Hawkeye - Marvel Rivals Duelist
Kazanma Oranı
47.9%
Seçilme Oranı
0.7%
Ort. KDA
3.08

Hawkeye vs iron fist

Hawkeye Tier F
Rol
Duelist
Maçlar
2.664
Sezon
Mevcut

Hawkeye, 22 karşılaşmada yalnızca %45.5 kazanma oranı elde ederek Iron Fist'a karşı zorlu bir eşleşmeyle karşı karşıya. Bu Düellocu ayna eşleşmesi mekanik beceri ve konumlandırmayı ödüllendiriyor—Iron Fist tipik olarak 15.1 öldürme alırken Hawkeye ortalama 20.9. Iron Fist'a karşı, Hawkeye oyuncuları temkinli oynamalı, takım desteği beklemeli ve izole 1v1 durumlarından kaçınmalı.

Hawkeye Eşleşme Analizi

Hawkeye için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.

Rakiple karşılaştır
Hawkeye - bu eşleşmede 45.5% kazanma oranı
Hawkeye
45.5% KO
VS
Iron Fist vs Hawkeye eşleşmesi - 54.5% kazanma oranı
Iron Fist
54.5% KO

Hawkeye vs Iron Fist eşleşmesini kim kazanır?

Iron Fist, Hawkeye vs Iron Fist eşleşmesini kazanır
Kazanan
Iron Fist
Maçlar: 22
45.5%
Kazanma Oranı
54.5%
5.50
KDA
2.55
20.9
Öldürme
15.1
4.9
Ölüm
6.9
6.1
Asist
2.4
12.205
Hasar
7.042
203
İyileştirme
435

Hawkeye vs Iron Fist Eşleşme Analizi

Hawkeye vs Iron Fist eşleşmesi, 22 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Iron Fist, Hawkeye yalnızca %45.5 ile yönetirken %54.5 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %9.1 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Hawkeye ve Iron Fist arasındaki bu Duelist ayna eşleşmesi olarak, bu mekanik beceriye ve yetenek kullanım zamanlamasına bağlı. Iron Fist bu kafa kafaya karşılaşmalarda biraz daha etkili olduğunu kanıtladı. Hawkeye, 5.50 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Iron Fist'a karşı devasa +2.95 avantaj. Bu, Hawkeye'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. Bu, Hawkeye için Iron Fist'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %45.5 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Düellocu olarak, Hawkeye'nun Iron Fist'a karşı başarısı genellikle zamanlamaya bağlı. Temel bekleme sürelerini bekleyin, fırsatları belirleyin ve verimsiz takas yapmak yerine kararlı bir şekilde taahhüt edin.

Hawkeye vs Iron Fist Savaş İstatistikleri

Hawkeye, Iron Fist'a karşı savaş istatistiklerinde önde

Hawkeye, Iron Fist'a karşı savaş istatistiklerinde tamamen hükmedici, dört kategorinin tamamında önde: KDA, Öldürme, Ölüm ve Asist. Bu kapsamlı avantaj, takım dövüşlerinde tutarlı üstün performansa dönüşüyor.

KDA
5.50Hawkeye
2.55Iron Fist
Hawkeye, KDA verimliliğinde Iron Fist'ı tamamen geçiyor, +2.95 avantajına kıyasla 5.50 gösteriyor. Bu baskın performans, Hawkeye'ın sürekli takasları kazandığını ve takım dövüşlerinden sağ çıktığını gösteriyor.
Öldürme
20.9Hawkeye
15.1Iron Fist
Hawkeye, 20.9 ortalama eleme ile öldürme sütununa hakim, Iron Fist'a karşı devasa +5.8 avantaj. Bu öldürme farkı, ultimate ekonomisi aracılığıyla önemli kartopu potansiyeli yaratıyor.
Ölüm
4.9Hawkeye
6.9Iron Fist
Hawkeye bu eşleşmede Iron Fist'ı büyük ölçüde geride bırakıyor, 6.9'e karşı ortalama sadece 4.9 ölüm. Bu -2.0 hayatta kalma avantajı, sürdürülen hasar, iyileştirme veya ön cephe varlığı aracılığıyla büyük değer sağlıyor.
Asist
6.1Hawkeye
2.4Iron Fist
Hawkeye, 6.1 asist ile takım katkısına hakim, Iron Fist'dan +3.7 daha fazla. Bu büyük asist farkı, Hawkeye'ın sürekli başarılı takım dövüşlerine katıldığını ve bunları etkinleştirdiğini gösteriyor.

