Mistik Titreşimler
Kazanma Oranı
56.6%
Seçilme Oranı
82.7%
Ruh Maliyeti
6.400

Mistik Titreşimler Kahramanlar

Mistik Titreşimler Tier Supgrade
Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
66.221
Surum
6795
Son Güncelleme
22 Eki 2026 UTC

Mistik Titreşimler en iyi Victor, Kelvin, Graves üzerinde performans gösterir. Mistik Titreşimler'den en çok hangi kahramanların faydalandığını keşfedin ve Deadlock'ta en güçlü takım kompozisyonlarını oluşturun.

Mistik Titreşimler kullanan en iyi 24 kahraman. Victor 432 maçta 65.3% kazanma oranıyla lider. Tüm kahramanların ortalama kazanma oranı: 57.7%.

Sıra
Kahraman
Galibiyet
Kayıp
Kazanma Oranı
Dizilim
VictorVictor
28215065.28%
KelvinKelvin
66337064.18%
GravesGraves
1.00664061.12%
#4
VioletViolet
72145961.10%
#5
KırbaçKırbaç
3.9862.58960.62%
#6
PaigePaige
78452160.08%
#7
SerseriSerseri
42528759.69%
#8
HollidayHolliday
25818358.50%
#9
McGinnisMcGinnis
1027457.95%
#10
Ölü Adam DannyÖlü Adam Danny
2.6461.93757.74%
#11
ApolloApollo
1.4961.12257.14%
#12
DinamoDinamo
1.6141.22156.93%
#13
SinclairSinclair
60646056.85%
#14
BebopBebop
3.5232.68556.75%
#15
RemRem
1.4641.12156.63%
#16
Leydi GeistLeydi Geist
2.5431.95456.55%
#17
HançerHançer
1.5711.20956.51%
#18
YamatoYamato
2.1901.74455.67%
#19
KapıcıKapıcı
1.22798555.47%
#20
SolomonSolomon
67655454.96%
#21
VahaVaha
846954.90%
#22
BalçıkBalçık
68556554.80%
#23
Gri PençeGri Pençe
2.9252.44954.43%
#24
ParadoksParadoks
5.0654.67751.99%
MetaBot Desktop

Kazandıran Avantajı Yakalayın

Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.

  • Oyun içi arayüzler
  • Otomatik maç takibi
  • Masaüstüne Özel Araçlar
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Frequently Asked Questions

Deadlock'ta Mistik Titreşimler ile en iyi kahramanlar hangileri?

Deadlock'ta Mistik Titreşimler icin en iyi kahramanlar Victor, Kelvin, Graves. Victor, Mistik Titreşimler yaparken 432 macta 65.3% kazanma oranıyla lider. Bu kahramanlar Mistik Titreşimler'in etkileriyle iyi sinerji yapar ve bu esyayı buildlerinde satın alırken surekli yuksek kazanma oranlarına ulasır.

Deadlock'ta her kahramanda Mistik Titreşimler satın almalı mıyım?

Hayır, Mistik Titreşimler Deadlock'ta tum kahramanlarda esit derecede etkili degildir. Sadece 24 kahraman, en yuksek kazanma oranlı 20 esya arasında Mistik Titreşimler'e sahip, ortalama 57.7% kazanma oranıyla. Yukardaki kahramanlar tablosu, performansın kahramanlar arasında onemli olcude degistigini gosteriyor. Mistik Titreşimler'i yuksek kazanma oranlı buildlerde gorunduğu kahramanlarda yapmaya odaklanın, cunku bu kahramanlar esyanın istatistikleri ve etkileriyle en iyi sinerjiye sahip.

Deadlock'ta Mistik Titreşimler icin en iyi kahraman hangisi?

Victor, Deadlock'ta Mistik Titreşimler icin en iyi kahraman, bu esyayı yaparken 282 galibiyet ve 150 maglubiyetle 65.3% kazanma oranına ulasıyor. Bu, Victor'yu mevcut metada Mistik Titreşimler ile en iyi performans gosteren kahraman yapıyor. Mistik Titreşimler'i iceren Victor'nun tam esya buildini gormek icin kahramanlar tablosundaki Build sutununu kontrol edin.

Deadlock'ta Mistik Titreşimler ile en yuksek kazanma oranına sahip kahramanlar hangileri?

Deadlock'ta Mistik Titreşimler kullanan en yuksek kazanma oranlarına sahip kahramanlar sunlardır: Victor (65.3% kazanma oranı), Kelvin (64.2% kazanma oranı) ve Graves (61.1% kazanma oranı). Bu kazanma oranları, Mistik Titreşimler'in bir kahramanın birincil buildinde gorunduğu 64.567 toplam mac analizine dayanmaktadır.

Deadlock'ta Mistik Titreşimler'i etkili bir sekilde nasıl kullanırım?

Deadlock'ta Mistik Titreşimler'i etkili bir şekilde kullanmak için, onu Victor or Kelvin gibi kahramanlarda Geç Oyun sırasında satın alın. Kahramanlar tablosu, 24 kahramanın Mistik Titreşimler'i buildlerine başarıyla dahil ettiğini gösteriyor. Mistik Titreşimler'in en yüksek kazanma oranlı buildlerde yer aldığı kahramanlara odaklanın; bu kombinasyonların analiz edilen 64.567 maçta etkili olduğu kanıtlandı. Mistik Titreşimler'i eşya gelişiminize ne zaman ve nasıl entegre edeceğinizi anlamak için her kahramanın tam build yolunu Build sütununda inceleyin.