
Orta Boy Yeşil Çömlek
İçine bir iki şey sığdırmaya yetecek derinlikte seramik parçası. Orta Boy Yeşil Çömlek, Valheim’da Mobilya kategorisinde bir parça. Maliyeti: Çömlek Parçası ×4, Kömür Reçinesi ×1.
Dayanıklılık ve yıpranma
Orta Boy Yeşil Çömlek yapı olarak 40 cana sahip. Onu yıpratanlar: yağmur, kar.
- Hiçbir şey taşımaz: üzerine inşa edilen parçalar ondan destek almaz.
- Üzerinde çatı yoksa yağmurda çürür.
- Yetersiz destekten asla can kaybetmez.
- Yanmaz.
- Kül Toprakları’nın kül yağmuruna dayanıklı.
Yerleştirme kuralları
Oyun Orta Boy Yeşil Çömlek parçasını koymana izin vermeden önce 2 şeyi kontrol ediyor ve hiçbirini sana söylemiyor — sadece reddedip hayaleti kırmızıya çeviriyor.
- Suya yerleşmiyor.
- Eğimli yüzeye yerleşmiyor.
Orta Boy Yeşil Çömlek Mobilya kategorisine ait ve Çömlek Parçası ×4, Kömür Reçinesi ×1 istiyor. Valheim bir parçanın yerleşip yerleşmeyeceğine karar veren kuralları hiç söylemez; bu yüzden burada oyun dosyalarından okundular: gereken zemin, dokunamayacağı su ve üstünde bağlı bir şey olması gerekip gerekmediği. Kırmızı hayaleti yeniden maviye çeviren şey bunlar.
Kazandıran Avantajı Yakalayın
Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.
- Oyun içi arayüzler
- Otomatik maç takibi
- Masaüstüne Özel Araçlar
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Orta Boy Yeşil Çömlek nasıl yapılır
Valheim’da Orta Boy Yeşil Çömlek yapmak için ne gerekiyor?
Çömlek Parçası ×4, Kömür Reçinesi ×1. Malzemelerin yalnızca envanterde değil, tezgâhın inşa yarıçapı içinde olması gerekir — her şey elinin altındayken parçanın gri kalmasının olağan sebebi budur.
Valheim’da Orta Boy Yeşil Çömlek neden yerleşmiyor?
Yukarıda sıralanan 2 kural yüzünden. Hayalet kırmızıya döndüğünde oyun bir sebep söylemez; her zaman bunlardan biridir ve genellikle suçlu zemindir.
Orta Boy Yeşil Çömlek ne kadar konfor veriyor?
1. Konfor bir grup içinde üst üste binmez, ikinci bir tanesi hiçbir şey eklemez — gerçekten toplanan şeyleri konfor sayfası sıralıyor.
Orta Boy Yeşil Çömlek kaç cana sahip?
40. Bu, bir eşyanın dayanıklılığından ayrı olan yapı canıdır — bir baskının, yangının ya da kendi çekicinin aşması gereken şey budur.
Orta Boy Yeşil Çömlek çürür mü, çatı ister mi?
yağmur, kar tarafından yıpratılır. Çatı altındaki ve taşıyıcı parçalarla zemine bağlı bir parça canını tam korur; açıkta kalan ise kırılana dek can kaybeder.
Orta Boy Yeşil Çömlek inşa menüsünde nerede?
Mobilya altında, - ile. Yapı parçaları bir plan bularak değil malzemelerini toplayarak açılır; yani çekiç menünde eksik olan bir şey varsa cevap her zaman henüz eve getirmediğin bir kaynaktır.

Çömlek Parçası ×4
Kömür Reçinesi ×1