Hawkeye vs Iron Fist Etki Karşılaştırması

⚔️
Ort. Hasar
Hawkeye
12.205
+5.163 avantaj
HawkeyeHawkeye12.205
Iron FistIron Fist7.042
💚
Ort. İyileştirme
Iron Fist
435
+232 avantaj
HawkeyeHawkeye203
Iron FistIron Fist435

Bu Düellocu kapışmasında, Hawkeye hasar çıktısında Iron Fist'ı 5.163 ile önemli ölçüde geçiyor. Bu önemli fark genellikle dövüş sonuçlarını belirler, çünkü daha yüksek hasar daha hızlı elemeler ve daha fazla ultimate şarjı anlamına gelir.

Iron Fist, Hawkeye'dan maç başına 232 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı, takımlarının uzun süreli dövüşleri kazanmasına ve hedeflerde varlık sürdürmesine yardımcı oluyor.

Duelist vs Duelist Rol Eşleşmesi

Hawkeye
HawkeyeDuelist
vs
Iron Fist
Iron FistDuelist

Bu Duelist ayna eşleşmesinde, Iron Fist %54.5 kazanma oranı avantajı gösterdi. Ayna eşleşmeler kahraman ustalığının en saf testidir - başarı yetenek zamanlamasına, konumlandırmaya ve kahramanınızın belirli güçlerini anlamaya bağlıdır. Ayna maç performansınızı geliştirmek için Iron Fist'ın yaygın kalıplarını inceleyin.

MetaBot Desktop

Hawkeye etrafında en iyi takımı kur

Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.

  • Tam 6v6 tahtası
  • Takım birleşimleri ve sinerjiler
  • Rakip takıma karşı eşleşmeler
MetaBot Desktop'ta Takım Komp Laboratuvarı

Marvel Rivals'da Hawkeye için tam eşleşme verileri (mevcut sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.

Hawkeye eşleşmeleri
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürme
Ölüm
Hasar
İyileştirme
68.3%634.8219.85.56.934373
53.3%605.5719.44.68.809281
41.4%582.9117.97.113.773846
35.1%572.9519.07.713.8961.243
41.8%553.4317.86.49.249236
35.9%532.9015.86.89.002644
42.3%522.8216.57.016.1601.192
47.1%512.5013.96.500
39.2%514.2119.95.99.390475
51.0%513.4218.06.510.466183
54.9%513.2020.27.312.815314
49.0%493.0016.26.710.564912
53.2%474.6818.15.28.142256
45.5%443.4815.75.87.599668
47.7%442.9820.18.215.089921
50.0%444.2817.45.27.069175
45.2%424.2118.15.57.567238
52.4%423.9920.76.49.490231
45.0%404.5715.14.59.211391
63.2%383.8118.96.38.267223
51.3%373.6417.96.011.916130
47.2%364.0616.75.67.459214
44.1%344.1416.85.18.786276
40.6%323.6118.86.39.526217
35.5%313.2117.26.611.2991.144
29.0%314.8819.54.910.694176
38.7%311.9213.48.015.424962
56.7%303.6118.96.310.287195
31.0%294.2621.25.912.4621.205
34.5%292.9317.57.114.468120
50.0%263.7919.06.08.773171
40.0%254.3421.55.911.646257
40.0%253.1614.55.67.92179
32.0%252.0413.07.400
45.8%243.7916.85.67.397976
43.5%234.3620.55.811.794229
45.5%225.5020.94.912.205203
50.0%223.8319.16.314.985322
47.6%212.7114.16.28.605122
23.8%214.5117.65.07.492225
45.0%202.1813.46.800
30.0%204.1917.85.08.136125
45.0%205.8118.84.58.046237
40.0%202.5616.47.512.5771.450
47.4%193.1816.26.06.621106
50.0%182.8015.36.812.48599
44.4%182.7816.36.718.57875
55.6%183.9714.94.99.110250
44.4%185.7623.95.610.140273
50.0%166.3821.84.49.009278
35.7%144.4117.95.410.000159
63.6%113.4918.06.46.81778
22.2%92.1013.37.000
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Hawkeye vs iron fist SSS

Marvel Rivals'da Hawkeye'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?

Hawkeye, Elsa Bloodstone, iron man, jeff the land shark'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %68.3 kazanma oranıyla Elsa Bloodstone'ya karşı.

Marvel Rivals'da Hawkeye'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?

Hawkeye, cloak & dagger, invisible woman, Gambit'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %22.2 kazanma oranıyla Gorr The God Butcher.

Hawkeye ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?

Duelist olarak, Hawkeye 54 eşleşmeden 17'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.

Hawkeye farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?

Duelist olarak, Hawkeye'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.