's 42.6%, giving İntikamcı a 14.8 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where İntikamcı consistently outperforms. İntikamcı has overwhelming statistical superiority in this matchup. Sinclair should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
İntikamcı vs Sinclair Savaş analizi
- Ort. öldürme
İntikamcı substantially outfrags Sinclair in this matchup, averaging 7.0 kills compared to 3.7 — a difference of nearly 3.2 eliminations per match.
- KDA oranı
The KDA disparity between İntikamcı and Sinclair is substantial: 3.92 versus 2.52, a commanding 1.41 point difference that reveals İntikamcı's dominance in direct combat exchanges.
- Hedef hasarı
İntikamcı contributes 1.816 more objective damage than Sinclair on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes.
- Net değer
İntikamcı generates approximately 780 more souls than Sinclair on average.
İntikamcı vs Sinclair için önerilen eşyalar
İntikamcı Build vs Sinclair
Sinclair Build vs İntikamcı
Eşya kazanma oranları İntikamcı - Sinclair eşleşmesindeki 1.080 oyundan gelir ve o kahramanın bu eşleşmedeki kazanma oranına göre renklendirilir.
İntikamcı etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

İntikamcı Deadlock'ta 30 kahramana karşı avantajlı ve 13 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. İntikamcı'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 57.4% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 40.4% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43.88% | 4.825 | 3.47 | 6.5 | 4.4 | 29.780 | 34.581 | |
| 48.08% | 4.671 | 3.30 | 6.6 | 4.8 | 29.737 | 34.563 | |
| 53.83% | 4.451 | 3.49 | 6.5 | 4.5 | 29.867 | 35.041 | |
| 49.64% | 4.349 | 3.53 | 6.4 | 4.3 | 29.279 | 34.912 | |
| 50.85% | 4.334 | 3.60 | 6.1 | 4.2 | 31.091 | 34.132 | |
| 40.36% | 4.331 | 3.46 | 6.5 | 4.4 | 29.213 | 34.461 | |
| 54.26% | 4.195 | 3.28 | 6.7 | 4.9 | 30.854 | 34.758 | |
| 48.71% | 3.874 | 3.25 | 6.8 | 5.1 | 30.622 | 34.793 | |
| 49.79% | 3.806 | 3.44 | 6.5 | 4.6 | 29.577 | 34.693 | |
| 50.44% | 3.602 | 3.39 | 6.6 | 4.6 | 29.140 | 34.272 | |
| 42.57% | 3.387 | 3.42 | 6.0 | 4.3 | 27.518 | 35.174 | |
| 55.89% | 3.296 | 3.51 | 6.8 | 4.7 | 29.610 | 34.801 | |
| 47.63% | 3.252 | 3.62 | 6.6 | 4.4 | 30.196 | 35.220 | |
| 52.55% | 3.197 | 3.27 | 6.6 | 4.9 | 29.999 | 35.254 | |
| 56.60% | 3.092 | 3.56 | 6.5 | 4.4 | 29.164 | 34.981 | |
| 54.12% | 3.086 | 3.76 | 6.7 | 4.3 | 29.360 | 35.235 | |
| 49.29% | 3.080 | 3.46 | 6.7 | 4.6 | 31.459 | 34.912 | |
| 53.99% | 3.034 | 3.61 | 6.7 | 4.5 | 29.670 | 34.992 | |
| 52.03% | 3.027 | 3.54 | 6.3 | 4.4 | 29.334 | 34.749 | |
| 50.83% | 3.012 | 3.56 | 6.7 | 4.5 | 30.530 | 34.411 | |
| 54.36% | 2.835 | 3.62 | 6.6 | 4.4 | 29.900 | 34.661 | |
| 50.83% | 2.829 | 3.48 | 6.5 | 4.6 | 30.018 | 34.794 | |
| 53.30% | 2.664 | 3.40 | 6.6 | 4.7 | 28.881 | 35.070 | |
| 53.49% | 2.567 | 3.34 | 6.6 | 4.9 | 29.530 | 34.431 | |
| 49.45% | 2.471 | 3.27 | 6.3 | 4.8 | 28.676 | 34.508 | |
| 51.24% | 2.455 | 3.59 | 6.8 | 4.5 | 31.608 | 35.281 | |
| 50.23% | 2.341 | 3.55 | 6.5 | 4.3 | 31.041 | 35.078 | |
| 48.11% | 2.120 | 3.48 | 6.5 | 4.5 | 30.695 | 34.948 | |
| 54.42% | 2.115 | 3.37 | 6.6 | 4.7 | 30.029 | 35.271 | |
| 53.31% | 2.037 | 3.23 | 6.5 | 4.8 | 28.891 | 34.742 | |
| 51.83% | 1.829 | 3.63 | 6.8 | 4.4 | 31.139 | 34.616 | |
| 55.29% | 1.823 | 3.73 | 6.8 | 4.4 | 29.905 | 34.891 | |
| 50.37% | 1.769 | 3.76 | 6.1 | 3.9 | 28.654 | 34.931 | |
| 50.38% | 1.564 | 3.67 | 6.0 | 4.0 | 27.909 | 34.774 | |
| 53.61% | 1.552 | 3.92 | 6.7 | 4.1 | 28.997 | 34.221 | |
| 55.74% | 1.550 | 3.66 | 6.6 | 4.3 | 29.958 | 34.697 | |
| 56.86% | 1.546 | 3.71 | 6.7 | 4.4 | 29.849 | 35.122 | |
| 56.84% | 1.520 | 3.75 | 6.6 | 4.3 | 31.370 | 34.606 | |
| 49.64% | 1.515 | 3.58 | 6.2 | 4.2 | 29.090 | 34.241 | |
| 48.67% | 1.500 | 3.32 | 6.4 | 4.7 | 30.777 | 34.278 | |
| 53.19% | 1.472 | 3.34 | 6.9 | 5.0 | 30.649 | 34.923 | |
| 54.78% | 1.382 | 3.45 | 6.4 | 4.5 | 29.961 | 35.204 | |
| 57.41% | 1.080 | 3.92 | 7.0 | 4.2 | 29.238 | 35.285 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
İntikamcı Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta İntikamcı'nin en iyi eşleşmesi nedir?
İntikamcı'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 57.4% kazanma oranı elde eder. İntikamcı bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta İntikamcı'nin en zor eşleşmesi nedir?
İntikamcı'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 40.4% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı İntikamcı, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
İntikamcı'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
İntikamcı'nin Deadlock'ta 30 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 13 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
İntikamcı'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
İntikamcı'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
İntikamcı'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
İntikamcı'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.

